Hledat

Ubytování

Apartments with WiFi Silba - 17866 Penzion

23295 Silba, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Silba - 17866. Apartments with WiFi Silba - 17866 features free WiFi throughout the property and views of sea in Silba. Ubytování Apartments with WiFi Silba - 17866 se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments with WiFi Silba - 17866

At the guest house rooms are fitted with air conditioning, a seating area, a TV with satellite channels, a kitchen, a dining area and a private bathroom with a shower. Apartments with WiFi Silba - 17866 features free WiFi throughout the property and views of sea in Silba. The nearest airport is Losinj Airport, 71 km from Apartments with WiFi Silba - 17866. The rooms will provide guests with a fridge.

Vybavení ubytování Apartments with WiFi Silba - 17866

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Parkování není možné.

Jiná ubytování ve městě Silba

Apartment Tamaris

9,9

Apartment Tamaris

Ubytování (Apartmán) Apartment Tamaris. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Tamaris is set in Silba. Ubytování Apartment Tamaris se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Sirius

9,8

Apartmani Sirius

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sirius. Apartmán Sirius se nachází ve městě Silba, 25 km od Novalji, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmani Sirius se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Marina

9,8

Apartment Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marina. Featuring sea views, Apartment Marina in Silba features accommodation, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Heni

9,8

Heni

Ubytování (Apartmány) Heni. With garden views, Heni is set in Silba and has a restaurant, an ATM, bar, garden, children's playground and terrace. Ubytování Heni se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Dita

9,7

Apartment Dita

Ubytování (Apartmán) Apartment Dita. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Dita is located in Silba. Ubytování Apartment Dita se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Belvedere

9,7

Belvedere

Ubytování (Apartmán) Belvedere. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Belvedere is situated in Silba. Ubytování Belvedere se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Light Blue Paradise

9,7

Light Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Light Blue Paradise. Situated in Silba in the Zadar County region, Light Blue Paradise has a balcony and sea views. Ubytování Light Blue Paradise se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nina Silba

9,3

Apartment Nina Silba

Ubytování (Apartmány) Apartment Nina Silba. Situated in Silba, Apartment Nina Silba features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartment Nina Silba se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sotorišće Silba

9,3

Apartments Sotorišće Silba

Ubytování (Apartmány) Apartments Sotorišće Silba. Apartmány Sotorišće Silba se nacházejí v obci Silba a nabízejí kuchyň i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Sotorišće Silba se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Wild Paradise

9,3

Beach House Wild Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Wild Paradise. Beach House Wild Paradise se nachází v obci Silba v Zadarské župě. Nabízí ubytování u pláže s patiem, výhledem do vlastní zahrady a terasou. Ubytování Beach House Wild Paradise se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lovor

9,3

Apartments Lovor

Ubytování (Apartmány) Apartments Lovor. Situated in Silba, Apartments Lovor features accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and sea views. Ubytování Apartments Lovor se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Silba Otium

9,2

Silba Otium

Ubytování (Penzion) Silba Otium. Silba Otium se nachází v obci Silba, 25 km od Novalji i od města Mali Lošinj. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Silba Otium se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sonja

9,1

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja. Set in Silba, Apartments Sonja offers free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

House Asja

8,2

House Asja

Ubytování (Prázdninové domy) House Asja. Set in Silba, House Asja offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování House Asja se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Renata

8,1

Apartment Renata

Ubytování (Apartmán) Apartment Renata. Located in Silba in the Zadar County region, Apartment Renata features a balcony and garden views. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytování Apartment Renata se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest House Tiho 832

8

Guest House Tiho 832

Ubytování (Penzion) Guest House Tiho 832. Guest House Tiho 832 provides air-conditioned rooms in Silba. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Guest House Tiho 832 se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Silba 17603b

Apartment Silba 17603b

Ubytování (Apartmány) Apartment Silba 17603b. Located in Silba, Apartment Silba 17603b provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea views. Ubytování Apartment Silba 17603b se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

House by the Beach Rooftop terrace

House by the Beach Rooftop terrace

Ubytování (Prázdninový dům) House by the Beach Rooftop terrace. Located in Silba in the Zadar County region, Vacation Home Josko's Castle has a terrace and garden views. Ubytování House by the Beach Rooftop terrace se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Denis&Vanessa

Denis&Vanessa

Ubytování (Apartmány) Denis&Vanessa. With garden views, Denis&Vanessa is set in Silba and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden and terrace. Ubytování Denis&Vanessa se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vanessa

Vanessa

Ubytování (Apartmán) Vanessa. Located in Silba in the Zadar County region, Vanessa features a balcony. Ubytování Vanessa se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Filip

Holiday Home Filip

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Filip. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Filip offers accommodation in Silba with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday Home Filip se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with WiFi Silba - 17603

Apartments with WiFi Silba - 17603

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Silba - 17603. Apartments with WiFi Silba - 17603 features free WiFi throughout the property and views of sea in Silba. The rooms have a terrace. Ubytování Apartments with WiFi Silba - 17603 se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Silba 17866a

Apartment Silba 17866a

Ubytování (Apartmán) Apartment Silba 17866a. Set in Silba, Apartment Silba 17866a offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Apartment Silba 17866a se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Lagoon

Blue Lagoon

Ubytování (Prázdninové domy) Blue Lagoon. Blue Lagoon se nachází ve městě Silba a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, gril a terasu. Ubytování Blue Lagoon se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SilbaBlu Bed & Breakfast

SilbaBlu Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) SilbaBlu Bed & Breakfast. Offering sea views, SilbaBlu Bed & Breakfast in Silba offers accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování SilbaBlu Bed & Breakfast se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Jasna in island center

Holiday house Jasna in island center

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Jasna in island center. Offering garden views, Holiday house Jasna in island center in Silba offers accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Holiday house Jasna in island center se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuća za odmor Silba

Kuća za odmor Silba

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor Silba. Situated in Silba, Kuća za odmor Silba features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kuća za odmor Silba se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Amfora

Amfora

Ubytování (Apartmán) Amfora. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Amfora is located in Silba. Ubytování Amfora se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Hotteamo

Apartment Hotteamo

Ubytování (Apartmán) Apartment Hotteamo. Apartment Hotteamo is located in Silba and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartment Hotteamo se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Silba 17603a

Apartment Silba 17603a

Ubytování (Apartmány) Apartment Silba 17603a. Set in Silba, Apartment Silba 17603a offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea views. Ubytování Apartment Silba 17603a se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Filip

Apartments Filip

Ubytování (Apartmán) Apartments Filip. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartments Filip features accommodation in Silba with free WiFi and garden views. Ubytování Apartments Filip se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

La Villa-Silba

La Villa-Silba

Ubytování (Apartmány) La Villa-Silba. Providing a garden, La Villa-Silba provides accommodation in Silba. The apartment offers a terrace. Ubytování La Villa-Silba se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustic Cottage in Silba with Garden

Rustic Cottage in Silba with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Rustic Cottage in Silba with Garden. Rustic Cottage in Silba with Garden is set in Silba. Offering free WiFi, the property also has a garden and water sports facilities. Ubytování Rustic Cottage in Silba with Garden se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Silba 17866b

Apartment Silba 17866b

Ubytování (Apartmán) Apartment Silba 17866b. Apartment Silba 17866b is set in Silba. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Silba 17866b se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amfora

Amfora

Ubytování (Apartmán) Amfora. Amfora is located in Silba. The nearest airport is Losinj Airport, 69 km from the apartment. Ubytování Amfora se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mediterranean Pearl Apartment

Mediterranean Pearl Apartment

Ubytování (Apartmán) Mediterranean Pearl Apartment. Set in Silba in the Zadar County region, Mediterranean Pearl Apartment features a garden. Featuring sea views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytování Mediterranean Pearl Apartment se nachází ve městě Silba (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)