Hledat

Ubytování

Apartments with a parking space Pirovac (Sibenik) - 6278 Penzion

22213 Pirovac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Pirovac (Sibenik) - 6278. Apartment Pirovac 6278b offers accommodation in Pirovac, 48 km from Zadar. The air-conditioned unit is 20 km from Šibenik. Ubytování Apartments with a parking space Pirovac (Sibenik) - 6278 se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Popis ubytování Apartments with a parking space Pirovac (Sibenik) - 6278

Zadar Airport is 39 km from the property. A TV is provided. There is a private bathroom with a shower. Apartment Pirovac 6278b offers accommodation in Pirovac, 48 km from Zadar. The unit fitted with a kitchen with an oven and fridge. The air-conditioned unit is 20 km from Šibenik. Vodice is 11 km from Apartment Pirovac 6278b, while Biograd na Moru is 22 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments with a parking space Pirovac (Sibenik) - 6278

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Balkon
 • Soukromý vchod

Jiná ubytování ve městě Pirovac

Marica's Second Home

10

Marica's Second Home

Ubytování (Prázdninový dům) Marica's Second Home. Situated in Pirovac, just 200 metres from Lolic Beach, Marica's Second Home features beachfront accommodation with free bikes, a shared lounge, a garden... Ubytování Marica's Second Home se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani AB

9,9

Apartmani AB

Ubytování (Apartmány) Apartmani AB. Situated in Pirovac, 25 km from Biograd na Moru, Apartmani AB features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmani AB se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman FOX

9,9

Apartman FOX

Ubytování (Apartmán) Apartman FOX. Apartman FOX nabízí ubytování v Pirovaci, 49 km od Zadaru. Klimatizovaný apartmán stojí 20 km od Šibeniku. U domu lze zdarma využít soukromé parkoviště. Ubytování Apartman FOX se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Zagrebacka 78

9,9

Apartment Zagrebacka 78

Ubytování (Apartmán) Apartment Zagrebacka 78. Apartment Zagrebacka 78 is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Zagrebacka 78 se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matija i Bartol

9,9

Matija i Bartol

Ubytování (Apartmány) Matija i Bartol. Matija i Bartol se nachází v obci Pirovac a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v apartmánech s kuchyní. K zázemí ubytování patří také gril. Ubytování Matija i Bartol se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mare

9,9

Apartmani Mare

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mare. Situated in Pirovac, 24 km from Biograd na Moru, Apartmani Mare features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Mare se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Divino Afflante

9,8

Villa Divino Afflante

Ubytování (Vila) Villa Divino Afflante. Villa Divino Afflante se nachází v obci Pirovac, 25 km od Biogradu na Moru. Ubytování Villa Divino Afflante se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pirovac

9,8

Apartments Pirovac

Ubytování (Apartmán) Apartments Pirovac. Offering free WiFi and city views, Apartments Pirovac is an accommodation located in Pirovac. Ubytování Apartments Pirovac se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments More

9,8

Apartments More

Ubytování (Apartmány) Apartments More. Set in Pirovac, 25 km from Biograd na Moru, Apartments More offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments More se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

9,8

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Vučinić Pirovac. Situated in Pirovac, 24 km from Biograd na Moru, Luxury Apartments Vučinić Pirovac features a garden and free WiFi. Ubytování Luxury Apartments Vučinić Pirovac se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Punta Royal

9,8

Apartments Villa Punta Royal

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Punta Royal. Apartments Villa Punta Royal se nachází v Pirovacu u pláže, 22 km od Šibeniku. Ubytování Apartments Villa Punta Royal se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Authentic Camping Dalmatia

9,8

Authentic Camping Dalmatia

Ubytování (Kemp) Authentic Camping Dalmatia. Authentic Camping Dalmatia se nachází v Pirovacu. Nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Authentic Camping Dalmatia se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Rosanda 508

9,8

Apartments Rosanda 508

Ubytování (Apartmány) Apartments Rosanda 508. Set in Pirovac, 25 km from Biograd na Moru, Apartments Rosanda 508 offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Rosanda 508 se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Mara

9,8

Apartments Mara

Ubytování (Apartmány) Apartments Mara. Apartments Mara offers accommodation in Pirovac, 46 km from Zadar and 22 km from Šibenik. The property boasts views of the sea is 13 km from Vodice. Ubytování Apartments Mara se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Maša

9,8

Apartment Maša

Ubytování (Apartmán) Apartment Maša. Apartmán Maša se nachází přímo na pobřeží městečka Pirovac a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Ubytování Apartment Maša se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Sljuka

9,8

Apartments Sljuka

Ubytování (Prázdninové domy) Apartments Sljuka. Apartments Sljuka se nachází v obci Pirovac a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bezplatnými koly a... Ubytování Apartments Sljuka se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MIDAVkl

9,7

MIDAVkl

Ubytování (Apartmán) MIDAVkl. MIDAVkl is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování MIDAVkl se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mobile Home Victory

9,7

Mobile Home Victory

Ubytování (Apartmán) Mobile Home Victory. Mobile Home Victory is situated in Pirovac and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mobile Home Victory se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Rosa

9,7

Apartman Rosa

Ubytování (Apartmán) Apartman Rosa. Apartmán Rosa se nachází ve městě Pirovac, poblíž pláže Miran, necelý 1 km od pláže Starine a 300 metrů od pláže Lolic. Ubytování Apartman Rosa se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Manja Apartments and Rooms

9,7

Villa Manja Apartments and Rooms

Ubytování (Penzion) Villa Manja Apartments and Rooms. Tříhvězdičkový penzion Villa Manja Apartments and Rooms se nachází v obci Pirovac a nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s vlastní koupelnou a... Ubytování Villa Manja Apartments and Rooms se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zara

9,7

Apartments Zara

Ubytování (Apartmány) Apartments Zara. Apartments Zara se nachází v letovisku Pirovac, 140 metrů od pláže na pobřeží Jaderského moře, a nabízí prostornou terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zara se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Mime

9,6

Apartments Mime

Ubytování (Apartmány) Apartments Mime. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, Apartments Mime features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Mime se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments La Mirage

9,6

Apartments La Mirage

Ubytování (Apartmány) Apartments La Mirage. Apartments La Mirage se nachází v Pirovaci, 47 km od Zadaru. Zdarma zde můžete využívat jízdní kola a Wi-Fi. Ubytování Apartments La Mirage se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa A

9,6

Villa A

Ubytování (Apartmány) Villa A. Located in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Miran Beach reachable within 500 metres, Villa A provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Villa A se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Gambera

9,6

Villa Gambera

Ubytování (Apartmány) Villa Gambera. Apartmány Villa Gambera se nacházejí v obci Pirovac a nabízejí patio nebo balkon, zdarma dostupné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a vstup do zahrady s... Ubytování Villa Gambera se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Klaric

9,6

Apartments Klaric

Ubytování (Apartmány) Apartments Klaric. Klaric Apartments se nacházejí v klidné části městečka Pirovac, nedaleko ostrova Murter. Ubytování Apartments Klaric se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Villa Neptun

9,5

Apartment Villa Neptun

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Neptun. Apartmán Villa Neptun se nachází ve městě Pirovac, 24 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartment Villa Neptun se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Julia

9,5

Apartment Julia

Ubytování (Apartmány) Apartment Julia. Situated in Pirovac, 24 km from Biograd na Moru, Apartment Julia features a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Julia se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Pinus

9,5

Apartments Pinus

Ubytování (Apartmán) Apartments Pinus. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, Apartments Pinus has a patio and garden views. Ubytování Apartments Pinus se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Lolić

9,5

Apartments Lolić

Ubytování (Apartmány) Apartments Lolić. Apartmány Lolić se nacházejí v Pirovci. Nabízejí Wi-Fi zdarma, kuchyni a terasu. Ubytování Apartments Lolić se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Pirka

9,5

Apartments Pirka

Ubytování (Apartmány) Apartments Pirka. Apartments Pirka se nachází v obci Pirovac, 26 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pirka se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Antea & Magdalena

9,5

Apartments Antea & Magdalena

Ubytování (Apartmány) Apartments Antea & Magdalena. Apartmány Antea & Magdalena se nachází v Pirovaci v Šibenicko-Kninské župě, 49 km od Zadaru a 19 km od Šibeniku, a nabízejí zázemí pro grilování a výhled... Ubytování Apartments Antea & Magdalena se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Pansion Rade

9,5

Pansion Rade

Ubytování (Penzion) Pansion Rade. Pansion Rade se nachází jen pár kroků od moře a asi 1,5 km od centra obce Pirovac a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje se zařízeným balkonem. Ubytování Pansion Rade se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Inside Summer

9,4

Apartments Inside Summer

Ubytování (Apartmány) Apartments Inside Summer. Apartments Inside Summer se nachází v Pirovaci a nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány/studia s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Inside Summer se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dva Plus Dva

9,4

Apartment Dva Plus Dva

Ubytování (Apartmán) Apartment Dva Plus Dva. Located in Pirovac, Apartment Dva Plus Dva provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Dva Plus Dva se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Comfort Kleine Hexe

9,4

Guest House Comfort Kleine Hexe

Ubytování (Penzion) Guest House Comfort Kleine Hexe. Facing the beachfront in Pirovac, Guest House Comfort Kleine Hexe features a terrace. Ubytování Guest House Comfort Kleine Hexe se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Sara

9,4

Apartment Sara

Ubytování (Apartmány) Apartment Sara. Apartmán Sara se těší klidné poloze na pobřeží v Pirovaci, jen kousek od moře. Nabízí balkon s nejkrásnějším výhledem na okolní vesnici a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kolar

9,4

Villa Kolar

Ubytování (Apartmány) Villa Kolar. Villa Kolar se nachází v obci Pirovac. Ve všech apartmánech je klimatizace, TV s plochou obrazovkou, šatní skříň a parketová podlaha. Ubytování Villa Kolar se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Casa Gudelj

9,4

Casa Gudelj

Ubytování (Apartmány) Casa Gudelj. Casa Gudelj se nachází v Pirovacu, 25 km od Biogradu na Moru. Nabízí sdílený salonek a Wi-Fi zdarma. Apartmány mají gril a sluneční terasu. Ubytování Casa Gudelj se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Lavanda Pirovac

9,3

Apartmani Lavanda Pirovac

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lavanda Pirovac. Located in Pirovac, 25 km from Biograd na Moru, Apartmani Lavanda Pirovac provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Lavanda Pirovac se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Perla

9,3

Apartment Perla

Ubytování (Apartmán) Apartment Perla. Tento apartmán se nachází v obci Pirovac, 48 km od Zadaru, a nabízí klimatizaci, terasu, bezplatné soukromé parkoviště i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Apartment Perla se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zoran

9,3

Apartments Zoran

Ubytování (Apartmány) Apartments Zoran. Apartmány Zoran se nacházejí v městečku Pirovac a nabízejí gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zoran se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Senjanin

9,3

Apartments Senjanin

Ubytování (Apartmány) Apartments Senjanin. Apartments Senjanin se nachází v obci Pirovac, 26 km od Biogradu na Moru. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Senjanin se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sunrise

9,2

Apartments Sunrise

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunrise. Apartments Sunrise se nachází ve městě Pirovac, 47 km od Zadaru a 21 km od Šibeniku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartments Sunrise se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mellory

9,2

Mellory

Ubytování (Apartmán) Mellory. Mellory is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mellory se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Spider Apartments

9,2

Spider Apartments

Ubytování (Apartmány) Spider Apartments. Apartmány Spider se nacházejí v Pirovacu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a také zahradu. Ubytování Spider Apartments se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment with Terrace and Garden

9,2

Apartment with Terrace and Garden

Ubytování (Apartmán) Apartment with Terrace and Garden. Boasting garden views, Apartment with Terrace and Garden features accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Lolic Beach. Ubytování Apartment with Terrace and Garden se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Goga

9,2

Apartmani Goga

Ubytování (Apartmán) Apartmani Goga. Apartmani Goga se nachází ve městě Pirovac a nabízí gril a zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Goga se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Livaić Željko

9,2

Apartments Livaić Željko

Ubytování (Apartmány) Apartments Livaić Željko. Offering a garden with a swimming pool, Apartments Livaić Željko offers accommodation in Pirovac. Zadar is 48 km away. Ubytování Apartments Livaić Željko se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments A & G

9,2

Apartments A & G

Ubytování (Apartmány) Apartments A & G. Apartmány A & G s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Pirovac. Ubytování Apartments A & G se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M Apartment

9,1

M Apartment

Ubytování (Apartmán) M Apartment. M Apartment jsou apartmány situované v Pirovacu, 23 km od Šibeniku. K dispozici je vybavení pro vodní sporty a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování M Apartment se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)