Hledat

Ubytování

Apartments Vrša Apartmány

Ulica doktora Franje Tuđmana 196A, 23244 Seline, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrša. Apartments Vrša se nachází v obci Seline, 50 km od Ninu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vrša se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments Vrša

Na letiště v Zadaru je to 48 km. Ubytování má plně vybavenou kuchyň s lednicí, posezení s pohovkou a TV s plochou obrazovkou, pračku, vlastní koupelnu se sprchou a balkon s výhledem do zahrady. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří pěší turistika a rybaření. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Přímo na místě můžete využívat zázemí pro grilování. Nechybí ani sluneční terasa. Apartments Vrša se nachází v obci Seline, 50 km od Ninu. Ubytování je vzdálené 42 km od Zadaru a 49 km od Bibinje.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Pláž
 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Vrša

 • Prostory vhodné na piknik
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Seline

Apartman Kolić

10

Apartman Kolić

Ubytování (Apartmán) Apartman Kolić. Apartman Kolić se nachází v Seline. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a výhled na moře i na hory. Ubytování Apartman Kolić se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Paklenica Noa

10

Apartmani Paklenica Noa

Ubytování (Apartmány) Apartmani Paklenica Noa. Situated 2.1 km from Paklenica National Park, Apartmani Paklenica Noa features accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Apartmani Paklenica Noa se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Amigo

9,9

Apartment Amigo

Ubytování (Apartmány) Apartment Amigo. Apartment Amigo se nachází ve městě Seline a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Amigo se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Stone house M&A with pool

9,9

Stone house M&A with pool

Ubytování (Apartmány) Stone house M&A with pool. Situated in Seline, 500 metres from Beach Seline and less than 1 km from Pisak Beach, Stone house M&A with pool features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Stone house M&A with pool se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sonne, Meer und Berge

9,8

Sonne, Meer und Berge

Ubytování (Apartmány) Sonne, Meer und Berge. Situated in Seline, 48 km from Nin, Sonne, Meer und Berge features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Sonne, Meer und Berge se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Blue ivy

9,8

Apartment Blue ivy

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue ivy. Located in Seline, Apartment Blue ivy offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Blue ivy se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

VILLA SILVER

9,7

VILLA SILVER

Ubytování (Privát) VILLA SILVER. VILA SILVER se nachází v obci Seline, 49 km od města Nin, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VILLA SILVER se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marta

9,7

Apartments Marta

Ubytování (Apartmány) Apartments Marta. Apartmány Marta se nacházejí v obci Seline a nabízejí klimatizaci i vstup do zahrady. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marta se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fera

9,7

Apartment Fera

Ubytování (Apartmány) Apartment Fera. Apartment Fera se nachází v obci Seline v Zadarském okrese. Nabízí balkon, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Fera se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lea - only a few steps from the beach

9,6

Apartments Lea - only a few steps from the beach

Ubytování (Apartmány) Apartments Lea - only a few steps from the beach. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 1. Ubytování Apartments Lea - only a few steps from the beach se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Čalić

9,6

Čalić

Ubytování (Apartmány) Čalić. Čalić se nachází v Seline a nabízí ubytování s výhledem na moře, zázemím pro grilování, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Čalić se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Jaz

9,6

Villa Jaz

Ubytování (Apartmány) Villa Jaz. Villa Jaz nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře v obci Seline. Ubytování Villa Jaz se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments LaRoom

9,6

Apartments LaRoom

Ubytování (Apartmány) Apartments LaRoom. Apartments LaRoom nabízí 2hvězdičkové ubytování se vstupem do zahrady s grilem v obci Seline. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments LaRoom se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nada

9,6

Apartment Nada

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada. Apartment Nada se nachází přímo u pláže v obci Seline a nabízí klimatizované ubytování s terasou, soukromý úsek pláže a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Diora

9,5

Apartments Diora

Ubytování (Apartmány) Apartments Diora. Apartmány Diora se nacházejí v obci Seline, 49 km od města Nin, a nabízejí půjčení jízdních kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Diora se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN MAJSTOROVIĆ

9,5

APARTMAN MAJSTOROVIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN MAJSTOROVIĆ. APARTMAN MAJSTOROVIĆ is situated in Seline and offers a garden and a terrace. Ubytování APARTMAN MAJSTOROVIĆ se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Spomenka

9,5

Apartmani Spomenka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Spomenka. Situated in Seline, 50 km from Nin, Apartmani Spomenka features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Spomenka se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Sunset

9,5

Apartmani Sunset

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sunset. Apartmani Sunset se nachází v letovisku Seline. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Apartmani Sunset se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Jozic

9,5

Apartmani Jozic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jozic. Apartmani Jozic se nachází v Seline. Nabízí posezení, kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Jozic se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Martom

9,4

Apartments Martom

Ubytování (Apartmány) Apartments Martom. Apartmány Martom se nacházejí v Seline a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným WiFi. Ubytování Apartments Martom se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Vila Ana

9,4

Apartments Vila Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Ana. Apartmány Vila Ana se nachází v obci Seline a nabízí zahradu, gril a výhled na moře. Na místě si můžete zdarma vypůjčit jízdní kola. Ubytování Apartments Vila Ana se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Seline, kuća za odmor

9,4

Seline, kuća za odmor

Ubytování (Apartmány) Seline, kuća za odmor. Ubytování Seline, kuća za odmor se nachází 2,3 km od národního parku Paklenica v oblasti Starigrad-Paklenica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a posezení. Ubytování Seline, kuća za odmor se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Zara

9,4

Apartments Zara

Ubytování (Apartmány) Apartments Zara. Apartmány Zara se nachází v obci Seline a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartments Zara se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Irma

9,4

Apartments Irma

Ubytování (Apartmány) Apartments Irma. Apartmány Irma se nacházejí v obci Seline a nabízejí gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Irma se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Pansion Kiko

9,3

Pansion Kiko

Ubytování (Penzion) Pansion Kiko. Malý rodinný penzion Pansion Kiko se nachází na krásném místě na pláži, přímo u obce Starigrad Paklenica, pouhý 1 km od národního parku Paklenice. Ubytování Pansion Kiko se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jurlina

9,3

Apartments Jurlina

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurlina. Apartments Jurlina se nachází 700 metrů od centra Seline. Ubytování Apartments Jurlina se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Tomić

9,2

Apartmani Tomić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tomić. Apartmani Tomić se nachází ve vesničce Seline a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zahradu a terasu. Ubytování Apartmani Tomić se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paula

9,2

Apartments Paula

Ubytování (Penzion) Apartments Paula. Apartments Paula se nachází v Seline, na úpatí národního parku Paklenica. Nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Paula se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lucija

9,2

Apartment Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartment Lucija. Apartment Lucija se nachází v Seline a nabízí 3hvězdičkové ubytování s přístupem do zahrady, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Lucija se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Paklenica Sport Apartments

9,2

Paklenica Sport Apartments

Ubytování (Apartmány) Paklenica Sport Apartments. Paklenica Sport Apartments se nachází u moře v obci Seline mezi vstupy do národního parku Paklenica. Ubytování Paklenica Sport Apartments se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Punta

9,2

Apartments Punta

Ubytování (Apartmány) Apartments Punta. Apartments Punta se nachází v klidné oblasti v Seline, pouhých 55 metrů od oblázkové pláže a 5 km od národního parku Paklenica. Ubytování Apartments Punta se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sani Apartments

9,1

Sani Apartments

Ubytování (Apartmány) Sani Apartments. Sani Apartments se nachází v obci Seline, 49 km od města Nin. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sani Apartments se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartman Hrast

9,1

Studio apartman Hrast

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Hrast. Located in Seline in the Zadar County region, Studio apartman Hrast has a terrace and garden views. Ubytování Studio apartman Hrast se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Podgorje

9

Guest house Podgorje

Ubytování (Penzion) Guest house Podgorje. Guest house Podgorje se nachází v obci Seline, 4 km od Starigradu a pouhých 100 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Guest house Podgorje se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Nina

9

Villa Nina

Ubytování (Apartmány) Villa Nina. Villa Nina je apartmánová vila situovaná v Seline, 50 km od Ninu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Nina se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Mia

8,9

Apartment Mia

Ubytování (Apartmán) Apartment Mia. Apartment Mia se nachází v obci Seline a nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmán má 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Mia se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments by the sea Seline (Paklenica) - 13295

8,9

Apartments by the sea Seline (Paklenica) - 13295

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Seline (Paklenica) - 13295. Tento klimatizovaný apartmán v Seline nabízí terasu s výhledem na moře. Je vzdálený 27 km od Zadaru. Je zde jídelní část a kuchyň se sporákem. Ubytování Apartments by the sea Seline (Paklenica) - 13295 se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Seline

8,8

Apartment Seline

Ubytování (Apartmány) Apartment Seline. Apartmány Seline se nacházejí v obci Seline, 46 km od města Nin. Nabízejí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Seline se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Vesela

8,8

Apartments Vesela

Ubytování (Apartmány) Apartments Vesela. Apartmány Vesela se nacházejí v obci Seline a nabízejí balkon. Ubytování Apartments Vesela se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nika

8,7

Apartments Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Nika. Apartmány Nika se nachází v Seline a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady s terasou. Některé apartmány mají posezení a/nebo patio. Ubytování Apartments Nika se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Pansion Croatia

8,7

Pansion Croatia

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Croatia. Pansion Croatia nabízí klimatizované ubytování s přímým přístupem na pláž. Ubytování Pansion Croatia se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest House Marko

8,6

Guest House Marko

Ubytování (Penzion) Guest House Marko. Guest House Marko stojí naproti pláži v Seline a nabízí restauraci a zahradu. Pokoje v penzionu mají vlastní koupelnu a poskytují také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Marko se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Niko

8,6

Niko

Ubytování (Bed and breakfast) Niko. Niko je bed and breakfast situovaný v obci Seline, 49 km od Ninu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Niko se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campsite Autocamp Pisak

8,6

Campsite Autocamp Pisak

Ubytování (Prázdninový areál) Campsite Autocamp Pisak. Campsite Autocamp Pisak se nachází v Seline, 48 km od Ninu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Campsite Autocamp Pisak se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Rooms Nada

8,5

Rooms Nada

Ubytování (Penzion) Rooms Nada. Tříhvězdičkový penzion Rooms Nada se nachází v obci Seline. Poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rooms Nada se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nada 2

8,3

Apartment Nada 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada 2. Apartment Nada 2 se nachází na pláži v obci Seline a nabízí klimatizované pokoje s balkonem, zahradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Nada 2 se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mala Vila

7,9

Mala Vila

Ubytování (Apartmány) Mala Vila. Apartmány Mala Vila se nachází v obci Seline, 49 km od města Nin. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je terasa a v okolí se lze věnovat cyklistice. Ubytování Mala Vila se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

APARTMANI MARIN

7,4

APARTMANI MARIN

Ubytování (Privát) APARTMANI MARIN. APARTMANI MARIN se nachází v obci Seline. Nabízí ubytování v soukromí, výhled na moře, restauraci, bar, zahradu a terasu. Ubytování APARTMANI MARIN se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Rajna

7,3

Rooms Rajna

Ubytování (Apartmány) Rooms Rajna. Rooms Rajna se nachází 800 metrů od pláže Pisak a nabízí sdílený salonek, zázemí pro grilování a sdílenou kuchyň. Ubytování Rooms Rajna se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani BugenVila

Apartmani BugenVila

Ubytování (Apartmány) Apartmani BugenVila. Set in Seline, 46 km from Nin, Apartmani BugenVila offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani BugenVila se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Pajo

Apartman Pajo

Ubytování (Apartmán) Apartman Pajo. Set in Seline in the Zadar County region, Apartman Pajo features a patio and garden views. Ubytování Apartman Pajo se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)