Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Vrša

Na letiště v Zadaru je to 48 km. Ubytování má plně vybavenou kuchyň s lednicí, posezení s pohovkou a TV s plochou obrazovkou, pračku, vlastní koupelnu se sprchou a balkon s výhledem do zahrady. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří pěší turistika a rybaření. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Přímo na místě můžete využívat zázemí pro grilování. Nechybí ani sluneční terasa. Apartments Vrša se nachází v obci Seline, 50 km od Ninu. Ubytování je vzdálené 42 km od Zadaru a 49 km od Bibinje.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Pláž
 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Vrša

 • Prostory vhodné na piknik
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Seline

Villa Golden Apple

10

Villa Golden Apple

Ubytování (Vila) Villa Golden Apple. Villa Golden Apple se nachází v Seline a nabízí venkovní bazén, bar, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Golden Apple se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Tomić

10

Apartmani Tomić

Ubytování (Penzion) Apartmani Tomić. Apartmani Tomić se nachází v Seline, 1,1 km od pláže Vecka Kula, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, soukromou pláží a... Ubytování Apartmani Tomić se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Seline 9 nur 200 m bis zum Strand

9,8

Apartment Seline 9 nur 200 m bis zum Strand

Ubytování (Apartmány) Apartment Seline 9 nur 200 m bis zum Strand. Apartment Seline se nachází v Seline v Zadarské župě, 2,1 km od pláže Pisak. Ubytování Apartment Seline 9 nur 200 m bis zum Strand se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marta

9,7

Apartments Marta

Ubytování (Apartmány) Apartments Marta. Apartmány Marta se nacházejí v obci Seline a nabízejí klimatizaci i vstup do zahrady. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marta se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Fera

9,7

Apartment Fera

Ubytování (Apartmány) Apartment Fera. Apartment Fera se nachází v obci Seline v Zadarském okrese. Nabízí balkon, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Fera se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Beach apartment Deluxe-Paklenica

9,6

Beach apartment Deluxe-Paklenica

Ubytování (Apartmán) Beach apartment Deluxe-Paklenica. Beach apartment Deluxe-Paklenica se nachází u pláže v Seline, 1,1 km od pláže Vecka Kula a 1,5 km od pláže Pisak. Ubytování Beach apartment Deluxe-Paklenica se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Malako Family Apartments

9,6

Malako Family Apartments

Ubytování (Apartmány) Malako Family Apartments. Malako Family Apartments se nachází 750 metrů od pláže Vecka Kula a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Malako Family Apartments se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Diora

9,5

Apartments Diora

Ubytování (Apartmány) Apartments Diora. Apartmány Diora se nacházejí v obci Seline, 49 km od města Nin, a nabízejí půjčení jízdních kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Diora se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Seline 8 nur 200 m bis zum Strand

9,5

Apartment Seline 8 nur 200 m bis zum Strand

Ubytování (Apartmán) Apartment Seline 8 nur 200 m bis zum Strand. Apartmán Seline 8 nur se nachází v obci Seline. 200 m bis zum Strand nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře. 2,1 km od pláže Pisak. Ubytování Apartment Seline 8 nur 200 m bis zum Strand se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Jozic

9,5

Apartmani Jozic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jozic. Apartmani Jozic se nachází v Seline. Nabízí posezení, kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Jozic se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Tomić

9,2

Apartmani Tomić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tomić. Apartmani Tomić se nachází ve vesničce Seline a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zahradu a terasu. Ubytování Apartmani Tomić se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Punta

9,2

Apartments Punta

Ubytování (Apartmány) Apartments Punta. Apartments Punta se nachází v klidné oblasti v Seline, pouhých 55 metrů od oblázkové pláže a 5 km od národního parku Paklenica. Ubytování Apartments Punta se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartman Hrast

9,1

Studio apartman Hrast

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Hrast. Located in Seline in the Zadar County region, Studio apartman Hrast has a terrace and garden views. Ubytování Studio apartman Hrast se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).

Niko

8,6

Niko

Ubytování (Bed and breakfast) Niko. Niko je bed and breakfast situovaný v obci Seline, 49 km od Ninu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Niko se nachází ve městě Seline (Chorvatsko - Zadarská župa).