Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Vini and Ivana

Apartments Vini and Ivana leží 250 metrů od přístavu trajektů. Budova je obklopena zahradou s dětským hřištěm a grilem a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Sućuraj. Apartmány mají satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyň a jídelní část. Město Stari Grad s přístavem trajektů je vzdáleno 60 km. Všechny apartmány mají balkon nebo terasu s posezením. Apartments Vini and Ivana se nachází 150 metrů od nejbližší pláže a 50 metrů od centra Sućuraje. Parkovat lze zdarma na soukromém parkovišti. Historické město Hvar je 78 km daleko. Nejbližší obchod s potravinami a restaurace jsou odtud vzdáleny 50 metrů.

Vybavení ubytování Apartments Vini and Ivana

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Sućuraj

Apartmani Raueiser

10

Apartmani Raueiser

Ubytování (Apartmány) Apartmani Raueiser. Apartmani Raueiser se nachází v Sućuraji na ostrově Hvar, 250 metrů od pláže Česminica. Ubytování Apartmani Raueiser se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments IDA Sucuraj

9,7

Apartments IDA Sucuraj

Ubytování (Apartmány) Apartments IDA Sucuraj. Apartmány Ida se nachází v klidné části obce Sućuraj na ostrově Hvar. Nabízí velkou společnou zahradu s terasou a grilem. Ubytování Apartments IDA Sucuraj se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Ivanka

9,3

Apartments Ivanka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivanka. Apartmány Ivanka se nachází ve městě Sućuraj a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Ivanka se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Stjepan

9,3

Apartments Stjepan

Ubytování (Apartmány) Apartments Stjepan. Apartments Stjepan se nachází ve městě Sućuraj na ostrově Hvar, 200 metrů od pláže Česminica. Ubytování Apartments Stjepan se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Riva

9,1

Apartments Riva

Ubytování (Apartmány) Apartments Riva. Apartmány Riva se nachází v Sućuraji na ostrově Hvar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Riva se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Mate Slavic

9,1

Apartments Mate Slavic

Ubytování (Apartmány) Apartments Mate Slavic. Toto klidné ubytování se nachází jen 50 metrů od pláže a centra obce Sućuraj a poskytuje apartmány s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Apartments Mate Slavic se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

MANORA 2 bedroom apartment

MANORA 2 bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) MANORA 2 bedroom apartment. Situated in Sućuraj in the Hvar Island region, MANORA 2 bedroom apartment features a patio and garden views. Ubytování MANORA 2 bedroom apartment se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Sucuraj 6732c

Apartment Sucuraj 6732c

Ubytování (Apartmán) Apartment Sucuraj 6732c. Apartment Sucuraj 6732c is situated in Sućuraj. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Sucuraj 6732c se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Boasting a terrace, Apartment Marija features accommodation in Sućuraj with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Robinson Alga

Robinson Alga

Ubytování (Prázdninový dům) Robinson Alga. Prázdninový dům Robinson Alga se nachází v obci Sućuraj na ostrově Hvar a nabízí terasu a výhled na moře. Využívat můžete plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Robinson Alga se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Studio Sucuraj 6852d

Studio Sucuraj 6852d

Ubytování (Apartmán) Studio Sucuraj 6852d. Studio Sucuraj 6852d is located in Sućuraj, 41 km from Međugorje and 23 km from Makarska. The rooms are fitted with a TV. Ubytování Studio Sucuraj 6852d se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Vuljan

Apartmani Vuljan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vuljan. Located in Sućuraj, Apartmani Vuljan provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Vuljan se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

A2 - modern apt with balcony sea view & parking

A2 - modern apt with balcony sea view & parking

Ubytování (Apartmán) A2 - modern apt with balcony sea view & parking. A2 - modern apt with balcony sea view & parking se nachází v Sućuraji. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování A2 - modern apt with balcony sea view & parking se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Stipe Luxury villa on Hvar

Villa Stipe Luxury villa on Hvar

Ubytování (Vila) Villa Stipe Luxury villa on Hvar. Situated in Sućuraj, 300 metres from Česminica Beach, Villa Stipe Luxury villa on Hvar features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Stipe Luxury villa on Hvar se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Manora one bedroom apartment

Manora one bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Manora one bedroom apartment. Set in Sućuraj in the Hvar Island region, Manora one bedroom apartment features a garden. Ubytování Manora one bedroom apartment se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Sucuraj

Two-Bedroom Apartment in Sucuraj

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Sucuraj. Two-Bedroom Apartment in Sucuraj is located in Sućuraj and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Sucuraj se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov).