Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Teni

Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Apartments Teni leží 19 km od Splitu, 43 km od Makarské a 35 km od letiště ve Splitu, kam lze zajistit placenou dopravu. Některé pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyni s mikrovlnnou troubou a vlastní koupelnu s vanou a fénem. Na místě si lze půjčit jízdní kola. Apartments Teni se nachází v Dugi Rat, 41 km od Trogiru.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Teni

 • Pláž
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Dugi Rat

Apartments Miljak

10

Apartments Miljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Miljak. Apartments Miljak se nachází v letovisku Dugi Rat, 42 km od Trogiru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Miljak se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Superior Apartment with Terrace & Free Parking

10

Superior Apartment with Terrace & Free Parking

Ubytování (Apartmán) Superior Apartment with Terrace & Free Parking. Superior Apartment with Terrace & Free Parking se nachází v Dugi Rat, 500 metrů od pláže Orij West a 750 metrů od pláže Dugi Rat. Ubytování Superior Apartment with Terrace & Free Parking se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Jona

10

Jona

Ubytování (Apartmán) Jona. Jona se nachází v Dugi Rat, 200 metrů od pláže Mali Rat a 300 metrů od pláže Orij West. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Jona se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marija

9,9

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází v letovisku Dugi Rat ve Splitsko-dalmatské župě, 50 metrů od prostřední pláže Luka. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Žilić

9,9

Apartmani Žilić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Žilić. Situated in Dugi Rat, 100 metres from Orij West Beach and 450 metres from Mali Rat Beach, Apartmani Žilić features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartmani Žilić se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Raos

9,9

Apartmani Raos

Ubytování (Apartmány) Apartmani Raos. Apartmani Raos nabízí ubytování s kuchyní v obci Dugi Rat. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Raos se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Seaside Villa "6 Figs"

9,7

Seaside Villa "6 Figs"

Ubytování (Penzion) Seaside Villa "6 Figs". Seaside Villa "6 Figs" se nachází v letovisku Dugi Rat a nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyni, gril a klimatizované ubytování s výhledem do zahrady,... Ubytování Seaside Villa "6 Figs" se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Verica ***

9,7

Verica ***

Ubytování (Apartmán) Verica ***. Verica *** is located in Dugi Rat. The air-conditioned accommodation is 43 km from Trogir. Ubytování Verica *** se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Jozo Orij

9,7

Apartman Jozo Orij

Ubytování (Apartmán) Apartman Jozo Orij. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v letovisku Dugi Rat, 17 km od Splitu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a využívat lze bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Jozo Orij se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sara

9,7

Apartment Sara

Ubytování (Apartmány) Apartment Sara. Apartmán Sara se nachází v obci Dugi Rat, 42 km od Trogiru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Malo Misto

9,7

Malo Misto

Ubytování (Apartmán) Malo Misto. Apartmány Malo Misto nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem ve městě Dugi Rat. Ubytování Malo Misto se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments The Beach House

9,7

Apartments The Beach House

Ubytování (Apartmány) Apartments The Beach House. Apartmány The Beach House se nachází v obci Dugi Rat, 41 km od Trogiru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments The Beach House se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Dispet

9,5

Dispet

Ubytování (Apartmán) Dispet. Set in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, Dispet features a terrace and garden views. Ubytování Dispet se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment SJ

9,5

Apartment SJ

Ubytování (Apartmán) Apartment SJ. Located in Dugi Rat, within 450 metres of Orij West Beach and less than 1 km of Dugi Rat Beach, Apartment SJ offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment SJ se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Putnik

9,5

Putnik

Ubytování (Apartmány) Putnik. Set in Dugi Rat, 41 km from Trogir, Putnik offers a garden and free WiFi. Ubytování Putnik se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sorić

9,3

Apartment Sorić

Ubytování (Apartmán) Apartment Sorić. Apartment Sorić se nachází pouhých 50 metrů od pláže v Dugi Rat a nabízí terasu s výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sorić se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mimica

9,3

Apartment Mimica

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimica. Apartment Mimica se nachází ve městě Dugi Rat ve splitsko-dalmátském regionu. Nabízí balkon, výhled na moře a hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mimica se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Andrić

9,3

Apartment Andrić

Ubytování (Apartmány) Apartment Andrić. Located in Dugi Rat, 41 km from Trogir, Apartment Andrić provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Andrić se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Seaside Lux

9,1

Seaside Lux

Ubytování (Apartmány) Seaside Lux. Seaside Lux nabízí klimatizované pokoje s balkonem s výhledem na moře jen 20 metrů od oblázkové pláže v letovisku Dugi Rat. Ubytování Seaside Lux se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).