Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments STEVO

Apartmány STEVO se nachází ve vesnici Selce, 37 km od Opatije, a nabízí výhled na moře. Apartmány STEVO stojí 28 km od Rijeky, 44 km od města Rabac a 13 km od letiště Rijeka. Ubytování zahrnuje satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyň se sporákem. Součástí je vlastní koupelna se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments STEVO

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace Dodatečný poplatek

Jiná ubytování ve městě Selce

App Vito

9,9

App Vito

Ubytování (Apartmán) App Vito. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, App Vito can be found in Selce, close to Rokan Beach and 400 metres from Uvala Slana... Ubytování App Vito se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Plaža

9,9

Apartmani Plaža

Ubytování (Apartmány) Apartmani Plaža. Situated in Selce, 5 km from Crikvenica, Apartmani Plaža features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmani Plaža se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Senada Apartments

9,8

Senada Apartments

Ubytování (Apartmány) Senada Apartments. Senada Apartments se nachází ve vesnici Selce. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Senada Apartments se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Fočić

9,8

Apartmani Fočić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Fočić. Apartmani Fočić se nachází v obci Selce v Primorsko-goranské župě a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Apartmani Fočić se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Sunset

9,8

Apartman Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartman Sunset. Featuring a garden, Apartman Sunset provides accommodation in Selce with free WiFi and garden views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartman Sunset se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Ines

9,7

Apartments Ines

Ubytování (Apartmány) Apartments Ines. Apartments Ines has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Selce, less than 1 km from Poli Mora Beach. Ubytování Apartments Ines se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Winter

9,7

Apartment Winter

Ubytování (Apartmány) Apartment Winter. Located in Selce, 4.4 km from Crikvenica, Apartment Winter provides free bikes and free WiFi. Ubytování Apartment Winter se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Penthouse apartment

9,7

Penthouse apartment

Ubytování (Apartmán) Penthouse apartment. Penthouse apartment is located in Selce and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Penthouse apartment se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Vipava

9,6

Vipava

Ubytování (Apartmány) Vipava. Vipava se nachází ve vesnici Selce a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Vipava se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Adria

9,6

Apartment Adria

Ubytování (Apartmán) Apartment Adria. Situated in Selce, 750 metres from Poli Mora Beach and less than 1 km from Rokan Beach, Apartment Adria offers a terrace and air conditioning. Ubytování Apartment Adria se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Maya

9,6

Apartmani Maya

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maya. Apartmani Maya se nachází ve městě Selce a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vstup na terasu. Ubytování Apartmani Maya se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Vila Petra

9,6

Vila Petra

Ubytování (Apartmány) Vila Petra. Vila Petra nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v obci Selce. Vila Petra stojí 38 km od Opatije a 13 km od mezinárodního letiště v Rijece. Ubytování Vila Petra se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Lino

9,6

Apartments Lino

Ubytování (Apartmány) Apartments Lino. Apartments Lino se nachází 50 metrů od skalnaté pláže a 100 metrů od centra Selce. Ubytování Apartments Lino se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Marić

9,6

Apartmani Marić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marić. Situated in Selce, 4.4 km from Crikvenica, Apartmani Marić features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Marić se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Franco

9,6

Apartments Franco

Ubytování (Apartmány) Apartments Franco. Located in Selce in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments Franco provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Franco se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Cota

9,6

Apartman Cota

Ubytování (Apartmán) Apartman Cota. Featuring a balcony with city views, a garden and barbecue facilities, Apartman Cota can be found in Selce, close to Rokan Beach and a 13-minute walk from... Ubytování Apartman Cota se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

MacAna appartment

9,6

MacAna appartment

Ubytování (Apartmán) MacAna appartment. Located in Selce in the Primorsko-Goranska županija region, MacAna appartment features a garden. The air-conditioned accommodation is 4 km from Crikvenica. Ubytování MacAna appartment se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Kuća Grško

9,6

Apartments Kuća Grško

Ubytování (Apartmán) Apartments Kuća Grško. Klimatizovaný apartmán Kuća Grško se nachází v obci Selce, 38 km od Opatije, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartments Kuća Grško se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Barka

9,5

Apartman Barka

Ubytování (Apartmány) Apartman Barka. Apartmán Barka se nachází v obci Selce a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, bar a gril. Ubytování Apartman Barka se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).