Hledat

Ubytování

Apartments Simunovic Apartmán

12a Rovci, 21224 Trogir, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartments Simunovic. Situated 500 metres from Arbanija Beach, 600 metres from Plaża Guje and 1 km from Krčića Beach, Apartments Simunovic features accommodation set in Trogir. Ubytování Apartments Simunovic se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Simunovic

The nearest airport is Split Airport, 9 km from Apartments Simunovic. This apartment is 6 km from Trogir Marina and 6 km from Trogir Town Museum. Situated 500 metres from Arbanija Beach, 600 metres from Plaża Guje and 1 km from Krčića Beach, Apartments Simunovic features accommodation set in Trogir. Radovan's Portal is 6 km from the apartment, while The Cathedral of St. Lawrence is 6 km from the property.

Vybavení ubytování Apartments Simunovic

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Slatine

TiaMar

10

TiaMar

Ubytování (Apartmán) TiaMar. Set in Slatine, TiaMar offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování TiaMar se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Miletic

10

Apartment Miletic

Ubytování (Apartmány) Apartment Miletic. Apartmán Miletic se nachází v Trogiru ve Splitsko-dalmatské župě, 6 km od katedrály sv. Ubytování Apartment Miletic se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Crazy fish

9,9

Crazy fish

Ubytování (Apartmán) Crazy fish. Situated in Slatine, Crazy fish features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an seasonal outdoor pool. Ubytování Crazy fish se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Regina del Mare

9,9

Regina del Mare

Ubytování (Apartmány) Regina del Mare. Regina del Mare v obci Slatine nabízí klimatizované ubytování se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Regina del Mare se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

DeepWater House

9,9

DeepWater House

Ubytování (Apartmány) DeepWater House. DeepWater House se nachází v obci Slatine a nabízí výhled do zahrady, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování DeepWater House se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

VILLA JELA

9,9

VILLA JELA

Ubytování (Apartmány) VILLA JELA. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and The Cathedral of St. Ubytování VILLA JELA se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Take it easy Apartments

9,9

Take it easy Apartments

Ubytování (Apartmány) Take it easy Apartments. Take it Easy Apartments se nacházejí v městečku Slatine, 8 km od Splitu a 36 km od Hvaru, a mají gril. Ubytování Take it easy Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Piramida

9,8

Villa Piramida

Ubytování (Apartmány) Villa Piramida. Vila Piramida se nachází v obci Slatine na ostrově Čiovo, 7 km od historického centra Trogiru, zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Villa Piramida se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Alba

9,8

Apartments Alba

Ubytování (Apartmány) Apartments Alba. Apartments Alba se nachází v obci Slatine. Nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a vybavení pro vodní sporty. Ubytování Apartments Alba se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytování (Apartmány) Apartment BUGA. Apartment BUGA se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment BUGA se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Freya - vacation house

9,8

Villa Freya - vacation house

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Freya - vacation house. Villa Freya - vacation house se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Villa Freya - vacation house se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Olive Hill House

9,8

Olive Hill House

Ubytování (Apartmány) Olive Hill House. Olive Hill House se nachází v letovisku Slatine a nabízí venkovní bazén na který směřuje výhled, fitness centrum, společný obývací prostor, zahradu a... Ubytování Olive Hill House se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

SAN Apartments

9,8

SAN Apartments

Ubytování (Apartmány) SAN Apartments. SAN Apartments v obci Slatine nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a gril a výhled na moře. Ubytování SAN Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Kucica

9,8

Apartment Kucica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Kucica. Apartmán Kucica se nachází 2 km od centra vesnice Slatine a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Využít můžete také gril. Ubytování Apartment Kucica se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Vita Apartments

9,7

Casa Vita Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Vita Apartments. Apartmány Casa Vita se nachází v obci Slatine, 200 metrů od moře, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, terasu... Ubytování Casa Vita Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Luxury Apartment Kalebic

9,7

Luxury Apartment Kalebic

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment Kalebic. Apartmány Luxury Apartment Kalebic se nacházejí v letovisku Slatine a nabízejí posezení. Ubytování Luxury Apartment Kalebic se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa La Piedra

9,7

Villa La Piedra

Ubytování (Apartmány) Villa La Piedra. Villa La Piedra se nachází na klidném místě v centru obce Slatine, 150 metrů od oblázkové pláže, a nabízí venkovní bazén a lehátka na opalování obklopené... Ubytování Villa La Piedra se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nena

9,7

Apartman Nena

Ubytování (Apartmán) Apartman Nena. Apartmán Nena se nachází v obci Slatine. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a výhled na moře a do zahrady. Ubytování Apartman Nena se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Slatine

9,7

Villa Slatine

Ubytování (Vila) Villa Slatine. Villa Slatine se nachází na pláži v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci a 150 metrů od pláže Slatine. Ubytování Villa Slatine se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Romana

9,7

Apartments Romana

Ubytování (Apartmány) Apartments Romana. Apartmány Romana se nacházejí 100 metrů od pláže na ostrově Čiovo. Ubytování Apartments Romana se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Adria 2

9,7

Adria 2

Ubytování (Apartmán) Adria 2. Apartmán Adria 2 se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Adria 2 se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Poolside Villa

9,7

Luxury Poolside Villa

Ubytování (Vila) Luxury Poolside Villa. Situated in Slatine, a few steps from Lumbrelin Beach and 200 metres from Slatine Beach, Luxury Poolside Villa features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Luxury Poolside Villa se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Slatine,Trogir

9,7

Apartment Slatine,Trogir

Ubytování (Apartmán) Apartment Slatine,Trogir. Situated in Trogir, within 300 metres of Arbanija Beach and 800 metres of Plaża Guje, Apartment Slatine, Trogir offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Slatine,Trogir se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Iva

9,7

Apartman Iva

Ubytování (Apartmán) Apartman Iva. Featuring an outdoor pool and garden views, Apartman Iva is located in Slatine. Ubytování Apartman Iva se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Marina

9,7

Apartment Marina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází v obci Slatine. Nabízí terasu nebo balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

House Thalia

9,7

House Thalia

Ubytování (Prázdninový dům) House Thalia. House Thalia se nachází ve městě Slatine. Nabízí zahradu, klimatizaci, terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House Thalia se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments 4 friends

9,7

Apartments 4 friends

Ubytování (Apartmány) Apartments 4 friends. Apartments 4 friends se nachází v obci Slatine. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, restauraci a výhled do vlastní zahrady. Ubytování Apartments 4 friends se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Zeljana

9,7

Apartment Zeljana

Ubytování (Apartmány) Apartment Zeljana. Apartment Zeljana se nachází v Slatine, 35 km od Splitu. Nabízí zahradu a vyhřívaný venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zeljana se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Put Dionica 12 Apartman

9,7

Put Dionica 12 Apartman

Ubytování (Apartmán) Put Dionica 12 Apartman. Put Dionica 12 Apartman se nachází v Trogiru, 5 km od katedrály svatého Vavřince a 5 km od portálu Radovan, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Put Dionica 12 Apartman se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Antonela

9,6

Apartment Antonela

Ubytování (Apartmány) Apartment Antonela. Apartmán Antonela nabízí klimatizované ubytování v obci Slatine. Ubytování Apartment Antonela se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartman Lucy

9,6

Apartman Lucy

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucy. Apartmán Lucy se nachází v letovisku Slatine a nabízí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Lucy se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Adria

9,6

Adria

Ubytování (Apartmán) Adria. Adria se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a sdílenou kuchyň. Ubytování Adria se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rita

9,6

Apartmani Rita

Ubytování (Apartmán) Apartmani Rita. Set in Slatine in the Ciovo Island region, Apartmani Rita has a terrace and garden views. Ubytování Apartmani Rita se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Amica

9,6

Villa Amica

Ubytování (Apartmány) Villa Amica. Villa Amica se nachází v Trogiru a nabízí restauraci, zahradu a apartmány s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Amica se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment 2 Palme

9,6

Apartment 2 Palme

Ubytování (Apartmány) Apartment 2 Palme. Klimatizovaný apartmán Apartment 2 Palme se nachází v Slatine, na ostrově Čiovo, 6 km od Trogiru. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartment 2 Palme se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Seaview Apartment Rose

9,6

Seaview Apartment Rose

Ubytování (Apartmán) Seaview Apartment Rose. Seaview Apartment Rose se nachází u pláže v Trogiru, 6 km od autobusového nádraží a 5 km od katedrály sv. Vavřince a Radovanova portálu. Ubytování Seaview Apartment Rose se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Domic

9,6

Villa Domic

Ubytování (Apartmány) Villa Domic. Villa Domic se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Domic se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Annika

9,6

Apartments Villa Annika

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Annika. Apartmány Villa Annika se nachází ve městě Slatine a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Villa Annika se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa La Bomboniera

9,5

Apartments Villa La Bomboniera

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa La Bomboniera. Apartmány Villa La Bomboniera se nachází v obci Slatine a nabízí zahradu a ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Villa La Bomboniera se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Panorama

9,5

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartments Panorama se nachází ve Slatine u Trogiru a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Lana

9,5

Beach House Lana

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Lana. Přímořský prázdninový dům Beach House Lana se nachází ve vesnici Slatine na ostrově Ciove a nabízí terasu a balkon. Ubytování Beach House Lana se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment "Iskra"

9,5

Apartment "Iskra"

Ubytování (Apartmán) Apartment "Iskra". Apartment "Iskra" se nachází v Slatine na ostrově Čiovo. Nabízí terasu, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má klimatizaci, koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Apartment "Iskra" se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Ziggy

9,5

Apartments Ziggy

Ubytování (Penzion) Apartments Ziggy. Studios Ziggy jsou útulné a pohodlné apartmány poblíž pláže, které mají dobře vybavenou kuchyň. Ubytování Apartments Ziggy se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marija

9,5

Villa Marija

Ubytování (Hotel) Villa Marija. Villa Marija nabízí ubytování na pláži v letovisku Slatine. Ubytování Villa Marija se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Toya

9,4

Apartment Toya

Ubytování (Apartmány) Apartment Toya. Apartmán Toya se nachází pouhých 30 metrů od moře v obci Slatine. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartment Toya se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Vortica

9,4

Apartments Vortica

Ubytování (Apartmány) Apartments Vortica. Apartments Vortica se nachází 1 km od centra obce Slatine, 9 km od Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO a pouhých 150 metrů od nejbližší pláže, a nabízí... Ubytování Apartments Vortica se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jelincic

9,4

Apartments Jelincic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelincic. Apartmány Jelincic se nacházejí ve městě Trogir, 5 km od katedrály svatého Vavřince a autobusového nádraží. Ubytování Apartments Jelincic se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ana

9,4

Villa Ana

Ubytování (Aparthotel) Villa Ana. Villa Ana se nachází v obci Slatine a nabízí bazén, terasu, bar, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bago

9,3

Apartments Bago

Ubytování (Apartmány) Apartments Bago. Klimatizované Apartmány Bago jsou situované v obci Slatine, pouhých 30 km od Splitu, a nabízí ubytování s možností domácích mazlíčků a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Bago se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Fisherman's Apartments

9,3

Fisherman's Apartments

Ubytování (Apartmány) Fisherman's Apartments. Fisherman's Apartments nabízí klimatizované ubytování s plně vybaveným kuchyňským koutem, bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Fisherman's Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jelica

9,3

Apartments Jelica

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelica. Apartmány Jelica s bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm se nachází v obci Slatine, pouhých 200 metrů od moře a 8 km od města Trogir zapsaného na... Ubytování Apartments Jelica se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).