Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Simunovic

The nearest airport is Split Airport, 9 km from Apartments Simunovic. This apartment is 6 km from Trogir Marina and 6 km from Trogir Town Museum. Situated 500 metres from Arbanija Beach, 600 metres from Plaża Guje and 1 km from Krčića Beach, Apartments Simunovic features accommodation set in Trogir. Radovan's Portal is 6 km from the apartment, while The Cathedral of St. Lawrence is 6 km from the property.

Vybavení ubytování Apartments Simunovic

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Slatine

House & Home Slatine

10

House & Home Slatine

Ubytování (Apartmány) House & Home Slatine. House & Home Slatine se nachází v Slatine, 50 metrů od pláže Guje. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House & Home Slatine se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

SeaSight Apartment - Ciovo Island

10

SeaSight Apartment - Ciovo Island

Ubytování (Apartmán) SeaSight Apartment - Ciovo Island. SeaSight Apartment - Ciovo Island se nachází v Slatine a nabízí soukromý bazén a klimatizaci. Apartmán má obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň. Ubytování SeaSight Apartment - Ciovo Island se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Take it easy Apartments

9,9

Take it easy Apartments

Ubytování (Apartmány) Take it easy Apartments. Take it Easy Apartments se nacházejí v městečku Slatine, 8 km od Splitu a 36 km od Hvaru, a mají gril. Ubytování Take it easy Apartments se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytování (Apartmány) Apartment BUGA. Apartment BUGA se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment BUGA se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartment Kucica

9,8

Apartment Kucica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Kucica. Apartmán Kucica se nachází 2 km od centra vesnice Slatine a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Využít můžete také gril. Ubytování Apartment Kucica se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa La Piedra

9,7

Villa La Piedra

Ubytování (Apartmány) Villa La Piedra. Villa La Piedra se nachází na klidném místě v centru obce Slatine, 150 metrů od oblázkové pláže, a nabízí venkovní bazén a lehátka na opalování obklopené... Ubytování Villa La Piedra se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Slatine

9,7

Villa Slatine

Ubytování (Vila) Villa Slatine. Villa Slatine se nachází na pláži v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci a 150 metrů od pláže Slatine. Ubytování Villa Slatine se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Adria 2

9,7

Adria 2

Ubytování (Apartmán) Adria 2. Apartmán Adria 2 se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Adria 2 se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Adria

9,6

Adria

Ubytování (Apartmán) Adria. Adria se nachází v obci Slatine, jen pár kroků od pláže Staraci. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a sdílenou kuchyň. Ubytování Adria se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Domic

9,6

Villa Domic

Ubytování (Apartmány) Villa Domic. Villa Domic se nachází v obci Slatine a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Domic se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Villa Annika

9,6

Apartments Villa Annika

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Annika. Apartmány Villa Annika se nachází ve městě Slatine a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Villa Annika se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Panorama

9,5

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartments Panorama se nachází ve Slatine u Trogiru a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Apartments Ziggy

9,5

Apartments Ziggy

Ubytování (Penzion) Apartments Ziggy. Studios Ziggy jsou útulné a pohodlné apartmány poblíž pláže, které mají dobře vybavenou kuchyň. Ubytování Apartments Ziggy se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vortica

9,4

Apartments Vortica

Ubytování (Apartmány) Apartments Vortica. Apartments Vortica se nachází 1 km od centra obce Slatine, 9 km od Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO a pouhých 150 metrů od nejbližší pláže, a nabízí... Ubytování Apartments Vortica se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).

Villa Ana

9,4

Villa Ana

Ubytování (Aparthotel) Villa Ana. Villa Ana se nachází v obci Slatine a nabízí bazén, terasu, bar, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Slatine (Chorvatsko - Čiovo).