Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Šime 525

Ve všech prostorách apartmánů je dostupné bezplatné Wi-Fi. Šibenik leží 36 km od Apartmánů Šime 525 a do Vodice je to 27 km. Apartmány Šime 525 se nacházejí v Pakoštane, 32 km od Zadaru. Všechny apartmány mají TV, kuchyň s mikrovlnnou troubou, toustovačem a ledničkou a vlastní koupelnu se sprchou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na letiště v Zadaru je to 25 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Apartments Šime 525

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Pakoštane

Apartman Francesca

10

Apartman Francesca

Ubytování (Apartmán) Apartman Francesca. Apartman Francesca is situated in Pakoštane and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Francesca se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Toma

10

Apartmani Toma

Ubytování (Apartmán) Apartmani Toma. Apartmani Toma se nachází v Pakoštane, 550 metrů od pláže Janice a 750 metrů od pláže Punta, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmani Toma se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

NEW! Luxury Garden apartment

10

NEW! Luxury Garden apartment

Ubytování (Apartmán) NEW! Luxury Garden apartment. NEW se nachází v Pakoštane, 500 metrů od pláže Punta a 650 metrů od pláže Pine. Ubytování NEW! Luxury Garden apartment se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Mali raj

10

Apartman Mali raj

Ubytování (Apartmán) Apartman Mali raj. Apartman Mali raj se nachází v Pakoštane, 200 metrů od pláže Punta a 250 metrů od pláže Janice. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Apartman Mali raj se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Home Vita

9,9

Mobile Home Vita

Ubytování (Apartmán) Mobile Home Vita. Mobile Home Vita is located in Drage and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Mobile Home Vita se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mendula

9,7

Mendula

Ubytování (Apartmány) Mendula. Mendula se nachází v Pakoštane. Nabízí výhled do zahrady, zahradu, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Mendula se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview

9,7

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview

Ubytování (Vila) BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview. Located in Drage, Seaview villa No. 12 provides beachfront accommodations with a caffe bar, a garden, a private beach area and free WiFi. Ubytování BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Pave

9,7

Villa Pave

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Pave. Villa Pave se nachází v Pakoštane, pouhých 700 metrů od pláže Punta a 1,5 km od pláže Pine. Ubytování Villa Pave se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Hana

9,7

Villa Hana

Ubytování (Apartmány) Villa Hana. Apartmány Villa Hana se nacházejí v obci Pakoštane, 31 km od Zadaru, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Villa Hana se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Retro house Mara

9,7

Retro house Mara

Ubytování (Apartmány) Retro house Mara. Retro house Mara se nachází v Pakoštane, 30 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Retro house Mara se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest house Mediterranea

9,6

Guest house Mediterranea

Ubytování (Penzion) Guest house Mediterranea. Guest house Mediterranea se nachází v Pakoštane. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Guest house Mediterranea se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Beachvilla Bona / Haus 16

9,6

Beachvilla Bona / Haus 16

Ubytování (Prázdninový dům) Beachvilla Bona / Haus 16. Beachvilla Bona / Haus 16 se nachází u pláže ve vesnici Drage, pouhých 2,7 km od přírodního parku Vranské jezero. Ubytování Beachvilla Bona / Haus 16 se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Grace

9,6

Apartment Grace

Ubytování (Apartmán) Apartment Grace. Apartmán Grace se nachází v Pakoštane a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Grace se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Bakija

9,6

Holiday Home Bakija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bakija. Tento klimatizovaný prázdninový dům s Wi-Fi zdarma, balkonem a terasou se nachází v Pakoštane. Nabízí i vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Holiday Home Bakija se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Janice

9,5

Apartments Janice

Ubytování (Apartmány) Apartments Janice. Apartments Janice se nachází v obci Pakoštane. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Janice se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mara's Coast - Amelia

9,5

Mara's Coast - Amelia

Ubytování (Apartmán) Mara's Coast - Amelia. Mara's Coast - Amelia se nachází v Pakoštane, jen pár kroků od pláže Porat a 450 metrů od pláže Oaza Mira. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Mara's Coast - Amelia se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Relax

9,4

Apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Apartman Relax. Apartman Relax se nachází v Pakoštane. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a varnou deskou. Ubytování Apartman Relax se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Relax Camp

9,4

Relax Camp

Ubytování (Kemp) Relax Camp. Kemp Relax se nachází v obci Pakoštane, 1,5 km od centra, a je obklopený středomořskou vegetací. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Relax Camp se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).