Hledat

Ubytování

Apartments Silvana Apartmány

Put mora novi 10 Sv.Nedjelja, 21465 Sveta Nedelja, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Silvana. Apartmány Silvana se nacházejí ve Svete Nedelji, 39 km od Hvaru. K dispozici je zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Silvana se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Popis ubytování Apartments Silvana

Apartmány jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a mají patio nebo balkon, posezení, vybavenou kuchyň, jídelní část a vlastní koupelnu. K dispozici je zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Nechybí ani sluneční terasa. Apartmány Silvana se nacházejí ve Svete Nedelji, 39 km od Hvaru. Apartmány Silvana nabízejí také sdílený lounge a gril.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments Silvana

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Společenská místnost
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Jelsa

Apartments Perić

10

Apartments Perić

Ubytování (Apartmány) Apartments Perić. Set in Jelsa, 28 km from Hvar, Apartments Perić offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Perić se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Stone house Apartment Pelago

10

Stone house Apartment Pelago

Ubytování (Apartmán) Stone house Apartment Pelago. Stone house Apartment Pelago se nachází v obci Jelsa a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán také poskytuje restauraci. Ubytování Stone house Apartment Pelago se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Bala

10

Apartments Bala

Ubytování (Apartmány) Apartments Bala. Apartmány Bala se nachází v městečku Ivan Dolac, 34 km od Hvaru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bala se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Appartementhaus Elena

9,9

Appartementhaus Elena

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Elena. Appartementhaus Elena se nachází v klidné oblasti, 6 km od centra Jelsy. Nabízí klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Appartementhaus Elena se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR

9,9

APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR

Ubytování (Apartmán) APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR. APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR is located in Jelsa and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 26 km from Hvar. Ubytování APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN DOBRILA

9,8

APARTMAN DOBRILA

Ubytování (Penzion) APARTMAN DOBRILA. APARTMAN DOBRILA features air-conditioned accommodation in Jelsa. With a garden, the property also has a terrace. Ubytování APARTMAN DOBRILA se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Beachfront Apartment Jelsa

9,8

Beachfront Apartment Jelsa

Ubytování (Apartmán) Beachfront Apartment Jelsa. Beachfront Apartment Jelsa se nachází u pláže v letovisku Jelsa, 28 km od Hvaru. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Beachfront Apartment Jelsa se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8912

9,8

Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8912

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8912. Set in Zavala, 16 km from Grapčeva Cave, Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8912 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments with a parking space Zavala (Hvar) - 8912 se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Riva

9,8

Villa Riva

Ubytování (Penzion) Villa Riva. Villa Riva is a 4-star property set in Jelsa, facing the beach. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Riva se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Magdalena

9,8

Apartment Magdalena

Ubytování (Apartmán) Apartment Magdalena. Situated in Jelsa, Apartment Magdalena features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Magdalena se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Jelsa

9,8

Apartments Jelsa

Ubytování (Apartmán) Apartments Jelsa. Apartmán Jelsa se nachází v obci Jelsa, 44 km od Splitu a 31 km od Makarské. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jelsa se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Gliha

9,8

Apartment Gliha

Ubytování (Apartmán) Apartment Gliha. Apartment Gliha se nachází v obci Jelsa, 26 km od Hvaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na moře a hory. Ubytování Apartment Gliha se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ

9,8

FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ

Ubytování (Apartmán) FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ. Located in Jelsa, FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování FIGA APARTMAN BENKO MILATIĆ se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big Blue

9,7

Big Blue

Ubytování (Apartmány) Big Blue. Situated in Jelsa, 26 km from Hvar, Big Blue features a terrace and free WiFi. Ubytování Big Blue se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments St Rialto

9,7

Apartments St Rialto

Ubytování (Apartmány) Apartments St Rialto. Apartmány St Rialto mají centrální polohu, pouhých 100 metrů od oblázkové pláže. Všechny nabízejí balkon, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartments St Rialto se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Nela Kalina

9,7

Apartment Nela Kalina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nela Kalina. Apartment Nela Kalina is set in Jelsa and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Nela Kalina se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Aurora

9,7

B&B Aurora

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Aurora. B&B Aurora se nachází ve městě Jelsa, 44 km od Splitu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování B&B Aurora se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Casa di Giorgio

9,7

Apartments Casa di Giorgio

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa di Giorgio. Apartments Casa di Giorgio nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na moře v obci Jelsa. Ubytování Apartments Casa di Giorgio se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartman Stipe

9,6

Apartman Stipe

Ubytování (Apartmány) Apartman Stipe. Situated in Jelsa in the Hvar Island region, Apartman Stipe features accommodation with free private parking. Ubytování Apartman Stipe se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Lola

9,6

Apartment Lola

Ubytování (Apartmány) Apartment Lola. Apartment Lola se nachází v obci Jelsa, 26 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lola se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Villa Rojnica

9,6

Apartments Villa Rojnica

Ubytování (Penzion) Apartments Villa Rojnica. Apartments Villa Rojnica is located in Jelsa and features a garden and a terrace. Ubytování Apartments Villa Rojnica se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dobronic

9,6

Apartments Dobronic

Ubytování (Apartmány) Apartments Dobronic. Apartmány Dobronic se nacházejí v obci Jelsa, 30 km od Makarské a 43 km od Splitu. Nabízejí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Dobronic se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Sea wiev

9,6

Apartment Sea wiev

Ubytování (Apartmán) Apartment Sea wiev. Apartment Sea view se nachází v obci Jelsa. Tento apartmán nabízí terasu, bar, Wi-Fi zdarma, výhled na moře a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Sea wiev se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Deluxe Jelsa

9,6

Deluxe Jelsa

Ubytování (Apartmány) Deluxe Jelsa. Located in Jelsa, 27 km from Hvar, Deluxe Jelsa provides a terrace and free WiFi. Ubytování Deluxe Jelsa se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Korina

9,5

Korina

Ubytování (Apartmán) Korina. Apartmán Korina se nachází v obci Jelsa a nabízí zahradu i terasu. Výhled směřuje na moře a do městečka Hvar je to 39 km. Ubytování Korina se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Dobrila

9,5

Apartments Dobrila

Ubytování (Penzion) Apartments Dobrila. Penzion Dobrila se nachází na klidném místě v osadě Ivan Dolac, 100 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Dobrila se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Adria Blue

9,5

Apartments Adria Blue

Ubytování (Apartmány) Apartments Adria Blue. Apartmány Adria Blue, obklopeny zelení, se nacházejí jen 100 metrů od oblázkové i písečné pláže a 150 metrů od centra města Jelsa. Ubytování Apartments Adria Blue se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Beroš

9,5

Apartmani Beroš

Ubytování (Apartmány) Apartmani Beroš. Situated in Jelsa in the Hvar Island region and Fontana Beach reachable within 600 metres, Apartmani Beroš features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Beroš se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Kalina Apartments

9,5

Kalina Apartments

Ubytování (Apartmány) Kalina Apartments. Apartmány Kalina se nachází ve městě Jelsa a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Kalina Apartments se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Klara

9,5

Apartment Klara

Ubytování (Apartmán) Apartment Klara. Apartmán Klara se nachází v obci Jelsa, 44 km od Splitu. Nabízí gril, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Klara se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Vista

9,4

Villa Vista

Ubytování (Apartmány) Villa Vista. Hotel Villa Vista se nachází na kopci Burkovo a nabízí dobrý výhled na záliv Jelsa a centrum města. Ubytování Villa Vista se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Franko

9,4

Apartments Franko

Ubytování (Apartmány) Apartments Franko. Apartmány Franko se nacházejí v Jelse, 31 km od Hvaru. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Franko se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments with a parking space Jelsa (Hvar) - 8765

9,4

Apartments with a parking space Jelsa (Hvar) - 8765

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Jelsa (Hvar) - 8765. Set in Jelsa, Apartments with a parking space Jelsa (Hvar) - 8765 offers 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Apartments with a parking space Jelsa (Hvar) - 8765 se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments by the sea Sveta Nedilja (Hvar) - 8725

9,4

Apartments by the sea Sveta Nedilja (Hvar) - 8725

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Sveta Nedilja (Hvar) - 8725. Located in Sveta Nedelja, Apartments by the sea Sveta Nedilja (Hvar) - 8725 provides 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Sveta Nedilja (Hvar) - 8725 se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments with a parking space Ivan Dolac (Hvar) - 8797

9,4

Apartments with a parking space Ivan Dolac (Hvar) - 8797

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Ivan Dolac (Hvar) - 8797. Apartmán Ivan Dolac 8797b se nachází v obci Ivan Dolac na ostrově Hvar a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Apartments with a parking space Ivan Dolac (Hvar) - 8797 se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Milevčić

9,4

Apartments Milevčić

Ubytování (Apartmány) Apartments Milevčić. Apartmány Milevčić se nacházejí v Jelse a nabízejí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartments Milevčić se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Zaca

9,4

Villa Zaca

Ubytování (Penzion) Villa Zaca. Villa Zaca se nachází v centru města Zavala a blízko oblázkové pláže. Pokoje s balkonem mají výhled na moře, Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Villa Zaca se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Villa Rosa

9,3

Villa Rosa

Ubytování (Privát) Villa Rosa. Villa Rosa se nachází v obci Jelsa, 26 km od Hvaru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Pharia

9,3

Apartments Pharia

Ubytování (Apartmány) Apartments Pharia. Apartments Pharia se nachází v Jelse. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Některé mají posezení a/nebo terasu. Ubytování Apartments Pharia se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Periša

9,3

Apartments Periša

Ubytování (Apartmán) Apartments Periša. Apartments Periša se nachází v obci Jelsa, 600 metrů od centra a 25 km od historického města Hvar, a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizované ubytování se... Ubytování Apartments Periša se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment VIOLA, Full Equipped - CENTER!

9,3

Apartment VIOLA, Full Equipped - CENTER!

Ubytování (Apartmány) Apartment VIOLA, Full Equipped - CENTER!. Apartment VIOLA, Full Equipped - CENTER! has garden views, free WiFi and free private parking, set in Jelsa, 300 metres from Fontana Beach. Ubytování Apartment VIOLA, Full Equipped - CENTER! se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartman2

9,3

Apartman2

Ubytování (Apartmán) Apartman2. Set in Jelsa in the Hvar Island region, Apartman2 features a balcony. Ubytování Apartman2 se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Emica apartment

9,3

Emica apartment

Ubytování (Apartmán) Emica apartment. Emica apartment se nachází ve městě Jelsa a nabízí zahradu a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Klimatizované ubytování stojí 28 km od Hvaru. Ubytování Emica apartment se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Poklepović

9,3

Apartments Poklepović

Ubytování (Apartmány) Apartments Poklepović. Apartmány Poklepović se nacházejí v obci Jelsa a nabízejí TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartments Poklepović se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ana Exclusive Apartments

9,3

Ana Exclusive Apartments

Ubytování (Apartmán) Ana Exclusive Apartments. Exkluzivní apartmány Ana se nacházejí pouhých 25 metrů od pláže v malé rybářské vesnici Ivan Dolac. Klimatizované apartmány mají balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ana Exclusive Apartments se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vanda

9,3

Apartmani Vanda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vanda. Situated in Jelsa, 27 km from Hvar, Apartmani Vanda features a garden and free WiFi. A fridge is also available, as well as a kettle and a coffee machine. Ubytování Apartmani Vanda se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmani Ilda Radonić

9,3

apartmani Ilda Radonić

Ubytování (Apartmány) apartmani Ilda Radonić. Apartmány Ilda Radonić se nacházejí ve městě Jelsa a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování apartmani Ilda Radonić se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Covahouse

9,3

Covahouse

Ubytování (Apartmány) Covahouse. Covahouse se nachází v Jelse, 28 km od Hvaru, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. K relaxaci zde slouží hostům také zahrada. Ubytování Covahouse se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grgicevic

9,3

Apartment Grgicevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Grgicevic. Set in Jelsa in the Hvar Island region, Apartment Grgicevic is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Grgicevic se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivo&Lenda

9,2

Ivo&Lenda

Ubytování (Apartmán) Ivo&Lenda. Ivo&Lenda is a property with a terrace situated in Jelsa, within just 500 metres of Fontana Beach and 500 metres of Camp Holiday Beach. Ubytování Ivo&Lenda se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Ostojić

9,2

Apartments Ostojić

Ubytování (Apartmány) Apartments Ostojić. Apartmány Ostojić se nachází na klidném místě ve městě Jelsa, pouhých 100 metrů od Jaderského moře a 350 metrů od centra města. Ubytování Apartments Ostojić se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov).