Hledat

Ubytování

Apartments SC Apartmány

Hrvatskih Velikana 60, 21315 Dugi Rat, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments SC. Located in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, with Mali Rat Beach and Orij West Beach nearby, Apartments SC provides accommodation with free... Ubytování Apartments SC se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments SC

Located in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, with Mali Rat Beach and Orij West Beach nearby, Apartments SC provides accommodation with free WiFi and free private parking. An oven and stovetop are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. Guests at the apartment can enjoy cycling nearby, or make the most of the garden. Accommodation features a seating area with a TV and DVD player, as well as a fully equipped kitchen with a fridge and a dining area. The nearest airport is Split Airport, 34 km from the accommodation. Sumpetar East Beach is 500 metres from Apartments SC.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments SC

 • Venkovní krb
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Dugi Rat

Apartments Miljak

10

Apartments Miljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Miljak. Apartments Miljak se nachází v letovisku Dugi Rat, 42 km od Trogiru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Miljak se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dalibor

10

Apartment Dalibor

Ubytování (Apartmán) Apartment Dalibor. Apartment Dalibor is located in Dugi Rat and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Dalibor se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Piconja

9,9

Apartman Piconja

Ubytování (Apartmán) Apartman Piconja. Apartmán Piconja se nachází na pláži v městečku Dugi Rat a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a terasu. Ubytování Apartman Piconja se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marija

9,9

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází v letovisku Dugi Rat ve Splitsko-dalmatské župě, 50 metrů od prostřední pláže Luka. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lucia

9,9

Apartment Lucia

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucia. Apartmán Lucia se nachází v Dugim Ratu, 17 km od Splitu. Hosté tu mohou grilovat a ve všech prostorách využívat zdarma Wi-Fi. Ubytování Apartment Lucia se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Raos

9,9

Apartmani Raos

Ubytování (Apartmány) Apartmani Raos. Apartmani Raos nabízí ubytování s kuchyní v obci Dugi Rat. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Raos se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Žilić

9,9

Apartmani Žilić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Žilić. Situated in Dugi Rat, 100 metres from Orij West Beach and 450 metres from Mali Rat Beach, Apartmani Žilić features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartmani Žilić se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Klarić

9,8

Apartmani Klarić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Klarić. Apartmani Klarić se nachází v obci Dugi Rat a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Klarić se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Iva&Ante

9,8

Apartmani Iva&Ante

Ubytování (Apartmány) Apartmani Iva&Ante. Apartmani Iva & Ante se nachází v letovisku Dugi Rat, 18 km od Splitu a 35 km od Makarské. Nabízí klimatizaci a Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Apartmani Iva&Ante se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Seaside Villa "6 Figs"

9,7

Seaside Villa "6 Figs"

Ubytování (Penzion) Seaside Villa "6 Figs". Seaside Villa "6 Figs" se nachází v letovisku Dugi Rat a nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyni, gril a klimatizované ubytování s výhledem do zahrady,... Ubytování Seaside Villa "6 Figs" se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nareste

9,7

Villa Nareste

Ubytování (Vila) Villa Nareste. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Nareste is located in Dugi Rat. Ubytování Villa Nareste se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Jozo Orij

9,7

Apartman Jozo Orij

Ubytování (Apartmán) Apartman Jozo Orij. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v letovisku Dugi Rat, 17 km od Splitu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a využívat lze bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Jozo Orij se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Garac

9,7

Apartments Garac

Ubytování (Apartmány) Apartments Garac. Apartments Garac se nachází ve vesničce Mali Rat, jen 200 metrů od oblázkové pláže s barem. Ubytování Apartments Garac se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Verica ***

9,7

Verica ***

Ubytování (Apartmán) Verica ***. Verica *** is located in Dugi Rat. The air-conditioned accommodation is 43 km from Trogir. Ubytování Verica *** se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sara

9,7

Apartment Sara

Ubytování (Apartmány) Apartment Sara. Apartmán Sara se nachází v obci Dugi Rat, 42 km od Trogiru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malo Misto

9,7

Malo Misto

Ubytování (Apartmán) Malo Misto. Apartmány Malo Misto nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem ve městě Dugi Rat. Ubytování Malo Misto se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mijo

9,7

Apartments Mijo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mijo. Apartments Mijo se nachází v Dugi Rat, 20 metrů od pláže. Nabízí klimatizované apartmány s balkonem, plně vybavenou kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Apartments Mijo se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sunshine

9,7

Apartment Sunshine

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunshine. Providing free WiFi, Apartment Sunshine is located on the beachfront in Dugi Rat. The air-conditioned accommodation is 40 km from Trogir. Ubytování Apartment Sunshine se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments The Beach House

9,7

Apartments The Beach House

Ubytování (Apartmány) Apartments The Beach House. Apartmány The Beach House se nachází v obci Dugi Rat, 41 km od Trogiru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments The Beach House se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marivo

9,6

Marivo

Ubytování (Apartmán) Marivo. Marivo je apartmán s balkonem, plně vybavenou kuchyní a Wi-Fi zdarma situovaný v Dugim Ratu. K dispozici je také zahrada, terasa a gril. Ubytování Marivo se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Rako

9,6

Villa Rako

Ubytování (Apartmány) Villa Rako. Vila Rako nabízí zahradu, zázemí pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Rako se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Cvitanović

9,6

Apartments Cvitanović

Ubytování (Apartmány) Apartments Cvitanović. Apartments Cvitanović se nachází v letovisku Dugi Rat. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Cvitanović se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sunrise Vid

9,5

Sunrise Vid

Ubytování (Apartmán) Sunrise Vid. Located in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, Sunrise Vid features a balcony and sea views. Ubytování Sunrise Vid se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Rejo

9,5

Apartments Rejo

Ubytování (Apartmány) Apartments Rejo. Apartmány Rejo se nachází v letovisku Dugi Rat, 18 km od Splitu a 35 km od Makarské. Na místě lze zdarma zaparkovat. Ubytování Apartments Rejo se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Bluelight

9,5

Bluelight

Ubytování (Apartmán) Bluelight. Bluelight se nachází v obci Dugi Rat, 19 km od Splitu, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Bluelight se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment SJ

9,5

Apartment SJ

Ubytování (Apartmán) Apartment SJ. Located in Dugi Rat, within 450 metres of Orij West Beach and less than 1 km of Dugi Rat Beach, Apartment SJ offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment SJ se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dispet

9,5

Dispet

Ubytování (Apartmán) Dispet. Set in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, Dispet features a terrace and garden views. Ubytování Dispet se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sun & Sea

9,5

Apartments Sun & Sea

Ubytování (Apartmány) Apartments Sun & Sea. Apartments Sun & Sea se nachází v letovisku Dugi Rat, 42 km od Trogiru a nabízí bezplatné jízdní kola a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Sun & Sea se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartments Beach

9,5

Luxury Apartments Beach

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Beach. Situated in Dugi Rat, 40 km from Trogir, Luxury Apartments Beach features a garden and free WiFi. Ubytování Luxury Apartments Beach se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Maja

9,5

Apartments Maja

Ubytování (Apartmány) Apartments Maja. Klimatizované Apartmány Maja s bezplatným Wi-Fi jsou situované pouhých 5 minut chůze od pláže, 5 km od starého pirátského města Omiš a 15 km od... Ubytování Apartments Maja se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Putnik

9,5

Putnik

Ubytování (Apartmány) Putnik. Set in Dugi Rat, 41 km from Trogir, Putnik offers a garden and free WiFi. Ubytování Putnik se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ruzmarin

9,5

Apartment Ruzmarin

Ubytování (Apartmány) Apartment Ruzmarin. Apartment Ruzmarin s grilem se nachází v obci Dugi Rat, 18 km od Splitu. Makarská leží 35 km daleko. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Ruzmarin se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Pia Apartment

9,4

Pia Apartment

Ubytování (Apartmány) Pia Apartment. Apartmán Pia se nachází v letovisku Dugi Rat, 50 metrů od moře. Nabízí klimatizaci a výhled na moře. Ubytování Pia Apartment se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Chiara

9,4

Apartment Chiara

Ubytování (Apartmány) Apartment Chiara. Apartment Chiara se nachází v obci Dugi Rat a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartment Chiara se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Mateo

9,4

Mateo

Ubytování (Apartmán) Mateo. Mateo nabízí ubytování v obci Dugi Rat, 20 km od Splitu. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a výhled na moře i na město. Ubytování Mateo se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sorić

9,3

Apartment Sorić

Ubytování (Apartmán) Apartment Sorić. Apartment Sorić se nachází pouhých 50 metrů od pláže v Dugi Rat a nabízí terasu s výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sorić se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mimica

9,3

Apartment Mimica

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimica. Apartment Mimica se nachází ve městě Dugi Rat ve splitsko-dalmátském regionu. Nabízí balkon, výhled na moře a hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mimica se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrić

9,3

Apartment Andrić

Ubytování (Apartmány) Apartment Andrić. Located in Dugi Rat, 41 km from Trogir, Apartment Andrić provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Andrić se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ria

9,3

Villa Ria

Ubytování (Penzion) Villa Ria. Villa Ria Nabízí klimatizované ubytování v obci Dugi Rat, pouhých 30 metrů od pláže. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a velkou zařízenou terasu s grilem. Ubytování Villa Ria se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Angella apartment

9,2

Angella apartment

Ubytování (Apartmán) Angella apartment. Apartmán Angella se nachází ve městě Dugi Rat. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a balkon. Ubytování Angella apartment se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Josipa

9,2

Apartman Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartman Josipa. Located in Dugi Rat in the Split-Dalmatia County region, Apartman Josipa has a patio and garden views. Ubytování Apartman Josipa se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marin

9,2

Apartments Marin

Ubytování (Apartmány) Apartments Marin. Apartments Marin leží v obci Dugi Rat, 42 km od Trogiru. Hosté zde mohou využívat zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marin se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Guest House Adria

9,2

Guest House Adria

Ubytování (Penzion) Guest House Adria. Guest House Adria je penzion situovaný v obci Dugi Rat, 5 minut chůze od moře a 20 km od Splitu. Ubytování Guest House Adria se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Seaside Lux

9,1

Seaside Lux

Ubytování (Apartmány) Seaside Lux. Seaside Lux nabízí klimatizované pokoje s balkonem s výhledem na moře jen 20 metrů od oblázkové pláže v letovisku Dugi Rat. Ubytování Seaside Lux se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mateo & Anita

9,1

Mateo & Anita

Ubytování (Apartmány) Mateo & Anita. Mateo & Anita se nachází v letovisku Dugi Rat a nabízí ubytování s terasou a klimatizací. Ubytování Mateo & Anita se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Maja

9,1

Apartments Maja

Ubytování (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja poskytují moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením ve městě Dugi Rat. Nejbližší pláž je v dosahu 10 minut chůze. Ubytování Apartments Maja se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Teni

9

Apartments Teni

Ubytování (Apartmány) Apartments Teni. Apartments Teni se nachází v Dugi Rat, 41 km od Trogiru. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Teni se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mikulić

9

Apartment Mikulić

Ubytování (Apartmány) Apartment Mikulić. Apartment Mikulić poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemím pro grilování a zahradou. Ubytování Apartment Mikulić se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments D&M

9

Apartments D&M

Ubytování (Apartmány) Apartments D&M. Apartments D&M se nachází v letovisku Dugi Rat, 39 km od Trogiru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments D&M se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ban

8,9

Apartments Ban

Ubytování (Apartmány) Apartments Ban. Apartmány Ban nabízí ubytování v letovisku Dugi Rat, 18 km od Splitu a 34 km od Makarské. Apartmány Ban mají výhled na moře a leží 34 km od ostrova Hvar. Ubytování Apartments Ban se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Poljicka Cesta 13

8,9

Apartment Poljicka Cesta 13

Ubytování (Apartmány) Apartment Poljicka Cesta 13. Apartmány Poljička cesta 13 se nacházejí v Malim Ratu, 2 km od Dugiho Ratu a 17 km od Splitu. Ubytování Apartment Poljicka Cesta 13 se nachází ve městě Dugi Rat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).