Hledat

Ubytování

Apartments ''Sandrina'' Apartmány

don Ive Prodana 3, 23235 Vrsi, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments ''Sandrina''. Situated in Vrsi in the Zadar County region, Apartments ''Sandrina'' features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments ''Sandrina'' se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments ''Sandrina''

Situated in Vrsi in the Zadar County region, Apartments ''Sandrina'' features accommodation with free private parking. Zadar is 24 km from Apartments ''Sandrina'', while Pag is 47 km from the property. In addition to an outdoor pool, the apartment also provides a barbecue and a terrace. The air-conditioned units are furnished with tiled floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV, free WiFi, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, patio and views over the sea. The nearest airport is Zadar Airport, 34 km from the accommodation. A microwave, a fridge and oven are also offered, as well as a kettle and a coffee machine.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Pláž
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments ''Sandrina''

 • Venkovní krb
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Bazén
 • Oplocení kolem bazénu
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Venkovní bazén
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Vrsi

Apartmani Fulir

10

Apartmani Fulir

Ubytování (Apartmány) Apartmani Fulir. Situated in Vrsi in the Zadar County region and Skoljic Beach reachable within 1 km, Apartmani Fulir features accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytování Apartmani Fulir se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Lavanda

9,9

Apartmani Lavanda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lavanda. Set in Vrsi in the Zadar County region and Mulo Beach reachable within 400 metres, Apartmani Lavanda offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Apartmani Lavanda se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo (Zadar) - 5848

9,8

Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo (Zadar) - 5848

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo (Zadar) - 5848. Set in Vrsi, 1.3 km from Prodorica Beach, Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo (Zadar) - 5848 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments and rooms by the sea Vrsi - Mulo (Zadar) - 5848 se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salis Apartments

9,8

Salis Apartments

Ubytování (Apartmány) Salis Apartments. Salis Apartments se nachází v obci Vrsi. Nabízí Wi-Fi zdarma, zázemí pro grilování a sezónní venkovní bazén. Ubytování Salis Apartments se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Vrsi Mulo

9,8

Apartmani Vrsi Mulo

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vrsi Mulo. Located in Vrsi, 18 km from Vir, Apartmani Vrsi Mulo provides a bar and free WiFi. Ubytování Apartmani Vrsi Mulo se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Japa

9,7

Apartmani Japa

Ubytování (Apartmány) Apartmani Japa. Apartmani Japa nabízí ubytování s grilem a výhledem na moře ve Vrsi, 17 km od Zadaru. Do Novalji je to 42 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Japa se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mica

9,7

Apartments Mica

Ubytování (Apartmány) Apartments Mica. Apartments Mica se nachází v obci Vrsi. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyňským koutem, posezením, balkonem a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Mica se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Matic

9,7

Apartman Matic

Ubytování (Apartmán) Apartman Matic. Apartmán Matić je klimatizovaný apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný ve Vrsi v Zadarské župě, 18 km od Viru. Ubytování Apartman Matic se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Milutin

9,7

Apartman Milutin

Ubytování (Apartmán) Apartman Milutin. Set in Vrsi in the Zadar County region, Apartman Milutin has a patio and garden views. Ubytování Apartman Milutin se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sound of the sea

9,7

Sound of the sea

Ubytování (Apartmán) Sound of the sea. Sound of the sea is situated in Vrsi and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 18 km from Vir. Ubytování Sound of the sea se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ružmarin

9,7

Apartments Ružmarin

Ubytování (Apartmány) Apartments Ružmarin. Apartments Ružmarin se nachází v obci Vrsi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou s grilem a výhledem na hory. Ubytování Apartments Ružmarin se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Vrsi

9,7

Apartman Vrsi

Ubytování (Apartmán) Apartman Vrsi. Apartman Vrsi is situated in Vrsi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Vrsi se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Anka

9,7

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Located in Vrsi, 1.6 km from Prodorica Beach and 2.7 km from Zdrijac Beach, Apartments Anka provides accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Prelec

9,6

Apartman Prelec

Ubytování (Apartmán) Apartman Prelec. Apartman Prelec is located in Vrsi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Prelec se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Berto

9,6

Apartman Berto

Ubytování (Apartmán) Apartman Berto. Set in Vrsi in the Zadar County region, Apartman Berto features a garden. Ubytování Apartman Berto se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Leonardo

9,6

Apartment Leonardo

Ubytování (Apartmány) Apartment Leonardo. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a zahradou se nachází ve Vrsi, 17 km od Zadaru, a nabízí parkování na místě zdarma. Ubytování Apartment Leonardo se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ana Vrsi

9,6

Apartments Ana Vrsi

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana Vrsi. Set in Vrsi, 18 km from Vir, Apartments Ana Vrsi offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Ana Vrsi se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Kuća za odmor STELLA

9,6

Kuća za odmor STELLA

Ubytování (Prázdninové domy) Kuća za odmor STELLA. Kuća za odmor STELLA se nachází v obci Vrsi. Nabízí 3hvězdičkové ubytování se zahradou, grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kuća za odmor STELLA se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Milka

9,6

Apartmani Milka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Milka. Situated in Vrsi in the Zadar County region, Apartmani Milka features accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Milka se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mare

9,5

Apartment Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare. Apartment Mare is situated in Vrsi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Mare se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Skoljic

9,5

Apartments Skoljic

Ubytování (Apartmány) Apartments Skoljic. Apartmány Skoljic se nacházejí ve vesnici Vrsi. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartments Skoljic se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday House Lavanda

9,5

Holiday House Lavanda

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Lavanda. Holiday House Lavanda se nachází ve Vrsi a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Holiday House Lavanda se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach

9,5

Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach

Ubytování (Apartmány) Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach. Apartmán Elvir Nin - Vrsi na pláži v obci Vrsi. Nabízí zázemí pro grilování, vodní sporty a ubytování s terasou nebo balkonem, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Apartment Elvir Nin - Vrsi at the Beach se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vukic

9,4

Villa Vukic

Ubytování (Apartmány) Villa Vukic. Villa Vukic se nachází ve městě Vrsi a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování Villa Vukic se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Dario

9,4

Apartmani Dario

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dario. Situated in Vrsi in the Zadar County region and Punta Velebit Beach reachable within 250 metres, Apartmani Dario features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Dario se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Korina

9,4

Apartment Korina

Ubytování (Apartmán) Apartment Korina. Apartment Korina is located in Vrsi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Korina se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivan & Ivana

9,4

Apartments Ivan & Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan & Ivana. Apartments Ivan & Ivana se nachází ve Vrsi, 17 km od Zadaru, a nabízí klimatizaci. Soukromé parkoviště můžete využívat zdarma. Ubytování Apartments Ivan & Ivana se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ivan

9,4

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Set in Vrsi in the Zadar County region, Apartment Ivan features a balcony. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studios Lavanda

9,4

Studios Lavanda

Ubytování (Apartmány) Studios Lavanda. Studios Lavanda se nachází ve Vrsi a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s kuchyní, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Studios Lavanda se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sanja

9,3

Apartmani Sanja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sanja. Apartmani Sanja se nachází v letovisku Vrsi a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartmani Sanja se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

House at the Beach Nin

9,3

House at the Beach Nin

Ubytování (Prázdninové domy) House at the Beach Nin. Providing garden views, House at the Beach Nin in Vrsi provides accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování House at the Beach Nin se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrsi - Mulo 3276b

9,3

Apartment Vrsi - Mulo 3276b

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrsi - Mulo 3276b. Apartment Vrsi - Mulo 3276b is set in Vrsi. The air-conditioned accommodation is 17 km from Vir, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování Apartment Vrsi - Mulo 3276b se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Milutin

9,3

Apartments Milutin

Ubytování (Apartmány) Apartments Milutin. Apartments Milutin se nachází v obci Vrsi. Nabízí klimatizované ubytování, Wi-Fi zdarma a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Apartments Milutin se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brigitte

9,2

Apartment Brigitte

Ubytování (Apartmán) Apartment Brigitte. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Vrsi a nabízí terasu a patio. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Brigitte se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Vlasic

9,2

Apartment Vlasic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vlasic. Set in Vrsi in the Zadar County region, Apartment Vlasic features a terrace and city views. Ubytování Apartment Vlasic se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Bernarda 2

9,2

Apartments Bernarda 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Bernarda 2. Apartmány Bernarda 2 se nachází v Ninu, 46 km od ostrova Pag. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bernarda 2 se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

valentina Nin

9,2

valentina Nin

Ubytování (Apartmán) valentina Nin. Located in Vrsi, valentina Nin offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování valentina Nin se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kerovec

9,2

Apartments Kerovec

Ubytování (Penzion) Apartments Kerovec. Apartments Kerovec se nachází v obci Vrsi, 17 km od Zadaru a 41 km od Novalje. Nabízí neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Apartments Kerovec se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oblak

9,2

Apartment Oblak

Ubytování (Apartmán) Apartment Oblak. Apartment Oblak is located in Vrsi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Oblak se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Predovan

9,2

Apartmani Predovan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Predovan. Apartmány Predovan se nachází v obci Vrsi a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Predovan se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Sofija

9,2

Apartments Sofija

Ubytování (Apartmány) Apartments Sofija. Apartmány Sofija se nachází v obci Vrsi. Apartmány mají klimatizaci, dlážděné podlahy, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, šatní skříň, obývací... Ubytování Apartments Sofija se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mulo apartments

9,1

Mulo apartments

Ubytování (Apartmány) Mulo apartments. Apartmány Mulo jsou 3hvězdičkové apartmány situované ve Vrsi. K dispozici je i zahrada a terasa. Ubytování Mulo apartments se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Pavica

9,1

Holiday Home Pavica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pavica. Prázdninový dům Holiday Home Pavica se nachází v letovisku Vrsi a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Holiday Home Pavica se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bruno

9,1

Apartmani Bruno

Ubytování (Apartmán) Apartmani Bruno. Apartmani Bruno se nachází u pláže ve vesnici Vrsi. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Bruno se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

valentina

9,1

valentina

Ubytování (Apartmán) valentina. Boasting a spa bath, valentina is set in Vrsi. The air-conditioned accommodation is 47 km from Pag, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování valentina se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Apartments Nina

9,1

Sea View Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Sea View Apartments Nina. Klimatizované apartmány Sea View Nina jsou situované pouhých 50 metrů od pláže v obci Vrsi a mají balkon s malebným výhledem na moře, satelitní LCD TV a... Ubytování Sea View Apartments Nina se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirjam

9,1

Mirjam

Ubytování (Apartmány) Mirjam. Mirjam se nachází ve Vrsi, 1,6 km od centra, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacneé soukromé parkoviště. Ubytování Mirjam se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Luna

9

Apartman Luna

Ubytování (Apartmán) Apartman Luna. Apartman Luna is set in Vrsi and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Luna se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mrdelja

9

Apartments Mrdelja

Ubytování (Apartmány) Apartments Mrdelja. Apartmány Mrdelja se nachází ve Vrsi a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mrdelja se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

mk | Apartments Nin

9

mk | Apartments Nin

Ubytování (Apartmány) mk | Apartments Nin. Apartmány mk | Apartments Nin se nacházejí v obci Vrsi, 47 km od městečka Pag, a nabízejí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování mk | Apartments Nin se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Matic

9

Apartment Matic

Ubytování (Apartmány) Apartment Matic. Located in Vrsi, 18 km from Vir, Apartment Matic provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartment Matic se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).