Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments & Rooms Shark

Pokoje/apartmány mají šatní skříň a lednici. Na letiště Split je to 50 km. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Žaborić. Penzion stojí 45 km od Trogiru. Některé zahrnují kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou a troubou. Penzion Apartments & Rooms Shark podává každé ráno kontinentální snídaně. Penzion Apartments & Rooms Shark se nachází v budově z roku 2016 v letovisku Žaborić a nabízí bar, restauraci a pokoje/apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Apartments & Rooms Shark

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Bar
 • Restaurace
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Žaborić

Deluxe Zaboric Apartment

10

Deluxe Zaboric Apartment

Ubytování (Apartmán) Deluxe Zaboric Apartment. Apartmán Deluxe Zaboric se nachází v obci Žaborić a nabízí klimatizované pokoje s terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Deluxe Zaboric Apartment se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Green House

10

Green House

Ubytování (Prázdninový dům) Green House. Green House is located in Zaboric and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Green House se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Villa RA

9,9

Apartments Villa RA

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa RA. Apartments Villa RA nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou a venkovním bazénem v letovisku Žaborić. Ubytování Apartments Villa RA se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Banjada

9,9

Apartment Banjada

Ubytování (Apartmán) Apartment Banjada. Apartmán Banjada se nachází v obci Žaborić. Nabízí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Banjada se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sea Breeze - Front Sea Apartment

9,9

Sea Breeze - Front Sea Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Breeze - Front Sea Apartment. Čtyřhvězdičkový apartmán Sea Breeze – Front Sea se nachází v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sea Breeze - Front Sea Apartment se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Delux Villa Hedonica

9,8

Delux Villa Hedonica

Ubytování (Apartmány) Delux Villa Hedonica. Delux Villa Hedonica stojí pouhých 15 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Delux Villa Hedonica se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Doni

9,8

Vila Doni

Ubytování (Apartmány) Vila Doni. Toto ubytovací zařízení stojí na pobřeží v obci Žaborič, která leží jen 11 km jižně od Šibeniku. Hned u vchodu je pláž. Ubytování Vila Doni se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Green

9,7

Apartment Green

Ubytování (Apartmán) Apartment Green. Apartmán Green se nachází na pláži v letovisku Žaborić. Nabízí zázemí pro grilování, terasu, zahradu, zázemí pro vodní sporty, soukromou pláž. Ubytování Apartment Green se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ana

9,6

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartmány Ana se nachází v obci Žaborič, 43 km od Splitu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Noa & Jakov

9,5

Apartments Noa & Jakov

Ubytování (Apartmán) Apartments Noa & Jakov. Apartments Noa & Jakov stojí jen 100 metrů od moře a 700 metrů od centra města Žaborič. Nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Apartments Noa & Jakov se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Diva Exclusive

9,5

Apartment Diva Exclusive

Ubytování (Apartmán) Apartment Diva Exclusive. Apartment Diva Exclusive se nachází v Žaborići, 44 km od Splitu, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, gril, terasu, klimatizaci a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Diva Exclusive se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zoricic

9,4

Apartments Zoricic

Ubytování (Apartmány) Apartments Zoricic. Apartments Zoricic se nachází v Zaborici, 25 km od Vodice. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Zoricic se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Desire

9,3

Apartments Desire

Ubytování (Apartmány) Apartments Desire. Aprtmani Desire Žaborić se nachází v obci Žaborić, 24 km od města Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Desire se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Višnjić

9,2

Apartments Višnjić

Ubytování (Apartmány) Apartments Višnjić. Apartments Višnjić se nachází v obci Žaborić a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradu se zázemím pro... Ubytování Apartments Višnjić se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sea View Apartments Zaboric

9,2

Sea View Apartments Zaboric

Ubytování (Apartmány) Sea View Apartments Zaboric. Sea View Apartments Žaborić nabízí ubytování s terasou v Žaborići. Apartmány stojí 12 km od Šibeniku a 45 km od Trogiru. Na letiště Split je to 51 km. Ubytování Sea View Apartments Zaboric se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Antonia

9,2

Villa Antonia

Ubytování (Apartmán) Villa Antonia. Villa Antonia se nachází v obci Žaborić, pouhých 250 metrů od pláže Jasenova, a nabízí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Villa Antonia se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Nensi

9,1

Apartments Nensi

Ubytování (Apartmány) Apartments Nensi. Apartmány Nensi jsou apartmány situované v Žaboriči, 25 km od Vodic. K dispozici je terasa a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Nensi se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Hrga

9,1

Apartments Hrga

Ubytování (Apartmány) Apartments Hrga. Apartmány Hrga se nachází v letovisku Žaborić a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartments Hrga se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).