Hledat

Ubytování

Apartments RO Apartmány

Biokovska 45, 21330 Gradac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments RO. Located 300 metres from Podaca Beach, Apartments RO offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments RO se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments RO

Located 300 metres from Podaca Beach, Apartments RO offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Gornja Vala Beach is 300 metres from the apartment, while FFK Beach is 500 metres away. Each unit is fitted with air conditioning, private bathroom and a kitchen including a microwave, fridge and a stovetop. Cycling can be enjoyed nearby. There is a seating and a dining area in all units.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments RO

 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Gradac

Holiday home Olive

10

Holiday home Olive

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Olive. Tento prázdninový dům se nachází ve městě Gradac, 29 km od Medžugorje. Do Makarské je to 34 km a na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Olive se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Rustico

10

Apartman Rustico

Ubytování (Apartmán) Apartman Rustico. Apartmán Rustico se nachází v Gradacu, 200 metrů od pláže a 40 km od Makarské. Ubytování Apartman Rustico se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vacation home Andrea

10

Vacation home Andrea

Ubytování (Apartmány) Vacation home Andrea. Prázdninový dům Andrea se nachází v letovisku Gradac, 36 km od Tučepi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vacation home Andrea se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Ujdur

9,9

Apartmani Ujdur

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ujdur. Located in Gradac, 36 km from Tučepi, Apartmani Ujdur provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmani Ujdur se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Oki Apartment

9,9

Oki Apartment

Ubytování (Apartmán) Oki Apartment. Apartmán Oki se nachází u pláže v Gradacu, 36 km od Tučepi. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Oki Apartment se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment with fabulous sea view

9,9

Apartment with fabulous sea view

Ubytování (Apartmány) Apartment with fabulous sea view. Situated in Gradac, Apartment with fabulous sea view features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment with fabulous sea view se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Family

9,9

Family

Ubytování (Apartmán) Family. Family se nachází ve městě Gradac, 36 km od Tučepi. Nabízí bezplatné parkování, klimatizované ubytování, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Family se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea star

9,9

Sea star

Ubytování (Apartmány) Sea star. Sea star se nachází ve městě Gradac. Nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány s kuchyní. Všechny apartmány mají klimatizaci a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Sea star se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Home Labineca

9,8

Holiday Home Labineca

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Labineca. Holiday Home Labineca se nachází ve městě Gradac ve Splitsko-dalmatské župě, 36 km od města Tučepi, a nabízí terasu, výhled do zahrady, klimatizaci, Wi-Fi... Ubytování Holiday Home Labineca se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Davor

9,8

Apartment Davor

Ubytování (Apartmán) Apartment Davor. Apartment Davor se nachází v Gradacu, 36 km od Tučepi. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a klimatizaci. Ubytování Apartment Davor se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Matilda

9,8

Apartmani Matilda

Ubytování (Apartmán) Apartmani Matilda. Located in Gradac, Apartmani Matilda provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Matilda se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Zara & Maris

9,8

Apartmani Zara & Maris

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zara & Maris. Apartmani Zara & Maris se nachází ve městě Gradac a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Zara & Maris se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nino Apartment

9,7

Nino Apartment

Ubytování (Apartmán) Nino Apartment. Apartmán Nino se nachází ve městě Gradac, 36 km od Tučepi, a nabízí bar, zázemí pro vodní sporty, klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Nino Apartment se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Dalmacija Gradac

9,7

Dalmacija Gradac

Ubytování (Apartmány) Dalmacija Gradac. Dalmacija Gradac se nachází v Gradacu, 47 km od Neumu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dalmacija Gradac se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lončar

9,7

Apartments Lončar

Ubytování (Apartmány) Apartments Lončar. Apartments Lončar se nachází na Makarské riviéře, pouhých 5 minut pěšky od pláže a jen 200 metrů od centra města Gradac. Ubytování Apartments Lončar se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Grozdana

9,7

Apartments Grozdana

Ubytování (Apartmány) Apartments Grozdana. Apartments Grozdana se nachází v letovisku Gradac, pouhých 150 metrů od pláže, a nabízí klimatizované apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Grozdana se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Ferienwohnung Makarska 503S

9,7

Ferienwohnung Makarska 503S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Makarska 503S. Ferienwohnung Makarska 503S je klimatizovaný apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný V Gradacu, 47 km od Neumu. Ubytování Ferienwohnung Makarska 503S se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment ANI 1

9,6

Apartment ANI 1

Ubytování (Apartmán) Apartment ANI 1. Apartmán ANI 1 se nachází ve městě Gradac, 47 km od Neumu, a nabízí restauraci, bar, zahradu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment ANI 1 se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Kolombo

9,5

Apartments Kolombo

Ubytování (Apartmány) Apartments Kolombo. Apartmány Kolombo se nacházejí v Gradaci, 47 km od Neumu. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Kolombo se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Tonka Apartments

9,5

Tonka Apartments

Ubytování (Apartmány) Tonka Apartments. Apartmány Tonka se nacházejí v Gradacu, 47 km od Neumu. K dispozici je terasa a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Tonka Apartments se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Like Home

9,5

Apartment Like Home

Ubytování (Apartmán) Apartment Like Home. Apartment Like Home se nachází pouhou 1 minutu chůze od pláže v letovisku Gradac a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Like Home se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Lina

9,5

Apartmani Lina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lina. Apartmani Lina se nacháí v Gradaci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Apartmani Lina se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marina Gradac

9,4

Apartmani Marina Gradac

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marina Gradac. Apartmani Marina Gradac se nachází v Gradacu, 36 km od Tučepi. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K apartmánu patří terasa a zahrada. Ubytování Apartmani Marina Gradac se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Saudade

9,4

Hotel Saudade

Ubytování (Hotel) Hotel Saudade. Moderní 4hvězdičkový Hotel Saudade stojí přímo u hlavní pláže letoviska Gradac a hosté zde mají zdarma k dispozici lehátka a slunečníky. Ubytování Hotel Saudade se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Kokopelli Apartments

9,4

Kokopelli Apartments

Ubytování (Apartmány) Kokopelli Apartments. Kokopelli Apartments se nachází ve městě Gradac, 36 km od Tučepi. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kokopelli Apartments se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Svi-mi

9,4

Apartments Svi-mi

Ubytování (Apartmány) Apartments Svi-mi. Apartments Svi-mi jsou moderně zařízené apartmány ve městě Gradac, kde budete mít možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Svi-mi se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio apartman Zana

9,4

Studio apartman Zana

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Zana. Set in Gradac in the Split-Dalmatia County region, Studio apartman Zana has a garden. Ubytování Studio apartman Zana se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gareta

9,4

Apartments Gareta

Ubytování (Apartmány) Apartments Gareta. Apartments Gareta se nachází ve městě Gradac, jen 2 minuty chůze od pláže. Nabízí Wi-Fi zdarma a společnou zahradu s grilem. Ubytování Apartments Gareta se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nikolic

9,4

Apartments Nikolic

Ubytování (Apartmány) Apartments Nikolic. Apartments Nikolic nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi ve městě Gradac. Ubytování Apartments Nikolic se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Boutique Hotel Marco Polo

9,4

Boutique Hotel Marco Polo

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Marco Polo. Marco Polo je butikový rodinný hotel, který je situován na nábřeží v samém centru malebného města Gradac na Makarské riviéře. Ubytování Boutique Hotel Marco Polo se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lipa Mala

9,4

Apartment Lipa Mala

Ubytování (Apartmán) Apartment Lipa Mala. Apartmán Lipa Mala se nachází v městečku Gradac a nabízí zahradu i terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lipa Mala se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Gajeta

9,4

Apartments Gajeta

Ubytování (Apartmány) Apartments Gajeta. Apartments Gajeta se nachází v centru Gradace, 29 km od Medžugorje. Nabízí balkon. Ubytování je klimatizované a má kuchyňský kout a TV s plochou... Ubytování Apartments Gajeta se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Valentino

9,3

Apartments Valentino

Ubytování (Apartmány) Apartments Valentino. Apartmány Valentino se nachází ve městě Gradac, 36 km od Tučepi. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Valentino se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mare

9,3

Apartments Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments Mare. Apartmány Valentino se nacházejí v Gradacu ve Splitsko-dalmatské župě. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Mare se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Gradac (Makarska) - 14708

9,3

Apartments with a parking space Gradac (Makarska) - 14708

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Gradac (Makarska) - 14708. Apartments with a parking space Gradac (Makarska) - 14708 se nachází ve městě Gradac a nabízí klimatizované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi, kuchyní... Ubytování Apartments with a parking space Gradac (Makarska) - 14708 se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani ANGELA

9,3

Apartmani ANGELA

Ubytování (Aparthotel) Apartmani ANGELA. Situated in Gradac in the Split-Dalmatia County region, with Podaca Beach and Gornja Vala Beach nearby, Apartmani ANGELA features accommodation with free... Ubytování Apartmani ANGELA se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Stinice

9,2

Apartments Stinice

Ubytování (Apartmány) Apartments Stinice. Apartments Stinice se nachází v městečku Gradac, 47 km od Neumu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Stinice se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Bosac

9,2

Villa Bosac

Ubytování (Apartmány) Villa Bosac. Villa Bosac, situovaná 10 metrů od pláže a pobřežní promenády, nabízí plně zařízené a klimatizované apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Bosac se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Knezović

9,1

Apartments Knezović

Ubytování (Apartmány) Apartments Knezović. Apartmány Knezović se nacházejí v Gradacu, 36 km od Tučepi. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Na místě je terasa. Ubytování Apartments Knezović se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivan Z

9,1

Apartments Ivan Z

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan Z. Apartmány Ivan Z se nachází ve městě Gradac v Splitsko-dalmatské župě. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Ivan Z se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mateljak

9,1

Apartments Mateljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Mateljak. Apartments Mateljak se nachází ve městě Gradac, jen 350 metrů od přímořské promenády s různými restauracemi, bary a plážemi. Ubytování Apartments Mateljak se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Aparthotel Pecic

9

Aparthotel Pecic

Ubytování (Hotel) Aparthotel Pecic. Hotel Apartments Pecic se nachází na Makarské riviéře v letovisku Gradac, na úpatí pohoří Biokovo. Ubytování Aparthotel Pecic se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Eva

9

Villa Eva

Ubytování (Apartmány) Villa Eva. Villa Eva se nachází v Gradacu, 48 km od Neumu. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Eva se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Tona

9

Apartmani Tona

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tona. Apartmani Tona se nachází v Gradacu, 36 km od Tučepi, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Tona se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Trutina

9

Apartments Trutina

Ubytování (Apartmány) Apartments Trutina. Apartments Trutina se nachází v obci Gradac, 47 km od města Neum. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Trutina se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vesna

8,9

Apartments Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartments Vesna. Apartments Vesna se nachází v Gradaci, 50 km od Medžugorie a 34 km od letoviska Makarska, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartments Vesna se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Villa Slavena

8,9

Apartments Villa Slavena

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Slavena. Apartments Villa Slavena se nachází 250 metrů od centra obce Gradac na Makarské riviéře, pouhých 100 metrů od nejbližší oblázkové pláže, a nabízí ubytovací... Ubytování Apartments Villa Slavena se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Cvita

8,9

Apartment Cvita

Ubytování (Apartmány) Apartment Cvita. Apartmán Cvita se nachází ve městě Gradac, 36 km od Tučepi. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Cvita se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studios Villa Ivanka

8,9

Studios Villa Ivanka

Ubytování (Apartmány) Studios Villa Ivanka. Studios Villa Ivanka se nachází přímo u pláže v centru obce Gradac. Nabízí klimatizovaná studia s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studios Villa Ivanka se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ursula

8,8

Apartments Ursula

Ubytování (Apartmány) Apartments Ursula. Apartmány Ursula se nacházejí ve městě Gradac a nabízejí zahradu, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Apartments Ursula se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Gradac (Makarska) - 13681

8,8

Apartments by the sea Gradac (Makarska) - 13681

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Gradac (Makarska) - 13681. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Gradac a má balkon. Medžugorie leží 29 km odtud. Součástí apartmánu je kuchyňský kout s lednicí a koupelna. Ubytování Apartments by the sea Gradac (Makarska) - 13681 se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).