Hledat

Ubytování

Apartments NP Apartmány

Ljubački stanovi ulica 2 br. 26, 23248 Ljubač, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments NP. Apartments NP features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ljubač, less than 1 km from Ljubac Public Beach. Ubytování Apartments NP se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments NP

3 km away. There is also a fridge, stovetop and a coffee machine. 5 km from Apartments NP, while Dzika Beach is 2. Ljubac Beach is 1. Guests at the apartment can enjoy cycling nearby, or make the most of the garden. The units have parquet floors and include a seating area with satellite TV, a fully equipped kitchen with a dining area and a private bathroom. The nearest airport is Zadar Airport, 23 km from the accommodation. Apartments NP features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ljubač, less than 1 km from Ljubac Public Beach.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments NP

 • Venkovní krb
 • Pláž
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Ljubač

PORAT 2

10

PORAT 2

Ubytování (Apartmán) PORAT 2. Set in Ljubač in the Zadar County region, PORAT 2 has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 37 km from Pag. Ubytování PORAT 2 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Rustic Apartment Mariva

9,9

Rustic Apartment Mariva

Ubytování (Apartmány) Rustic Apartment Mariva. Situated in Ljubač, 36 km from Pag, Rustic Apartment Mariva features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Rustic Apartment Mariva se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday House Sunset

9,9

Holiday House Sunset

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Sunset. Holiday House Sunset se nachází v letovisku Ljubač, 36 km od Pagu. Nabízí zahradu, soukromou pláž, Wi-Fi zdarma a výhled na moře a do zahrady. Ubytování Holiday House Sunset se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maria

9,6

Apartment Maria

Ubytování (Apartmán) Apartment Maria. Apartmán Maria se nachází v Ljubači, 17 km od Zadaru. Nabízí klimatizaci, terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Maria se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Rustica

9,5

Apartments Rustica

Ubytování (Apartmány) Apartments Rustica. Apartments Rustica nabízí klimatizované ubytování v obci Ljubač, 17 km od Zadaru. Do Novalje je to 46 km. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rustica se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirana

9,4

Apartments Mirana

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirana. Apartments Mirana se nachází v Ljubači, pouze 30 metrů od pláže s mělkou mořskou vodou a 17 km od Zadaru, a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a... Ubytování Apartments Mirana se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Amalija Ivanac

9,4

Villa Amalija Ivanac

Ubytování (Apartmány) Villa Amalija Ivanac. Villa Amalija Ivanac se nachází ve městě Ljubač, 29 km od města Vir a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Amalija Ivanac se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Side Adriatic

9,4

Apartments Side Adriatic

Ubytování (Apartmány) Apartments Side Adriatic. Apartments Side Adriatic se nachází v obci Ljubač, 36 km od města Pag, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Side Adriatic se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Danica

9,3

Apartment Danica

Ubytování (Apartmán) Apartment Danica. Apartment Danica nabízí ubytování v Ljubači, 20 km od Zadaru. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartment Danica se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Batimat Apartments

9,2

Batimat Apartments

Ubytování (Apartmány) Batimat Apartments. Batimat Apartments se nacházejí v regionu Ljubač v Zadarském kraji a nabízejí ubytování se sezónním venkovním bazénem, ​​bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Batimat Apartments se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Feliks

8,8

Apartmani Feliks

Ubytování (Apartmány) Apartmani Feliks. Apartmány Feliks se nachází v obci Ljubač a nabízí ubytování s klimatizací a vstupem do zahrady s grilem. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartmani Feliks se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Smilja

8,7

Apartments Smilja

Ubytování (Apartmány) Apartments Smilja. Apartments Smilja nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením v obci Ljubač. Ubytování Apartments Smilja se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront

8,5

Seafront

Ubytování (Apartmán) Seafront. Apartmán Seafront se nachází v obci Ljubač a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seafront se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Manuela

8,3

Apartment Manuela

Ubytování (Apartmány) Apartment Manuela. Apartmán Manuela se nachází ve městě Ljubač, 29 km od Viru. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Manuela se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marina

8

Apartments Marina

Ubytování (Penzion) Apartments Marina. Apartments Marina se nachází 50 metrů od pláže v malé obci Ljubač. Ubytování Apartments Marina se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lubey

Villa Lubey

Ubytování (Vila) Villa Lubey. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Lubey is located in Ljubač. Ubytování Villa Lubey se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio Ljubac 6244a

Studio Ljubac 6244a

Ubytování (Apartmán) Studio Ljubac 6244a. Located in Ljubač in the Zadar County region, Studio Ljubac 6244a features a terrace. Ubytování Studio Ljubac 6244a se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Modern Apartment in Ljubac with Garden

Modern Apartment in Ljubac with Garden

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Ljubac with Garden. Modern Apartment in Ljubac with Garden is set in Ljubač and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 37 km from Pag. Ubytování Modern Apartment in Ljubac with Garden se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ljubacki I

Ljubacki I

Ubytování (Apartmány) Ljubacki I. Ljubacki I se nachází v Ljubači a nabízí ubytování s klimatizací, zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ljubacki I se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljubacki Stanovi - 2

Apartment Ljubacki Stanovi - 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubacki Stanovi - 2. Featuring an outdoor pool and garden views, Apartment Ljubacki Stanovi - 2 is set in Ljubač. Ubytování Apartment Ljubacki Stanovi - 2 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Batimat.1

Apartment Batimat.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Batimat.1. Set in Ljubač in the Zadar County region, Apartment Batimat.1 features a terrace. Ubytování Apartment Batimat.1 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartman Amelie

Studio apartman Amelie

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Amelie. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Studio apartman Amelie is situated in Ljubač. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytování Studio apartman Amelie se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Mime

Apartman Mime

Ubytování (Apartmán) Apartman Mime. Featuring a terrace, Apartman Šime features accommodation in Ljubač with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Mime se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Ljubac/Zadar Riviera 26786

Apartments in Ljubac/Zadar Riviera 26786

Ubytování (Apartmány) Apartments in Ljubac/Zadar Riviera 26786. Situated in Ljubač in the Zadar County region, Apartments in Ljubac/Zadar Riviera 26786 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Ljubac/Zadar Riviera 26786 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Antonio sunny 1

Antonio sunny 1

Ubytování (Apartmán) Antonio sunny 1. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Antonio sunny 1 can be found in Ljubač, close to Ljubac Public Beach and 1 km from... Ubytování Antonio sunny 1 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marcella 1

Apartment Marcella 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Marcella 1. Apartment Marcella 1 is located in Ljubač, 50 metres from Ljubac Beach, 500 metres from Ljubac Public Beach, as well as less than 1 km from Dzika Beach. Ubytování Apartment Marcella 1 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Gažić

Apartmani Gažić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Gažić. Situated in Ljubač, Apartmani Gažić provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 17 km from Zadar. Ubytování Apartmani Gažić se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Seaview

Apartmani Seaview

Ubytování (Apartmány) Apartmani Seaview. Offering a garden, Apartmani Seaview provides accommodation in Ljubač. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Apartmani Seaview se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Modern Apartment in Ljubac with Sea nearby

Modern Apartment in Ljubac with Sea nearby

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Ljubac with Sea nearby. Modern Apartment in Ljubac with Sea nearby is located in Ljubač and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Modern Apartment in Ljubac with Sea nearby se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Spacious Holiday Home in Ljubac with Private Terrace

Spacious Holiday Home in Ljubac with Private Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Holiday Home in Ljubac with Private Terrace. Spacious Holiday Home in Ljubac with Private Terrace is situated in Ljubač and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Spacious Holiday Home in Ljubac with Private Terrace se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vila Biserka

Vila Biserka

Ubytování (Apartmány) Vila Biserka. Located in Ljubač, 36 km from Pag, Vila Biserka provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Vila Biserka se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa M

Villa M

Ubytování (Apartmán) Villa M. Featuring free WiFi, Villa M is situated on the beachfront in Ljubač. The property is 37 km from Pag, and complimentary private parking is offered. Ubytování Villa M se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa M Studio Apartment

Villa M Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Villa M Studio Apartment. Set in Ljubač, Villa M Studio Apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa M Studio Apartment se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ljubac 5

Apartment Ljubac 5

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubac 5. Set in Ljubač in the Zadar County region, Apartment Ljubac 5 features a balcony. Ubytování Apartment Ljubac 5 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ljubac 3

Apartment Ljubac 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubac 3. Located in Ljubač in the Zadar County region, Apartment Ljubac 3 features a balcony. Ubytování Apartment Ljubac 3 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ljubac

Apartment Ljubac

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubac. Situated in Ljubač, Apartment Ljubac offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has sea views and is 37 km from Pag. Ubytování Apartment Ljubac se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ljubac 21

Apartment Ljubac 21

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubac 21. Set in Krneša in the Zadar County region, Apartment Ljubac 21 has a balcony. Ubytování Apartment Ljubac 21 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Gordana

Apartmani Gordana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gordana. Apartmani Gordana se nachází ve městě Ljubač. Nabízí zahradu s grilem a ubytování s Wi-Fi zdarma a klimatizací. Ubytování Apartmani Gordana se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

NOVI APARTMAN

NOVI APARTMAN

Ubytování (Apartmán) NOVI APARTMAN. Situated in Ljubač in the Zadar County region, NOVI APARTMAN has a garden. It features free WiFi and a terrace. The apartment also includes 1 bathroom. Ubytování NOVI APARTMAN se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sunset Bay

Villa Sunset Bay

Ubytování (Apartmány) Villa Sunset Bay. Villa Sunset Bay offers a terrace, as well as accommodation with free WiFi and a kitchen in Ljubač. All units feature air conditioning and a flat-screen... Ubytování Villa Sunset Bay se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandy beach apartments

Sandy beach apartments

Ubytování (Apartmány) Sandy beach apartments. Sandy beach apartments features a terrace, as well as accommodation with a kitchen in Ljubač. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Sandy beach apartments se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday house with a parking space Ljubac (Zadar) - 16964

Holiday house with a parking space Ljubac (Zadar) - 16964

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a parking space Ljubac (Zadar) - 16964. Situated in Ljubač in the Zadar County region, Holiday house with a parking space Ljubac (Zadar) - 16964 has a terrace. Ubytování Holiday house with a parking space Ljubac (Zadar) - 16964 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I

Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I. Located in Ljubač in the Zadar County region, Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I features a balcony. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Ljubac, Zadar I se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ljubac 6244b

Apartment Ljubac 6244b

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubac 6244b. Apartment Ljubac 6244b is set in Ljubač. The accommodation is 36 km from Pag, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Apartment Ljubac 6244b se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ljubac 1

Apartment Ljubac 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubac 1. Set in Krneša in the Zadar County region, Apartment Ljubac 1 has a balcony. Ubytování Apartment Ljubac 1 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ljubac 2

Apartment Ljubac 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubac 2. Apartment Ljubac 2 is situated in Krneša. The accommodation is 37 km from Pag, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartment Ljubac 2 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380

Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380

Ubytování (Apartmán) Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380. Set in Ljubač in the Zadar County region, Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380 features a balcony. Ubytování Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 31380 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 8095

Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 8095

Ubytování (Apartmán) Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 8095. Situated in Ljubač in the Zadar County region, Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 8095 has a balcony. Ubytování Apartment in Ljubac/Zadar Riviera 8095 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

Antonio Palma 2

Antonio Palma 2

Ubytování (Apartmán) Antonio Palma 2. Featuring garden views, Antonio Palma 2 provides accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Ljubac Beach. Ubytování Antonio Palma 2 se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 2+1 with a shared pool and a sea view

Apartment 2+1 with a shared pool and a sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment 2+1 with a shared pool and a sea view. Situated in Ljubač in the Zadar County region, Apartment 2+1 with a shared pool and a sea view has a terrace. Ubytování Apartment 2+1 with a shared pool and a sea view se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).

kuca za odmor JEANINE

kuca za odmor JEANINE

Ubytování (Apartmán) kuca za odmor JEANINE. Boasting a patio with garden views, and a restaurant and a garden, kuca za odmor JEANINE can be found in Ljubač, close to Ljubac Public Beach and 700... Ubytování kuca za odmor JEANINE se nachází ve městě Ljubač (Chorvatsko - Zadarská župa).