Hledat

Ubytování

Apartments Nindl Apartmány

Marktstraße 140, 5741 Neukirchen am Großvenediger, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Nindl. With ski-to-door access, Apartments Nindl is situated in the centre of Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from the Wildkogel Ski Area. Ubytování Apartments Nindl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Apartments Nindl

There is a swimming lake a 10-minute walk away. Spacious apartments offer mountain views from the balcony. Cross-country trails are located directly in front of the house. Zell am See and Kaprun are a 45 minutes by car. Freshly baked bread rolls are available on request and can be delivered to your door. With ski-to-door access, Apartments Nindl is situated in the centre of Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from the Wildkogel Ski Area. Cable TV and private bathrooms are provided. The large garden is furnished with deck chairs. Modern apartments are fitted with a fully equipped kitchen including a dishwasher and a living area. The final cleaning fee is included in the room rate. Free Wi-Fi and free private parking is provided. From mid-May to mid-October, the Wildkogel Card is included in the rate. This card offers many free benefits and discounts, including free use of local cable cars, buses, and trains.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Lyžování

Vybavení ubytování Apartments Nindl

 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Přímo u sjezdovky
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Neukirchen

Apartments Margarethe

9,7

Apartments Margarethe

Ubytování (Apartmány) Apartments Margarethe. With free WiFi and free covered parking, Apartments Margarethe offers a quiet location in Neukirchen, within 300 metres from shops and restaurants. Ubytování Apartments Margarethe se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prossegger

9,6

Apartment Prossegger

Ubytování (Apartmán) Apartment Prossegger. Located at the foot of the Hohe Tauern Mountains, 2 km from the centre of Neukirchen am Großvenediger, this spacious apartment features a balcony with... Ubytování Apartment Prossegger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Großvenedigerblick

9,5

Apartment Großvenedigerblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Großvenedigerblick. Panoramic views of the Großvenediger Mountain are provided at Apartment Großvenedigerblick. Ubytování Apartment Großvenedigerblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension und Jugendgästehaus Mühlhof

9,4

Pension und Jugendgästehaus Mühlhof

Ubytování (Penzion) Pension und Jugendgästehaus Mühlhof. Pension und Jugendgästehaus Mühlhof se nachází v obci Sulzau, 5 minut jízdy od centra Neukirchenu a lyžařské oblasti Wildkogel. Ubytování Pension und Jugendgästehaus Mühlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Gasthof Siggen

9,4

Hotel Gasthof Siggen

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Siggen. Tento tradiční hotel v alpském stylu se nachází na malebném místě 4 km od centra obce Neukirchen am Grossvenediger. Ubytování Hotel Gasthof Siggen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Almgasthof Windlegern

9,4

Almgasthof Windlegern

Ubytování (Penzion – hostinec) Almgasthof Windlegern. Almgasthof Windlegern se nachází v obci Neukirchen a nabízí terasu a restauraci. Ubytování Almgasthof Windlegern se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl

9,3

Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl. Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl se nachází v centru města Neukirchen am Großvenediger a nabízí bezplatné wellness centrum. Ubytování Hotel Garni Pinzgau, Bernd Hüttl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rottenstein

9,3

Haus Rottenstein

Ubytování (Apartmány) Haus Rottenstein. Haus Rottenstein poskytuje ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v obci Neukirchen. Ubytování Haus Rottenstein se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio-Bauernhof Obertrattenbachhof

9,3

Bio-Bauernhof Obertrattenbachhof

Ubytování (Farma) Bio-Bauernhof Obertrattenbachhof. Tato ekologická farma se nachází v obci Neukirchen am Großvenediger a nabízí malý venkovní bazén a wellness centrum. Všechny pokoje a apartmány mají... Ubytování Bio-Bauernhof Obertrattenbachhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Schiedhof

9,2

Landhaus Schiedhof

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Schiedhof. Landhaus Schiedhof se nachází v obci Neukirchen am Großvenediger, 2,6 km od Eggerfeldu. Nabízí zahradu, venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Landhaus Schiedhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Röck

9,2

Apartments Röck

Ubytování (Apartmány) Apartments Röck. Apartments Röck se nachází 5 minut chůze od lyžařského střediska Wildkogel a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Apartments Röck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Abelhof

9,2

Hotel Gasthof Abelhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Abelhof. Hotel Gasthof Abelhof se nachází na kopci s výhledem na alpské panorama v obci Neukirchen am Großvenediger, 2 km od lanovky Wildkogelbahn. Ubytování Hotel Gasthof Abelhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apparthotel AlpenChalet

9,1

Apparthotel AlpenChalet

Ubytování (Apartmány) Apparthotel AlpenChalet. Alpenchalet se nachází u lanovky na úpatí hory Wildkogel v obci Neukirchen am Großvenediger. Ubytování Apparthotel AlpenChalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Pension Hoferhaus

9,1

Hotel-Pension Hoferhaus

Ubytování (Penzion) Hotel-Pension Hoferhaus. In a quiet location in the centre of Neukirchen am Großvenediger, Hotel-Pension Hoferhaus is just 200 metres from the Wildkogelbahn Cable Car. Ubytování Hotel-Pension Hoferhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bauernhof Oberscheffau

9

Bauernhof Oberscheffau

Ubytování (Farma) Bauernhof Oberscheffau. Bauernhof Oberscheffau se nachází v srdci národního parku Vysoké Taury, 5 km od lyžařského areálu Wildkogel. Ubytování Bauernhof Oberscheffau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schwaighofer

8,7

Haus Schwaighofer

Ubytování (Apartmány) Haus Schwaighofer. Haus Schwaighofer se nachází na klidném místě, 5 minut chůze od centra města Neukirchen am Großvenediger a od lanovky Wildkogelbahn. Ubytování Haus Schwaighofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpengasthof Rechtegg

8,6

Alpengasthof Rechtegg

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Rechtegg. Offering impressive panoramic views of the Hohe Tauern mountain range, Alpengasthof Rechtegg enjoys a sunny and quiet location in Neukirchen. Ubytování Alpengasthof Rechtegg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Rohregger

8,3

Landhaus Rohregger

Ubytování (Hotel) Landhaus Rohregger. Tento venkovský hotel se nachází přímo u hlavní cesty ve středisku Neukirchen am Großvenediger v Národním parku Hohe Tauern, 8 minut chůze od lyžařského... Ubytování Landhaus Rohregger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135)

Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135)

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135). Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135) is located in Neukirchen am Großvenediger, 300 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 700 metres... Ubytování Apartment Ferienwohnung Zwölferblick (NKI135) se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Chalet Rossberg A

Apartment Chalet Rossberg A

Ubytování (Chata) Apartment Chalet Rossberg A. Apartment Chalet Rossberg A is situated in Neukirchen am Großvenediger, 2.4 km from Gensbichllift and 2. Ubytování Apartment Chalet Rossberg A se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Chalet Rossberg B

Apartment Chalet Rossberg B

Ubytování (Chata) Apartment Chalet Rossberg B. Apartment Chalet Rossberg B is set in Neukirchen am Großvenediger, 2.4 km from Gensbichllift and 2. Ubytování Apartment Chalet Rossberg B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-EYB

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-EYB

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-EYB. Set in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.2 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-EYB se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-DYA

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-DYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-DYA. Set in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.3 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-DYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-EYB

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-EYB

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-EYB. Set in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.3 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-EYB se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Unterguggnhof (NKI240)

Apartment Unterguggnhof (NKI240)

Ubytování (Apartmán) Apartment Unterguggnhof (NKI240). Apartment Unterguggnhof (NKI240) is situated in Neukirchen am Großvenediger, 4. Ubytování Apartment Unterguggnhof (NKI240) se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC. Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC is situated in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 600 metres... Ubytování Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-EYC se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC. Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC is located in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 700 metres... Ubytování Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-EYC se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Chalet Rossberg

Chalet Chalet Rossberg

Ubytování (Chata) Chalet Chalet Rossberg. Chalet Chalet Rossberg is located in Neukirchen am Großvenediger, 2.4 km from Gensbichllift and 2. Ubytování Chalet Chalet Rossberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031005-DYA

Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031005-DYA

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031005-DYA. Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031005-DYA is located in Neukirchen am Großvenediger, 3 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031005-DYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Haus Moosen (NKI210)

Holiday Home Haus Moosen (NKI210)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Haus Moosen (NKI210). Situated 5 km from Eggerfeld, 5 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday Home Haus Moosen (NKI210) se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002

Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002

Ubytování (Apartmány) Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002. Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002 has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Neukirchen am Großvenediger, 90 metres from... Ubytování Bergerhof Alpin Lodge - A 265.002 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD

Ubytování (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD. Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD features a balcony and is situated in Neukirchen am Großvenediger, within just 200 metres of Wildkogel-Arena... Ubytování Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-QYD se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125)

Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125)

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125). Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125) is set in Neukirchen am Großvenediger, 100 metres from Eggerfeld and 500 metres from Wildkogelbahn 1. Ubytování Apartment Ferienwohnung Stainer (NKI125) se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rossberg Hohe Tauern Chalets -6

Rossberg Hohe Tauern Chalets -6

Ubytování (Chata) Rossberg Hohe Tauern Chalets -6. Rossberg Hohe Tauern Chalets -6 is situated in Neukirchen am Großvenediger, 2 km from Gensbichllift, and features a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Rossberg Hohe Tauern Chalets -6 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Steger 190S

Haus Steger 190S

Ubytování (Apartmán) Haus Steger 190S. Haus Steger 190S in Neukirchen am Großvenediger features accommodation with free WiFi, 600 metres from Wildkogelbahn 1. Ubytování Haus Steger 190S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA

Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA. Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA is situated in Neukirchen am Großvenediger, 3 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday flats Rosental Neukirchen - OSB031003-DYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Davide

Davide

Ubytování (Prázdninový dům) Davide. Situated in Neukirchen am Großvenediger, just 2.8 km from Gensbichllift, Davide features accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and... Ubytování Davide se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-QYD

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-QYD

Ubytování (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-QYD. Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-QYD features a balcony and is situated in Neukirchen am Großvenediger, within just 200 metres of Wildkogel-Arena... Ubytování Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-QYD se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-DYA

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-DYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-DYA. Situated in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.2 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-DYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYC

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYC

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYC. Located in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.2 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYC se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD. Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD in Neukirchen am Großvenediger provides accommodation with free WiFi, 1. Ubytování Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03097-TYD se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYC

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYC

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYC. Located in Neukirchen am Großvenediger, 1.4 km from Gensbichllift, 2.3 km from Eggerfeld and 2.7 km from Wildkogelbahn 1. Ubytování Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYC se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-CYA

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-CYA. Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-CYA features a balcony and is situated in Neukirchen am Großvenediger, within just 200 metres of Wildkogel-Arena... Ubytování Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-CYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB

Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB. Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB is set in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 700 metres from... Ubytování Apartments Helios Neukirchen - OSB031004-DYB se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA. Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA features a balcony and is situated in Neukirchen am Großvenediger, within just 200 metres of Wildkogel-Arena... Ubytování Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-CYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB

Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB. Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB is located in Neukirchen am Großvenediger, 200 metres from Wildkogel-Arena Neukirchen/Bramberg, 600 metres... Ubytování Apartments Helios Neukirchen - OSB031006-DYB se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYD

Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYD

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYD. Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYD in Neukirchen am Großvenediger offers accommodation with free WiFi, 1. Ubytování Holiday resort Naturdorf Oberkühnreit Neukirchen - OSB03797-TYD se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Rossberg Hohe Tauern Chalets -8

Rossberg Hohe Tauern Chalets -8

Ubytování (Chata) Rossberg Hohe Tauern Chalets -8. Rossberg Hohe Tauern Chalets -8 is situated in Neukirchen am Großvenediger, 2 km from Gensbichllift, and features a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Rossberg Hohe Tauern Chalets -8 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)