Hledat

Ubytování

Apartments Nada Penzion

Zadarska ulica 44,, 23211 Drage, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartments Nada. Apartments Nada se nachází v přímořském letovisku Drage, 37 km od města Zadar, a nabízí klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené... Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments Nada

Apartments Nada se nachází v přímořském letovisku Drage, 37 km od města Zadar, a nabízí klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště na místě. Některé jsou vybavené posezením, kde si můžete odpočinout po náročném dni, a součástí některých je také terasa nebo balkon. Apartmány Nada jsou vzdálené 23 km od města Vodice, 32 km od historického města Šibenik a 29 km od letiště v Zadaru. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně šnorchlování a cyklistiky. Apartmány mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Na místě najdete sdílenou kuchyni.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartments Nada

 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Šnorchlování
 • Cyklistika
 • Dětské hřiště
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Služba praní
 • Venkovní dětské hřiště
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Drage

Dolce Vita

9,9

Dolce Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Dolce Vita. Tento prázdninový dům se nachází u pláže v Drage, 1,8 km od přírodního parku jezero Vransko. Nabízí kuchyň, TV s plochou obrazovkou a také restauraci. Ubytování Dolce Vita se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytování (Apartmán) Apartment Branko. Situated in Drage, 3.1 km from Vransko Lake Nature Park, Apartment Branko features accommodation with free bikes, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Antonio

9,8

Villa Antonio

Ubytování (Apartmány) Villa Antonio. Villa Antonio se nachází 250 metrů od oblázkové pláže a 4 km od centra obce Pakoštane. Ubytování Villa Antonio se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Marine

9,8

Apartment Marine

Ubytování (Apartmán) Apartment Marine. Klimatizovaný apartmán Marine se nachází ve vesnici Drage v Zadarské župě. K apartmánu náleží terasa a balkon. Ubytování Apartment Marine se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile home Luna

9,8

Mobile home Luna

Ubytování (Apartmán) Mobile home Luna. Mobile home Luna is a beachfront property located in Drage, 1.4 km from Dolaške Drage Beach and 2.4 km from Porat Beach. Ubytování Mobile home Luna se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tila

9,8

Apartments Tila

Ubytování (Apartmány) Apartments Tila. Apartments Tila v Drage je ubytování s možností vlastního stravování. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Ubytování Apartments Tila se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vitamin SEA mobile house

9,8

Vitamin SEA mobile house

Ubytování (Prázdninový dům) Vitamin SEA mobile house. Located in Drage, 100 metres from Kamp Beach and 1.4 km from Dolaške Drage Beach, Vitamin SEA mobile house offers a terrace and air conditioning. Ubytování Vitamin SEA mobile house se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Bilandžić Drage

9,7

Apartman Bilandžić Drage

Ubytování (Apartmán) Apartman Bilandžić Drage. Apartman Bilandžić Drage nabízí gril, zahradu a terasu v Drage. Výhled směřuje na moře a přírodní park Vransko jezero je odtud vzdálený 3 km. Ubytování Apartman Bilandžić Drage se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile house RMAN

9,7

Mobile house RMAN

Ubytování (Prázdninové domy) Mobile house RMAN. Mobile house RMAN se nachází v letovisku Drage, 2,9 km od přírodního parku Vranské jezero. Ubytování Mobile house RMAN se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jadro

9,7

Apartments Jadro

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadro. Apartments Jadro se nachází ve vesnici Drage v Zadarské župě, poblíž přírodního parku Vranské jezero, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Jadro se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Derdic

9,7

Apartmani Derdic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Derdic. Apartmani Derdic features sea views, free WiFi and free private parking, set in Drage, 200 metres from Dolaške Drage Beach. Ubytování Apartmani Derdic se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mustač

9,7

Apartments Mustač

Ubytování (Apartmány) Apartments Mustač. Apartmány Mustač se nacházejí v obci Drage v Zadarské župě, 150 metrů od pláže Dolaške Drage, a nabízí Wi-Fi zdarma, gril, terasu i neplacené soukromé... Ubytování Apartments Mustač se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Marija-Roza

9,7

Vila Marija-Roza

Ubytování (Apartmány) Vila Marija-Roza. Vila Marija-Roza se nachází na idylickém místě jen několik kroků od dlouhé promenády a pouze 35 metrů od moře a má balkon, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Vila Marija-Roza se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Carpe Diem

9,6

Carpe Diem

Ubytování (Prázdninový dům) Carpe Diem. Mobile Home Carpe Diem se nachází na pláži ve městě Drage a nabízí bezplatné WiFi, výhled na moře a terasu s grilem. Ubytování Carpe Diem se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mara

9,5

Apartments Mara

Ubytování (Apartmány) Apartments Mara. Apartments Mara se nachází necelý 1 km od přírodního parku Vranské jezero a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a klimatizované ubytování s terasou a... Ubytování Apartments Mara se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lea Apartments

9,5

Lea Apartments

Ubytování (Apartmány) Lea Apartments. Lea Apartments se nachází v Drage, 32 km od Šibeniku a 36 km od Zadaru. Ubytování Lea Apartments se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Camp Panorama with pool

9,5

Camp Panorama with pool

Ubytování (Kemp) Camp Panorama with pool. Camp Panorama s bazénem se nachází v obci Drage, 2,6 km od přírodního parku Vranské Jezero. Ubytování Camp Panorama with pool se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Dokoza

9,5

Apartmani Dokoza

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dokoza. Apartmani Dokoza se nachází v Drage v regionu Zadar, 36 km od Zadaru, a nabízí zahradní gril, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Apartmani Dokoza se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments T&C

9,5

Apartments T&C

Ubytování (Apartmány) Apartments T&C. Apartments T&C se nachází v obci Drage, 2,4 km od přírodního parku Vranské jezero. Ubytování Apartments T&C se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Davor

9,4

Apartments Davor

Ubytování (Apartmány) Apartments Davor. Apartments Davor se nachází v obci Drage a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled na ni. Ubytování Apartments Davor se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oleandra Apartments

9,4

Oleandra Apartments

Ubytování (Apartmány) Oleandra Apartments. Oleandra Apartments se nachází v letovisku Drage, jen 1,2 km od přírodního parku Vranské jezero. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Oleandra Apartments se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sestrice

9,4

Sestrice

Ubytování (Apartmány) Sestrice. Sestrice se nachází v obci Drage, 2,5 km od přírodního parku Vransko ozero. Ubytování Sestrice se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina House

9,4

Marina House

Ubytování (Prázdninový dům) Marina House. Marina House se nachází ve městě Drage. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a balkonem. Ubytování Marina House se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Šarić

9,4

Apartment Šarić

Ubytování (Apartmány) Apartment Šarić. Apartment Šarić se nachází v Drage, 3,5 km od přírodního parku Vranské jezero, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Šarić se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms Marela

9,4

Apartments & Rooms Marela

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Marela. Apartments & Rooms Marela se nachází ve městě Drage, 1,3 km od přírodního jezerního parku Vransko, a nabízí 3hvězdičkové nekuřácké ubytování s balkonem,... Ubytování Apartments & Rooms Marela se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Sea Cottage Apartments

9,3

The Sea Cottage Apartments

Ubytování (Apartmány) The Sea Cottage Apartments. The Sea Cottage Apartments se nachází v obci Drage. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování The Sea Cottage Apartments se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Meni

9,3

Apartments Meni

Ubytování (Apartmány) Apartments Meni. Apartmány Meni se nacházejí v Drage. Nabízejí Wi-Fi zdarma a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartments Meni se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Home Amélie

9,2

Mobile Home Amélie

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Home Amélie. Mobile Home Amélie se nachází 1,8 km od přírodního parku Vransko jezero. Ubytování Mobile Home Amélie se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

BUQEZ ECO RESORT

9,2

BUQEZ ECO RESORT

Ubytování (Prázdninové domy) BUQEZ ECO RESORT. BUQEZ ECO RESORT se nachází v letovisku Drage v Zadarské župě, 2,7 km od přírodního parku jezero Vransko. Ubytování BUQEZ ECO RESORT se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile home - Sueno de la Luna

9,2

Mobile home - Sueno de la Luna

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile home - Sueno de la Luna. Offering garden views, Mobile home - Sueno de la Luna in Drage offers accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, a... Ubytování Mobile home - Sueno de la Luna se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

BDM apartment

9,1

BDM apartment

Ubytování (Apartmán) BDM apartment. Situated in Drage in the Zadar County region, BDM apartment features a patio. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování BDM apartment se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Buki

9,1

Apartments Buki

Ubytování (Apartmány) Apartments Buki. Apartmány Buki s výhledem na moře nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Buki se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nada

9,1

Apartments Nada

Ubytování (Apartmány) Apartments Nada. Apartments Nada se nachází 1,2 km od přírodního parku Vransko Lake. Nabízí ubytování s balkonem, zahradu a gril. Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Gordana

9

Apartment Gordana

Ubytování (Apartmány) Apartment Gordana. Apartmány Gordana s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Drage, pouhých 33 km od Šibeniku a 35 km... Ubytování Apartment Gordana se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zoran

9

Apartmani Zoran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zoran. Apartmani Zoran se nachází 2,2 km od přírodního parku Vranské jezero. Nabízí bar, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Zoran se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Svemir

9

Holiday Home Svemir

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Svemir. Holiday Home Svemir se nachází v obci Drage. Tento prázdninový dům nabízí terasu, venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Svemir se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Borna

9

Apartments Borna

Ubytování (Apartmány) Apartments Borna. Apartmány Borna se nachází 1,1 km od přírodního parku Vransko ozero a nabízí ubytování se zahradou, grilem a úschovnou zavazadel. Ubytování Apartments Borna se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stipe

8,9

Hotel Stipe

Ubytování (Hotel) Hotel Stipe. Hotel Stipe stojí v malé obci Drage, na půli cesty mezi Jaderským mořem a Vranským jezerem. Nachází se jen 300 metrů od oblázkové pláže a borového lesa. Ubytování Hotel Stipe se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camp Mateo with pool

8,9

Camp Mateo with pool

Ubytování (Prázdninový areál) Camp Mateo with pool. Camp Mateo se nachází v Drage. Nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, sdílený salonek, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Camp Mateo with pool se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman "Cvita"

8,9

Apartman "Cvita"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Cvita". Apartman "Cvita" se nachází v obci Drage, jen 2,6 km od přírodního parku Vranské jezero. Tento apartmán nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman "Cvita" se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Oaza Mira Camping

8,9

Oaza Mira Camping

Ubytování (Prázdninový areál) Oaza Mira Camping. Oaza Mira Kemp se nachází v zátoce v blízkosti dalmatské vesnice Drage v malebném prostředí s oblázkovými plážemi a borovými lesy. Ubytování Oaza Mira Camping se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Svemir

8,9

Apartmani Svemir

Ubytování (Apartmány) Apartmani Svemir. Apartmani Svemir se nachází 1,1 km od přírodního parku Vranské jezero. Nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Svemir se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Orsag

8,9

Holiday Home Orsag

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Orsag. Holiday Home Orsag se nachází v letovisku Drage a nabízí zahradu, venkovní bazén, výhled na moře, bezplatné Wi-Fi, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Holiday Home Orsag se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest House Neda

8,8

Guest House Neda

Ubytování (Penzion) Guest House Neda. Guest House Neda se nachází ve městě Drage, pouhých 700 metrů od oblázkové pláže a 1 km od jezera Vranjsko. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Guest House Neda se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile home Lučan

8,8

Mobile home Lučan

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile home Lučan. Mobile home Lučan se nachází 1,6 km od přírodního parku Vranské jezero a nabízí ubytování, restauraci, sezonní venkovní bazén, zahradu a bar. Ubytování Mobile home Lučan se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camp Lana

8,7

Camp Lana

Ubytování (Kemp) Camp Lana. Camp Lana se nachází v obci Drage a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K dispozici je i terasa. Ubytování Camp Lana se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Toni Na Moru

8,6

Apartments Toni Na Moru

Ubytování (Apartmán) Apartments Toni Na Moru. Apartmány Toni Na Moru se nachází 2,4 km od přírodního parku u jezera Vransko. Nabízí výhled na moře, balkon a vybavenou kuchyň. Využít lze gril. Ubytování Apartments Toni Na Moru se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Home Sea Shell

8,6

Mobile Home Sea Shell

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Home Sea Shell. Mobile Home Sea Shell se nachází 1,7 km od přírodního parku Vranské jezero a nabízí ubytování, restauraci, bar, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Mobile Home Sea Shell se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Plavo Nebo

8,6

Apartman Plavo Nebo

Ubytování (Apartmán) Apartman Plavo Nebo. Apartmán Plavo Nebo se nachází v obci Drage a nabízí terasu. Výhled směřuje na moře a 3,1 km od ubytování se rozkládá přírodní park Vransko jezero. Ubytování Apartman Plavo Nebo se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Angelus

8,6

Angelus

Ubytování (Apartmán) Angelus. Angelus nabízí ubytování se zahradou v Pakoštane v Zadarské župě. K dispozici je restaurace a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Angelus se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

House with Sea View

8,5

House with Sea View

Ubytování (Apartmány) House with Sea View. House with Sea View nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování House with Sea View se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)