Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Nada

Apartments Nada se nachází v přímořském letovisku Drage, 37 km od města Zadar, a nabízí klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště na místě. Některé jsou vybavené posezením, kde si můžete odpočinout po náročném dni, a součástí některých je také terasa nebo balkon. Apartmány Nada jsou vzdálené 23 km od města Vodice, 32 km od historického města Šibenik a 29 km od letiště v Zadaru. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně šnorchlování a cyklistiky. Apartmány mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Na místě najdete sdílenou kuchyni.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartments Nada

 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Šnorchlování
 • Cyklistika
 • Dětské hřiště
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Služba praní
 • Venkovní dětské hřiště
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Drage

MiaBella Resort

10

MiaBella Resort

Ubytování (Apartmány) MiaBella Resort. MiaBella Resort se nachází v Drage v Zadarské župě, 450 metrů od pláže Dolaške Drage. Ubytování MiaBella Resort se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile home Luna

9,8

Mobile home Luna

Ubytování (Apartmán) Mobile home Luna. Mobile home Luna is a beachfront property located in Drage, 1.4 km from Dolaške Drage Beach and 2.4 km from Porat Beach. Ubytování Mobile home Luna se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Marine

9,8

Apartment Marine

Ubytování (Apartmán) Apartment Marine. Klimatizovaný apartmán Marine se nachází ve vesnici Drage v Zadarské župě. K apartmánu náleží terasa a balkon. Ubytování Apartment Marine se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile house RMAN

9,7

Mobile house RMAN

Ubytování (Prázdninové domy) Mobile house RMAN. Mobile house RMAN se nachází v letovisku Drage, 2,9 km od přírodního parku Vranské jezero. Ubytování Mobile house RMAN se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mustač

9,7

Apartments Mustač

Ubytování (Apartmány) Apartments Mustač. Apartmány Mustač se nacházejí v obci Drage v Zadarské župě, 150 metrů od pláže Dolaške Drage, a nabízí Wi-Fi zdarma, gril, terasu i neplacené soukromé... Ubytování Apartments Mustač se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments T&C

9,5

Apartments T&C

Ubytování (Apartmány) Apartments T&C. Apartments T&C se nachází v obci Drage, 2,4 km od přírodního parku Vranské jezero. Ubytování Apartments T&C se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Davor

9,4

Apartments Davor

Ubytování (Apartmány) Apartments Davor. Apartments Davor se nachází v obci Drage a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled na ni. Ubytování Apartments Davor se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sestrice

9,4

Sestrice

Ubytování (Apartmány) Sestrice. Sestrice se nachází v obci Drage, 2,5 km od přírodního parku Vransko ozero. Ubytování Sestrice se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Šarić

9,4

Apartment Šarić

Ubytování (Apartmány) Apartment Šarić. Apartment Šarić se nachází v Drage, 3,5 km od přírodního parku Vranské jezero, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Šarić se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Marina House

9,4

Marina House

Ubytování (Prázdninový dům) Marina House. Marina House se nachází ve městě Drage. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a balkonem. Ubytování Marina House se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments & Rooms Marela

9,4

Apartments & Rooms Marela

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Marela. Apartments & Rooms Marela se nachází ve městě Drage, 1,3 km od přírodního jezerního parku Vransko, a nabízí 3hvězdičkové nekuřácké ubytování s balkonem,... Ubytování Apartments & Rooms Marela se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Gordana

9

Apartment Gordana

Ubytování (Apartmány) Apartment Gordana. Apartmány Gordana s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Drage, pouhých 33 km od Šibeniku a 35 km... Ubytování Apartment Gordana se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Zoran

9

Apartmani Zoran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zoran. Apartmani Zoran se nachází 2,2 km od přírodního parku Vranské jezero. Nabízí bar, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Zoran se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Borna

9

Apartments Borna

Ubytování (Apartmány) Apartments Borna. Apartmány Borna se nachází 1,1 km od přírodního parku Vransko ozero a nabízí ubytování se zahradou, grilem a úschovnou zavazadel. Ubytování Apartments Borna se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Hotel Stipe

8,9

Hotel Stipe

Ubytování (Hotel) Hotel Stipe. Hotel Stipe stojí v malé obci Drage, na půli cesty mezi Jaderským mořem a Vranským jezerem. Nachází se jen 300 metrů od oblázkové pláže a borového lesa. Ubytování Hotel Stipe se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest House Neda

8,8

Guest House Neda

Ubytování (Penzion) Guest House Neda. Guest House Neda se nachází ve městě Drage, pouhých 700 metrů od oblázkové pláže a 1 km od jezera Vranjsko. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Guest House Neda se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Nikica

8,8

Apartmani Nikica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nikica. Apartmani Nikica se nachází 500 metrů od pláže Porat a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nikica se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile home Lučan

8,8

Mobile home Lučan

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile home Lučan. Mobile home Lučan se nachází 1,6 km od přírodního parku Vranské jezero a nabízí ubytování, restauraci, sezonní venkovní bazén, zahradu a bar. Ubytování Mobile home Lučan se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).