Hledat

Ubytování

Apartments MP Apartmány

Rtina 144, 23248 Rtina, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments MP. Located 300 metres from Rtina Beach, Apartments MP offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments MP se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments MP

If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings. Located 300 metres from Rtina Beach, Apartments MP offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. A fridge and stovetop are also provided, as well as a coffee machine. The units come with a kitchen featuring kettle and a dining area, a living room with a sofa, and a private bathroom with a hairdryer and shower. Plemici Beach is 700 metres from the apartment, while Stosici Beach is 1. The nearest airport is Zadar Airport, 30 km from Apartments MP. 1 km away.

Vybavení ubytování Apartments MP

 • Venkovní krb
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pláž
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Rtina

Apartments Nicolas - Rtina Benici

9,8

Apartments Nicolas - Rtina Benici

Ubytování (Apartmány) Apartments Nicolas - Rtina Benici. Apartments Nicolas - Rtina Benici nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní vybavenou sporákem a myčkou, posezením, terasou a TV s plochou obrazovkou v... Ubytování Apartments Nicolas - Rtina Benici se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani L&L&L

9,8

Apartmani L&L&L

Ubytování (Apartmán) Apartmani L&L&L. Apartmani L&L&L is situated in Rtina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartmani L&L&L se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

House Natali

9,8

House Natali

Ubytování (Prázdninový dům) House Natali. Set in Rtina, House Natali offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování House Natali se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anka

9,7

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Apartmány Anka se nachází ve vesnici Rtina a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ze všech apartmánů se otevírá výhled na moře. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments CAPE Deluxe

9,7

Apartments CAPE Deluxe

Ubytování (Apartmány) Apartments CAPE Deluxe. Apartments CAPE Deluxe se nachází v Rtině a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s grilem. Ubytování Apartments CAPE Deluxe se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Cesar

9,6

Apartmani Cesar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Cesar. Set in Rtina, 25 km from Pag, Apartmani Cesar offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Cesar se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Eugen

9,6

Apartments Eugen

Ubytování (Apartmány) Apartments Eugen. Apartmány Eugen se nachází v Rtině, 24 km od Pagu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Eugen se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Misic

9,5

Apartment Misic

Ubytování (Apartmány) Apartment Misic. Apartmán Misic se nachází v obci Rtina, 25 km od Pagu. Nabízí zahradu, gril, terasu a Wi-Fi zdarma. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Apartment Misic se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Antica - Edita

9,2

Apartments Antica - Edita

Ubytování (Apartmány) Apartments Antica - Edita. Apartmány Antica - Edita se nachází v obci Rtina, 25 km od Pagu, a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Antica - Edita se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Marijan - Rtina

9,2

Apartment Marijan - Rtina

Ubytování (Apartmány) Apartment Marijan - Rtina. Apartmány Marijan - Rtina jsou apartmány s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou situované ve Rtině. Ubytování Apartment Marijan - Rtina se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rtina Benici

8,9

Apartments Rtina Benici

Ubytování (Apartmány) Apartments Rtina Benici. Apartments Rtina Benici se nachází v letovisku Rtina, 25 km od Pagu. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rtina Benici se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Milena

7,9

Apartments Milena

Ubytování (Apartmány) Apartments Milena. Apartments Milena se nachází v letovisku Rtina, 21 km od Zadaru, a nabízí balkon. Ubytování Apartments Milena se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday house Sea &Fun

Holiday house Sea &Fun

Ubytování (Vila) Holiday house Sea &Fun. Prázdninový dům Sea & Fun se nachází ve Rtině, 34 km od Viru, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, společný lounge, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a... Ubytování Holiday house Sea &Fun se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Seaview, Rtina

Apartment Seaview, Rtina

Ubytování (Apartmány) Apartment Seaview, Rtina. Located in Rtina, 25 km from Pag, Apartment Seaview, Rtina provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Seaview, Rtina se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Luka

Apartments Luka

Ubytování (Apartmán) Apartments Luka. Apartments Luka se nachází v Rtině, 34 km od Viru. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Luka se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Bonaca

Bonaca

Ubytování (Apartmán) Bonaca. Set in Rtina in the Zadar County region, Bonaca features a balcony and garden views. Ubytování Bonaca se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Stošić 1260

Apartments Stošić 1260

Ubytování (Apartmány) Apartments Stošić 1260. Situated in Rtina in the Zadar County region, with Stosici Beach and Rtina Beach nearby, Apartments Stošić 1260 features accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments Stošić 1260 se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Zrno soli

Zrno soli

Ubytování (Apartmán) Zrno soli. Set in Rtina, Zrno soli provides accommodation with free WiFi and access to a garden with a terrace. Zadar is 12 km from the apartment. Ubytování Zrno soli se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zrno Soli

Apartments Zrno Soli

Ubytování (Apartmány) Apartments Zrno Soli. Featuring a garden and free WiFi, Apartments Zrno Soli features accommodation in Rtina. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartments Zrno Soli se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jasa

Jasa

Ubytování (Apartmán) Jasa. Jasa is set in Rtina and offers a garden and a terrace. The accommodation is 21 km from Zadar. Ubytování Jasa se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rtina Benici

Apartment Rtina Benici

Ubytování (Apartmán) Apartment Rtina Benici. Apartment Rtina Benici is located in Miletići and offers barbecue facilities. The property is 25 km from Pag and free private parking is featured. Ubytování Apartment Rtina Benici se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Pension Villa Rosa

Pension Villa Rosa

Ubytování (Hotel) Pension Villa Rosa. Facing the beachfront, Pension Villa Rosa offers 3-star accommodation in Rtina and features a restaurant, bar and garden. Ubytování Pension Villa Rosa se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday home Rtina 24

Holiday home Rtina 24

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rtina 24. Located in Rtina, Holiday home Rtina 24 features a private pool. Ubytování Holiday home Rtina 24 se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

House Katarina

House Katarina

Ubytování (Apartmány) House Katarina. Situated in Rtina, 25 km from Pag, House Katarina features a garden and free WiFi. Ubytování House Katarina se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Uvala Plemic

Apartments Uvala Plemic

Ubytování (Apartmány) Apartments Uvala Plemic. Situated in Rtina, 34 km from Vir, Apartments Uvala Plemic features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Uvala Plemic se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sea view apartment Barbara

Sea view apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Sea view apartment Barbara. Sea view apartment Barbara is situated in Rtina. The accommodation is 42 km from Biograd na Moru. The apartment has 3 bedrooms and 1 bathroom with a... Ubytování Sea view apartment Barbara se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stoša - Rtina Benići

Apartments Stoša - Rtina Benići

Ubytování (Apartmány) Apartments Stoša - Rtina Benići. Apartments Stoša - Rtina Benići provides accommodation with a kitchen, located in Rtina. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Apartments Stoša - Rtina Benići se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Rtina - Stosici (Zadar) - 5883

Apartments by the sea Rtina - Stosici (Zadar) - 5883

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Rtina - Stosici (Zadar) - 5883. Apartments by the sea Rtina - Stosici (Zadar) - 5883 is a 3-star property situated in Rtina. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments by the sea Rtina - Stosici (Zadar) - 5883 se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mare

Apartments Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments Mare. Apartmány Mare se nachází v letovisku Rtina. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartments Mare se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW***

APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW***

Ubytování (Apartmány) APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW***. With a garden and a terrace, APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW*** is set in Rtina and offers free WiFi. Ubytování APARTMENT LanaTea ***SEA VIEW*** se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lana

Apartmani Lana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lana. Apartmani Lana is located in Rtina and offers a garden and a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování Apartmani Lana se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Edi

Apartments Edi

Ubytování (Apartmány) Apartments Edi. Located in Rtina in the Zadar County region, with Miletici Beach and Stosici Beach nearby, Apartments Edi provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments Edi se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

1 bedroom apartment 55 m2

1 bedroom apartment 55 m2

Ubytování (Apartmán) 1 bedroom apartment 55 m2. Apartmán o velikosti 55 m² s 1 ložnicí se nachází u pláže. Nabízí terasu. Ubytování 1 bedroom apartment 55 m2 se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jidra

Apartments Jidra

Ubytování (Penzion) Apartments Jidra. Apartments Jidra is a 3-star property situated in Rtina. Featuring a garden, the 3-star guest house has air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytování Apartments Jidra se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Bed and brekfast near the beach

Bed and brekfast near the beach

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and brekfast near the beach. Located in Rtina, 35 km from Vir, Bed and brekfast near the beach provides a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Bed and brekfast near the beach se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Villa Anita

Apartmenthaus Villa Anita

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Villa Anita. Located in Rtina, 25 km from Pag, Apartmenthaus Villa Anita provides a restaurant and free WiFi. A buffet breakfast is available daily at the apartment. Ubytování Apartmenthaus Villa Anita se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Adria

Apartments Adria

Ubytování (Apartmány) Apartments Adria. Located in Rtina, 34 km from Vir, Apartments Adria provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Adria se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Silentium

Apartments Silentium

Ubytování (Apartmány) Apartments Silentium. Located in Rtina, 35 km from Vir, Apartments Silentium provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Silentium se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Endless Horizont Apartment

Endless Horizont Apartment

Ubytování (Apartmán) Endless Horizont Apartment. Situated in Rtina, Endless Horizont Apartment features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Endless Horizont Apartment se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment JoPek

Apartment JoPek

Ubytování (Apartmán) Apartment JoPek. Located in Rtina in the Zadar County region, Apartment JoPek features a terrace and sea views. Ubytování Apartment JoPek se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Andrija

Apartments Andrija

Ubytování (Apartmány) Apartments Andrija. Located in Rtina, Apartments Andrija offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Andrija se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jidra

Apartments Jidra

Ubytování (Apartmány) Apartments Jidra. Situated in Rtina in the Zadar County region and Rtina Beach reachable within 300 metres, Apartments Jidra features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Jidra se nachází ve městě Rtina (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)