Hledat

Ubytování

Apartments MP Apartmány

Trstenička 2, 20250 Orebić, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments MP. Located in Orebić, 100 metres from Trstenica Beach and 1. Ubytování Apartments MP se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments MP

Cycling can be enjoyed nearby. Located in Orebić, 100 metres from Trstenica Beach and 1. The apartment provides guests with a balcony, a seating area, satellite TV, a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop, and a private bathroom with shower. 5 km from Beach Škvar, Apartments MP provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Pláž
 • Terasa

Vybavení ubytování Apartments MP

 • Venkovní krb
 • Pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Orebić

Apartmani Dora i Kati

10

Apartmani Dora i Kati

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dora i Kati. Situated in Orebić, 9 km from Korčula, Apartmani Dora i Kati features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Dora i Kati se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia

10

Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia

Ubytování (Vila) Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia. Klimatizované ubytování Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebić, Croatia se nachází v letovisku Orebić, 9 km od Korčuly, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fani

10

Apartmani Fani

Ubytování (Penzion) Apartmani Fani. Boasting a garden, Apartmani Fani is situated in Orebić. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Fani se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Senija

10

Villa Senija

Ubytování (Apartmány) Villa Senija. Situated in Orebić, near Trstenica Beach, Villa Senija features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Villa Senija se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani J&P

9,9

Apartmani J&P

Ubytování (Apartmány) Apartmani J&P. Apartmani J&P se nachází v obci Orebić. Apartmány mají terasu s výhledem do zahrady, klimatizaci, parketové podlahy, obývací pokoj, TV s plochou... Ubytování Apartmani J&P se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Sanja M 1

9,9

Sanja M 1

Ubytování (Apartmán) Sanja M 1. Sanja M 1 is set in Orebić and offers a garden and a terrace. Ubytování Sanja M 1 se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Laurel

9,9

Villa Laurel

Ubytování (Vila) Villa Laurel. Villa Laurel is a self-catering accommodation located in Orebić. FreeWiFi access is available. Ubytování Villa Laurel se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marko

9,9

Apartment Marko

Ubytování (Apartmán) Apartment Marko. Apartment Marko se nachází v Orebići a nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma, patiem a grilem. Ubytování Apartment Marko se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Agava Apartments Mokalo

9,9

Agava Apartments Mokalo

Ubytování (Apartmány) Agava Apartments Mokalo. Situated in Orebić, 14 km from Korčula, Agava Apartments Mokalo features a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Agava Apartments Mokalo se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Helena

9,9

Apartments Helena

Ubytování (Apartmány) Apartments Helena. Apartmány Helena se nachází v Orebiči a nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem, Všechny apartmány mají terasu nebo balkon, posezení,... Ubytování Apartments Helena se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Sea and pine paradise

9,9

Sea and pine paradise

Ubytování (Apartmán) Sea and pine paradise. Sea and pine paradise se nachází v letovisku Orebić v Dubrovnicko-neretvanské župě. Nabízí terasu, soukromý balkon a výhled na hory. Ubytování Sea and pine paradise se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Iva

9,9

Apartments Iva

Ubytování (Apartmány) Apartments Iva. Apartmány Iva se nachází ve městě Orebić, 150 metrů od pláže (1,5 km dlouhé). Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a TV. Ubytování Apartments Iva se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Geta Orebić

9,9

Geta Orebić

Ubytování (Penzion) Geta Orebić. Geta Orebić is set on the beachfront in Orebić. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Geta Orebić se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Skoric

9,9

Villa Skoric

Ubytování (Apartmány) Villa Skoric. Set in Orebić, 9 km from Korčula, Villa Skoric offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa Skoric se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Jadra

9,9

Apartman Jadra

Ubytování (Apartmán) Apartman Jadra. Situated in Orebić in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Jadra has a terrace and garden views. Ubytování Apartman Jadra se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Želja

9,8

Apartment Želja

Ubytování (Apartmán) Apartment Želja. Located in Orebić in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Želja features a terrace. Ubytování Apartment Želja se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Branka

9,8

Branka

Ubytování (Apartmán) Branka. Apartmán Branka se nachází na pláži v Orebići, 9 km od Korčuly. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Branka se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

APARTMAN DAVOR

9,8

APARTMAN DAVOR

Ubytování (Apartmán) APARTMAN DAVOR. Featuring garden views, APARTMAN DAVOR provides accommodation with a garden and a patio, around 1.1 km from Beach Škvar. Ubytování APARTMAN DAVOR se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armstrong Apartments

9,8

Armstrong Apartments

Ubytování (Apartmán) Armstrong Apartments. Armstrong Apartments is located in Orebić and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Armstrong Apartments se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dijana

9,8

Apartment Dijana

Ubytování (Apartmán) Apartment Dijana. Boasting garden views, Apartment Dijana is situated in Orebić, around 1.6 km from Beach Škvar. Ubytování Apartment Dijana se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Marina

9,8

Villa Marina

Ubytování (Apartmány) Villa Marina. Apartmány Villa Marina se nacházejí v městečku Orebić a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i zahradu s grilem. Ubytování Villa Marina se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Mokalo

9,8

Apartments Mokalo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mokalo. Apartmány Mokalo nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve městě Orebić. Ubytování Apartments Mokalo se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Luna

9,8

Holiday Home Luna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Luna. Holiday Home Luna se nachází v obci Orebić a nabízí zahradu, gril, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Holiday Home Luna se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Marijan

9,8

Apartments Marijan

Ubytování (Apartmány) Apartments Marijan. Apartmány Marijan jsou apartmány s terasou a Wi-Fi zdarma situované Orebići, 9 km od Korčuly. Ubytování Apartments Marijan se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Koval

9,7

Apartments Koval

Ubytování (Apartmány) Apartments Koval. Apartmány Koval se nacházejí v městečku Orebić a nabízejí ubytování s kuchyní. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Koval se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment D&D

9,7

Apartment D&D

Ubytování (Apartmán) Apartment D&D. Apartmán D&D s terasou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm je situován ve městě Orebić, pouhých 37 km od Makarské a 45... Ubytování Apartment D&D se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Trstenica

9,7

Apartments Trstenica

Ubytování (Apartmány) Apartments Trstenica. Apartments Trstenica has city views, free WiFi and free private parking, situated in Orebić. Ubytování Apartments Trstenica se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Karmen

9,7

Apartments Villa Karmen

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Karmen. Apartments Villa Karmen se nachází ve městě Orebić. K dispozici jsou apartmány s Wi-Fi i parkováním zdarma, možností vlastního stravování, výhledem na... Ubytování Apartments Villa Karmen se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Pavla

9,7

Apartmani Pavla

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pavla. Apartmani Pavla se nachází ve městě Orebić, 10 km od Korčuly, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Pavla se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Bozovic

9,7

Apartment Bozovic

Ubytování (Apartmány) Apartment Bozovic. Apartmán Bozovic se nachází v Orebići a nabízí Wi-Fi zdarma, posezení, kuchyň a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Bozovic se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Royal Dominus

9,7

Villa Royal Dominus

Ubytování (Vila) Villa Royal Dominus. Villa Royal Dominus se nachází v Orebići, 10 km od Korčuly. Ubytování Villa Royal Dominus se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Bradičić

9,7

Apartments Bradičić

Ubytování (Apartmány) Apartments Bradičić. Located in Orebić, 10 km from Korčula, Apartments Bradičić provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Bradičić se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Seaside Apartments Hrkać

9,6

Seaside Apartments Hrkać

Ubytování (Apartmány) Seaside Apartments Hrkać. Seaside Apartments Hrkać se nachází v městečku Orebić, 18 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seaside Apartments Hrkać se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Nima Orebic

9,6

Apartment Nima Orebic

Ubytování (Penzion) Apartment Nima Orebic. Apartment Nima Orebic se nachází v letovisku Orebić. Tento čtyřhvězdičkový penzion nabízí zahradu, zázemí pro grilování, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Nima Orebic se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Andrea

9,6

Apartment Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartment Andrea. Located in Orebić, 10 km from Korčula, Apartment Andrea provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Andrea se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blanka Apartment

9,6

Blanka Apartment

Ubytování (Apartmány) Blanka Apartment. Apartmán Blanka se nachází v Orebići a nabízí gril, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Blanka Apartment se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Marija

9,6

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází v Orebići a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Stella

9,6

Apartments Villa Stella

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Stella. Apartmány Villa Stella se nachází ve městě Orebić a nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartments Villa Stella se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Sabioncello

9,6

Apartments Sabioncello

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabioncello. Located in Orebić, 9 km from Korčula, Apartments Sabioncello provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Sabioncello se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Milla

9,6

Apartment Milla

Ubytování (Apartmány) Apartment Milla. Apartmány Milla se nacházejí ve městě Orebić a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, kuchyň, terasu i posezení. Ubytování Apartment Milla se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

I.K. APARTMENTS

9,6

I.K. APARTMENTS

Ubytování (Apartmány) I.K. APARTMENTS. Apartmán IK APARTMENTS se nachází ve městě Orebić, 10 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování I.K. APARTMENTS se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Natalija

9,6

Apartments Natalija

Ubytování (Apartmány) Apartments Natalija. Apartmány Natalija se nacházejí v obci Orebić. Nabízejí kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Natalija se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Adriatic

9,6

Adriatic

Ubytování (Apartmán) Adriatic. Set in Orebić in the Dubrovnik-Neretva County region, Adriatic features a balcony. The air-conditioned accommodation is 18 km from Korčula. Ubytování Adriatic se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment-2 Vero

9,6

Apartment-2 Vero

Ubytování (Apartmán) Apartment-2 Vero. Situated in Orebić, Apartment-2 Vero features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 9 km from Korčula. Ubytování Apartment-2 Vero se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Lavanda Mobile Homes

9,6

Lavanda Mobile Homes

Ubytování (Prázdninový areál) Lavanda Mobile Homes. Lavanda Mobile Homes se nachází v Orebići, 12 km od Korčuly. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je i dětské hřiště a soukromé parkoviště. Ubytování Lavanda Mobile Homes se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments with a parking space Orebic (Peljesac) - 4554

9,6

Apartments with a parking space Orebic (Peljesac) - 4554

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Orebic (Peljesac) - 4554. Situated 47 km from Međugorje and 38 km from Makarska, Apartment Orebic 4554d offers accommodation in Orebić. The air-conditioned unit is 48 km from Brela. Ubytování Apartments with a parking space Orebic (Peljesac) - 4554 se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Jakov Apartments

9,6

Jakov Apartments

Ubytování (Apartmány) Jakov Apartments. Jakov Apartments se nachází ve městě Orebić, 47 km od Međugorje, a nabízí zahradu, gril, terasu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Jakov Apartments se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Frano Jr. by the Sea

9,5

Apartment Frano Jr. by the Sea

Ubytování (Apartmán) Apartment Frano Jr. by the Sea. Apartment Frano Jr. se nachází v Orebići. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a zahradou. Ubytování Apartment Frano Jr. by the Sea se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Roza

9,5

Apartments Villa Roza

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Roza. Apartments Villa Roza se nachází jen pár kroků od hlavní pláže a centra Orebiće. Ubytování Apartments Villa Roza se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Maestral

9,5

Apartments Maestral

Ubytování (Apartmány) Apartments Maestral. Apartments Maestral se nachází ve Stankovici poblíž města Orebič, 400 metrů od Jaderského moře. Ubytování Apartments Maestral se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Mara

9,5

Apartments Mara

Ubytování (Apartmány) Apartments Mara. Apartments Mara se nachází v obci Orebić, 11 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mara se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)