Hledat

Ubytování

Apartments Monika Apartmány

Perna b.b., 20267 Kučište, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Monika. Apartments Monika se nachází v obci Kučište, 11 km od Korčuly. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Monika se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Apartments Monika

Ve všech apartmánech je balkon, klimatizace, jídelní kout a posezení se satelitní TV. K zázemí patří zahrada, gril a sluneční terasa. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Jejich součástí je i plně vybavená koupelna s vanou nebo sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Kučište. Apartments Monika se nachází v obci Kučište, 11 km od Korčuly.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování Apartments Monika

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Kyvadlová doprava
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Bazén
 • Bazén s výhledem
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Klimatizace
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Kučište

Apartments Barić Kučište

9,8

Apartments Barić Kučište

Ubytování (Apartmány) Apartments Barić Kučište. Apartments Barić Kučište se nachází 2 minuty jízdy od centra Kučište a 75 metrů od pláže. Ubytování Apartments Barić Kučište se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Sanja

9,8

Apartment Sanja

Ubytování (Apartmány) Apartment Sanja. Set in Kučište, 14 km from Korčula, Apartment Sanja offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartment Sanja se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jadra

9,6

Apartments Jadra

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadra. Apartments Jadra nabízí ubytování v obci Kučište, 200 metrů od moře. Nabízí klimatizaci, malou tavernu a bezplatné Wi-Fi ve všech pokojích. Ubytování Apartments Jadra se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bogoje

9,5

Apartment Bogoje

Ubytování (Apartmán) Apartment Bogoje. Situated in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Bogoje has a terrace and garden views. Ubytování Apartment Bogoje se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 10143

9,5

Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 10143

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 10143. Located in Kučište, Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 10143 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 10143 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Šestanović

9,3

Apartments Šestanović

Ubytování (Apartmány) Apartments Šestanović. Apartmány Šestanović jsou obklopené zelenou zahradou a nachází se přímo u pláže. Ubytování Apartments Šestanović se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Iva

9

Apartman Iva

Ubytování (Apartmán) Apartman Iva. Tento apartmán se nachází v obci Kučište a nabízí klimatizaci, patio s výhledem na moře i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman Iva se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tanjuška

9

Apartments Tanjuška

Ubytování (Apartmány) Apartments Tanjuška. Apartmány Tatjana se nacházejí v Kučišti a nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Tanjuška se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Dominika's Apartments

8,9

Dominika's Apartments

Ubytování (Apartmány) Dominika's Apartments. Apartments Dominika se nachází ve městě Orebić, 11 km od Korčuly a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dominika's Apartments se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Casa Anica

8,6

Apartments Casa Anica

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa Anica. Apartmány Casa Anica se nacházejí v městečku Orebića nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady. Ubytování Apartments Casa Anica se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Resort Balota

8,1

Holiday Resort Balota

Ubytování (Penzion) Holiday Resort Balota. Holiday Resort Balota se nachází v obci Kučiště. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, bar, zázemí pro vodní sporty, restauraci, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Holiday Resort Balota se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Petković

7,5

Apartments Petković

Ubytování (Apartmán) Apartments Petković. Apartmány Petković se nachází v obci Kučište, 36 km od Makarské a 46 km od Brely. Ubytování Apartments Petković se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waterfront Apartment

Waterfront Apartment

Ubytování (Apartmán) Waterfront Apartment. Located in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Waterfront Apartment has a terrace and sea views. Ubytování Waterfront Apartment se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Viganj 10189a

Studio Viganj 10189a

Ubytování (Apartmán) Studio Viganj 10189a. Studio Viganj 10189a offers accommodation in Kučište. Every room at this guest house is air conditioned and is equipped with a TV. Ubytování Studio Viganj 10189a se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Viganj 15341a

Studio Viganj 15341a

Ubytování (Apartmán) Studio Viganj 15341a. Studio Viganj 15341a is located in Kučište. The accommodation is 15 km from Korčula, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Studio Viganj 15341a se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Viganj 15341b

Studio Viganj 15341b

Ubytování (Apartmán) Studio Viganj 15341b. Studio Viganj 15341b is situated in Kučište. The accommodation is 15 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Studio Viganj 15341b se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Nine-Bedroom Holiday Home in Kuciste

Nine-Bedroom Holiday Home in Kuciste

Ubytování (Prázdninový dům) Nine-Bedroom Holiday Home in Kuciste. Set in Kučište, Nine-Bedroom Holiday Home in Kuciste offers a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 11 km from Korčula. Ubytování Nine-Bedroom Holiday Home in Kuciste se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10116

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10116

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10116. Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10116 is located in Viganj. Ubytování Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10116 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10187

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10187

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10187. Located in Viganj, Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10187 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10187 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Viganj 10189b

Apartment Viganj 10189b

Ubytování (Apartmán) Apartment Viganj 10189b. Apartment Viganj 10189b offers accommodation in Kučište. The air-conditioned unit is 35 km from Makarska. Ubytování Apartment Viganj 10189b se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Viganj 10116c

Apartment Viganj 10116c

Ubytování (Apartmán) Apartment Viganj 10116c. Situated in Viganj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Viganj 10116c has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Viganj 10116c se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Viganj 10116d

Apartment Viganj 10116d

Ubytování (Apartmán) Apartment Viganj 10116d. Situated in Viganj, Apartment Viganj 10116d features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Viganj 10116d se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Viganj 10187a

Apartment Viganj 10187a

Ubytování (Apartmán) Apartment Viganj 10187a. Apartment Viganj 10187a is situated in Viganj. The accommodation is 14 km from Korčula, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Apartment Viganj 10187a se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Viganj 633c

Apartment Viganj 633c

Ubytování (Apartmán) Apartment Viganj 633c. Set in Viganj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Viganj 633c has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Viganj 633c se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kuciste - Perna 4544c

Apartment Kuciste - Perna 4544c

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuciste - Perna 4544c. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Kuciste - Perna 4544c is set in Kučište, just 1.2 km from Beach Zamošće. Ubytování Apartment Kuciste - Perna 4544c se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kuciste - Perna 4545b

Apartment Kuciste - Perna 4545b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuciste - Perna 4545b. Located in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Kuciste - Perna 4545b has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Kuciste - Perna 4545b se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kuciste - Perna 10142b

Apartment Kuciste - Perna 10142b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuciste - Perna 10142b. Located in Kučište, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 36 km from Makarska. Ubytování Apartment Kuciste - Perna 10142b se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Kuciste - Perna 10161d

Apartment Kuciste - Perna 10161d

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuciste - Perna 10161d. Located in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Kuciste - Perna 10161d has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Kuciste - Perna 10161d se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Kuciste - Perna 10161f

Apartment Kuciste - Perna 10161f

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuciste - Perna 10161f. Situated in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Kuciste - Perna 10161f features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Kuciste - Perna 10161f se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Nedjeljka

Apartmani Nedjeljka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nedjeljka. Featuring a restaurant, barbecue facilities, and a terrace, Apartmani Nedjeljka provides accommodation in Kučište with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmani Nedjeljka se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Seaside

Luxury Apartments Villa Seaside

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Villa Seaside. Set in Kučište, Luxury Apartments Villa Seaside provides accommodation with free WiFi and a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Luxury Apartments Villa Seaside se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Bella Vita Viganj

La Bella Vita Viganj

Ubytování (Prázdninový dům) La Bella Vita Viganj. La Bella Vita is set in Kučište. This property offers access to free WiFi. The holiday home consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování La Bella Vita Viganj se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nedjeljka

Apartmani Nedjeljka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nedjeljka. Situated in Viganj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Nedjeljka has a balcony and sea views. Ubytování Apartmani Nedjeljka se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Kuciste with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Awesome home in Kuciste with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Kuciste with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Awesome home in Kuciste with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms is located in Kučište. Ubytování Awesome home in Kuciste with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Viganj 10116e

Apartment Viganj 10116e

Ubytování (Apartmán) Apartment Viganj 10116e. Located in Viganj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Viganj 10116e is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Viganj 10116e se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 16259

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 16259

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 16259. Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 16259 features air-conditioned accommodation in Kučište. Ubytování Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 16259 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 13921

Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 13921

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 13921. Set 36 km from Makarska and 46 km from Brela, Apartment Kuciste - Perna 13921a offers accommodation in Kučište. Ubytování Apartments by the sea Kuciste - Perna (Peljesac) - 13921 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 10188

Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 10188

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 10188. Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 10188 is offering accommodation in Viganj. Ubytování Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 10188 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 13241

Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 13241

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 13241. Situated in Kučište, this air-conditioned apartment features a terrace. The property boasts views of the sea is 35 km from Makarska. Ubytování Apartments with a parking space Viganj (Peljesac) - 13241 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Kuciste - Perna 10142a

Studio Kuciste - Perna 10142a

Ubytování (Apartmán) Studio Kuciste - Perna 10142a. Studio Kuciste - Perna 10142a offers accommodation in Kučište. Ubytování Studio Kuciste - Perna 10142a se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Viganj 16259a

Studio Viganj 16259a

Ubytování (Apartmán) Studio Viganj 16259a. Situated in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Studio Viganj 16259a has a balcony and sea views. Ubytování Studio Viganj 16259a se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Kuciste - Perna 4544a

Apartment Kuciste - Perna 4544a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuciste - Perna 4544a. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Kuciste - Perna 4544a is set in Kučište, within just 1.2 km of Beach Zamošće. Ubytování Apartment Kuciste - Perna 4544a se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kuciste - Perna 10161a

Apartment Kuciste - Perna 10161a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuciste - Perna 10161a. Situated in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Kuciste - Perna 10161a features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Kuciste - Perna 10161a se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10175

Holiday house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10175

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10175. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Holiday house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10175 is... Ubytování Holiday house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10175 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Lile

Apartment Lile

Ubytování (Apartmán) Apartment Lile. Situated in Kučište, within 2.5 km of Beach Zakerjan, Apartment Lile is an accommodation offering sea views. With free private parking, the property is 1. Ubytování Apartment Lile se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Kuća Viganj

Kuća Viganj

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća Viganj. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Kuća Viganj is situated in Viganj. Ubytování Kuća Viganj se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Nina

Apartment Nina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nina. Apartment Nina is set in Kučište. The property features sea views. Ubytování Apartment Nina se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Igo

Apartment Igo

Ubytování (Apartmán) Apartment Igo. Situated in Kučište, 1.1 km from Beach Zamošće and 2.4 km from Ispod Duvana Beach, Apartment Igo offers air conditioning. Ubytování Apartment Igo se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kuciste-Perna

Two-Bedroom Apartment in Kuciste-Perna

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kuciste-Perna. Two-Bedroom Apartment in Kuciste-Perna is located in Kučište and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kuciste-Perna se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Perna

Apartment Villa Perna

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Perna. Situated in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Villa Perna features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Villa Perna se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 12564

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 12564

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 12564. Studio Viganj 12564a is located in Kučište, 35 km from Makarska. Rooms include a TV with satellite channels. Ubytování Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 12564 se nachází ve městě Kučište (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).