Hledat

Ubytování

Apartments Mirko Apartmány

22202 Primošten, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirko. Apartmány Mirko se nacházejí v městečku Primošten a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mirko se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Popis ubytování Apartments Mirko

Apartmány Mirko se nacházejí v městečku Primošten a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Na letiště Split je to 38 km. Apartmány jsou vzdálené 29 km od Šibeniku a 33 km od Trogiru. Apartmány mají klimatizované ložnice i kuchyň se sporákem, lednicí a varnou deskou. K některým patří také terasa a/nebo balkon s výhledem na moře.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Mirko

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Parkování není možné.

Jiná ubytování ve městě Primošten

Apartmani Vera

10

Apartmani Vera

Ubytování (Penzion) Apartmani Vera. Apartmani Vera je penzion situovaný v Primoštenu. Nabízí zahradu, gril a terasu. Má i vlastní bezplatné parkoviště a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmani Vera se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment LuNi

10

Apartment LuNi

Ubytování (Apartmán) Apartment LuNi. Featuring city views, Apartment LuNi offers accommodation with a patio and a kettle, around 200 metres from Popozo. Ubytování Apartment LuNi se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Đurđica

10

Apartmani Đurđica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Đurđica. Apartmani Đurđica se nachází v Primoštenu, 41 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Đurđica se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Polic

10

Apartments Polic

Ubytování (Apartmány) Apartments Polic. Situated in Primošten, 39 km from Vodice, Apartments Polic features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Polic se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Capocesto

10

Apartments Capocesto

Ubytování (Apartmány) Apartments Capocesto. Apartmány Capocesto se nachází v Primoštenu, 38 km od města Vodice, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Capocesto se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Carpe Diem

9,9

Apartments Carpe Diem

Ubytování (Apartmány) Apartments Carpe Diem. Apartments Carpe Diem se nachází v Primoštenu a nabízí bazén, zahradu s grilem a výhled na bazén. Ubytování Apartments Carpe Diem se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Sky

9,9

Apartment Sky

Ubytování (Apartmány) Apartment Sky. Apartment Sky se nachází přímo u pláže v Primoštenu, 41 km od města Vodice. Nabízí klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sky se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Dora

9,9

Apartment Dora

Ubytování (Apartmán) Apartment Dora. Located in Primošten in the Sibenik-Knin County region, Apartment Dora has a balcony. Ubytování Apartment Dora se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Sissy

9,9

Apartman Sissy

Ubytování (Apartmán) Apartman Sissy. Apartmán Sissy se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě a má terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Sissy se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peaceful home Olea oblica

9,9

Peaceful home Olea oblica

Ubytování (Vila) Peaceful home Olea oblica. Peaceful home Olea oblica is situated in Primošten and offers a garden and a terrace. Ubytování Peaceful home Olea oblica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katarina

9,9

Katarina

Ubytování (Apartmán) Katarina. Katarina se nachází v Primoštenu a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je také klimatizace, zdarma dostupné Wi-Fi nebo soukromé parkoviště. Ubytování Katarina se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gallery

9,9

Apartment Gallery

Ubytování (Apartmán) Apartment Gallery. Apartment Gallery nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře v Primoštenu. Ubytování Apartment Gallery se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Bay View Apartments

9,9

Bay View Apartments

Ubytování (Apartmány) Bay View Apartments. Apartmány Bay View se nachází v Primoštenu, 41 km od města Vodice. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je terasa. Ubytování Bay View Apartments se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Loli

9,9

Apartman Loli

Ubytování (Apartmán) Apartman Loli. Apartmán Loli se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě. Nabízí terasu a patio. Ubytování Apartman Loli se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment by the beach

9,9

Apartment by the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment by the beach. Apartment by the beach se nachází v Primoštenu a nabízí vstup na terasu. Ubytování Apartment by the beach se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sunset

9,9

Villa Sunset

Ubytování (Vila) Villa Sunset. Villa Sunset, postavená v roce 2016, se nachází v Primoštenu a nabízí ubytování s vlastním vyhřívaným bazénem, bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Villa Sunset se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Petra

9,8

Apartmani Petra

Ubytování (Apartmán) Apartmani Petra. Apartmani Petra se nachází v Primoštenu, 41 km od Vodice, a nabízí klimatizaci, balkon, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Petra se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Eni

9,8

Villa Eni

Ubytování (Vila) Villa Eni. Villa Eni se nachází v Primoštenu. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, společný salonek s Wi-Fi zdarma, výhled na bazén, klimatizaci a terasu. Ubytování Villa Eni se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Kuća za odmor Modra oaza

9,8

Kuća za odmor Modra oaza

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Modra oaza. Kuća za odmor Modra oaza se nachází v Primoštenu a nabízí gril a klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Kuća za odmor Modra oaza se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday House KALIMERO

9,8

Holiday House KALIMERO

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House KALIMERO. Tento prázdninový dům se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, 40 km od Splitu. Ubytování Holiday House KALIMERO se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN

9,8

BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN

Ubytování (Apartmány) BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN. Situated in Primošten, 39 km from Vodice, BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování BLUE APARTMENTS PRIMOŠTEN se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tea 2

9,8

Apartment Tea 2

Ubytování (Apartmány) Apartment Tea 2. Apartment Tea 2 se nachází v Primoštenu. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Apartment Tea 2 se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments House Jurić

9,8

Apartments House Jurić

Ubytování (Apartmány) Apartments House Jurić. Apartmány House Jurić se nachází v Primoštenu a nabízí ubytování s klimatizací a vstupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments House Jurić se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Jurica

9,8

Apartments Jurica

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurica. Apartments Jurica poskytují ubytování s kuchyní v Primoštenu. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jurica se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Primabella

9,8

Holiday Home Primabella

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Primabella. Prázdninový dům Primabella se nachází v centru Primoštenu, asi 50 metrů od nejbližší pláže, a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a neplaceným... Ubytování Holiday Home Primabella se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mar Vista

9,8

Mar Vista

Ubytování (Apartmány) Mar Vista. Mar Vista se nachází v Primoštenu, 41 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mar Vista se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman LORETTA

9,8

Apartman LORETTA

Ubytování (Apartmán) Apartman LORETTA. Apartmán LORETTA se nachází v Primoštenu, pouhých 41 km od města Vodice. Nabízí zahradu, terasu, gril, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman LORETTA se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Vesna

9,8

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartment Vesna. Apartmán Vesna sídlí v budově u pláže v Primoštenu ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí terasu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Šimun

9,8

Apartman Šimun

Ubytování (Apartmán) Apartman Šimun. Apartmán Šimun se nachází ve městě Primošten. Na místě najdete kasino a zahradu a k dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Šimun se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Nizic

9,8

Apartment Nizic

Ubytování (Apartmán) Apartment Nizic. Apartmán Nizic se nachází v Primoštenu, 42 km od Splitu a nabízí klimatizaci, balkon, zahradu s grilem, výhled na moře a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartment Nizic se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Anapartments

9,8

Anapartments

Ubytování (Apartmány) Anapartments. Anapartments se nachází v Primoštenu, 38 km od Vodice. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Anapartments se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Jasa

9,8

Apartman Jasa

Ubytování (Apartmány) Apartman Jasa. Apartman Jasa se nachází v Primoštenu, 39 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Jasa se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rozika

9,8

Apartment Rozika

Ubytování (Apartmán) Apartment Rozika. Apartmán Rozika se nachází u pláže v Primoštenu a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Rozika se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Lovric Appartement I

9,7

Villa Lovric Appartement I

Ubytování (Apartmány) Villa Lovric Appartement I. Villa Lovric Appartement I se nachází v Primoštenu, 40 km od Vodice. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Lovric Appartement I se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Rupe

9,7

Apartments Rupe

Ubytování (Apartmány) Apartments Rupe. Apartments Rupe se nachází v Primoštenu. Apartmány jsou klimatizované a mají TV s plochou obrazovkou, dlážděné podlahy, šatní skříň, obývací pokoj,... Ubytování Apartments Rupe se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Tea

9,7

Apartment Tea

Ubytování (Apartmány) Apartment Tea. Apartmán Tea nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Tea se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments La Mare

9,7

Apartments La Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments La Mare. Apartments La Mare features sea views, free WiFi and free private parking, set in Primošten, a few steps from Popozo. Ubytování Apartments La Mare se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Višnja

9,7

Višnja

Ubytování (Apartmán) Višnja. Višnja je apartmán s balkonem a plně vybavenou kuchyní situovaný v Primoštenu. Ubytování Višnja se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Strma

9,7

Apartments Strma

Ubytování (Apartmány) Apartments Strma. Apartmány Strma jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v Primoštenu. Ubytování Apartments Strma se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Tonći

9,7

Apartman Tonći

Ubytování (Apartmán) Apartman Tonći. Situated in Primošten in the Sibenik-Knin County region, Apartman Tonći has a balcony. Ubytování Apartman Tonći se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Charming Seaside Apartment

9,7

Charming Seaside Apartment

Ubytování (Apartmán) Charming Seaside Apartment. Set in Primošten in the Sibenik-Knin County region, Charming Seaside Apartment has a garden. Ubytování Charming Seaside Apartment se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

The Heart Of Dalmatia

9,7

The Heart Of Dalmatia

Ubytování (Apartmán) The Heart Of Dalmatia. The Heart Of Dalmatia se nachází v Primoštenu, 40 km od Vodice. Nabízí klimatizované ubytování s patiem, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování The Heart Of Dalmatia se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bilokapić Primošten

9,7

Apartmani Bilokapić Primošten

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bilokapić Primošten. Apartmani Bilokapić Primošten se nachází v Primoštenu, 38 km od Vodice. Poskytuje kola a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Bilokapić Primošten se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ela

9,7

Apartment Ela

Ubytování (Apartmán) Apartment Ela. Apartmán Ela se nachází v Primoštenu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře a na hory. Ubytování Apartment Ela se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Govic

9,7

Apartments Govic

Ubytování (Apartmány) Apartments Govic. Apartments Govic se nachází v bezprostřední blízkosti skalnaté a kameny dlážděné pláže s bezplatnými lehátky i slunečníky, 4 km od centra Primoštenu, a... Ubytování Apartments Govic se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

blue adria

9,7

blue adria

Ubytování (Apartmán) blue adria. Located in Primošten in the Sibenik-Knin County region, blue adria has a balcony and sea views. Ubytování blue adria se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tone & Marta Apartments

9,7

Tone & Marta Apartments

Ubytování (Apartmány) Tone & Marta Apartments. Apartmán Tone & Marta Apartments se nachází v Primoštenu a nabízí zázemí pro grilování, kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Tone & Marta Apartments se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Svemir

9,7

Apartment Svemir

Ubytování (Apartmán) Apartment Svemir. Tříhvězdičkový apartmán Svemir se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Svemir se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Darica Vid

9,7

Apartman Darica Vid

Ubytování (Apartmány) Apartman Darica Vid. Apartman Darica Vid se nachází v Primoštenu, 40 km od Vodice, a nabízí vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Darica Vid se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Šiša

9,7

Villa Šiša

Ubytování (Apartmány) Villa Šiša. Villa Šiša se nachází ve městě Primošten. Nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Villa Šiša se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Nika

9,7

Apartments Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Nika. Located in Primošten, Apartments Nika offers self-catering accommodation with an outdoor pool. Ubytování Apartments Nika se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).