Hledat

Ubytování

Apartments Marbe Apartmány

Cesta Domovinske Zahvalnosti 43b, Arbanija, 21224 Trogir, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Marbe. Apartments Marbe is set in the Arbanija district of Trogir, 4.4 km from Radovan's Portal and 4.4 km from The Cathedral of St. Lawrence. Ubytování Apartments Marbe se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments Marbe

A microwave, a fridge and oven are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a TV, free WiFi, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, balcony and views over the sea. 4 km from The Cathedral of St. 4 km from Radovan's Portal and 4. Lawrence. Arbanija je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: procházky po pobřeží, pouliční trhy a horké podnebí. Apartments Marbe is set in the Arbanija district of Trogir, 4. Guests at the apartment can enjoy cycling nearby, or make the most of the garden. Križ Beach. Popular points of interest near Apartments Marbe include Krčića Beach, Arbanija Beach and Sv. The nearest airport is Split Airport, 8 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Pláž
 • Domácí zvířata povolena
 • Zahrada

Vybavení ubytování Apartments Marbe

 • Pláž
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Klimatizace
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Arbanija

Apartment Vulic

10

Apartment Vulic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vulic. Located in Trogir, within 5 km of The Cathedral of St. Ubytování Apartment Vulic se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Belmat

9,9

Apartments Belmat

Ubytování (Apartmány) Apartments Belmat. Apartmány Belmat s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi se nachází pouhých 150 metrů od moře v malé vesničce Arbanija na ostrově Čiovo. Ubytování Apartments Belmat se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anita

9,9

Apartments Anita

Ubytování (Apartmány) Apartments Anita. Apartmány Anita se nacházejí v Trogiru, 4,4 km od Radovanova portálu a katedrály sv. Vavřince. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Anita se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Albina

9,8

Apartment Albina

Ubytování (Apartmán) Apartment Albina. Situated in Trogir, 5 km from The Cathedral of St. Lawrence and 5 km from Radovan's Portal, Apartment Albina offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Albina se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Rozarija

9,7

Vila Rozarija

Ubytování (Vila) Vila Rozarija. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Vila Rozarija is set in Trogir. Ubytování Vila Rozarija se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir

9,7

Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir

Ubytování (Apartmán) Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir. Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir se nachází v Trogiru, 5 km od Radovanova portálu v katedrále sv. Vavřince, městského muzea a přístavu. Ubytování Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Nostra

9,7

Villa Nostra

Ubytování (Apartmány) Villa Nostra. Featuring an outdoor pool, Villa Nostra is situated in Arbanija. The nearest beach is 150 metres from the property. Ubytování Villa Nostra se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Danica Trogir

9,7

Apartments Danica Trogir

Ubytování (Apartmán) Apartments Danica Trogir. Apartments Danica Trogir je dům s apartmány situovaný ve vesnici Arbanija na ostrově Čiovo, pouhých 100 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartments Danica Trogir se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marin

9,6

Apartment Marin

Ubytování (Apartmány) Apartment Marin. Apartmány Marin se nacházejí v Trogiru ve Splitsko-dalmatské župě, 4,3 km od katedrály sv. Ubytování Apartment Marin se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Alba

9,6

Studio Alba

Ubytování (Apartmán) Studio Alba. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 5 km od autobusového nádraží v Trogiru a má zahradu s grilem. Ubytování Studio Alba se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sunset

9,5

Apartment Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunset. Located in Trogir, within 3.4 km of The Cathedral of St. Lawrence and 3. Ubytování Apartment Sunset se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sime

9,5

Apartment Sime

Ubytování (Apartmány) Apartment Sime. Apartmán Sime v obci Arbanija nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Sime se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Gizdić

9,5

Apartments Gizdić

Ubytování (Apartmány) Apartments Gizdić. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region and The Cathedral of St. Ubytování Apartments Gizdić se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Tokic

9,4

Apartments Tokic

Ubytování (Apartmány) Apartments Tokic. Apartmány Tokić se nacházejí v Trogiru, 2,7 km od zdejšího autobusového nádraží i od katedrály svatého Vavřince, a jsou klimatizované. Ubytování Apartments Tokic se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marija

9,3

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Apartmán Marija nabízí ubytování s možností vlastního stravování na pláži v obci Arbanija. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klaric (TGR306)

9,3

Apartment Klaric (TGR306)

Ubytování (Apartmán) Apartment Klaric (TGR306). Located within the Arbanija district in Trogir, Apartment Klaric (TGR306) has air conditioning, a terrace, and sea views. Ubytování Apartment Klaric (TGR306) se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Angela

9,3

Apartments Angela

Ubytování (Apartmány) Apartments Angela. Apartments Angela se nachází v Trogiru, 3,8 km od autobusové zastávky a katedrály sv. Vavřince. Ubytování Apartments Angela se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Villa TOP TROGIR

9,2

Apartments in Villa TOP TROGIR

Ubytování (Apartmány) Apartments in Villa TOP TROGIR. Apartments in Villa TOP TROGIR se nachází v Trogiru, 5 km od katedrály sv. Vavřince i od Radovanova portálu. Ubytování Apartments in Villa TOP TROGIR se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment and Rooms Villa Niko

9,2

Apartment and Rooms Villa Niko

Ubytování (Penzion) Apartment and Rooms Villa Niko. Rooms Villa Niko se nachází ve čtvrti Arbanija v Trogiru a nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV. Ubytování je vzdálené asi 3,7 km od katedrály sv. Ubytování Apartment and Rooms Villa Niko se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sunny Dalmatia

9,1

Apartments Sunny Dalmatia

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunny Dalmatia. Apartments Sunny Dalmatia leží v Arbanije, 4 km od Trogiru a jen 40 metrů od moře. Ubytování Apartments Sunny Dalmatia se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Šarić.2

9

Apartment Šarić.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Å arić.2. Situated within the Arbanija district in Trogir, Apartment Å arić.2 has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytování Apartment Å arić.2 se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Katarina

8,9

Apartments Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartments Katarina. Apartmány Katarina se nachází v Trogiru, 5 km od katedrály sv. Vavřince a Radovanova portálu. Ubytování Apartments Katarina se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Braco

8,9

Apartman Braco

Ubytování (Apartmány) Apartman Braco. Apartmány Braco se nacházejí v Trogiru, 3,8 km od katedrály sv. Vavřince a 3,9 km od Radovanova portálu, a nabízejí TV i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman Braco se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ančica

8,9

Apartments Ančica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ančica. Vila Ančica se nachází v Trogiru ve Splitsko-dalmatské župě, 3,7 km od katedrály sv. Vavřince i autobusového nádraží. Ubytování Apartments Ančica se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Perko

8,8

Apartmani Perko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Perko. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Arbanija Beach reachable within 100 metres, Apartmani Perko offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Perko se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Toni

8,7

Apartments Toni

Ubytování (Prázdninové domy) Apartments Toni. Apartments Toni se nachází v Trogiru, 4,4 km od katedrály svatého Vavřince, a nabízí obývací pokoj s TV a terasu. Ubytování Apartments Toni se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments David

8,7

Apartments David

Ubytování (Apartmány) Apartments David. Located 5 km from The Cathedral of St. Lawrence, Apartments David provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments David se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Krusica

8,6

Apartments Krusica

Ubytování (Apartmány) Apartments Krusica. Apartmány Krusica se nachází 5 km od katedrály sv. Vavřince v Arbaniji. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Krusica se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Maribela Apartment

8,5

Maribela Apartment

Ubytování (Apartmány) Maribela Apartment. Maribela Apartment se nachází v Trogiru, 5 km od katedrály sv. Vavřince. Nabízí bezplatné Wi-Fi. V některých apartmánech kuchyň s myčkou. Ubytování Maribela Apartment se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Mobile Homes Trogir - Čiovo

8,5

Sunny Mobile Homes Trogir - Čiovo

Ubytování (Kemp) Sunny Mobile Homes Trogir - Čiovo. Sunny Mobile Homes Trogir - Čiovo se nachází v Trogiru, 3,7 km od katedrály svatého Vavřince a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, venkovní... Ubytování Sunny Mobile Homes Trogir - Čiovo se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Green

8,4

Apartment Green

Ubytování (Apartmány) Apartment Green. Apartment Green se nachází na místě s výhledem na moře v Trogiru, 5 km od katedrály sv. Vavřince, a nabízí gril. Ubytování Apartment Green se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Slava

5,7

Apartments Slava

Ubytování (Apartmány) Apartments Slava. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od katedrály sv. Vavřince a hlavního autobusového nádraží v Trogiru a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Apartments Slava se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Apartment Marija is a beachfront property located in Trogir, 3.8 km from Radovan's Portal and 3.9 km from Trogir Town Museum. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nostra (TGR332)

Apartment Nostra (TGR332)

Ubytování (Apartmán) Apartment Nostra (TGR332). Situated within the Arbanija district in Trogir, Apartment Nostra (TGR332) has air conditioning, a terrace, and sea views. Ubytování Apartment Nostra (TGR332) se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Ane

Apartman Ane

Ubytování (Apartmán) Apartman Ane. Located in Trogir, 3.4 km from The Cathedral of St. Lawrence and 3.4 km from Radovan's Portal, Apartman Ane offers air conditioning. Ubytování Apartman Ane se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vinko

Vinko

Ubytování (Apartmány) Vinko. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region, Vinko features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Vinko se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nine-Bedroom Holiday Home in Arbanija

Nine-Bedroom Holiday Home in Arbanija

Ubytování (Prázdninový dům) Nine-Bedroom Holiday Home in Arbanija. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Nine-Bedroom Holiday Home in Arbanija is located in Trogir. Ubytování Nine-Bedroom Holiday Home in Arbanija se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mornar.1

Apartment Mornar.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Mornar.1. Apartment Mornar.1 is a beachfront property located in Trogir, 4.1 km from Radovan's Portal and 4.2 km from Trogir Town Museum. Ubytování Apartment Mornar.1 se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nevenka

Apartment Nevenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Nevenka. Situated within the Arbanija district in Trogir, Apartment Nevenka has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytování Apartment Nevenka se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Arbanija (Ciovo) - 6062

Apartments by the sea Arbanija (Ciovo) - 6062

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Arbanija (Ciovo) - 6062. Situated in Trogir, Apartments by the sea Arbanija (Ciovo) - 6062 features 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Arbanija (Ciovo) - 6062 se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments BU

Apartments BU

Ubytování (Apartmány) Apartments BU. Located in Trogir, 3.8 km from The Cathedral of St. Lawrence and 3. Ubytování Apartments BU se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Put Vlaka I

Apartment Put Vlaka I

Ubytování (Apartmán) Apartment Put Vlaka I. Apartment Put Vlaka I, a property with barbecue facilities, is set in Trogir, 4. Ubytování Apartment Put Vlaka I se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Snježana

Apartment Snježana

Ubytování (Apartmán) Apartment Snježana. Apartment Snježana is a beachfront property located in Trogir, 4 km from Radovan's Portal and 4.2 km from Trogir Town Museum. Ubytování Apartment Snježana se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mia

Apartments Mia

Ubytování (Apartmány) Apartments Mia. Apartments Mia features sea views, free WiFi and free private parking, located in Trogir, 3.7 km from The Cathedral of St. Lawrence. Ubytování Apartments Mia se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vanja

Apartments Vanja

Ubytování (Apartmány) Apartments Vanja. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region, Apartments Vanja provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Vanja se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Kiki.1

Apartment Kiki.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kiki.1. Apartment Kiki.1 is a beachfront property set in Trogir, 5 km from Radovan's Portal and 5 km from Trogir Town Museum. Ubytování Apartment Kiki.1 se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Klaric (TGR308)

Apartment Klaric (TGR308)

Ubytování (Apartmán) Apartment Klaric (TGR308). Set within the Arbanija district in Trogir, Apartment Klaric (TGR308) has air conditioning, a terrace, and sea views. Ubytování Apartment Klaric (TGR308) se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Andja

Apartment Andja

Ubytování (Apartmán) Apartment Andja. Situated in Trogir, 4.1 km from The Cathedral of St. Lawrence, Apartment Andja features a living room with a TV. Ubytování Apartment Andja se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Arbanija with Sea View I

Apartment Arbanija with Sea View I

Ubytování (Apartmán) Apartment Arbanija with Sea View I. Apartment Arbanija with Sea View I, a property with barbecue facilities, is set in Trogir, 6 km from Radovan's Portal, 6 km from St. Ubytování Apartment Arbanija with Sea View I se nachází ve městě Arbanija hotely a ubytování (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Franka

Franka

Ubytování (Apartmán) Franka. Franka in Trogir features accommodation with free WiFi, 350 metres from Krčića Beach, 550 metres from Arbanija Beach and 3.9 km from Church of St. Barbara. Ubytování Franka se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmen Karmen 2

Apartmen Karmen 2

Ubytování (Apartmán) Apartmen Karmen 2. Featuring a terrace with garden views, and a garden and barbecue facilities, Apartmen Karmen 2 can be found in Trogir, close to Sv. Ubytování Apartmen Karmen 2 se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).