Hledat

Ubytování

Apartments Maikidan Apartmány

Pomer 316, 52100 Pomer, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Maikidan. Apartments Maikidan se nachází v obci Pomer a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Maikidan se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartments Maikidan

Parkování u apartmánů je zdarma. Na letiště Pula je to 12,2 km. Apartmány jsou klimatizované a jejich součástí je TV, terasa i kompletně vybavená kuchyň se sporákem a chladničkou. K dispozici je i zahrada a výhled směřuje na moře. Ve všech najdete také vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. K objektu patří zahrada a v okolí se lze věnovat celé řadě nejrůznějších aktivit včetně cyklistiky, rybaření nebo pěší turistiky. Apartments Maikidan se nachází v obci Pomer a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i bezplatné Wi-Fi připojení.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Maikidan

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Pomer

Villa Lord

9,9

Villa Lord

Ubytování (Apartmány) Villa Lord. Villa Lord se nachází v Pomeru a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Villa Lord se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lorenzo

9,6

Apartment Lorenzo

Ubytování (Apartmán) Apartment Lorenzo. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Pomer, 35 km od Rovinje. Nabízí Wi-Fi zdarma, patio a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Lorenzo se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Filipec

9,5

Apartment Filipec

Ubytování (Apartmány) Apartment Filipec. Apartment Filipec se nachází v letovisku Pomer. Nabízí posezení, kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Filipec se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Finera

9,5

Apartments Finera

Ubytování (Apartmán) Apartments Finera. Apartments Finera nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Pomer. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Finera se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Rose

9,4

Apartments Rose

Ubytování (Apartmán) Apartments Rose. Apartments Rose se nachází ve vesnici Pomer a nabízí klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je zahrada. Ubytování Apartments Rose se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

SELFness

9,4

SELFness

Ubytování (Prázdninový dům) SELFness. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, SELFness is set in Pomer. Ubytování SELFness se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Andrea L

9,4

Apartman Andrea L

Ubytování (Apartmán) Apartman Andrea L. Set in Pomer in the Istria region, Apartman Andrea L features a garden. Ubytování Apartman Andrea L se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Nada

9,4

Holiday home Nada

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nada. Prázdninový dům Nada se nachází v Pomeru, 32 km od Bale. Ubytování Holiday home Nada se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mirna Pomer 256

9,3

Apartment Mirna Pomer 256

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirna Pomer 256. Apartment Mirna Pomer 256 se nachází ve městě Pomer a poskytuje ubytování s terasou, výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Mirna Pomer 256 se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Giardino Marino

9,3

Holiday Home Giardino Marino

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Giardino Marino. Holiday Home Giardino Marino leží v borovém lese 80 metrů od moře. Nachází se v letovisku Pomer, 36 km od Rovinje. Výhled na moře budete mít odevšad. Ubytování Holiday Home Giardino Marino se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment Meden

9,3

Three-Bedroom Apartment Meden

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment Meden. Three-Bedroom Apartment Meden se nachází v malém letovisku Pomer na Istrii. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi, zahradu, gril a restauraci. Ubytování Three-Bedroom Apartment Meden se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Klaudio 1318

9,3

Apartments Klaudio 1318

Ubytování (Apartmány) Apartments Klaudio 1318. Set in Pomer, 32 km from Bale, Apartments Klaudio 1318 offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Klaudio 1318 se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Lovely Stone Cottage Pomer

9,3

Lovely Stone Cottage Pomer

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Stone Cottage Pomer. Prázdninový dům Lovely Stone Cottage Pomer se nachází ve městě Pomer, 35 km od města Rovinj. Ubytování Lovely Stone Cottage Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Villa Pomer

9,3

Villa Pomer

Ubytování (Vila) Villa Pomer. Villa Pomer nabízí ubytování s vlastním bazénem v Pomeru. Poskytuje nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rakić Pomer

9,2

Apartment Rakić Pomer

Ubytování (Apartmány) Apartment Rakić Pomer. Apartment Rakić Pomer se nachází v letovisku Pomer, 36 km od Rovinje, a hostům nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Rakić Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Meden

9,1

Studio Apartment Meden

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Meden. Situated in Pomer, Studio Apartment Meden offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování Studio Apartment Meden se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Pomer Port Marina

9

Pomer Port Marina

Ubytování (Apartmány) Pomer Port Marina. Pomer Port Marina se nachází v Pomeru, 32 km od Bale. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pomer Port Marina se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Haus Sunset

9

Haus Sunset

Ubytování (Apartmány) Haus Sunset. Haus Sunset se nachází v Pomeru, 29 km od Bale. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Sunset se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Miramare

8,9

Miramare

Ubytování (Apartmány) Miramare. Apartmány Miramare se nacházejí v obci Pomer a nabízejí zahradu a výhled na město. Ubytování Miramare se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Goga Pomer

8,7

Apartments Goga Pomer

Ubytování (Apartmány) Apartments Goga Pomer. Apartmány Goga Pomer se nachází v obci Pomer, 32 km od města Bale. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Goga Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Marcelo

8,7

Apartment Marcelo

Ubytování (Apartmán) Apartment Marcelo. Apartmán Marcelo se nachází v Pomeru. K dispozici je zahrada, terasa, gril a sdílený lounge a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Marcelo se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deni09

8,6

Deni09

Ubytování (Apartmány) Deni09. Deni09 se nachází v Pomeru. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady s grilem. Ubytování Deni09 se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Villa Rosa Medulin

8,2

Rooms Villa Rosa Medulin

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Rosa Medulin. Apartmány & pokoje Villa Rosa se nacházejí v obci Pomer, 400 metrů od přístavu a 500 metrů od pláže. Ubytování Rooms Villa Rosa Medulin se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sara

8

Apartment Sara

Ubytování (Apartmány) Apartment Sara. Apartment Sara se nachází v letovisku Pomer a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady s dětským hřištěm. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments and Rooms Ana Pomer 217

8

Apartments and Rooms Ana Pomer 217

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Ana Pomer 217. Apartments and Rooms Ana Pomer 217 je penzion situovaný v Pomeru, Nabízí gril, Wi-Fi zdarma a pokoje a apartmány se satelitní TV a vlastní koupelnou. Ubytování Apartments and Rooms Ana Pomer 217 se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Magnolia Pomer

Apartman Magnolia Pomer

Ubytování (Apartmán) Apartman Magnolia Pomer. Located in Pomer in the Istria region, Apartman Magnolia Pomer features a terrace. Ubytování Apartman Magnolia Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Villa STELLA" holiday home

"Villa STELLA" holiday home

Ubytování (Vila) "Villa STELLA" holiday home. "Villa STELLA" holiday home is located in Pomer and offers a terrace. Ubytování "Villa STELLA" holiday home se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Villa Pomer

Villa Pomer

Ubytování (Vila) Villa Pomer. Villa Pomer is situated in Pomer. The accommodation is 29 km from Bale, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Villa Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Pomer

Three-Bedroom Holiday Home in Pomer

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Pomer. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Pomer is situated in Pomer. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Pomer

Three-Bedroom Holiday Home in Pomer

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Pomer. Located in Pomer, Three-Bedroom Holiday Home in Pomer provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Pomer

Three-Bedroom Holiday Home in Pomer

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Pomer. Situated in Pomer in the Istria region, Three-Bedroom Holiday Home in Pomer is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Pomer Pomer

Holiday home Pomer Pomer

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pomer Pomer. Set in Pomer, Holiday home Pomer Pomer provides accommodation with a private pool. Ubytování Holiday home Pomer Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ruzica

Apartments Ruzica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruzica. Located in Pomer, 32 km from Bale, Apartments Ruzica provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Ruzica se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Sunset

Apartments Sunset

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunset. Located in Pomer, 29 km from Bale, Apartments Sunset provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Sunset se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Pipo - brand new apartment in Pomer

Pipo - brand new apartment in Pomer

Ubytování (Apartmán) Pipo - brand new apartment in Pomer. Pipo - brand new apartment in Pomer is located in Pomer. Complimentary WiFi is available. The apartment offers a terrace. Ubytování Pipo - brand new apartment in Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antonio

Villa Antonio

Ubytování (Vila) Villa Antonio. Set in Pomer, 1.1 km from Pomer Beach and 1.6 km from Scuza Beach, Villa Antonio offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Antonio se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Lovely apartment in Pomer

Lovely apartment in Pomer

Ubytování (Apartmán) Lovely apartment in Pomer. Set in Pomer in the Istria region, Lovely apartment in Pomer has a patio and garden views. Ubytování Lovely apartment in Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet apartment in Pomer

Sweet apartment in Pomer

Ubytování (Apartmán) Sweet apartment in Pomer. Set in Pomer in the Istria region, Sweet apartment in Pomer has a patio and garden views. Situated 2. Ubytování Sweet apartment in Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Karin

Apartments Karin

Ubytování (Apartmány) Apartments Karin. Set in Pomer, 31 km from Bale, Apartments Karin offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Karin se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Anita

Apartments Anita

Ubytování (Penzion) Apartments Anita. Apartments Anita is offering accommodation in Pomer. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments Anita se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Robi

Apartment Robi

Ubytování (Apartmán) Apartment Robi. Set in Pomer, this air-conditioned apartment is 35 km from Rovinj. The unit is 6 km from Pula. The kitchenette is fitted with a fridge. Ubytování Apartment Robi se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pomer 2

Apartment Pomer 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Pomer 2. Apartment Pomer 2 is set in Pomer. The accommodation is 32 km from Bale, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Pomer 2 se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

0-Bedroom Apartment in Pomer

0-Bedroom Apartment in Pomer

Ubytování (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Pomer. 0-Bedroom Apartment in Pomer is located in Pomer and offers barbecue facilities. The property is 31 km from Bale and free private parking is provided. Ubytování 0-Bedroom Apartment in Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Robert 1317

Apartments Robert 1317

Ubytování (Apartmán) Apartments Robert 1317. Apartments Robert 1317 is situated in Pomer and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Robert 1317 se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach house IVE

Beach house IVE

Ubytování (Prázdninový dům) Beach house IVE. Featuring private pool, Beach house IVE is located on the beachfront in Pomer. Ubytování Beach house IVE se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pomer with a private Swimming pool near the Sea

Villa Pomer with a private Swimming pool near the Sea

Ubytování (Vila) Villa Pomer with a private Swimming pool near the Sea. Set in Pomer in the Istria region, Villa Pomer with a private Swimming pool near the Sea features a garden. Ubytování Villa Pomer with a private Swimming pool near the Sea se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Pomer

Three-Bedroom Holiday Home in Pomer

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Pomer. Three-Bedroom Holiday Home in Pomer is set in Pomer and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Pomer se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Villa Daniela

Villa Daniela

Ubytování (Vila) Villa Daniela. Villa Daniela is set in Pomer and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Villa Daniela se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Villa Vedorna luxury home

Villa Vedorna luxury home

Ubytování (Vila) Villa Vedorna luxury home. Set in Pomer, Villa Vedorna luxury home offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Villa Vedorna luxury home se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Smilla

Villa Smilla

Ubytování (Vila) Villa Smilla. Situated in Pomer, 31 km from Bale, Villa Smilla features a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Smilla se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).

Villa SOLE holiday home

Villa SOLE holiday home

Ubytování (Vila) Villa SOLE holiday home. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa SOLE holiday home is located in Pomer. Ubytování Villa SOLE holiday home se nachází ve městě Pomer (Chorvatsko - Istrie).