Hledat

Ubytování

Apartments Magdalena Apartmány

Račišće 278, 20264 Račišće, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Magdalena. Apartmány Magdalena se nachází v obci Račišće. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Magdalena se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Popis ubytování Apartments Magdalena

Apartmány jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a mají koupelnu se sprchou. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení. Jejich součástí je také kuchyň s varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Podlahy jsou dlážděné. K dispozici je dětské hřiště. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Račišće! Apartmány Magdalena se nachází v obci Račišće. Na místě je terasa a zahrada.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments Magdalena

 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Bazén
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Bazén s výhledem
 • Nekonečný bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Venkovní bazén
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Televizní programy pro děti
 • Venkovní dětské hřiště
 • Dětské hřiště
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Hasicí přístroje
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Račišće

THE VIEW ****

10

THE VIEW ****

Ubytování (Apartmán) THE VIEW ****. THE VIEW **** is set in Račišće and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování THE VIEW **** se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Kneže

9,8

Apartment Kneže

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneže. Featuring free WiFi, Apartment Kneže is situated on the beachfront in Račišće. The property is 11 km from Korčula and free private parking is available. Ubytování Apartment Kneže se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Fei Fei Apartments

9,7

Fei Fei Apartments

Ubytování (Apartmány) Fei Fei Apartments. Fei Fei Apartments se nachází v obci Račišće, 36 km od Makarské. Nabízí gril a terasu. Ubytování Fei Fei Apartments se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Korta

9,7

Apartments Korta

Ubytování (Apartmány) Apartments Korta. Apartments Korta se nachází v obci Račišće, 14 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Korta se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Captain's apartment

9,7

Captain's apartment

Ubytování (Apartmán) Captain's apartment. Captain's apartment is set in Račišće and offers barbecue facilities. Ubytování Captain's apartment se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Marula Apartment

9,6

Marula Apartment

Ubytování (Apartmány) Marula Apartment. Marula Apartment poskyktuje ubytování v letovisku Račišće, 36 km od Makarské a 44 km od Brely. Ubytování Marula Apartment se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive Grove house

9,6

Olive Grove house

Ubytování (Prázdninové domy) Olive Grove house. Olive Grove house se nachází v obci Račišće a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Olive Grove house se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

I&J Relaxing Beach Apartments

9,6

I&J Relaxing Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) I&J Relaxing Beach Apartments. I&J Relaxing Beach Apartments se nachází v obci Račišće a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování I&J Relaxing Beach Apartments se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Ivan

9,6

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan se nachází v obci Račišce na ostrově Korčula, jen 10 metrů od moře a 50 metrů od pláže. Nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Luxury pool house Prka *Korčula*Račišće*

9,6

Luxury pool house Prka *Korčula*Račišće*

Ubytování (Apartmán) Luxury pool house Prka *Korčula*Račišće*. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Luxury pool house Prka *Korčula*Račišće* is set in Račišće. Ubytování Luxury pool house Prka *Korčula*Račišće* se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Captain's Attic

9,5

Captain's Attic

Ubytování (Apartmán) Captain's Attic. Located in Račišće in the Korcula Island region, Captain's Attic features a terrace and sea views. Ubytování Captain's Attic se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Oxygen

9,4

Apartments Oxygen

Ubytování (Apartmány) Apartments Oxygen. Apartments Oxygen nabízí zahradu s grilem v obci Račišće. Do Makarské je to 36 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště u domu je neplacené. Ubytování Apartments Oxygen se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Domenica Apartments

9,2

Domenica Apartments

Ubytování (Apartmány) Domenica Apartments. Apartmány Domenica se nacházejí 100 metrů od pláží v letovisku Račišće na ostrově Korčula. Ubytování Domenica Apartments se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

House Zrno

9

House Zrno

Ubytování (Prázdninový dům) House Zrno. House Zrno se nachází v obci Račišće na ostrově Korčula, 100 metrů od moře. Ubytování House Zrno se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mandica

8,2

Apartment Mandica

Ubytování (Apartmán) Apartment Mandica. Apartmán Mandica se nachází 40 metrů od moře v obci Račišće a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Z apartmánu je výhled na moře. Ubytování Apartment Mandica se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Gorana Račišće

Vila Gorana Račišće

Ubytování (Apartmány) Vila Gorana Račišće. Set in Račišće, 14 km from Korčula, Vila Gorana Račišće offers a terrace and free WiFi. Ubytování Vila Gorana Račišće se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

One-Bedroom Apartment in Racisce

One-Bedroom Apartment in Racisce

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Racisce. Situated in Račišće in the Korcula Island region, One-Bedroom Apartment in Racisce is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Racisce se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9269

Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9269

Ubytování (Penzion) Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9269. Situated in Račišće, Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9269 features 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9269 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9130

Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9130

Ubytování (Penzion) Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9130. Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9130 provides accommodation in Račišće. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Seaside apartments with a swimming pool Kneza (Korcula) - 9130 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Studio Racisce 9170b

Studio Racisce 9170b

Ubytování (Apartmán) Studio Racisce 9170b. Studio Racisce 9170b offers accommodation in Račišće. Some units have a seating area where you can relax. Every room is equipped with a private bathroom. Ubytování Studio Racisce 9170b se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4344

Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4344

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4344. Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4344 is located on the beachfront in Račišće. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4344 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 167

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 167

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 167. Situated in Račišće, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 36 km from Makarska. The kitchen has a fridge. Ubytování Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 167 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9185

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9185

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9185. Situated in Račišće, Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9185 offers 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9185 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments and rooms by the sea Racisce (Korcula) - 4341

Apartments and rooms by the sea Racisce (Korcula) - 4341

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Racisce (Korcula) - 4341. Apartments and rooms by the sea Racisce (Korcula) - 4341 is offering accommodation in Račišće. Ubytování Apartments and rooms by the sea Racisce (Korcula) - 4341 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Racisce 4360a

Apartment Racisce 4360a

Ubytování (Apartmán) Apartment Racisce 4360a. Situated in Račišće in the Korcula Island region, Apartment Racisce 4360a features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Racisce 4360a se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Racisce 4362b

Apartment Racisce 4362b

Ubytování (Apartmán) Apartment Racisce 4362b. Located in Račišće in the Korcula Island region, Apartment Racisce 4362b features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Racisce 4362b se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Kneza 9168c

Apartment Kneza 9168c

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneza 9168c. Set in Račišće in the Korcula Island region, Apartment Kneza 9168c is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Kneza 9168c se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kneza 166b

Apartment Kneza 166b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneza 166b. Situated in Račišće in the Korcula Island region, Apartment Kneza 166b features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Kneza 166b se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Kneza 9130b

Apartment Kneza 9130b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneza 9130b. Situated in Račišće, Apartment Kneza 9130b features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Kneza 9130b se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Racisce 14

Apartment Racisce 14

Ubytování (Apartmán) Apartment Racisce 14. Apartment Račišće 14 nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Račišće, 36 km od Makarské a 45 km od Brely. Ubytování Apartment Racisce 14 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kneza 168c

Apartment Kneza 168c

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneza 168c. Located in Račišće in the Korcula Island region, Apartment Kneza 168c has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Kneza 168c se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Kneza 9171c

Apartment Kneza 9171c

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneza 9171c. Situated in Pupnat in the Korcula Island region, Apartment Kneza 9171c has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Kneza 9171c se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Twin Room Racisce 4360a

Twin Room Racisce 4360a

Ubytování (Penzion) Twin Room Racisce 4360a. Twin Room Racisce 4360a is offering accommodation in Račišće. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Twin Room Racisce 4360a se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Slavka

Apartments Slavka

Ubytování (Apartmány) Apartments Slavka. Set in Račišće, 11 km from Korčula, Apartments Slavka offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Slavka se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Racisce 10168a

Apartment Racisce 10168a

Ubytování (Apartmán) Apartment Racisce 10168a. Located in Račišće in the Korcula Island region, Apartment Racisce 10168a has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Racisce 10168a se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Racisce 15

Apartment Racisce 15

Ubytování (Apartmán) Apartment Racisce 15. Apartment Racisce 15 is located in Račišće and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Racisce 15 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Racisce bb VI

Apartment Racisce bb VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Racisce bb VI. Apartment Racisce bb VI is set in Račišće and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Racisce bb VI se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 9169

Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 9169

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 9169. Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 9169 features accommodation in Račišće. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 9169 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4337

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4337

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4337. Apartment Kneza 4337a offers accommodation in Račišće. The property features views of the sea is 36 km from Makarska. The kitchen has a fridge. Ubytování Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4337 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9171

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9171

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9171. Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9171 is a 3-star property situated in Pupnat. Ubytování Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 9171 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Rooms by the sea Racisce (Korcula) - 3095

Rooms by the sea Racisce (Korcula) - 3095

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Racisce (Korcula) - 3095. Rooms by the sea Racisce (Korcula) - 3095 is a 2-star property situated in Račišće. Ubytování Rooms by the sea Racisce (Korcula) - 3095 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Studio Racisce 4360a

Studio Racisce 4360a

Ubytování (Apartmán) Studio Racisce 4360a. Situated in Račišće in the Korcula Island region, Studio Racisce 4360a has a balcony. Ubytování Studio Racisce 4360a se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Kneza 9171a

Apartment Kneza 9171a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneza 9171a. Located in Pupnat in the Korcula Island region, Apartment Kneza 9171a features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Kneza 9171a se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Kneza 168b

Apartment Kneza 168b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneza 168b. Set in Račišće in the Korcula Island region, Apartment Kneza 168b has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Kneza 168b se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Kneza 9130c

Apartment Kneza 9130c

Ubytování (Apartmán) Apartment Kneza 9130c. Apartment Kneza 9130c offers accommodation in Račišće, 36 km from Makarska. The air-conditioned unit is 45 km from Brela. Ubytování Apartment Kneza 9130c se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Ivo

Apartments Ivo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivo. Apartments Ivo is set in Račišće. The units have parquet floors and include a seating area with a TV, a fully equipped kitchen with a dining area and a... Ubytování Apartments Ivo se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bradley apartmants HR

Bradley apartmants HR

Ubytování (Apartmány) Bradley apartmants HR. Located in Račišće, 14 km from Korčula, Bradley apartmants HR provides a terrace and free WiFi. Ubytování Bradley apartmants HR se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4359

Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4359

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4359. Apartmán Račišće 4359a se nachází v malém letovisku Račišće. Ubytování nabízí soukromý balkon. Ubytování Apartments by the sea Racisce (Korcula) - 4359 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 166

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 166

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 166. Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 166 offers air-conditioned accommodation in Račišće. Ubytování Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 166 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4342

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4342

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4342. Apartment Kneza 4342b se nachází ve vesnici Račišće na ostrově Korčula a nabízí terasu, výhled na moře a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4342 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4365

Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4365

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4365. Set in Pupnat, Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4365 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Kneza (Korcula) - 4365 se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula).