Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Luka

Apartmány Luka jsou vzdálené 25 km od Makarské a 41 km od Splitu. Nabízí ubytování s patiem a Wi-Fi zdarma. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Mimice! Apartmány Luka se nachází v Mimicích. Na letiště Split to je 56 km. Všechny apartmány mají rozkládací pohovku, posezení, TV, vybavenou kuchyň s jídelní částí, lednicí, varnou deskou a rychlovarnou konvicí a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Luka

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Mimice

Villa Venera Mimice

9,5

Villa Venera Mimice

Ubytování (Apartmány) Villa Venera Mimice. Villa Venera se nachází ve městě Mimice, 13 km od obce Brela. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Venera Mimice se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Petra

9,4

Apartmani Petra

Ubytování (Apartmány) Apartmani Petra. Apartmani Petra se nachází v Mimici, 13 km od Brely, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Petra se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Mirko

9,4

Apartmani Mirko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mirko. Apartmani Mirko se nachází ve vesnici Mimice, 13 km od Brely a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mirko se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Ivan

9,3

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartman Ivan. Apartmán Ivan se nachází v obci Mimice, 13 km od Brely a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Jolara

9,2

Apartments Jolara

Ubytování (Apartmány) Apartments Jolara. Apartmány Jolara jsou vzdáleny 32 km od Mimice a nabízí venkovní bazén, klimatizaci a vířivku. Dům má vlastní parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Jolara se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Carica deluxe apartment

9,2

Villa Carica deluxe apartment

Ubytování (Apartmán) Villa Carica deluxe apartment. Villa Carica deluxe apartment se nachází v obci Mimice, 1 km od východní pláže Kutleša, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Villa Carica deluxe apartment se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Bront Apartments

9

Bront Apartments

Ubytování (Apartmán) Bront Apartments. Apartmány Bront se nachází u pláže v letovisku Mimice, 13 km od Brely, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Bront Apartments se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment By The Sea

9

Apartment By The Sea

Ubytování (Penzion) Apartment By The Sea. Tento 3hvězdičkový penzion Rooms By The Sea se nachází u pláže v obci Mimice. Nabízí terasu a klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou. Ubytování Apartment By The Sea se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Mimice Bay Apartments

9

Mimice Bay Apartments

Ubytování (Apartmány) Mimice Bay Apartments. Mimice Bay Apartments nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Mimice, 32 km od Splitu a 10 km pěšky od pláže. Ubytování Mimice Bay Apartments se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ban

8,9

Apartments Ban

Ubytování (Apartmány) Apartments Ban. Set in Mimice in the Split-Dalmatia County region and Beach Tuna reachable within 350 metres, Apartments Ban offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Ban se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Perak

8,7

Apartmani Perak

Ubytování (Apartmán) Apartmani Perak. Tříhvězdičkové apartmány Perak se nachází v obci Mimice ve Splitsko-dalmatské župě, 41 km od Splitu. Nabízí terasu s výhledem na moře. Ubytování Apartmani Perak se nachází ve městě Mimice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).