Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Ljerka 1009

K dispozici jsou ručníky. Apartments Ljerka 1009 nabízí gril a výhled na moře v Rabači na Istrii. Apartmán zahrnuje TV a někdy i jídelní kout a/nebo terasu. Apartments Ljerka 1009 stojí 300 metrů od pláže Girandella a místního přístaviště trajektů. Soukromé parkoviště můžete využívat zdarma. Standardem je také kuchyň s varnou deskou a lednicí. Součástí ubytování je vlastní koupelna s vanou nebo sprchou. Na autobusovou zastávku je to 200 metrů. Na letiště v Pule je to z apartmánů Ljerka 1009 celkem 27 km. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Gril

Vybavení ubytování Apartments Ljerka 1009

 • Gril
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Rabac

ISTRIEN-ADRIA

10

ISTRIEN-ADRIA

Ubytování (Apartmán) ISTRIEN-ADRIA. ISTRIEN-ADRIA se nachází v Rabaci, v blízkosti ulice. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril.Pláž Andrea a 750 metrů od pláže Lanterna. Ubytování ISTRIEN-ADRIA se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartment More 22

9,9

Apartment More 22

Ubytování (Apartmán) Apartment More 22. Apartment More 22 se nachází ve vesnici Rabac, 70 metrů od pláže Maslinica a 1,2 km od pláže Lanterna. Ubytování Apartment More 22 se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Allegro

9,9

Allegro

Ubytování (Apartmán) Allegro. Allegro se nachází ve městě Rabac, 70 metrů od trajektového přístavu a 500 metrů od autobusové zastávky, a nabízí Wi-Fi zdarma, Wi-Fi, klimatizaci,... Ubytování Allegro se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2

9,9

Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2

Ubytování (Apartmán) Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2. Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2 se nachází přibližně 1,1 km od pláže Girandella a 400 metrů od pláže Maslinica. Ubytování Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2 se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Rosanna - Intermezzo in center of Rabac

9,8

Apartment Rosanna - Intermezzo in center of Rabac

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosanna - Intermezzo in center of Rabac. Apartmán se nachází v Rabaci, 450 metrů od pláže Maslinica a 650 metrů od ulice. Ubytování Apartment Rosanna - Intermezzo in center of Rabac se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Studio apartment More

9,8

Studio apartment More

Ubytování (Apartmán) Studio apartment More. Studiový apartmán More se nachází v Rabacu, 200 metrů od místního autobusového nádraží a 3 minuty chůze od pláže Girandella. Ubytování Studio apartment More se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Rabac

9,7

Apartment Rabac

Ubytování (Apartmán) Apartment Rabac. Boasting sea views, Apartment Rabac features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Rabac Ferry Port. Ubytování Apartment Rabac se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Marea

9,7

Apartments Marea

Ubytování (Apartmány) Apartments Marea. Apartments Marea se nachází v Rabaci, 300 metrů od pláže Maslinica, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Marea se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Del Mar Rabac

9,7

Del Mar Rabac

Ubytování (Apartmán) Del Mar Rabac. Del Mar Rabac se nachází v Rabaci, v blízkosti ulice. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril.Andrea Beach a 1,3 km od pláže Girandella. Ubytování Del Mar Rabac se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Villa Nina I - Apartments with pool near the sea

9,7

Villa Nina I - Apartments with pool near the sea

Ubytování (Apartmány) Villa Nina I - Apartments with pool near the sea. Apartmán se nachází ve městě Rabac, 350 metrů od pláže Maslinica a 700 metrů od ulice. Ubytování Villa Nina I - Apartments with pool near the sea se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Villa Nina - Apartments with pool near the sea

9,6

Villa Nina - Apartments with pool near the sea

Ubytování (Apartmány) Villa Nina - Apartments with pool near the sea. Villa Nina - Apartments with pool near the sea se nachází v Rabaci, v blízkosti pláží Maslinica, St.Andrea a Lanterna. Ubytování Villa Nina - Apartments with pool near the sea se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Dunja

9,5

Apartments Dunja

Ubytování (Apartmány) Apartments Dunja. Apartmány Dunja se nachází v Rabacu, 400 metrů od autobusové zastávky a necelý 1 km od místního přístaviště trajektů. Ubytování Apartments Dunja se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Boutique Hotel Adoral

9,5

Boutique Hotel Adoral

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Adoral. Stylový, elegantní Adoral Hotel se světlými interiéry se nachází ve městě Rabac a nabízí skvěle vybavené pokoje a apartmá s nádherným výhledem na moře. Ubytování Boutique Hotel Adoral se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Rabac 7410b

9,5

Apartment Rabac 7410b

Ubytování (Apartmán) Apartment Rabac 7410b. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Rabac 7410b is set in Rabac, just 700 metres from Rabac Bus Stop. Ubytování Apartment Rabac 7410b se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Villa Apartments Lela

9,5

Villa Apartments Lela

Ubytování (Apartmány) Villa Apartments Lela. Villa Apartments Lela se nachází v Rabaci, 750 metrů od pláže Maslinica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Apartments Lela se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Nela Apartment

9,5

Nela Apartment

Ubytování (Apartmán) Nela Apartment. Situated in Rabac, 500 metres from Rabac Bus Stop and 1.1 km from Rabac Ferry Port, Nela Apartment offers free WiFi, a terrace and air conditioning. Ubytování Nela Apartment se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Luxury Apartments Istra Fortuna

9,5

Luxury Apartments Istra Fortuna

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Istra Fortuna. Luxusní apartmány Istra Fortuna se nacházejí v Rabacu, 500 metrů od přístaviště trajektů. Ubytování Luxury Apartments Istra Fortuna se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Dolores Rabac

9,4

Apartment Dolores Rabac

Ubytování (Apartmán) Apartment Dolores Rabac. Apartmán Dolores Rabac se nachází v Rabacu, necelý 1 km od trajektového přístavu Rabac, 12 minut pěšky od autobusové zastávky a 1,3 km od pláže Girandella. Ubytování Apartment Dolores Rabac se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).