Hledat

Ubytování

Apartments Krvavica Apartmány

58 Krvavica, 21320 Krvavica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Krvavica. Apartmány Krvavica se nacházejí v obci Krvavica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartments Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Krvavica

Apartmány Krvavica se nacházejí v obci Krvavica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Na letiště Split je to odsud 93 km daleko. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň se sporákem a rychlovarnou konvicí, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a v některých případech terasu a/nebo balkon. Apartmány stojí 6 km od Makarské a 9 km od Brely.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartments Krvavica

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Letištní transfer (za poplatek)
  • Klimatizace
  • Topení
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Krvavica

Apartment Montagna & Mare

9,8

Apartment Montagna & Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Montagna & Mare. Featuring a restaurant and a terrace, Apartment Montagna & Mare provides accommodation in Krvavica with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment Montagna & Mare se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Marijeta

9,7

Villa Marijeta

Ubytování (Apartmány) Villa Marijeta. Villa Marijeta se nachází v Krvavici. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled na moře. Ubytování Villa Marijeta se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ledic

9,6

Apartments Ledic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ledic. Apartmány Ledič se nachází v Krvavici, 5 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ledic se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartment Krvavica 07

9,5

Holiday Apartment Krvavica 07

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Krvavica 07. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v letovisku Krvavica, 48 km od Splitu. Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Apartment Krvavica 07 se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Stakic

9,5

Apartments Stakic

Ubytování (Apartmán) Apartments Stakic. Apartmány Stakic, situované v Krvavici, nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, terasu a zahradu. Ubytování Apartments Stakic se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Biokovo

9,5

Apartment Biokovo

Ubytování (Apartmány) Apartment Biokovo. Apartmány Biokovo se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Krvavica, pouhých 5 km od Bašky Vody. Ubytování Apartment Biokovo se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Ra-Krvavica Studio

9,4

Ra-Krvavica Studio

Ubytování (Apartmán) Ra-Krvavica Studio. Studio Ra-Krvavica se nachází ve městě Krvavica, 900 metrů od oblázkové pláže. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a terasu s výhledem na moře. Ubytování Ra-Krvavica Studio se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Gabelica

9,4

Appartment Gabelica

Ubytování (Apartmán) Appartment Gabelica. Appartment Gabelica se nachází na pláži v Krvavici, 5 km od Bašky Vody. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Appartment Gabelica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Zore

9,3

Apartment Zore

Ubytování (Apartmán) Apartment Zore. Apartmán Zore se nachází v městečku Krvavica a nabízí klimatizaci, terasu a zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartment Zore se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday Apartment Krvavica 08

9,3

Holiday Apartment Krvavica 08

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Krvavica 08. Apartmán Krvavica 08 se nachází v Krvavici a zahrnuje plně vybavenou kuchyň dostupnou všem hostům. Apartmán má 1 ložnici a obývací pokoj s TV. Ubytování Holiday Apartment Krvavica 08 se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Luka Toni

9,2

Apartments Luka Toni

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka Toni. Ubytování Apartments Luka Toni se nachází na místě s výhledem na moře v městečku Krvavica a nabízí apartmány a studia s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Luka Toni se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Maslina Apartments

9,2

Maslina Apartments

Ubytování (Apartmány) Maslina Apartments. Apartmány Maslina se nachází v obci Krvavica ve Splitsko-dalmacké župě, 1,3 km od pláže Promajna, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, vybavením pro... Ubytování Maslina Apartments se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Monika

8,7

House Monika

Ubytování (Apartmány) House Monika. House Monika se nachází v obci Krvavica a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi, zahradou a terasou. Ubytování House Monika se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Krvavica

8,3

One-Bedroom Apartment in Krvavica

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Krvavica. Tento apartmán s 1 ložnicí se nachází v Krvavici, 48 km od Splitu, 5 km od Makarske a 47 km od Hvaru. Apartmán má kuchyň s lednicí a varnou deskou a TV. Ubytování One-Bedroom Apartment in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Marina

8

Apartman Marina

Ubytování (Apartmány) Apartman Marina. Apartmány Marina se nachází v Krvavici, 5 km od Bašky Vody. Nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Marina se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Medi San

7,1

Apartmani Medi San

Ubytování (Apartmány) Apartmani Medi San. Apartmani Medi San se nachází v Krvavici, 5 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Medi San se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krhrvo

6,8

Krhrvo

Ubytování (Apartmán) Krhrvo. Krhrvo se nachází v Krvavici. Tento apartmán nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Krhrvo se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Malora

6,1

Apartments Malora

Ubytování (Apartmány) Apartments Malora. Apartmány Malora se nacházejí v Bratuši nedaleko Krvavice, pouhých 20 metrů od moře. K dispozici je zahrada, terasa a gril. Ubytování Apartments Malora se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

A&K Apartmani

A&K Apartmani

Ubytování (Privát) A&K Apartmani. A&K Apartmani je privát situovaný v Krvavici, 5 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování A&K Apartmani se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Apartment in Krvavica

Studio Apartment in Krvavica

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment in Krvavica. Studio Apartment in Krvavica is situated in Krvavica and offers barbecue facilities. Ubytování Studio Apartment in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Nikola Aprtmani

Nikola Aprtmani

Ubytování (Apartmán) Nikola Aprtmani. Nikola Aprtmani is located in Krvavica and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Nikola Aprtmani se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday apartments near the beach Bratuš

Holiday apartments near the beach Bratuš

Ubytování (Apartmány) Holiday apartments near the beach Bratuš. Offering a garden and barbecue facilities, as well as a terrace, Holiday apartments near the beach Bratuš is set in Krvavica, not far from Beach Promajna... Ubytování Holiday apartments near the beach Bratuš se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Pape

Apartment Pape

Ubytování (Apartmán) Apartment Pape. Located in Krvavica in the Split-Dalmatia County region, Apartment Pape has a balcony and sea views. Set 2. Ubytování Apartment Pape se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tereza

Apartment Tereza

Ubytování (Apartmány) Apartment Tereza. Apartmán Tereza se nachází v obci Krvavica, pouhých 2,8 km od Bašky Vody. Nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Tereza se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Igor

Apartments Igor

Ubytování (Apartmány) Apartments Igor. Apartments Igor se nacházejí v obci Krvavica ve Splitsko-dalmatské župě. Je zde bezplatné soukromé parkování. Ubytování Apartments Igor se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Appartementhaus IVAN 211S

Appartementhaus IVAN 211S

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus IVAN 211S. Providing free WiFi, Appartementhaus IVAN 211S is located on the beachfront in Krvavica. The air-conditioned accommodation is 5 km from Baška Voda. Ubytování Appartementhaus IVAN 211S se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Ferienwohnung Makarska 210S

Ferienwohnung Makarska 210S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Makarska 210S. Appartementhaus IVAN (210) se nachází v letovisku Krvavica, 48 km od Splitu a nabízí klimatizaci. Do letoviska Makarská je to 5 km. Ubytování Ferienwohnung Makarska 210S se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Cottage holiday home Makarska

Cottage holiday home Makarska

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage holiday home Makarska. Cottage holiday home Makarska se nachází v obci Krvavica. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na moře, bazén, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Cottage holiday home Makarska se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

One-Bedroom Apartment in Krvavica

One-Bedroom Apartment in Krvavica

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Krvavica. One-Bedroom Apartment in Krvavica se nachází v Krvavici ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování One-Bedroom Apartment in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

One-Bedroom Apartment in Krvavica

One-Bedroom Apartment in Krvavica

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Krvavica. One-Bedroom Apartment in Krvavica is set in Krvavica and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Milena

Vila Milena

Ubytování (Apartmány) Vila Milena. Situated in Krvavica, Vila Milena offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Vila Milena se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vlatko

Apartments Vlatko

Ubytování (Apartmány) Apartments Vlatko. Apartmány Vlatko se nacházejí ve městě Krvavica, 5 km od Bašky Vody. Nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vlatko se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Griggio

Villa Griggio

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Griggio. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Griggio is located in Krvavica. Ubytování Villa Griggio se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Apartment in Krvavica

Studio Apartment in Krvavica

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment in Krvavica. Studio Apartment in Krvavica is set in Krvavica and offers barbecue facilities. Ubytování Studio Apartment in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio apartments Zloic in Krvavica

Studio apartments Zloic in Krvavica

Ubytování (Apartmány) Studio apartments Zloic in Krvavica. Studiové apartmány Zloic se nachází v Krvavici ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláže Promajna a nudistické pláže Cvitačka Ramova FKK. Ubytování Studio apartments Zloic in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zovko

Apartmani Zovko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zovko. Set in Krvavica, 5 km from Baška Voda, Apartmani Zovko offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Zovko se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Krvavica with

Amazing apartment in Krvavica with

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Krvavica with. Amazing apartment in Krvavica with is set in Krvavica and offers barbecue facilities. Ubytování Amazing apartment in Krvavica with se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Krvavica

Two-Bedroom Apartment in Krvavica

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Krvavica. Two-Bedroom Apartment in Krvavica se nachází ve vesnici Krvavica, 5 km od Makarské a 48 km od Splitu, a nabízí výhled na moře. Apartmán má kuchyň a TV. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beautiful apartment in Krvavica with

Beautiful apartment in Krvavica with

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Krvavica with. Beautiful apartment in Krvavica with is situated in Krvavica and offers barbecue facilities. The apartment has sea views and is 48 km from Split. Ubytování Beautiful apartment in Krvavica with se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome apartment in Krvavica with

Awesome apartment in Krvavica with

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Krvavica with. Awesome apartment in Krvavica with is located in Krvavica. The property provides free private parking. Ubytování Awesome apartment in Krvavica with se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zelic Krvavica

Apartmani Zelic Krvavica

Ubytování (Penzion) Apartmani Zelic Krvavica. Penzion Apartmani Zelic Krvavica se nachází ve městě Krkavica a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Zelic Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Apartment in Krvavica

Studio Apartment in Krvavica

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment in Krvavica. Studio Apartment in Krvavica is situated in Krvavica and offers barbecue facilities. Ubytování Studio Apartment in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Apartment in Krvavica

Studio Apartment in Krvavica

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment in Krvavica. Studio Apartment in Krvavica is situated in Krvavica and offers barbecue facilities. Ubytování Studio Apartment in Krvavica se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Natura

Villa Natura

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Natura. Villa Natura is set in Krvavica and offers a seasonal outdoor swimming pool. Ubytování Villa Natura se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Katarina

House Katarina

Ubytování (Prázdninový dům) House Katarina. House Katarina is a beachfront property set in Krvavica, 1.8 km from Beach Adrijana and 2 km from Cvitačka Ramova FKK Nudist Beach. Ubytování House Katarina se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Krvavica (Makarska) - 6749

Apartments with a parking space Krvavica (Makarska) - 6749

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Krvavica (Makarska) - 6749. Apartment Krvavica 6749a se nachází v obci Krvavica, 48 km od Splitu. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartments with a parking space Krvavica (Makarska) - 6749 se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Amalia

Apartman Amalia

Ubytování (Apartmán) Apartman Amalia. Boasting garden views, Apartman Amalia is situated in Krvavica, 2.5 km from Beach Adrijana. Ubytování Apartman Amalia se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)