Hledat

Ubytování

Apartments Krešo Apartmány

Ražanačka 16, 23244 Starigrad-Paklenica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Krešo. Situated in Starigrad-Paklenica, 1.7 km from Paklenica National Park, Apartments Krešo features accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Krešo se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments Krešo

The nearest airport is Zadar Airport, 51 km from the accommodation. The apartment provides guests with a terrace, garden views, a seating area, satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop, and a private bathroom with shower. Situated in Starigrad-Paklenica, 1. A bicycle rental service is available at Apartments Krešo. 7 km from Paklenica National Park, Apartments Krešo features accommodation with air conditioning and access to a garden.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Apartments Krešo

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vodní sporty
 • Potápění
 • Pěší turistika
 • Rybaření
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Starigrad-Paklenica

Hedon-Stone

10

Hedon-Stone

Ubytování (Apartmány) Hedon-Stone. Set 1.2 km from Paklenica National Park, Hedon-Stone offers accommodation with a balcony, as well as free bikes and a garden. Ubytování Hedon-Stone se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Ivan

9,9

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivan. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Ivan is situated in Starigrad-Paklenica. Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

9,9

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

Ubytování (Apartmány) Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, with Paklenica National Park nearby, Apartamani Katarina vl. Ubytování Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana.2

9,9

Apartment Ana.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana.2. Apartmán Ana.2 se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 2,1 km od Národního parku Paklenica. Tento apartmán nabízí kuchyni a terasu. Ubytování Apartment Ana.2 se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Plitvice

9,8

Apartment Plitvice

Ubytování (Apartmán) Apartment Plitvice. Apartmán Plitvice se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 1,1 km od národního parku Paklenica. Nabízí výhled na hory, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Plitvice se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marina

9,8

Apartments Marina

Ubytování (Apartmány) Apartments Marina. Offering a barbecue and sun terrace, Apartments Marina is set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County Region. Paklenica National Park is 6 km away. Ubytování Apartments Marina se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Branka

9,8

Apartman Branka

Ubytování (Apartmány) Apartman Branka. Apartman Branka se nachází v Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady. Ubytování Apartman Branka se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Merion

9,8

Apartments Merion

Ubytování (Apartmány) Apartments Merion. Set in Starigrad-Paklenica, Apartments Merion is 2.1 km from Paklenica National Park. Free WiFi is available and free private parking is available on site. Ubytování Apartments Merion se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Andjela

9,8

Apartment Andjela

Ubytování (Apartmány) Apartment Andjela. Apartmány Andjela jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady situované ve Starigradu-Paklenica, 4,1 km od Národního parku... Ubytování Apartment Andjela se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Jadranka

9,8

Apartmani Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jadranka. Apartmani Jadranka se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 4,1 km od národního parku Paklenica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Apartmani Jadranka se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax

9,8

Relax

Ubytování (Apartmány) Relax. Relax jsou apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady situované ve Starigradu-Paklenica, 1,7 km od národního parku Paklenica. Ubytování Relax se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Berno

9,8

Apartmani Berno

Ubytování (Apartmány) Apartmani Berno. Apartmani Berno nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Starigrad-Paklenica, 3 km od Národního parku Paklenica. Ubytování Apartmani Berno se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paklenica

9,7

Apartments Paklenica

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments Paklenica. Apartmány Paklenica se nacházejí v letovisku Starigrad-Paklenica, 700 metrů od národního parku Paklenica. Ubytování Apartments Paklenica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marija

9,7

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argyruntum Apartments

9,7

Argyruntum Apartments

Ubytování (Apartmány) Argyruntum Apartments. Apartmány Argyruntum s velkou zahradou s posezením a grilem jsou situované 400 metrů od moře a 1 km od centra městečka Starigrad Paklenica. Ubytování Argyruntum Apartments se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Apolon

9,7

Apartmani Apolon

Ubytování (Apartmány) Apartmani Apolon. Apartmány Apolon se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s posezením a TV s plochou obrazovkou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Apolon se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Žile

9,7

Apartments Žile

Ubytování (Apartmány) Apartments Žile. Apartmány Žile se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s terasou a kuchyní. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartments Žile se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Starigrad Paklenica

9,7

Apartments Starigrad Paklenica

Ubytování (Apartmány) Apartments Starigrad Paklenica. Apartmány Starigrad Paklenica je ubytování ve vsi Starigrad Paklenica a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Apartments Starigrad Paklenica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lokvica

9,7

Apartment Lokvica

Ubytování (Apartmán) Apartment Lokvica. Boasting a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Lokvica can be found in Starigrad-Paklenica, close to Beach Plantaža... Ubytování Apartment Lokvica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Dalmacija

9,7

Apartments Dalmacija

Ubytování (Apartmány) Apartments Dalmacija. Apartments Dalmacija se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 2,3 km od národního parku Paklenica. Nabízí restauraci, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dalmacija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bosi i Goli

9,7

Bosi i Goli

Ubytování (Apartmány) Bosi i Goli. Apartmán Bosi i Goli se nachází ve městě Starigrad-Paklenica, 3,5 km od národního parku Paklenica. Nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bosi i Goli se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Toce

9,7

Apartmani Toce

Ubytování (Apartmány) Apartmani Toce. Apartmani Toce features sea views, free WiFi and free private parking, set in Starigrad-Paklenica, 3.2 km from Paklenica National Park. Ubytování Apartmani Toce se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Veca

9,6

Villa Veca

Ubytování (Apartmány) Villa Veca. Vila Veca se nachází v obci Starigrad-Paklenica, pouhých 2,7 km od národního parku Paklenica. Ubytování Villa Veca se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Matilda

9,6

Matilda

Ubytování (Apartmán) Matilda. Apartmán Matilda se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí zahradu a soukromou terasu. Ubytování Matilda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Jelena

9,6

Kuća za odmor Jelena

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Jelena. Boasting garden views, Kuća za odmor Jelena offers accommodation with a garden, a private beach area and a terrace, around 8 km from Paklenica National... Ubytování Kuća za odmor Jelena se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

9,6

Apartment Petra

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra. Apartmán Petra se nachází ve městě Starigrad-Paklenica a nabízí výhled na moře, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Anića Kuk

9,6

Apartment Anića Kuk

Ubytování (Apartmány) Apartment Anića Kuk. Apartmán Anića Kuk se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí přístup do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Anića Kuk se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lavanda

9,6

Apartments Lavanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavanda. Apartmány Lavanda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Lavanda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Korina

9,6

Apartmani Korina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Korina. Apartmani Korina se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 1,1 km od národního parku Paklenica. Ubytování Apartmani Korina se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Starigrad House

9,6

Starigrad House

Ubytování (Prázdninový dům) Starigrad House. Set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, Starigrad House features a garden. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Starigrad House se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zdenka

9,6

Apartments Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdenka. Apartments Zdenka poskytuje ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zařízeným balkonem. Ubytování Apartments Zdenka se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antonija

9,6

Apartments Antonija

Ubytování (Apartmány) Apartments Antonija. Apartmány Antonija se nacházejí v obci Starigrad-Paklenica, 3,2 km od národního parku Paklenica. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Antonija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Mila

9,6

Apartmani Mila

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mila. Apartmány Mila se nacházejí v obci Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, 9 km od národního parku Paklenica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu... Ubytování Apartmani Mila se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI 4 PALME

9,6

APARTMANI 4 PALME

Ubytování (Apartmány) APARTMANI 4 PALME. Set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 2. Ubytování APARTMANI 4 PALME se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Duda

9,6

Apartment Duda

Ubytování (Apartmány) Apartment Duda. Apartmán Duda se nachází 3 km od národního parku Paklenica. Nabízí gril a klimatizované apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Duda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pepa Starigrad Paklenica

9,6

Apartment Pepa Starigrad Paklenica

Ubytování (Apartmán) Apartment Pepa Starigrad Paklenica. Apartment Pepa Starigrad Paklenica is set in Starigrad-Paklenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Pepa Starigrad Paklenica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Janja

9,6

Apartman Janja

Ubytování (Apartmán) Apartman Janja. Apartman Janja se nachází v obci Starigrad-Paklenica, necelý 1 km od Národního parku Paklenica. Ubytování Apartman Janja se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lucija

9,6

Lucija

Ubytování (Apartmány) Lucija. Lucija se nachází 1,2 km od národního parku Paklenica a nabízí ubytování s balkonem a terasou. Ubytování Lucija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Lea

9,5

Apartmani Lea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lea. Situated in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Beach Seline reachable within 200 metres, Apartmani Lea features accommodation with free... Ubytování Apartmani Lea se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House Marasovic

9,5

Stone House Marasovic

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Marasovic. Stone House Marasovic se nachází u vstupu na území národního parku Paklenica, pouhých 700 metrů od pláže obce Starigrad, a nabízí apartmán s možností... Ubytování Stone House Marasovic se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trošelj

9,5

Apartment Trošelj

Ubytování (Apartmány) Apartment Trošelj. Apartment Trošelj se nachází v Starigradu, 1,5 km od národního parku Paklenica. Ubytování Apartment Trošelj se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa francesca

9,5

Villa francesca

Ubytování (Apartmány) Villa francesca. Set 800 metres from Paklenica National Park, Villa francesca offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytování Villa francesca se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amari

9,5

Amari

Ubytování (Apartmány) Amari. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 3. Ubytování Amari se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Goga

9,5

Apartmani Goga

Ubytování (Apartmány) Apartmani Goga. Situated in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 3. Ubytování Apartmani Goga se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Petancic

9,5

Apartments Petancic

Ubytování (Apartmán) Apartments Petancic. Apartments Petančic se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 46 km od Zadaru, a nabízí klimatizované ubytování. Biograd na Moru je vzdálený 70 km. Ubytování Apartments Petancic se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Adriana

9,5

Apartments Adriana

Ubytování (Apartmány) Apartments Adriana. Apartments Adriana se nachází v obci Starigrad Paklenica a nabízí ubytování se zázemím pro grilování, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Adriana se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Marijana-Direktno na moru

9,5

Villa Marijana-Direktno na moru

Ubytování (Apartmány) Villa Marijana-Direktno na moru. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 3 km, Villa Marijana-Direktno na moru provides... Ubytování Villa Marijana-Direktno na moru se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Domagoj

9,5

Apartment Domagoj

Ubytování (Apartmán) Apartment Domagoj. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, Apartment Domagoj features a terrace and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Domagoj se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Krapić

9,5

Apartmani Krapić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Krapić. Apartmani Krapić se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 7 km od národního parku Paklenica, a nabízí ubytování s klimatizací a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Krapić se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vila Velvet

9,5

Vila Velvet

Ubytování (Apartmány) Vila Velvet. Vila Velvet has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Starigrad-Paklenica, 500 metres from Beach Plantaža. Ubytování Vila Velvet se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Ante

9,5

Holiday Home Ante

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ante. Prázdninový dům Ante s balkonem s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v obci Starigrad-Paklenica, pouhých 150... Ubytování Holiday Home Ante se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)