Hledat

Ubytování

Apartments Klara Viganj Apartmány

Viganj 87, 20267 Viganj, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Klara Viganj. Set in Viganj, 15 km from Korčula, Apartments Klara Viganj offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Klara Viganj se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Apartments Klara Viganj

Set in Viganj, 15 km from Korčula, Apartments Klara Viganj offers a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Certain units come with air conditioning, a flat-screen TV, washing machine and a kettle, completed with a kitchen. If you would like to discover the area, hiking, snorkelling and windsurfing are possible in the surroundings and Apartments Klara Viganj can arrange a bicycle rental service.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartments Klara Viganj

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Pronájem aut
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Viganj

Apartman Luka

9,9

Apartman Luka

Ubytování (Apartmán) Apartman Luka. Apartman Luka is situated in Viganj and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Luka se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

The View

9,9

The View

Ubytování (Apartmán) The View. The View se nachází u pláže ve vesnici Viganj, 15 km od Korčuly, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování The View se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue apartment

9,6

Blue apartment

Ubytování (Apartmán) Blue apartment. Apartmán Blue se nachází v obci Viganj a nabízí klimatizaci, terasu a zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také balkon. Ubytování Blue apartment se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Heritage Boutique Hotel - Viganj Bed & Breakfast

9,6

Heritage Boutique Hotel - Viganj Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Heritage Boutique Hotel - Viganj Bed & Breakfast. Heritage Boutique Hotel - Viganj Bed & Breakfast se nachází ve vesnici Viganj, 15 km od Korčuly. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Heritage Boutique Hotel - Viganj Bed & Breakfast se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Tri Vlake

9,4

Apartments Tri Vlake

Ubytování (Apartmány) Apartments Tri Vlake. Apartments Tri Vlake nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Viganj. Ubytování Apartments Tri Vlake se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Ortolio

9,4

Apartmani Ortolio

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ortolio. Situated in Kučište in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Ortolio features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Ortolio se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments LIRA

9,3

Apartments LIRA

Ubytování (Apartmány) Apartments LIRA. Apartments LIRA nabízejí klimatizované ubytování v obci Viganj. Makarská leží 36 km odtud. Ubytování Apartments LIRA se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

EOL Apartments

9,3

EOL Apartments

Ubytování (Apartmány) EOL Apartments. Apartmány EOL se nachází v obci Viganj, 15 km od Korčuly. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování EOL Apartments se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Ivana

9,3

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Apartment Ivana se nachází ve Viganji, 14 km od Korčuly. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Vista Viganj

9,2

Apartment Vista Viganj

Ubytování (Apartmán) Apartment Vista Viganj. Apartment Vista Viganj is located in a 200-year-old former captain's house 10 metres away from a beach in Viganj and provides free WiFi access. Ubytování Apartment Vista Viganj se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Senka

9,1

Apartments Senka

Ubytování (Apartmány) Apartments Senka. Apartmány Senka se nacházejí v obci Viganj a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Pláž je odtud vzdálená jen 150 metrů. Ubytování Apartments Senka se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Marko Pelješac

9,1

Apartments Marko Pelješac

Ubytování (Apartmány) Apartments Marko Pelješac. Set in Orebić in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Marko Pelješac offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Marko Pelješac se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10140

9

Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10140

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10140. Set in Viganj, 2.3 km from Beach Zamošće, Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10140 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Viganj (Peljesac) - 10140 se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Anka

8,8

Apartman Anka

Ubytování (Apartmán) Apartman Anka. Apartmán Anka se nachází ve vesnici Viganj, 7 km od Orebiče, a nabízí sluneční terasu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma dostupné ve všech prostorách. Ubytování Apartman Anka se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Jadranka

8,7

Apartmani Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jadranka. Apartmani Jadranka se nachází ve vesnici Viganj, 14 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Jadranka se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Viganj

8

Apartments Viganj

Ubytování (Apartmány) Apartments Viganj. Viganj Apartments najdete v malé vesničce Viganj na poloostrově Pelješac, 6 km od Orebiče. Ubytování Apartments Viganj se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirjana

7,8

Mirjana

Ubytování (Apartmán) Mirjana. Set in Viganj and only 2.2 km from Beach Zamošće, Mirjana offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Mirjana se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Moreška.2

6

Holiday Home Moreška.2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home MoreÅ¡ka.2. Holiday Home Moreška.2 is located in Viganj. The air-conditioned accommodation is 14 km from Korčula. Ubytování Holiday Home MoreÅ¡ka.2 se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Anita

Villa Anita

Ubytování (Vila) Villa Anita. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Anita features accommodation in Viganj with free WiFi and lake views. Ubytování Villa Anita se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Anita

Villa Anita

Ubytování (Vila) Villa Anita. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa Anita is located in Viganj. Ubytování Villa Anita se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Bosa

Holiday Home Bosa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bosa. Holiday Home Bosa nabízí možnost ubytování pro hosty s domácími mazlíčky ve městě Viganj, 35 km od Makarské. Do Brely je to 45 km a výhled směřuje na moře. Ubytování Holiday Home Bosa se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home (160-1)

Holiday Home (160-1)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home (160-1). Featuring a terrace, Holiday Home (160-1) offers accommodation in Viganj with free WiFi and sea views. Ubytování Holiday Home (160-1) se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Viganj (825)

House Viganj (825)

Ubytování (Prázdninový dům) House Viganj (825). House Viganj (825) is set in Viganj. The holiday home features sea views and is 16 km from Korčula. Ubytování House Viganj (825) se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klara

Apartments Klara

Ubytování (Apartmány) Apartments Klara. Apartmány Klara se nachází ve městě Viganj, jen pár kroků od pláže. Nabízí neplacené parkoviště a ubytování s balkonem s výhledem na moře. Ubytování Apartments Klara se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Footprints Villa Croatia

Footprints Villa Croatia

Ubytování (Vila) Footprints Villa Croatia. Boasting private pool, Footprints Villa Croatia is set on the beachfront in Viganj. Ubytování Footprints Villa Croatia se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Balota - Moreška.1

Apartment Balota - Moreška.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Balota - MoreÅ¡ka.1. Apartment Balota - Moreška.1 se nachází ve Viganji a nabízí apartmán s možností vlastního stravování a zahradou. Ubytování Apartment Balota - Moreška. Ubytování Apartment Balota - MoreÅ¡ka.1 se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Balota - Moreška.3

Apartment Balota - Moreška.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Balota - MoreÅ¡ka.3. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Balota - Moreška.3 is situated in Viganj. Ubytování Apartment Balota - MoreÅ¡ka.3 se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Vila Viganj

Vila Viganj

Ubytování (Vila) Vila Viganj. Vila Viganj is set in Viganj. Guests staying at this villa have access to free WiFi. Korčula is 15 km from the villa. Ubytování Vila Viganj se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Viganj (22)

Apartments Viganj (22)

Ubytování (Apartmány) Apartments Viganj (22). Set in Viganj, 16 km from Korčula, Apartments Viganj (22) offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Viganj (22) se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nelly

Villa Nelly

Ubytování (Vila) Villa Nelly. Villa Nelly is located in Viganj and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Villa Nelly se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Viganj

Three-Bedroom Holiday Home in Viganj

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Viganj. Set in Viganj, Three-Bedroom Holiday Home in Viganj offers accommodation with a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Viganj se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Seaside house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10253

Seaside house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10253

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10253. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Seaside house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10253 is set in Viganj. Ubytování Seaside house with a swimming pool Viganj (Peljesac) - 10253 se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa AP

Villa AP

Ubytování (Vila) Villa AP. Featuring a garden, private pool and sea views, Villa AP is located in Viganj. Ubytování Villa AP se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balota

Apartment Balota

Ubytování (Apartmán) Apartment Balota. Apartment Balota is situated in Viganj, 2.1 km from Beach Zamošće, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Apartment Balota se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Balota - Moreška.2

Apartment Balota - Moreška.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Balota - MoreÅ¡ka.2. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Balota - Moreška.2 is located in Viganj. Ubytování Apartment Balota - MoreÅ¡ka.2 se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Smokvica

Holiday Home Smokvica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Smokvica. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v obci Viganj v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, terasu, ve... Ubytování Holiday Home Smokvica se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Viganj 60 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Viganj 60 with Outdoor Swimmingpool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Viganj 60 with Outdoor Swimmingpool. Holiday home Viganj 60 with Outdoor Swimmingpool is located in Viganj. Guests can go for a swim in the outdoor pool. Ubytování Holiday home Viganj 60 with Outdoor Swimmingpool se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Captain's House

The Captain's House

Ubytování (Vila) The Captain's House. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, The Captain's House is situated in Viganj. Ubytování The Captain's House se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Viganj with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (3870-3)

Apartment in Viganj with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (3870-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Viganj with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (3870-3). Apartment in Viganj with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (3870-3) is set in Viganj. The air-conditioned accommodation is 15 km from Korčula. Ubytování Apartment in Viganj with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (3870-3) se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Balota - Moreška.4

Apartment Balota - Moreška.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Balota - MoreÅ¡ka.4. Apartmán Balota - Moreška.4 se nachází ve městě Viganj v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Apartment Balota - MoreÅ¡ka.4 se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Viganj

Villa Viganj

Ubytování (Vila) Villa Viganj. Villa Viganj is a self-catering accommodation located in Viganj. FreeWiFi access is available. Ubytování Villa Viganj se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Olive Mill Cottage

Olive Mill Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Olive Mill Cottage. Boasting an outdoor swimming pool and a garden, Olive Mill Cottage offers accommodation in Viganj with free WiFi and garden views. Ubytování Olive Mill Cottage se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Božana

Apartmani Božana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Božana. Set in Viganj, 14 km from Korčula, Apartmani Božana offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Božana se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Klara

Villa Klara

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Klara. Set in Viganj just a short walk from the nearest beach, this air-conditioned holiday home features free WiFi and a terrace. Ubytování Villa Klara se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments GS

Apartments GS

Ubytování (Apartmány) Apartments GS. Apartments GS has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Viganj. Ubytování Apartments GS se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Gorjana (3870)

Guesthouse Gorjana (3870)

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Gorjana (3870). Located in Viganj, 15 km from Korčula, Guesthouse Gorjana (3870) provides a terrace and free WiFi. Ubytování Guesthouse Gorjana (3870) se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Clarita

Holiday Home Clarita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Clarita. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Clarita is set in Viganj. Ubytování Holiday Home Clarita se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Mama

Villa Mama

Ubytování (Vila) Villa Mama. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Mama is situated in Viganj. The villa is 2.4 km from Beach Zamošće. Ubytování Villa Mama se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Anita

Villa Anita

Ubytování (Vila) Villa Anita. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa Anita is situated in Viganj. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Villa Anita se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Inviting Apartment in Viganj with Patio

Inviting Apartment in Viganj with Patio

Ubytování (Apartmán) Inviting Apartment in Viganj with Patio. Inviting Apartment in Viganj with Patio is situated in Viganj. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Inviting Apartment in Viganj with Patio se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Viganj 10140b

Apartment Viganj 10140b

Ubytování (Apartmán) Apartment Viganj 10140b. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Viganj 10140b is situated in Viganj. It is located 2. Ubytování Apartment Viganj 10140b se nachází ve městě Viganj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).