Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Julija

Od letiště Split dělí Apartmány Julija 34 km. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s ledničkou, posezení s pohovkou, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou i fénem. Součástí některých je také jídelní kout a/nebo balkon. na místě mohou hosté využívat také gril. Apartmány Julija zajišťují pronájem aut. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Jesenice! Apartmány Julija se nacházejí v obci Jesenice, 39 km od Trogiru, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 44 km od města Makarska a 18 km od Splitu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments Julija

 • Pláž
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Pronájem aut
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Jesenice

Villa Maranata

9,8

Villa Maranata

Ubytování (Vila) Villa Maranata. Located in Jesenice near Split, Villa Maranata offers an outdoor pool and a spa and wellness centre. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Villa Maranata se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Direct Beach Apartments

9,7

Direct Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Direct Beach Apartments. Direct Beach Apartments se nachází v Jesenici, jen pár kroků od pláže Sumpetar East a 150 metrů od pláže Sumpetar West. Ubytování Direct Beach Apartments se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nela

9,6

Apartments Nela

Ubytování (Apartmány) Apartments Nela. Apartments Nela stojí přímo na pláži v Jasenici, 5 km od městečka Dugi Rat. Ubytování Apartments Nela se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Z

9,5

Apartments Z

Ubytování (Apartmány) Apartments Z. Apartments Z stojí v Jesenici, pouhých 30 metrů od Jaderského moře a 500 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Z se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Curnić

9,5

Apartments Curnić

Ubytování (Apartmány) Apartments Curnić. Apartmány Curnić se nacházejí v Jesenici. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Curnić se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Petar btw. Split and Omiš

9,3

Apartments Petar btw. Split and Omiš

Ubytování (Apartmány) Apartments Petar btw. Split and Omiš. Ubytování se nachází v Jesenici ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Sumpetar West a Sumpetar East. Apartmány Petar btw. Ubytování Apartments Petar btw. Split and Omiš se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Jelenko

9,2

Apartments Jelenko

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelenko. Situated in Jesenice, 40 km from Trogir, Apartments Jelenko features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Jelenko se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Charming Apartment Sara&Roko

8,7

Charming Apartment Sara&Roko

Ubytování (Apartmán) Charming Apartment Sara&Roko. Charming Apartment Sara & Roko je apartmán s balkonem a výhledem na moře situovaný v Jesenici ve Splitsko-dalmatské župě, 40 km od Trogiru. Ubytování Charming Apartment Sara&Roko se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Marina apartmen

8,6

Marina apartmen

Ubytování (Apartmán) Marina apartmen. Marina apartmen se nachází v Jesenici ve Splitsko-dalmatské župě, 39 km od Trogiru. Nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Marina apartmen se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Sina

7,8

Apartment Sina

Ubytování (Apartmán) Apartment Sina. Apartmán Sina se nachází jen pár kroků od moře v obci Jesenice, pouhých 15 km od centra Splitu, kde můžete obdivovat Diokleciánův palác a další památky... Ubytování Apartment Sina se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 2 Bedrooms. Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 2 Bedrooms is set in Jesenice. Ubytování Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Maria

Villa Maria

Ubytování (Apartmán) Villa Maria. Villa Maria se nachází v Jesenici, 200 metrů od pláže Sumpetar West a pláže Sumpetar East, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným... Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Manuela

Villa Manuela

Ubytování (Vila) Villa Manuela. Villa Manuela se nachází v Jesenici a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Manuela se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Tomaš „The view of Jesenice“

Villa Tomaš „The view of Jesenice“

Ubytování (Apartmány) Villa Tomaš „The view of Jesenice“. Villa Tomaš se nachází 200 metrů od pláže Saint Nicholas a 500 metrů od pláže Krilo. Ubytování Villa Tomaš „The view of Jesenice“ se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 1 Bedrooms

Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 1 Bedrooms. Stunning apartment in Jesenice se nachází v Jesenici, 200 metrů od pláže Sumpetar West a pláže Suhi potok, a nabízí Wi-Fi a 1 ložnici. Ubytování Stunning apartment in Jesenice with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stunning home in Jesenice with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms

Stunning home in Jesenice with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Jesenice with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms. Boasting an outdoor pool and sea views, Stunning home in Jesenice with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms is set in Jesenice. Ubytování Stunning home in Jesenice with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House with private pool, sauna, and gym.

House with private pool, sauna, and gym.

Ubytování (Vila) House with private pool, sauna, and gym.. Dům se soukromým bazénem, saunou, posilovnou, venkovním bazénem, barem a sdíleným salonkem. Ubytování v Jesenici nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do... Ubytování House with private pool, sauna, and gym. se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Kuca za odmor Veronika

Kuca za odmor Veronika

Ubytování (Vila) Kuca za odmor Veronika. Kuca za odmor Veronika se nachází v Jesenici, 400 metrů od pláže Mocila West a pláže Mocila East. Ubytování Kuca za odmor Veronika se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Sumpetar (Omis) - 951

Apartments with a parking space Sumpetar (Omis) - 951

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Sumpetar (Omis) - 951. Located in Sumpetar, Apartments with a parking space Sumpetar (Omis) - 951 offers 1 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Sumpetar (Omis) - 951 se nachází ve městě Jesenice (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).