Hledat

Ubytování

Apartments Ivo & Anka Cobrnic Apartmány

Kraj 60, 21325 Tučepi, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivo & Anka Cobrnic. Apartments Ivo & Anka Čobrnić se nachází v centru města Tučepi, 100 metrů od pláže a 5 km od Makarské, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ivo & Anka Cobrnic se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Ivo & Anka Cobrnic

Jeden z našich bestsellerů v Tučepi! Apartments Ivo & Anka Čobrnić se nachází v centru města Tučepi, 100 metrů od pláže a 5 km od Makarské, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Apartmány mají satelitní TV, balkon, kuchyň s mikrovlnnou troubou, chladničkou a varnou deskou a vlastní koupelnu se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. V pěší vzdálenosti od ubytování najdete různé restaurace, obchody a kavárny. Ubytování je vzdálené 15 km od Brely, 14 km od městečka Baška Voda a 68 km od Letiště Split. Ložní prádlo je zajištěno. K některým patří i jídelna.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Letištní transfer

Vybavení ubytování Apartments Ivo & Anka Cobrnic

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Tučepi

Villa Yanko

10

Villa Yanko

Ubytování (Vila) Villa Yanko. Villa Yanko se nachází v Tučepi, 50 km od Međugorje, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Yanko se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vanja II

10

Vanja II

Ubytování (Apartmány) Vanja II. Located in Tučepi in the Split-Dalmatia County region, Vanja II provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Vanja II se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Olive Hill

10

Villa Olive Hill

Ubytování (Vila) Villa Olive Hill. Villa Olive Hill se nachází v Tučepi, 16 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu, výhled na venkovní bazén, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Olive Hill se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nela 3446

10

Apartments Nela 3446

Ubytování (Apartmány) Apartments Nela 3446. Apartmány Nela 3446 se nacházejí v městečku Tučepi, 3,7 km od města Makarska a 15 km od obce Brela. Ubytování Apartments Nela 3446 se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Smiljka II

10

Apartments Smiljka II

Ubytování (Apartmány) Apartments Smiljka II. Located in Tučepi, 14 km from Baška Voda, Apartments Smiljka II provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Smiljka II se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Viden Apartment 01

9,9

Villa Viden Apartment 01

Ubytování (Apartmán) Villa Viden Apartment 01. Villa Viden Apartment 01 se nachází v Tučepi, 15 km od Bašky Vody a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a výhled do zahrady. Ubytování Villa Viden Apartment 01 se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Smiljka

9,9

Apartments Smiljka

Ubytování (Apartmány) Apartments Smiljka. Apartmány Smiljka se nachází v Tučepi a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Smiljka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emilia Lofts

9,9

Emilia Lofts

Ubytování (Aparthotel) Emilia Lofts. Emilia Lofts se nachází v Tučepi, 15 km od Bašky Vody a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Emilia Lofts se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Vanja

9,9

Apartment Vanja

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanja. Apartment Vanja se nachází na pláži v Tučepi, 100 metrů od pláže Lučica a 150 metrů od pláže Kraj-Kamena. Ubytování Apartment Vanja se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Rooms & Apartments Villa Anka

9,9

Rooms & Apartments Villa Anka

Ubytování (Apartmány) Rooms & Apartments Villa Anka. Villa Anka se nachází v centru městečka Tučepi, pouhých 20 metrů od pláže a jen několik kroků od prodejen potravin, restaurací i barů, a nabízí rozlehlou... Ubytování Rooms & Apartments Villa Anka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Ksenija

9,8

Apartmani Ksenija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ksenija. Apartmani Ksenija se nachází v Tučepi, 16 km od města Baška Voda. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Ksenija se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nevenka i Josko

9,8

Apartments Nevenka i Josko

Ubytování (Apartmány) Apartments Nevenka i Josko. Apartmány Nevenka i Joško se nacházejí v městečku Tučepi, 4,2 km od města Makarska, a nabízejí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nevenka i Josko se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 18 & AP Ivana

9,8

Apartments 18 & AP Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments 18 & AP Ivana. Villa 18 & AP Ivana se nachází v Tučepi, pouhých 15 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments 18 & AP Ivana se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ratac

9,8

Apartments Ratac

Ubytování (Apartmány) Apartments Ratac. Apartments Ratac se nachází přímo u oblázkové pláže a na přímořské promenádě, 80 metrů od centra města Tučepi. Ubytování Apartments Ratac se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luka

9,8

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Apartmán Luka nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradou, výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi v obci Tučepi. Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mate

9,8

Apartments Mate

Ubytování (Apartmány) Apartments Mate. Apartments Mate se nachází v Tučepi, 14 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Mate se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ola Mare

9,8

Villa Ola Mare

Ubytování (Vila) Villa Ola Mare. Villa Ola Mare se nachází v Tučepi a nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Ola Mare se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Villa Katarina

9,8

Apartments Villa Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Katarina. Villa Katarina se nachází na klidném místě, 400 metrů od pláže a 500 metrů od centra letoviska Tučepi. Ubytování Apartments Villa Katarina se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zelic Tucepi

9,8

Apartments Zelic Tucepi

Ubytování (Apartmány) Apartments Zelic Tucepi. Apartmány Zelic Tučepi se nachází v Tučepi, 14 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zelic Tucepi se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Lala

9,7

Apartments Lala

Ubytování (Apartmány) Apartments Lala. Apartments Lala se nachází v obci Tučepi, 15 km od obce Baška Voda. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Lala se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Viola

9,7

Apartments Viola

Ubytování (Apartmány) Apartments Viola. Apartmány Viola se nachází v Tučepi, 14 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Viola se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nives

9,7

Apartman Nives

Ubytování (Apartmán) Apartman Nives. Apartman Nives se nachází na pláži v Tučepi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje na moře a do Bašky Vody je to 15 km. Ubytování Apartman Nives se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ban

9,7

Apartments Ban

Ubytování (Apartmán) Apartments Ban. Apartments Ban se nachází v Tučepi, 16 km od Bašky Vody. Nabízí restauraci, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Ban se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Biser

9,7

Apartmani Biser

Ubytování (Penzion) Apartmani Biser. Apartmani Biser se nachází u pláže v letovisku Tučepi a nabízí zahradu, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, rodinné pokoje a terasu. Ubytování Apartmani Biser se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Strada Tučepi

9,7

Apartments Strada Tučepi

Ubytování (Apartmány) Apartments Strada Tučepi. Apartments Strada Tučepi se nachází v Tučepi a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Strada Tučepi se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivan & Tonka

9,7

Apartments Ivan & Tonka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan & Tonka. Apartmány Ivan & Tonka se nacházejí ve městě Tučepi, 15 km od města Baška Voda, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ivan & Tonka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Irena

9,7

Apartments Irena

Ubytování (Apartmány) Apartments Irena. Apartments Irena se nachází v Tučepi. Nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. K vybavení patří také lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartments Irena se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Ksenija 2

9,7

Apartmani Ksenija 2

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ksenija 2. Apartmani Ksenija 2 se nachází v Tučepi, 16 km od Bašky Vody. Čtyřhvězdičkový apartmán nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartmani Ksenija 2 se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Tamaris

9,6

Hotel Tamaris

Ubytování (Hotel) Hotel Tamaris. Aparthotel Tamaris se nachází na skvělém místě u pláže v Tučepi a nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a výhledem na moře, terasu a venkovní bazén. Ubytování Hotel Tamaris se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Nada

9,6

Apartment Nada

Ubytování (Apartmány) Apartment Nada. Apartmán Nada se nachází v Tučepi a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tomaš

9,6

Apartmani Tomaš

Ubytování (Penzion) Apartmani Tomaš. Apartmani Tomaš se nachází v letovisku Tučepi a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Tomaš se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Daša Tučepi

9,6

Apartmani Daša Tučepi

Ubytování (Penzion) Apartmani Daša Tučepi. Apartmani Daša Tučepi je penzion situovaný u pláže v Tučepi. Nabízí zahradu, terasu, rodinné pokoje a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Má i vlastní... Ubytování Apartmani Daša Tučepi se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Casabrillantin

9,6

Apartments Casabrillantin

Ubytování (Apartmány) Apartments Casabrillantin. Apartmány Casabrillantin se nachází v Tučepi ve Splitsko-Dalmatské župě a nabízí ubytování se soukromým neplaceným parkovištěm. Ubytování Apartments Casabrillantin se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Vulić

9,6

Apartman Vulić

Ubytování (Apartmán) Apartman Vulić. Situated in Tučepi in the Split-Dalmatia County region, Apartman Vulić features a balcony. Ubytování Apartman Vulić se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Simovic

9,6

Apartments Simovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Simovic. Apartments Simovic se nachází v Tučepi, 14 km od města Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Simovic se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivandić

9,6

Apartments Ivandić

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivandić. Apartmány Ivandić se nachází jen několik kroků od oblázkové pláže v letovisku Tučepi a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zařízeným... Ubytování Apartments Ivandić se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waterfront Apartments - Tucepi

9,6

Waterfront Apartments - Tucepi

Ubytování (Apartmány) Waterfront Apartments - Tucepi. Waterfront Apartments - Tucepi se nachází v Tučepi, 16 km od Bašky Vody. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Waterfront Apartments - Tucepi se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Viden Apartments

9,6

Villa Viden Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Viden Apartments. Villa Viden Apartments se nachází v Tučepi, 15 km od letoviska Baška Voda, a hosté zde mohou využívat terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Viden Apartments se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Villa Athina

9,5

Apartmani Villa Athina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Athina. Apartmani Villa Athina se nachází v městečku Tučepi, 5 km od Makarské a 16 km od Brely. Nabízí zahradu, venkovní bazén, klimatizaci a vířivku. Ubytování Apartmani Villa Athina se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oldhouse Tučepi

9,5

Oldhouse Tučepi

Ubytování (Apartmány) Oldhouse Tučepi. Oldhouse Tučepi se nachází v samém centru městečka Tučepi, jen pár kroků od oblázkové pláže. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Oldhouse Tučepi se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Moso

9,5

Apartments Moso

Ubytování (Apartmány) Apartments Moso. Apartmány Moso se nachází v obci Tučepi, 15 km od Bašky Vody, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Moso se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Dida Mate - cozy house in nature

9,5

House Dida Mate - cozy house in nature

Ubytování (Prázdninový dům) House Dida Mate - cozy house in nature. House Dida Mate se nachází v obci Tučepi, 15 km od obce Baška Voda. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizované ubytování, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování House Dida Mate - cozy house in nature se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jadranka

9,5

Villa Jadranka

Ubytování (Penzion) Villa Jadranka. Villa Jadranka leží 50 metrů od centra Tučepi a nabízí útulné apartmány s Wi-Fi a soukromým parkovištěm zdarma. Ubytování Villa Jadranka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Karmen

9,5

Apartman Karmen

Ubytování (Apartmány) Apartman Karmen. Apartmán Karmen se nachází v Tučepi, 16 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Karmen se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Central Beach Apartments

9,5

Central Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Central Beach Apartments. Central Beach Apartments se nachází v obci Tučepi ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Central Beach Apartments se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nada Holiday home

9,5

Nada Holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Nada Holiday home. Nada Holiday home se nachází v Tučepi, 8 km od Makarské, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Nada Holiday home se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private rooms Ana

9,5

Private rooms Ana

Ubytování (Bed and breakfast) Private rooms Ana. Private rooms Ana se nachází v Tučepi, jen pár kroků od pláže Lučica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Private rooms Ana se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Maslina

9,5

Vila Maslina

Ubytování (Apartmány) Vila Maslina. Vila Maslina se nachází v Tučepi, 14 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Maslina se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lijana Sea View

9,5

Apartment Lijana Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartment Lijana Sea View. Apartment Lijana Sea View se nachází v Tučepi, 14 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Lijana Sea View se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Zora

9,5

Apartments Zora

Ubytování (Apartmány) Apartments Zora. Apartmány Zora se nachází v Tučepi, 16 km od Bašky Vody, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zora se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

TUI BLUE Jadran

9,5

TUI BLUE Jadran

Ubytování (Hotel) TUI BLUE Jadran. Pětihvězdičkový hotel TUI BLUE Jadran se nachází u odlehlé pláže v Tučepi. Ubytování TUI BLUE Jadran se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).