Hledat

Ubytování

Apartments in Omisalj/Insel Krk 13342 Apartmány

51513 Omišalj, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments in Omisalj/Insel Krk 13342. Located in Omišalj in the Krk Island region, with Krsevanj Beach and Selehovica Beach nearby, Apartments in Omisalj/Insel Krk 13342 provides accommodation... Ubytování Apartments in Omisalj/Insel Krk 13342 se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Popis ubytování Apartments in Omisalj/Insel Krk 13342

Each unit features a living room with a TV and a kitchenette fitted with a fridge, oven and a stovetop. Vecja Beach is 1. The nearest airport is Rijeka Airport, 6 km from Apartments in Omisalj/Insel Krk 13342. Located in Omišalj in the Krk Island region, with Krsevanj Beach and Selehovica Beach nearby, Apartments in Omisalj/Insel Krk 13342 provides accommodation with free WiFi and free private parking. 4 km from the apartment.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments in Omisalj/Insel Krk 13342

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
  • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Omišalj

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytování (Apartmán) Mertik Apartment. Tento apartmán se nachází v městečku Omišalj, 23 km od Opatije a 15 km od Rijeky, a nabízí klimatizaci i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Mertik Apartment se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adya

10

Apartman Adya

Ubytování (Apartmán) Apartman Adya. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Adya is situated in Omišalj. Ubytování Apartman Adya se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Kijec 27

9,9

Apartman Kijec 27

Ubytování (Apartmán) Apartman Kijec 27. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Kijec 27 is situated in Omišalj. Ubytování Apartman Kijec 27 se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Studio Apartman Magdalena

9,9

Studio Apartman Magdalena

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Magdalena. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Studio Apartman Magdalena is set in Omišalj. Ubytování Studio Apartman Magdalena se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Orka

9,8

Villa Orka

Ubytování (Apartmán) Villa Orka. Vila Orka v Omišalji nabízí ubytování v apartmánu s Wi-Fi zdarma a zahradu. Hosté si mohou užívat výhled na moře. Ubytování Villa Orka se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Kijec

9,7

Studio apartman Kijec

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Kijec. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Studio apartman Kijec is situated in Omišalj. Ubytování Studio apartman Kijec se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Lana

9,7

Apartman Lana

Ubytování (Apartmán) Apartman Lana. Apartmán Lana se nachází v Omišalji na ostrově Krk a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Lana se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jozefina

9,6

Apartmani Jozefina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jozefina. Apartmani Jozefina se nachází v Omišalji na ostrově Krk a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmani Jozefina se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Jasna B

9,6

Apartment Jasna B

Ubytování (Apartmány) Apartment Jasna B. Apartmány Jasna B se nacházejí v městečku Omišalj a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, klimatizaci a přístup do zahrady. Ubytování Apartment Jasna B se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment N&M (Natasa and Milan)

9,6

Apartment N&M (Natasa and Milan)

Ubytování (Apartmány) Apartment N&M (Natasa and Milan). Apartment N&M (Natasa and Milan) se nachází v letovisku Omišalj a nabízí klimatizaci, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment N&M (Natasa and Milan) se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Manda

9,6

Apartmani Manda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Manda. Apartmani Manda nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a gril v obci Omišalj. Ubytování Apartmani Manda se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartmani "Vidović"

9,6

Apartmani "Vidović"

Ubytování (Apartmán) Apartmani "Vidović". Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartmani "Vidović" is located in Omišalj. Ubytování Apartmani "Vidović" se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Adriatic Wave

9,6

Adriatic Wave

Ubytování (Apartmán) Adriatic Wave. Adriatic Wave je apartmán s možností vlastního stravování a klimatizací a nachází se ve městě Omišalj. Ubytování Adriatic Wave se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Omisalj

9,5

Apartment Omisalj

Ubytování (Apartmán) Apartment Omisalj. Apartment Omisalj se nachází ve městě Omišalj na ostrově Krk. Nabízí terasu, výhled od zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Omisalj se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Cvenkica

9,5

Apartman Cvenkica

Ubytování (Apartmán) Apartman Cvenkica. Apartman Cvenkica se nachází 23 km od Opatije a 14 km od Rijeky v obci Omišalj. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Cvenkica se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Marija II

9,5

Apartman Marija II

Ubytování (Apartmán) Apartman Marija II. Situated in Omišalj, Apartman Marija II features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Marija II se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Božić

9,5

Apartmani Božić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Božić. Apartmani Božić se nachází v městečku Omišalj a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Božić se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Adriatic

9,5

Appartments Adriatic

Ubytování (Penzion) Appartments Adriatic. Appartments Adriatic se nachází v budově z roku 2018 v Omišalji. Ubytování Appartments Adriatic se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

New, sunny apartment surrounded by nature

9,5

New, sunny apartment surrounded by nature

Ubytování (Apartmán) New, sunny apartment surrounded by nature. Situated in Omišalj, New, sunny apartment surrounded by nature features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování New, sunny apartment surrounded by nature se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marija.1

9,5

Apartment Marija.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija.1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Marija.1 is situated in Omišalj. Ubytování Apartment Marija.1 se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Ilonka

9,5

Apartman Ilonka

Ubytování (Apartmán) Apartman Ilonka. Apartmán Ilonka se nachází u pláže v obci Omišalj a nabízí soukromou pláž a pokoje s klimatizací, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Ilonka se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primavera 2

9,4

Primavera 2

Ubytování (Apartmány) Primavera 2. Primavera 2 se nachází v obci Omišalj a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Primavera 2 se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 4U

9,4

Apartments 4U

Ubytování (Apartmány) Apartments 4U. Apartments 4U se nacházejí v Omišalji, 22 km od Opatije a 13 km od Rijeky. Nabízí neplacené soukromé parkoviště, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments 4U se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Guest House Suzana

9,4

Guest House Suzana

Ubytování (Apartmány) Guest House Suzana. Guest House Suzana je situovaný 1 km od pláže, přibližně 3,5 km od centra městečka Omišalj a 3 km od letiště Rijeka. Ubytování Guest House Suzana se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gromaca

9,3

Villa Gromaca

Ubytování (Apartmány) Villa Gromaca. Villa Gromaca se nachází v obci Omišalj. Tyto klimatizované apartmány s výhledem do zahrady mají parkety. Ubytování Villa Gromaca se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Suskovic Insel Krk

9,3

Apartmenthaus Suskovic Insel Krk

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Suskovic Insel Krk. Apartmenthaus Suskovic Insel Krk se nachází ve městečku Omišalj. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma a dětské hřiště. Ubytování Apartmenthaus Suskovic Insel Krk se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Nina

9,3

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Apartments Nina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Omišalji. Do Opatije je to 22 km. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Villa - Bono

9,3

Villa - Bono

Ubytování (Apartmány) Villa - Bono. Villa - Bono se nachází v Omišalji, 22 km od Opatije. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa - Bono se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Rebec

9,3

Apartment Rebec

Ubytování (Apartmán) Apartment Rebec. Tento apartmán je situovaný v Omišalji, 1,6 km od letiště Rijeka. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Na místě lze také využívat neplacené soukromé... Ubytování Apartment Rebec se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Lorna und Igor Zuvic

9,3

Apartment Lorna und Igor Zuvic

Ubytování (Apartmán) Apartment Lorna und Igor Zuvic. Apartmán Lorna und Igor Zuvic se nachází v městečku Omišalj a nabízí klimatizaci, patio a zdarma dostupné Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Apartment Lorna und Igor Zuvic se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melina

9,2

Apartment Melina

Ubytování (Apartmán) Apartment Melina. Apartment Melina se nachází v Omišalji, 550 metrů od pláží Vecja a Jadran. Ubytování Apartment Melina se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kiara

9,1

Apartment Kiara

Ubytování (Apartmán) Apartment Kiara. Apartmán Kiara se nachází u pláže v městečku Omišalj. Ubytování Apartment Kiara se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Masha

9,1

Villa Masha

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Masha. Situated in Omišalj, Villa Masha features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Masha se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Miskovic

9,1

Apartments Miskovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Miskovic. Apartmány Miskovic se nachází ve městečku Omišalj. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací a zahradou s grilem. Ubytování Apartments Miskovic se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Branimir

9,1

Apartment Branimir

Ubytování (Apartmány) Apartment Branimir. Located in Omišalj in the Krk Island region and Krsevanj Beach reachable within less than 1 km, Apartment Branimir provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartment Branimir se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 2

9

Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Apartman 2. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman 2 is set in Omišalj. Ubytování Apartman 2 se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Vila Lavanda

8,9

Apartments Vila Lavanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Lavanda. Apartmány Vila Lavanda se nachází v Omišalji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s výhledem na moře a zázemím pro grilování. Ubytování Apartments Vila Lavanda se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Jednosobni apartman anicic coric

8,9

Jednosobni apartman anicic coric

Ubytování (Apartmán) Jednosobni apartman anicic coric. Set in Omišalj, Jednosobni apartman anicic coric offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Jednosobni apartman anicic coric se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman "Sabine 2"

8,9

Apartman "Sabine 2"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Sabine 2". Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman "Sabine 2" is situated in Omišalj. Ubytování Apartman "Sabine 2" se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Viktorija

8,8

Apartments Viktorija

Ubytování (Apartmán) Apartments Viktorija. Apartments Viktorija se nachází v lese a poskytují tak chladnější vzduch i během letních dnů. Ubytování Apartments Viktorija se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Michael Insel Krk

8,7

Apartments Michael Insel Krk

Ubytování (Apartmány) Apartments Michael Insel Krk. Apartmány Michael Insel Krk se nachází v Omišalji a nabízí balkon. Ubytování Apartments Michael Insel Krk se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Green Paradise

8,7

Apartment Green Paradise

Ubytování (Apartmány) Apartment Green Paradise. Apartmán Green Paradise se nachází ve městě Omišalj a nabízí výhled do zahrady a gril. Ubytování Apartment Green Paradise se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Anicic Coric

8,6

Apartments Anicic Coric

Ubytování (Apartmán) Apartments Anicic Coric. Set in Omišalj, Apartments Anicic Coric offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Anicic Coric se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Villa Rosmarin

8,6

Apartments Villa Rosmarin

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Rosmarin. Apartments Villa Rosmarin se nachází jen 200 metrů od moře a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování, s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Rosmarin se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Bed&Breakfast Villa Eva

8,5

Bed&Breakfast Villa Eva

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Villa Eva. Offering a restaurant and a private beach area, Bed&Breakfast Eva is located in Omišalj. Ubytování Bed&Breakfast Villa Eva se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Simunic Omisalj

8,5

Apartman Simunic Omisalj

Ubytování (Apartmán) Apartman Simunic Omisalj. Apartman Simunic Omisalj se nachází přímo u moře ve městě Omišalj a nabízí terasu, výhled na moře a balkon. Ubytování Apartman Simunic Omisalj se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Matić

8,4

Apartments Matić

Ubytování (Apartmány) Apartments Matić. Apartments Matić se nachází jen 350 metrů od moře, 3,5 km od městečka Omišalj a 2,5 km od rijeckého letiště. Ubytování Apartments Matić se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Ana

8,1

Apartmani Ana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ana. Apartmány Ana se nachází v městečku Omišalj a nabízí restauraci, zahradu, terasu, zázemí pro grilování, soukromý úsek pláže a ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartmani Ana se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Katica

8,1

Apartments Katica

Ubytování (Apartmány) Apartments Katica. Klimatizované Apartmány Katica se nacházejí v městečku Omišalj, 2,6 km od letiště Rijeka. Ubytování Apartments Katica se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Vila Maja

8,1

Vila Maja

Ubytování (Apartmán) Vila Maja. Vila Maja se nachází na pláži v Omišalji. Wi-Fi je dostupné zdarma. Tento 3hvězdičkový apartmán nabízí výhled na moře. Ubytování stojí 44 km od Bašky. Ubytování Vila Maja se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Mobile Homes Camping Omišalj

8

Mobile Homes Camping Omišalj

Ubytování (Kemp) Mobile Homes Camping Omišalj. KAMPING OMIŠALJ se nachází v Omišalji na ostrově Krk, 550 metrů od pláže Krsevanj. Ubytování Mobile Homes Camping Omišalj se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)