Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments in Komarna 6370

Private parking is available on site. The apartment has 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchenette that provides guests with a fridge and a stovetop. Situated 100 metres from Beach Komarna, 500 metres from Beach Popova Luka and 700 metres from Beach Duboka, Apartments in Komarna 6370 features accommodation set in Komarna. The nearest airport is Dubrovnik Airport, 93 km from the apartment.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartments in Komarna 6370

 • Soukromé parkování je možné za 3 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Varná deska
 • Lednička
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Toaleta
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Klimatizace Dodatečný poplatek

Jiná ubytování ve městě Komarna

Apartments Morska Vila

10

Apartments Morska Vila

Ubytování (Apartmán) Apartments Morska Vila. Apartments Morska Vila 4 se nachází v obci Komarna, 100 metrů od pláže Komarna a 550 metrů od pláže Popova Luka. Ubytování Apartments Morska Vila se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Vila LUCA

10

Vila LUCA

Ubytování (Apartmán) Vila LUCA. Vila LUCA se nachází v obci Komarna, 150 metrů od pláže Komarna, 400 metrů od pláže Popova Luka a 650 metrů od pláže Duboka. Ubytování Vila LUCA se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Frana

10

Apartment Frana

Ubytování (Apartmán) Apartment Frana. Apartmán Frana se nachází jen pár kroků od pláže Komarna a nabízí výhled na moře, terasu a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartment Frana se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment resort

10

Apartment resort

Ubytování (Apartmány) Apartment resort. Apartment resort se nachází v obci Komarna v Dubrovnicko-neretvanské župě, 100 metrů od pláže Komarna. Ubytování Apartment resort se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Bella Vista

9,9

Bella Vista

Ubytování (Apartmány) Bella Vista. Bella Vista se nachází 350 metrů od pláže Komarna a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bella Vista se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home

9,8

Holiday Home

Ubytování (Apartmány) Holiday Home. Holiday Home se nachází v obci Komarna a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Některé mají balkon a/nebo terasu. Ubytování Holiday Home se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Kata

9,7

Villa Kata

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kata. Villa Kata se nachází u pláže v malém letovisku Klek a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, terasou, neplaceným soukromým parkovištěm a bezplatným... Ubytování Villa Kata se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Morska Vila 3

9,7

Apartments Morska Vila 3

Ubytování (Apartmán) Apartments Morska Vila 3. Apartments Morska Vila 3 se nachází v obci Komarna, 550 metrů od pláže Popova Luka a 750 metrů od pláže Duboka. Ubytování Apartments Morska Vila 3 se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment First Row

9,5

Apartment First Row

Ubytování (Apartmán) Apartment First Row. Set in Klek, within 300 metres of Beach Komarna and less than 1 km of Beach Popova Luka, Apartment First Row offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment First Row se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Ivano

9,3

Apartments Ivano

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivano. Apartments Ivano jsou apartmány a pokoj situované v Komarně, 30 km od Medžugorie. Dům má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartments Ivano se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Pavla

8,7

Villa Pavla

Ubytování (Apartmány) Villa Pavla. Villa Pavla se nachází v Komarně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Villa Pavla se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Pazin

8,6

Apartman Pazin

Ubytování (Apartmán) Apartman Pazin. Located in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Pazin features a balcony and sea views. Ubytování Apartman Pazin se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments and Rooms Florijan

7,7

Apartments and Rooms Florijan

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Florijan. Penzion Apartments and Rooms Florijan se nachází v obci Komarna a nabízí pokoje s klimatizací a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartments and Rooms Florijan se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Mila

7,6

Apartmani Mila

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mila. Apartmani Mila se nachází v Komarně, 10 km od Neumu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Mila se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment in Komarna with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4252-4

Apartment in Komarna with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4252-4

Ubytování (Apartmán) Apartment in Komarna with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4252-4. Apartment in Komarna with balcony, air-conditioning, Wi-Fi, pračka 4252-4 se nachází v Komarně a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Apartment in Komarna with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4252-4 se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Dragobratović

Apartmani Dragobratović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dragobratović. Located in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, with Beach Komarna and Beach Popova Luka nearby, Apartmani Dragobratović provides accommodation... Ubytování Apartmani Dragobratović se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Komarna

Apartmani Komarna

Ubytování (Apartmán) Apartmani Komarna. Apartmani Komarna se nachází v obci Komarna, 650 metrů od pláže Popova Luka a necelý 1 km od pláže Duboka. Nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartmani Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Rea

Apartment Rea

Ubytování (Apartmán) Apartment Rea. Featuring a terrace with sea views, a restaurant and a garden, Apartment Rea can be found in Klek, close to Beach Komarna and 350 metres from Beach Popova... Ubytování Apartment Rea se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Zoya

Apartments Zoya

Ubytování (Penzion – hostinec) Apartments Zoya. Featuring a restaurant, Apartments Zoya is set in Komarna. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Apartments Zoya se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Gabrijela - Villa Komarna

Apartments Gabrijela - Villa Komarna

Ubytování (Apartmány) Apartments Gabrijela - Villa Komarna. Apartments Gabrijela - Villa Komarna se nachází v Komarně v dubrovnicko-neretvanském regionu a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Gabrijela - Villa Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Sunny Apartment Dubra

Sunny Apartment Dubra

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment Dubra. Located in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, Sunny Apartment Dubra features a patio and sea views. Ubytování Sunny Apartment Dubra se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

VILLA ANA

VILLA ANA

Ubytování (Apartmány) VILLA ANA. With a garden and a terrace, VILLA ANA is situated in Komarna and provides free WiFi. Međugorje is 30 km from the apartment, while Mostar is 50 km away. Ubytování VILLA ANA se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Nice apartment in Komarna with WiFi and 3 Bedrooms

Nice apartment in Komarna with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Komarna with WiFi and 3 Bedrooms. Nice apartment se nachází v obci Komarna, asi 300 metrů od pláže Popova Luka, a nabízí ubytování s výhledem na moře, Wi-Fi, 3 ložnicemi, balkonem a... Ubytování Nice apartment in Komarna with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).