Hledat

Ubytování

Apartments in Komarna 6370 Apartmán

20356 Komarna, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartments in Komarna 6370. Situated 100 metres from Beach Komarna, 500 metres from Beach Popova Luka and 700 metres from Beach Duboka, Apartments in Komarna 6370 features... Ubytování Apartments in Komarna 6370 se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Apartments in Komarna 6370

Private parking is available on site. The apartment has 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchenette that provides guests with a fridge and a stovetop. Situated 100 metres from Beach Komarna, 500 metres from Beach Popova Luka and 700 metres from Beach Duboka, Apartments in Komarna 6370 features accommodation set in Komarna. The nearest airport is Dubrovnik Airport, 93 km from the apartment.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartments in Komarna 6370

 • Soukromé parkování je možné za 3 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Varná deska
 • Lednička
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Toaleta
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Klimatizace Dodatečný poplatek

Jiná ubytování ve městě Komarna

Villa Mare

9,9

Villa Mare

Ubytování (Apartmány) Villa Mare. Vila Mare se nachází v obci Komarna v Dubrovnicko-neretvanské župě, 30 km od města Međugorje a 50 km od Mostaru. Nabízí venkovní bazén a gril. Ubytování Villa Mare se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Gelo

9,9

Apartmani Gelo

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gelo. Apartmány Gelo se nachází ve vesnici Komarna a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zázemím pro grilování a... Ubytování Apartmani Gelo se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Dorida

9,9

Apartments Villa Dorida

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa Dorida. Apartmány Villa Dorida se nachází přímo u pláže ve vesnici Komarna a pro hosty je zde připraveno klimatizované ubytování. Ubytování Apartments Villa Dorida se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Kata

9,7

Villa Kata

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kata. Villa Kata se nachází u pláže v malém letovisku Klek a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, terasou, neplaceným soukromým parkovištěm a bezplatným... Ubytování Villa Kata se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mara

9,7

Villa Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mara. Villa Mara se nachází v Komarně v dubrovnicko-neretvanské župě. Tento prázdninový dům má terasu, gril a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Mara se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Boženka

9,5

Apartments Boženka

Ubytování (Apartmány) Apartments Boženka. Tříhvězdičkové Apartmány Boženka se nachází ve vesnici Komarna a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Boženka se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment First Row

9,5

Apartment First Row

Ubytování (Apartmán) Apartment First Row. Set in Klek, within 300 metres of Beach Komarna and less than 1 km of Beach Popova Luka, Apartment First Row offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment First Row se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Lucija-Komarna

9,5

Guesthouse Lucija-Komarna

Ubytování (Penzion) Guesthouse Lucija-Komarna. Penzion Lucija-Komarna se nachází v Komarně, 30 km od Medžugorie. Nabízí Wi-Fi zdarma, gril a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Guesthouse Lucija-Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Ivano

9,3

Apartments Ivano

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivano. Apartments Ivano jsou apartmány a pokoj situované v Komarně, 30 km od Medžugorie. Dům má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartments Ivano se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Apartment Tedo

9

Holiday Home Apartment Tedo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Apartment Tedo. Holiday Home Apartment Tedo se nachází v městečku Komarna a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Holiday Home Apartment Tedo se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

AG Komarna-Apartments Gabrijela

8,8

AG Komarna-Apartments Gabrijela

Ubytování (Apartmány) AG Komarna-Apartments Gabrijela. AG Komarna-Apartments Gabrijela se nachází v Komárně, 10 km od Neumu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování AG Komarna-Apartments Gabrijela se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Pavla

8,7

Villa Pavla

Ubytování (Apartmány) Villa Pavla. Villa Pavla se nachází v Komarně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Villa Pavla se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pazin

8,6

Apartman Pazin

Ubytování (Apartmán) Apartman Pazin. Located in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Pazin features a balcony and sea views. Ubytování Apartman Pazin se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mediteraneo

7,9

Apartments Mediteraneo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mediteraneo. Apartmány Mediteraneo se nachází v obci Komarna. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Mediteraneo se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments and Rooms Florijan

7,7

Apartments and Rooms Florijan

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Florijan. Penzion Apartments and Rooms Florijan se nachází v obci Komarna a nabízí pokoje s klimatizací a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartments and Rooms Florijan se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mila

7,6

Apartmani Mila

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mila. Apartmani Mila se nachází v Komarně, 10 km od Neumu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Mila se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tramonto

7,1

Tramonto

Ubytování (Apartmány) Tramonto. Located in Komarna, 9 km from Neum, Tramonto provides a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Tramonto se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Sutalo

Apartman Sutalo

Ubytování (Apartmán) Apartman Sutalo. Set in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Sutalo has a patio and sea views. Ubytování Apartman Sutalo se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Amazing apartment in Komarna w/ WiFi

Amazing apartment in Komarna w/ WiFi

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Komarna w/ WiFi. Amazing apartment in Komarna w/ WiFi is set in Komarna. The air-conditioned accommodation is 10 km from Neum. Ubytování Amazing apartment in Komarna w/ WiFi se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Komarna

One-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Komarna. One-Bedroom Apartment in Komarna is set in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Three-Bedroom Apartment in Komarna

Three-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Komarna. Three-Bedroom Apartment in Komarna is located in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

STRANDHAUS Goranka mit Wohlfühlgarantie direkt am Meer WG 1

STRANDHAUS Goranka mit Wohlfühlgarantie direkt am Meer WG 1

Ubytování (Apartmán) STRANDHAUS Goranka mit Wohlfühlgarantie direkt am Meer WG 1. STRANDHAUS Goranka mit Wohlfühlgarantie direkt am Meer WG 1 is situated in Komarna and offers a restaurant, a private beach area and water sports... Ubytování STRANDHAUS Goranka mit Wohlfühlgarantie direkt am Meer WG 1 se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Vesna

Apartments Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartments Vesna. Apartments Vesna has sea views, free WiFi and free private parking, located in Komarna. Ubytování Apartments Vesna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Mediterano

Villa Mediterano

Ubytování (Apartmány) Villa Mediterano. Located in Komarna, 10 km from Neum, Villa Mediterano provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Villa Mediterano se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Ivana Klek

Apartments Ivana Klek

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana Klek. Situated in Komarna, 10 km from Neum, Apartments Ivana Klek features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Ivana Klek se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Dragobratović

Apartmani Dragobratović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dragobratović. Located in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, with Beach Komarna and Beach Popova Luka nearby, Apartmani Dragobratović provides accommodation... Ubytování Apartmani Dragobratović se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Komarna w/ 2 Bedrooms

Nice home in Komarna w/ 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Komarna w/ 2 Bedrooms. Situated in Komarna and only 50 metres from Beach Komarna, Nice home in Komarna w/ 2 Bedrooms features accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytování Nice home in Komarna w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Seka

Apartments Seka

Ubytování (Apartmány) Apartments Seka. Located 30 km from Međugorje, Apartments Seka offers accommodation in Komarna. The unit is 50 km from Mostar. Ubytování Apartments Seka se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Zoya

Apartments Zoya

Ubytování (Penzion – hostinec) Apartments Zoya. Featuring a restaurant, Apartments Zoya is set in Komarna. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Apartments Zoya se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gabrijela - Villa Komarna

Apartments Gabrijela - Villa Komarna

Ubytování (Apartmány) Apartments Gabrijela - Villa Komarna. Apartments Gabrijela - Villa Komarna se nachází v Komarně v dubrovnicko-neretvanském regionu a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Gabrijela - Villa Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bonaca

Apartment Bonaca

Ubytování (Apartmán) Apartment Bonaca. Apartment Bonaca is located in Komarna and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Apartment Bonaca se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Komarna

One-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Komarna. One-Bedroom Apartment in Komarna is situated in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Rea

Apartment Rea

Ubytování (Apartmán) Apartment Rea. Featuring a terrace with sea views, a restaurant and a garden, Apartment Rea can be found in Klek, close to Beach Komarna and 350 metres from Beach Popova... Ubytování Apartment Rea se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Komarna

Two-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Komarna. Two-Bedroom Apartment in Komarna is set in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Komarna

Two-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Komarna. Two-Bedroom Apartment in Komarna is set in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Komarna

Two-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Komarna. Two-Bedroom Apartment in Komarna is situated in Komarna. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Awesome apartment in Komarna w/ 1 Bedrooms

Awesome apartment in Komarna w/ 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Komarna w/ 1 Bedrooms. Awesome apartment in Komarna w/ 1 Bedrooms is set in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování Awesome apartment in Komarna w/ 1 Bedrooms se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Three-Bedroom Apartment in Komarna

Three-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Komarna. Three-Bedroom Apartment in Komarna is situated in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Komarna Cr

Apartment Komarna Cr

Ubytování (Apartmán) Apartment Komarna Cr. Apartment Komarna Cr is situated in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Komarna Cr se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Komarna Komarna III

Apartment Komarna Komarna III

Ubytování (Apartmán) Apartment Komarna Komarna III. Apartment Komarna Komarna III is located in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Komarna Komarna III se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Komarna

One-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Komarna. One-Bedroom Apartment in Komarna is set in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Komarna

One-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Komarna. One-Bedroom Apartment in Komarna is set in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Komarna

One-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Komarna. One-Bedroom Apartment in Komarna is situated in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

VILLA ANA

VILLA ANA

Ubytování (Apartmány) VILLA ANA. With a garden and a terrace, VILLA ANA is situated in Komarna and provides free WiFi. Međugorje is 30 km from the apartment, while Mostar is 50 km away. Ubytování VILLA ANA se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Apartment Dubra

Sunny Apartment Dubra

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment Dubra. Located in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, Sunny Apartment Dubra features a patio and sea views. Ubytování Sunny Apartment Dubra se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments SASA in Komarna (4252)

Apartments SASA in Komarna (4252)

Ubytování (Apartmány) Apartments SASA in Komarna (4252). Set in Komarna, 10 km from Neum, Apartments SASA in Komarna (4252) offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments SASA in Komarna (4252) se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Empire

Apartment Empire

Ubytování (Apartmán) Apartment Empire. Apartment Empire se nachází na pláži v letovisku Komarna, 5 km od obce Klek, a nabízí terasu s výhledem na moře, společný bazén se slanou vodou a ubytování... Ubytování Apartment Empire se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Michel

Villa Michel

Ubytování (Apartmány) Villa Michel. Located in Komarna, 10 km from Neum, Villa Michel provides a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Michel se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Strandhaus Goranka EG 3

Strandhaus Goranka EG 3

Ubytování (Apartmán) Strandhaus Goranka EG 3. Situated in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, Strandhaus Goranka EG 3 features a balcony and lake views. Ubytování Strandhaus Goranka EG 3 se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Galeb Komarna

Apartment Galeb Komarna

Ubytování (Apartmán) Apartment Galeb Komarna. Set in Komarna in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Galeb Komarna features a patio and sea views. Ubytování Apartment Galeb Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

0-Bedroom Apartment in Komarna

0-Bedroom Apartment in Komarna

Ubytování (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Komarna. 0-Bedroom Apartment in Komarna is situated in Komarna and offers barbecue facilities. Ubytování 0-Bedroom Apartment in Komarna se nachází ve městě Komarna (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).