Hledat

Ubytování

Apartments Horizont Apartmány

Marušići 4, 21335 Brist, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Horizont. Apartments Horizont features sea views, free WiFi and free private parking, set in Brist, 100 metres from Biserka Beach. Ubytování Apartments Horizont se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Horizont

A terrace is available on site and cycling can be enjoyed within close proximity of the apartment. An oven and stovetop are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. Each unit is fitted with a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Apartments Horizont features sea views, free WiFi and free private parking, set in Brist, 100 metres from Biserka Beach. Ravanje Beach is 600 metres from Apartments Horizont, while FFK Beach is less than 1 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Horizont

 • Venkovní krb
 • Gril
 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pláž
 • Šnorchlování
 • Potápění
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkovací garáž
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Brist

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunrise. Situated in Brist, 33 km from Tučepi, Apartments Sunrise features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Sunrise se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Zlatko

9,8

Villa Zlatko

Ubytování (Apartmány) Villa Zlatko. Vila Zlatko se nachází na pláži v Bristu a nabízí zahradu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Zlatko se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Zvonik

9,7

Apartments Zvonik

Ubytování (Apartmány) Apartments Zvonik. Apartmány Zvonik se nachází ve vesnici Brist, 50 km od Neumu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Zvonik se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Martina Brist

9,7

Apartments Martina Brist

Ubytování (Penzion) Apartments Martina Brist. Apartments Martina Brist se nachází v Bristu u pláže. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Martina Brist se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Sea view

9,7

Apartman Sea view

Ubytování (Penzion) Apartman Sea view. Apartman Sea View nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Sea view se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Adria

9,5

Villa Adria

Ubytování (Apartmány) Villa Adria. Villa Adria se nachází v Bristu a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem, terasou a posezením. Ubytování Villa Adria se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Pension Kathi

9,4

Pension Kathi

Ubytování (Penzion) Pension Kathi. Pension Kathi se nachází ve městě Brist a nabízí zahradu a terasu. Ve všech pokojích je vlastní koupelna se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Kathi se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Maric Rooms

9,4

Pension Maric Rooms

Ubytování (Penzion) Pension Maric Rooms. Penzion Marić Rooms se nachází v obci Brist a nabízí zahradu, sdílený lounge, gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pension Maric Rooms se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pansion Franka

9,4

Apartments Pansion Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Pansion Franka. Apartmány Pansion Franka se nachází v Bristu, 32 km od města Tučepi. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pansion Franka se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Vrisak

9,4

Apartments Vrisak

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrisak. Apartments Vrisak se nachází v Bristu, 33 km od Tučepi. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Vrisak se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Tina

9,4

Apartments Tina

Ubytování (Apartmány) Apartments Tina. Situated in Brist, 49 km from Neum, Apartments Tina features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Tina se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anka

9,3

Apartment Anka

Ubytování (Apartmány) Apartment Anka. Apartment Anka se nachází v Bristu, 50 km od Neumu. Nnabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Anka se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Alexa

9,3

Apartments Alexa

Ubytování (Apartmány) Apartments Alexa. Apartments Alexa se nachází v Bristu, 49 km od Neumu. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Alexa se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lukić

9,3

Apartmani Lukić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lukić. Apartmány Lukić se nachází v Bristu, 50 km od Neumu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Lukić se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

APARTMANI M&M

9,2

APARTMANI M&M

Ubytování (Aparthotel) APARTMANI M&M. Apartmani M&M se nachází v Bristu, 50 km od Neumu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMANI M&M se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivica Mateljak

9,2

Apartments Ivica Mateljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivica Mateljak. Apartmány Ivica Mateljak se nachází v Bristu, 33 km od Tučepi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ivica Mateljak se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mladenka

9,1

Apartments Mladenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladenka. Apartmány Mladenka se nachází v Bristu, 33 km od Tučepi. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mladenka se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments VN

8,9

Apartments VN

Ubytování (Apartmány) Apartments VN. Apartments VN se nachází v Bristu a nabízí apartmány s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments VN se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tilda

8,9

Apartments Tilda

Ubytování (Apartmány) Apartments Tilda. Apartments Tilda je situován v malém turistickém městečku Brist, pouhých 60 metrů od oblázkové pláže, a je obklopen zahradou s tradiční dalmatskou zelení. Ubytování Apartments Tilda se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mimoza

8,9

Apartments Mimoza

Ubytování (Apartmány) Apartments Mimoza. Apartmány Mimoza se nacházejí u pláže v obci Brist, 30 km od Međugorje, a poskytují terasu a výhled na moře. Makarská je vzdálená 32 km odtud. Ubytování Apartments Mimoza se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lucija

8,6

Apartment Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartment Lucija. Apartmány Lucija se nachází v Bristu, 49 km od Neumu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lucija se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nina Brist

8,6

Apartment Nina Brist

Ubytování (Apartmán) Apartment Nina Brist. Apartment Nina Brist se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, 33 km od Tučepi. Ubytování Apartment Nina Brist se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Marta

7,7

Villa Marta

Ubytování (Penzion) Villa Marta. Villa Marta is situated in Brist. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Marta se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Ankora

7,6

Apartmani Ankora

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ankora. Apartmani Ankora se nacházejí ve vesnici Brist, 50 km od města Neum. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Ankora se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brist 11039b

7

Apartment Brist 11039b

Ubytování (Penzion) Apartment Brist 11039b. Apartment Brist 11039b se nachází v Bristu, 39 km od letoviska Makarska, a nabízí klimatizaci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Brist 11039b se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist (641)

Apartment Brist (641)

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist (641). Apartmán Brist (641) se nachází v městečku Brist a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také balkon. Ubytování Apartment Brist (641) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Color Apartmani Miošić

Color Apartmani Miošić

Ubytování (Privát) Color Apartmani Miošić. Color Apartmani Miošić se nachází v Bristu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Color Apartmani Miošić se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Pinet

Vila Pinet

Ubytování (Apartmány) Vila Pinet. Vila Pinet se nachází v malé obci Brist, 49 km od města Neum. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Pinet se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078. Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078 is a 3-star property situated in Brist. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Brist (Makarska) - 11078 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 15465

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 15465

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brist (Makarska) - 15465. Apartmán Brist 15465b se nachází v Bristu. Nabízí Wi-Fi zdarma a posezení. Chaty mají balkon, TV a koupelnu se sprchou. Ubytování Apartments by the sea Brist (Makarska) - 15465 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620

Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620. Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620 provides air-conditioned accommodation in Brist. Ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Brist (Makarska) - 15620 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Renata

Apartment Renata

Ubytování (Apartmán) Apartment Renata. Set in Brist in the Split-Dalmatia County region, Apartment Renata features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Renata se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mira

Apartments Mira

Ubytování (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira se nachází ve vesnici Brist, 32 km od Tučepi, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mira se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mio

Apartments Mio

Ubytování (Apartmány) Apartments Mio. Set in Brist, 49 km from Neum, Apartments Mio offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Mio se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kate

Apartments Kate

Ubytování (Apartmány) Apartments Kate. Apartments Kate se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí bezplatné parkování. Ubytování Apartments Kate se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments M&F

Apartments M&F

Ubytování (Apartmány) Apartments M&F. Apartmány M&F se nacházejí v Bristu. Nabízejí Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments M&F se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10)

Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10). Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10) is set in Brist. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tučepi. Ubytování Apartment in Brist with Air condition, WIFI (3772-10) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2)

Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2). Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2) is located in Brist. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tučepi. Ubytování Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Damjan

Apartments Damjan

Ubytování (Apartmány) Apartments Damjan. Apartmán Damjan se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě. Nabízí terasu, plně vybavený kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Damjan se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Riva

Hotel Riva

Ubytování (Hotel) Hotel Riva. Located in Brist, Hotel Riva features a restaurant, free bikes, bar, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Riva se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anastasia

Villa Anastasia

Ubytování (Apartmán) Villa Anastasia. Villa Anastasia se nachází v obci Brist, 49 km od města Neum. Apartmán má 1 samostatnou ložnici, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Villa Anastasia se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096

Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096. Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Brist, 50 metres from Ravanje Beach. Ubytování Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Stana 3

Apartman Stana 3

Ubytování (Apartmán) Apartman Stana 3. Apartman Stana 3 is located in Brist. The accommodation is 47 km from Mostar. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Apartman Stana 3 se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brist 15465a

Apartment Brist 15465a

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 15465a. Apartment Brist 15465a se nachází v obci Brist a nabízí ubytování s balkonem, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Brist 15465a se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist 11078b

Apartment Brist 11078b

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 11078b. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Brist, 30 km od Medžugorje a 32 km od Makarské. Ubytování Apartment Brist 11078b se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist 11078c

Apartment Brist 11078c

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 11078c. Located in Brist in the Split-Dalmatia County region, Apartment Brist 11078c features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Brist 11078c se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beach House Buinac

Beach House Buinac

Ubytování (Apartmány) Beach House Buinac. Beach House Buinac se nachází v obci Brist, 33 km od Tučepi. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beach House Buinac se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3)

Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3). Set in Brist, Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3) offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6)

Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6). Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6) is located in Brist. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tučepi. Ubytování Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-6) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8)

Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8). Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8) is situated in Brist. The air-conditioned accommodation is 33 km from Tučepi. Ubytování Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8) se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dominko

Apartments Dominko

Ubytování (Apartmány) Apartments Dominko. Apartmány Dominko se nachází v obci Brist a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Součástí apartmánů je kuchyňský kout a také posezení s TV. Ubytování Apartments Dominko se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).