Hledat

Ubytování

Apartments home Maia Lena Maslenica - CDN051021-EYB Apartmán

23243 Maslenica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartments home Maia Lena Maslenica - CDN051021-EYB. Situated in Maslenica, Apartments home Maia Lena Maslenica - CDN051021-EYB features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments home Maia Lena Maslenica - CDN051021-EYB se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments home Maia Lena Maslenica - CDN051021-EYB

Zadar is 35 km from the apartment, while Bibinje is 40 km from the property. The accommodation is 42 km from Nin. Situated in Maslenica, Apartments home Maia Lena Maslenica - CDN051021-EYB features accommodation with a terrace and free WiFi. The nearest airport is Zadar Airport, 33 km from Apartments home Maia Lena Maslenica - CDN051021-EYB. The apartment has 3 bedrooms, a TV, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 1 bathroom with a shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments home Maia Lena Maslenica - CDN051021-EYB

 • Parkování není možné.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Maslenica

Apartman Baredine

10

Apartman Baredine

Ubytování (Apartmán) Apartman Baredine. Apartmán Baredine se nachází v Maslenici. K zázemí patří zahrada a hosté si mohou užívat výhled na moře a využívat zdarma Wi-Fi. Ubytování Apartman Baredine se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

3 masline

10

3 masline

Ubytování (Apartmán) 3 masline. Featuring sea views, 3 masline provides accommodation with a garden and a patio, around 2.9 km from Dzika Rovanijska Beach. Ubytování 3 masline se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Domagoj

10

Apartman Domagoj

Ubytování (Apartmán) Apartman Domagoj. Apartman Domagoj se nachází v Maslenici, 43 od Ninu, a nabízí zahradu, terasu, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Domagoj se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mare

9,9

Apartmani Mare

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mare. Situated in Maslenica, 43 km from Nin, Apartmani Mare features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Mare se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments ''Suzie''

9,9

Apartments ''Suzie''

Ubytování (Apartmány) Apartments ''Suzie''. Situated in Jasenice, 43 km from Nin, Apartments ''Suzie'' features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments ''Suzie'' se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Amareta

9,9

Apartment Amareta

Ubytování (Apartmán) Apartment Amareta. Situated in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Amareta has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Amareta se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Agrijan

9,8

Apartments Agrijan

Ubytování (Apartmány) Apartments Agrijan. Apartmány Agrijan se nacházejí v obci Maslenica, 35 km od Zadaru, a nabízejí gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Agrijan se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Zara

9,8

House Zara

Ubytování (Prázdninový dům) House Zara. Prázdninový dům Zara s výhledem na moře se nachází v městečku Maslenice, pouze 200 metrů od pláže a má velkou terasu, kde můžete zdarma využívat gril. Ubytování House Zara se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nina

9,7

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Apartments Nina se nachází v obci Maslenica, pouhých 600 metrů od moře, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i zahradu. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Lavanda

9,7

Apartman Lavanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Lavanda. Offering free WiFi, Apartman Lavanda is set on the beachfront in Maslenica. The accommodation is 42 km from Nin. Ubytování Apartman Lavanda se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Barba

9,7

Apartments Barba

Ubytování (Apartmány) Apartments Barba. Apartments Barba je ubytování s možností vlastního stravování v obci Maslenica. Součástí apartmánu je TV, klimatizace a balkon. Ubytování Apartments Barba se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Maruna

9,7

House Maruna

Ubytování (Apartmány) House Maruna. House Maruna se nachází v Maslenici, 28 km od Zadaru. Nabízí klimatizaci a Wi-Fi zdarma. Ubytování House Maruna se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Zen

9,7

Apartments Zen

Ubytování (Apartmán) Apartments Zen. Apartmány Zen se nachází v Maslenici, 43 km od Ninu, a nabízí zahradu, venkovní bazén, výhled na bazén, klimatizaci, soukromé parkoviště a zdarma dostupné... Ubytování Apartments Zen se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barkica Amareta

9,7

Barkica Amareta

Ubytování (Apartmán) Barkica Amareta. Set in Maslenica in the Zadar County region, Barkica Amareta features a terrace and sea views. Ubytování Barkica Amareta se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Laura

9,7

Apartmani Laura

Ubytování (Apartmány) Apartmani Laura. Located in Maslenica, 42 km from Nin, Apartmani Laura provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Laura se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Orkula

9,6

Apartments Orkula

Ubytování (Apartmány) Apartments Orkula. Apartmány Orkula se nachází 400 metrů od mostu Maslenica a nabízí moderně vybavené apartmány s balkonem a výhledem na Novigradské moře, klimatizaci a... Ubytování Apartments Orkula se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Anka

9,6

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Located in Maslenica, 42 km from Nin, Apartments Anka provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Monte Cristo

9,6

Apartman Monte Cristo

Ubytování (Apartmán) Apartman Monte Cristo. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Maslenica, 28 km od města Zadar. Nabízí terasu, zahradu s grilem a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Monte Cristo se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Mark

9,6

Apartment Mark

Ubytování (Apartmán) Apartment Mark. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Mark features a patio and garden views. Ubytování Apartment Mark se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Most

9,6

Apartmani Most

Ubytování (Apartmán) Apartmani Most. Apartmani Most se nachází ve vesnici Maslenica, 42 km od Ninu. Nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Most se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ferreri

9,5

Apartments Ferreri

Ubytování (Apartmán) Apartments Ferreri. Apartmán Ferreri se nachází v obci Maslenica a nabízí zahradu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a šipky. Ubytování Apartments Ferreri se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Josipa

9,5

Haus Josipa

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Josipa. Haus Josipa se nachází v Maslenici, 42 km od města Nin. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Josipa se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mihalić

9,5

Apartment Mihalić

Ubytování (Apartmány) Apartment Mihalić. Apartment Mihalić se nachází v přístavní vesnici Maslenica. Ubytování Apartment Mihalić se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Maia Lena

9,5

Apartments Maia Lena

Ubytování (Apartmány) Apartments Maia Lena. Apartmány Maia Lena v Maslenici nabízejí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Maia Lena se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Gajtana

9,5

Apartman Gajtana

Ubytování (Apartmán) Apartman Gajtana. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Apartman Gajtana provides accommodation in Maslenica with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Gajtana se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Mala Sirena

9,4

Apartmani Mala Sirena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mala Sirena. Apartmán Mala Sirena se nachází v osadě Maslenica a nabízí balkon. Ubytování Apartmani Mala Sirena se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Biba

9,4

Apartman Biba

Ubytování (Apartmán) Apartman Biba. Set just 2.6 km from Dzika Rovanijska Beach, Apartman Biba offers accommodation in Maslenica with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Apartman Biba se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Eva

9,4

Apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Apartment Eva. Apartmán Eva se nachází v obci Maslenica, 28 km od Zadaru, a nabízí možnost vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Eva se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marija - Maslenica

9,3

Apartments Marija - Maslenica

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija - Maslenica. Apartmány Marija - Maslenica se nachází ve městě Maslenica, 44 km od Ninu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marija - Maslenica se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Frigan

9,3

Apartments Frigan

Ubytování (Apartmán) Apartments Frigan. Apartments Frigan se nachází v malé vesnici Jasenice, 400 metrů od pláže. Ubytování Apartments Frigan se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive House Apartments

9,3

Olive House Apartments

Ubytování (Apartmány) Olive House Apartments. Located in Maslenica in the Zadar County region, Olive House Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytování Olive House Apartments se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Hera

9,3

Holiday Home Hera

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hera. Prázdninový dům Hera v obci Maslenica nabízí terasu, výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a bezplatný pronájem jízdních kol. Ubytování Holiday Home Hera se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Danica

9,2

Apartment Danica

Ubytování (Apartmány) Apartment Danica. Apartmány Danica se nacházejí v Maslenici, 42 km od Ninu, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Danica se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Leon

9,2

Holiday Home Leon

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Leon. Holiday Home Leon se nachází ve městě Maslenica a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také zahrada. Ubytování Holiday Home Leon se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design-Beachresort

9,2

Design-Beachresort

Ubytování (Apartmány) Design-Beachresort. Boasting an outdoor pool and a fitness room, Design-Beachresort features accommodation situated in Maslenica, 42 km from Nin. Ubytování Design-Beachresort se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jure Božića 4

9,1

Apartments Jure Božića 4

Ubytování (Apartmány) Apartments Jure Božića 4. Apartmány Jure Božića 4 se nacházejí v obci Maslenica a nabízejí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jure Božića 4 se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stara Horvatia

9,1

Apartments Stara Horvatia

Ubytování (Apartmány) Apartments Stara Horvatia. Offering a barbecue and sun terrace, Apartments Stara Horvatia is situated in Maslenica in the Zadar County Region, 31 km from Zadar. Ubytování Apartments Stara Horvatia se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TIRAMOL

9

TIRAMOL

Ubytování (Apartmán) TIRAMOL. TIRAMOL is located in Maslenica and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování TIRAMOL se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Manda

9

Apartments Manda

Ubytování (Apartmány) Apartments Manda. Apartmány Manda se nacházejí v Maslenici, 42 km od Ninu. K dispozici je gril a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Manda se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Haus Ivka 400S

9

Haus Ivka 400S

Ubytování (Apartmán) Haus Ivka 400S. Haus Ivka 400S je klimatizovaný apartmán s balkonem, který se nachází v Maslenici. Ubytování Haus Ivka 400S se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Mitrović

8,9

Apartmani Mitrović

Ubytování (Penzion) Apartmani Mitrović. Apartmani Mitrović se nachází na pláži v Maslenici a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také prodej vstupenek a terasa. Ubytování Apartmani Mitrović se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jasen

8,9

Apartments Jasen

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasen. Situated in Maslenica, 42 km from Nin, Apartments Jasen features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Jasen se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Robi

8,6

Apartment Robi

Ubytování (Apartmán) Apartment Robi. Located in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Robi features a patio and sea views. Ubytování Apartment Robi se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Bele

8,4

Apartments Bele

Ubytování (Apartmány) Apartments Bele. Apartmány Bele se nachází v Maslenici, 42 km od Ninu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bele se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Silvija

7,6

Holiday Home Silvija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Silvija. Prázdninový dům Silvija je samostatně stojící prázdninový dům s klimatizací situovaný v Maslenici, 28 km od Zadaru. Ubytování Holiday Home Silvija se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Magis.1

Apartment Magis.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Magis.1. Situated in Maslenica in the Zadar County region, Apartment Magis.1 features a terrace. Ubytování Apartment Magis.1 se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Marita

Apartman Marita

Ubytování (Apartmán) Apartman Marita. Set in Maslenica in the Zadar County region, Apartman Marita has a garden. Ubytování Apartman Marita se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Two-Bedroom Apartment in Maslenica

Two-Bedroom Apartment in Maslenica

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Maslenica. Two-Bedroom Apartment in Maslenica is situated in Maslenica. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Maslenica se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Marita Apartman 2

Marita Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Marita Apartman 2. Set in Maslenica in the Zadar County region, Marita Apartman 2 has a patio and garden views. Ubytování Marita Apartman 2 se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

One-Bedroom Apartment in Maslenica

One-Bedroom Apartment in Maslenica

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Maslenica. One-Bedroom Apartment in Maslenica is set in Maslenica. Ubytování One-Bedroom Apartment in Maslenica se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Tonka

Tonka

Ubytování (Apartmán) Tonka. Located in Maslenica in the Zadar County region, Tonka features a patio and garden views. Ubytování Tonka se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).