Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments home Ana Kozino - CDN02097-DYB

Offering free WiFi and sea views, Apartments home Ana Kozino - CDN02097-DYB is an accommodation situated in Kožino, just 300 metres from Veliki mul Beach and 400 metres from Saint Peter North Beach. The nearest airport is Zadar Airport, 19 km from Apartments home Ana Kozino - CDN02097-DYB. Trsina Beach is 800 metres from the apartment. The apartment has 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchenette with a fridge and an oven, and 1 bathroom with a shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments home Ana Kozino - CDN02097-DYB

 • Parkování není možné.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Výhled na moře
 • Klimatizace Dodatečný poplatek

Jiná ubytování ve městě Kožino

Villa Arancia

10

Villa Arancia

Ubytování (Vila) Villa Arancia. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Arancia is situated in Kožino. Ubytování Villa Arancia se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Naranca

9,9

Apartment Naranca

Ubytování (Apartmán) Apartment Naranca. Apartmán Naranča se nachází v obci Kožino a nabízí klimatizaci, terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také balkon s výhledem na moře. Ubytování Apartment Naranca se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Gorana

9,8

Villa Gorana

Ubytování (Vila) Villa Gorana. Villa Gorana se nachází v obci Kožino, nedaleko pláže Veliki mul a 700 metrů od pláže Trsina. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, venkovní bazén a terasu. Ubytování Villa Gorana se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Happy garden house

9,7

Happy garden house

Ubytování (Prázdninový dům) Happy garden house. Happy garden house is located in Kožino and offers a garden and a terrace. Ubytování Happy garden house se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ema Kožino

9,7

Apartments Ema Kožino

Ubytování (Apartmány) Apartments Ema Kožino. Apartmány Ema Kožino se nachází v obci Kožino a nabízí 3hvězdičkové ubytování s přístupem do zahrady a terasu. Ubytování Apartments Ema Kožino se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna

9,6

Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna

Ubytování (Apartmány) Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna. Located in Kožino, 19 km from Vir, Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vila LEDA

9,5

Vila LEDA

Ubytování (Apartmány) Vila LEDA. Vila LEDA se nachází jen pár kroků od pláže Trsina a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Vila LEDA se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Kozino 5803a

9,5

Apartment Kozino 5803a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kozino 5803a. Situated on the beachfront in Kožino, Apartment Kozino 5803a has a private beach area and is close to Trsina Beach. Ubytování Apartment Kozino 5803a se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Ive

9,4

Apartman Ive

Ubytování (Apartmán) Apartman Ive. Apartmán Ive se nachází v obci Kožino, pouhých 20 km od města Vir. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady a na moře, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Ive se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

R&L Apartments

9,3

R&L Apartments

Ubytování (Apartmány) R&L Apartments. Located in Kožino, 20 km from Vir, R&L Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování R&L Apartments se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Pero

9,1

Apartments Pero

Ubytování (Apartmány) Apartments Pero. Apartments Pero has garden views, free WiFi and free private parking, set in Kožino, 300 metres from Saint Bartholomew Beach. Ubytování Apartments Pero se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ticic

9,1

Apartments Ticic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ticic. Apartmány Ticic se nachází přímo u pláže ve městě Kožino. Nabízí ubytování s výhledem na moře, klimatizací a balkonem nebo terasou. Ubytování Apartments Ticic se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Ksenija

9

Apartmani Ksenija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ksenija. Located 2.9 km from Punta Radman Beach, Apartmani Ksenija offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Ksenija se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Mimi

8,8

Apartman Mimi

Ubytování (Apartmány) Apartman Mimi. Apartman Mimi se nachází 300 metrů od pláže Saint Bartholomew a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. K dispozici je také terasa. Ubytování Apartman Mimi se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Blue Sea

8,7

Apartments Blue Sea

Ubytování (Apartmány) Apartments Blue Sea. Apartmány Blue Sea se nachází v obci Kožino. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Blue Sea se nachází ve městě Kožino (Chorvatsko - Zadarská župa).