Hledat

Ubytování

Apartments Gusti Apartmány

Na Bratkovicama 32, 20246 Drače, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Gusti. Apartmány Gusti se nachází v obci Drače a nabízí výhled na moře, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Gusti se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Apartments Gusti

Všechny apartmány mají posezení s pohovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, chladničkou a rychlovarnou konvicí. Ubytování je vzdálené 40 km od Korčuly a 99 km od Letiště Dubrovník. Apartmány Gusti se nachází v obci Drače a nabízí výhled na moře, terasu a Wi-Fi zdarma. Na místě lze zajistit službu půjčení aut.

Vybavení ubytování Apartments Gusti

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Letištní transfer (zdarma)
 • Pronájem aut
 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Drače

Holiday home Nora

10

Holiday home Nora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nora. Holiday home Nora is set in Drače and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday home Nora se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Neda

9,8

Apartments Neda

Ubytování (Apartmány) Apartments Neda. Moderní Apartmány Neda se společnou terasou s grilem jsou situované v tradičním dalmatském domě v obci Drače, pouhých 10 metrů od moře. Ubytování Apartments Neda se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Frano

9,6

Apartment Frano

Ubytování (Apartmán) Apartment Frano. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve vesnici Drače, 35 km od Medžugorje. Je vzdálený 26 km od Korčuly a má bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Frano se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Sunj

9,5

Apartments Sunj

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunj. Apartmány Sunj se nachází v obci Drače a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, klimatizaci a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Sunj se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Branka

9,3

Apartmani Branka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Branka. Apartmani Branka nabízejí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi ve vesničce Drače. Ubytování Apartmani Branka se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Stipo

9,2

Apartments Stipo

Ubytování (Apartmány) Apartments Stipo. Apartments Stipo poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v obce Drače, přímo u mořského pobřeží. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Stipo se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

S&M Apartments

9,2

S&M Apartments

Ubytování (Apartmány) S&M Apartments. S&M Apartments se nachází v Drače, 39 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování S&M Apartments se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zovko

9

Apartments Zovko

Ubytování (Apartmány) Apartments Zovko. Apartments Zovko jsou moderně zařízené apartmány a studia s možností vlastního stravování situované v domě v Drače, jen kousek od pláže. Ubytování Apartments Zovko se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Vlatko

8,9

Apartments Vlatko

Ubytování (Apartmány) Apartments Vlatko. Apartmány Vlatko se nachází ve městě Drače, 40 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vlatko se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Zdravko

8,7

Apartments Zdravko

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdravko. Apartments Zdravko nabízí ubytování v Drače. Do Medžugorie je to 35 km. Apartmány jsou klimatizované a mají posezení a jídelní část. Ubytování Apartments Zdravko se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Medic

8,5

Apartments Medic

Ubytování (Apartmány) Apartments Medic. Apartmány Medic se nachází u pobřeží v letovisku Drače a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Nejbližší pláž je 50 metrů daleko. Ubytování Apartments Medic se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Dugandzic

8,5

Apartments Dugandzic

Ubytování (Apartmány) Apartments Dugandzic. Apartments Dugandzic se nachází v obci Drače a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Dugandzic se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Nevela

8,2

Apartments Nevela

Ubytování (Apartmány) Apartments Nevela. Apartmány Nevela se nachází ve vesnici Drače. V některých apartmánech je satelitní TV a DVD přehrávač. Ubytování Apartments Nevela se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Leonida Apartments

7,9

Leonida Apartments

Ubytování (Apartmány) Leonida Apartments. Leonida Apartments se nachází v Drače. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Leonida Apartments se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Neven

7,7

Apartments Neven

Ubytování (Apartmány) Apartments Neven. Apartments Neven has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Drače. Ubytování Apartments Neven se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Lemeš

7,2

Apartments Lemeš

Ubytování (Apartmány) Apartments Lemeš. Apartmány Lemeš se nachází v obci Drače a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem a posezením. Nechybí ani gril. Ubytování Apartments Lemeš se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Vanda

Vanda

Ubytování (Apartmán) Vanda. Located in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Vanda has a patio and garden views. Ubytování Vanda se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday house "Kale"

Holiday house "Kale"

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house "Kale". Rekreační dům "Kale" se nachází v obci Drače, 39 km od Korčuly. Ubytování Holiday house "Kale" se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments AS Pelješac

Apartments AS Pelješac

Ubytování (Apartmány) Apartments AS Pelješac. Apartments AS Pelješac features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Drače. Ubytování Apartments AS Pelješac se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Kuća Za Odmor Gabriella

Kuća Za Odmor Gabriella

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća Za Odmor Gabriella. Kuća Za Odmor Gabriella se nachází v budově z roku 2000 v Drače. Nabízí klimatizaci, terasu, balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kuća Za Odmor Gabriella se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neno Apartment

Neno Apartment

Ubytování (Apartmán) Neno Apartment. Located in Drače, Neno Apartment offers private beach area, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytování Neno Apartment se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ola

Apartmani Ola

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ola. Set in Drače, Apartmani Ola features accommodation with access to a garden. Ubytování Apartmani Ola se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Kalafatović

Apartments Kalafatović

Ubytování (Apartmány) Apartments Kalafatović. Apartments Kalafatović se nachází 35 km od Medžugorje v Drače, v Dubrovnicko-neretvanské župě. Nabízí sluneční terasu i výhled na moře. Ubytování Apartments Kalafatović se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Andrijana

Apartments Andrijana

Ubytování (Apartmány) Apartments Andrijana. Apartments Andrijana se nachází v obci Drače, 35 km od Medžugorje. Toto studio nabízí terasu, Wi-Fi zdarma, klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Andrijana se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Dalmatinka

Villa Dalmatinka

Ubytování (Venkovský dům) Villa Dalmatinka. Set in Drače, Villa Dalmatinka offers accommodation with a private pool, a patio and sea views. Ubytování Villa Dalmatinka se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Slavko

Slavko

Ubytování (Apartmán) Slavko. Slavko je klimatizovaný apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný v Drače, 40 km od Korčuly. Ubytování Slavko se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mratović - Drače

Apartmani Mratović - Drače

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mratović - Drače. Set in Drače, Apartmani Mratović - Drače features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmani Mratović - Drače se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Drace (Peljesac) - 4561

Apartments by the sea Drace (Peljesac) - 4561

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Drace (Peljesac) - 4561. Situated in Drače, this apartment features a balcony. Guests benefit from patio. The kitchen is equipped with a fridge and there is a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Drace (Peljesac) - 4561 se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Featuring accommodation with a private pool, Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is set in Drače. Ubytování Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Glavor

Apartments Glavor

Ubytování (Apartmány) Apartments Glavor. Apartments Glavor se nachází v letovisku Drače a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Glavor se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Sutvid

Apartments Sutvid

Ubytování (Apartmány) Apartments Sutvid. Apartmány Sutvid se nachází ve vesnici Drače v Dubrovnicko-neretvanské župě, 35 km od Medžugorje, a nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Apartments Sutvid se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Drace 4561b

Apartment Drace 4561b

Ubytování (Apartmán) Apartment Drace 4561b. Tento apartmán je situován v obci Drače, 26 km od Korčuly a 35 km od Međugorje. Ubytování Apartment Drace 4561b se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Sergej

Apartment Sergej

Ubytování (Apartmán) Apartment Sergej. Set in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Sergej features a terrace and garden views. Ubytování Apartment Sergej se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Niko Holiday House

Niko Holiday House

Ubytování (Apartmán) Niko Holiday House. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Niko Holiday House is set in Drače. Ubytování Niko Holiday House se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Šimunović

Apartment Šimunović

Ubytování (Apartmán) Apartment Šimunović. Tento apartmán se nachází v obci Drače. Nabízí Wi-Fi zdarma, balkon, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Šimunović se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Aralo - Veraja

Apartment Aralo - Veraja

Ubytování (Apartmán) Apartment Aralo - Veraja. Apartment Aralo - Veraja se nachází v obci Drače, 32 km od Medžugorje. Ubytování Apartment Aralo - Veraja se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Music Apartment

Music Apartment

Ubytování (Apartmán) Music Apartment. Music Apartment is located in Drače and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Music Apartment se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).