Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Crvelin 1202

Plitka vala Beach is 1. A car rental service is available at Apartments Crvelin 1202. Every unit features a private bathroom and shower, air conditioning, a TV and a fridge. The apartment offers a barbecue. Apartments Crvelin 1202 has sea views, free WiFi and free private parking, located in Tisno, 200 metres from Beach Jazina. The nearest airport is Zadar Airport, 76 km from Apartments Crvelin 1202. 3 km away. 3 km from the accommodation, while Broscica Beach is 1. An oven and stovetop are also provided, as well as a kettle.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Apartments Crvelin 1202

 • Gril
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Pronájem aut
 • Klimatizace Dodatečný poplatek
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Tisno

NaMore Mobilheim in Tisno

10

NaMore Mobilheim in Tisno

Ubytování (Prázdninový dům) NaMore Mobilheim in Tisno. NaMore Mobilheim in Tisno se nachází v Tisnu, 250 metrů od pláže Jazina. Nabízí ubytování s grilem, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci a bankomat. Ubytování NaMore Mobilheim in Tisno se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

O'Fig mobile home

10

O'Fig mobile home

Ubytování (Prázdninový dům) O'Fig mobile home. Mobilní dům O'Fig se nachází v Tisnu, 250 metrů od pláže Jazina a 1,2 km od pláže Plitka vala. Nabízí dětské hřiště a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování O'Fig mobile home se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Lilly's Cozy Cove

9,8

Lilly's Cozy Cove

Ubytování (Apartmány) Lilly's Cozy Cove. Situated in Tisno, Lilly's Cozy Cove features accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Lilly's Cozy Cove se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mobile House Luka

9,8

Mobile House Luka

Ubytování (Kemp) Mobile House Luka. Mobile House Luka se nachází ve městě Tisno, 35 km od Biogradu na Moru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mobile House Luka se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zeba

9,8

Apartments Zeba

Ubytování (Apartmány) Apartments Zeba. Situated in Tisno in the Sibenik-Knin County region, with Hostin Rastovac Beach and Beach Sv. Ubytování Apartments Zeba se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Kate's Home Tisno

9,7

Kate's Home Tisno

Ubytování (Apartmány) Kate's Home Tisno. Beach Sv se nachází v Tisnu v Šibenicko-kninské župě. Ubytování Kate's Home Tisno se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ajka

9,7

Apartments Ajka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ajka. Apartmány Ajka se nachází v Tisnu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartments Ajka se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Obratov

9,7

Apartment Obratov

Ubytování (Apartmány) Apartment Obratov. Situated in Tisno, 35 km from Biograd na Moru, Apartment Obratov features a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartment Obratov se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home Mara

9,7

Holiday Home Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mara. Prázdninový dvojdomek s balkonem Holiday Home Nina se nachází ve městě Tisno v Šibenicko-kninské župě, 48 km od Zadaru. Ubytování Holiday Home Mara se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Tisno

9,5

Apartment Tisno

Ubytování (Apartmány) Apartment Tisno. Klimatizovaný apartmán Tisno se nachází v Tisnu, 48 km od Zadaru a 21 km od Šibeniku, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Tisno se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Aleta Apartment II

9,5

Aleta Apartment II

Ubytování (Apartmány) Aleta Apartment II. Apartmán Aleta II s možností ubytování s domácími zvířaty je situován v obci Tisno, pouhých 49 km od Zadaru. Ubytování Aleta Apartment II se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Tisno Central Apartments

9,5

Tisno Central Apartments

Ubytování (Apartmány) Tisno Central Apartments. Tisno Central Apartments se nachází u moře v Tisnu a nabízí moderně zařízené ubytování s možností vlastního stravování s panoramatickým výhledem na moře a... Ubytování Tisno Central Apartments se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mobile Home Luna

9,4

Mobile Home Luna

Ubytování (Apartmán) Mobile Home Luna. Mobile Home Luna is located in Tisno and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Mobile Home Luna se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Sara

9,4

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara se nachází jen pár kroků od skalnaté pláže a 300 metrů od centra města Tisno a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a se... Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).