Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Čobrnić

The apartment provides guests with a patio, garden views, a seating area, satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Apartments Čobrnić offers a barbecue and a terrace. A toaster and kettle are also featured. The nearest airport is Split Airport, 68 km from Apartments Čobrnić. Makarska is 3. Located in Tučepi, 13 km from Baška Voda, Apartments Čobrnić provides a garden and free WiFi. 5 km from the accommodation, while Brela is 14 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Apartments Čobrnić

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Úschova zavazadel
 • Televizní programy pro děti
 • Služba praní
 • Hasicí přístroje
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Tučepi

Apartman Kamena 67 A

10

Apartman Kamena 67 A

Ubytování (Apartmán) Apartman Kamena 67 A. Apartman Kamena 67 se nachází v Tučepi, 100 metrů od pláže Kraj-Kamena a 250 metrů od pláže Dracevac. K dispozici je také klimatizace. Ubytování Apartman Kamena 67 A se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vanja II

10

Vanja II

Ubytování (Apartmány) Vanja II. Located in Tučepi in the Split-Dalmatia County region, Vanja II provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Vanja II se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Smiljka II

10

Apartments Smiljka II

Ubytování (Apartmány) Apartments Smiljka II. Located in Tučepi, 14 km from Baška Voda, Apartments Smiljka II provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Smiljka II se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Smiljka

9,9

Apartments Smiljka

Ubytování (Apartmány) Apartments Smiljka. Apartmány Smiljka se nachází v Tučepi a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Smiljka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments 18 & AP Ivana

9,8

Apartments 18 & AP Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments 18 & AP Ivana. Villa 18 & AP Ivana se nachází v Tučepi, pouhých 15 km od Bašky Vody. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments 18 & AP Ivana se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nevenka i Josko

9,8

Apartments Nevenka i Josko

Ubytování (Apartmány) Apartments Nevenka i Josko. Apartmány Nevenka i Joško se nacházejí v městečku Tučepi, 4,2 km od města Makarska, a nabízejí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nevenka i Josko se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ratac

9,8

Apartments Ratac

Ubytování (Apartmány) Apartments Ratac. Apartments Ratac se nachází přímo u oblázkové pláže a na přímořské promenádě, 80 metrů od centra města Tučepi. Ubytování Apartments Ratac se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Villa Katarina

9,8

Apartments Villa Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Katarina. Villa Katarina se nachází na klidném místě, 400 metrů od pláže a 500 metrů od centra letoviska Tučepi. Ubytování Apartments Villa Katarina se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Veseljko

9,7

Veseljko

Ubytování (Apartmán) Veseljko. Veseljko nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Tučepi, 200 metrů od pláže Kraj-Kamena a 600 metrů od pláže Dracevac. Ubytování Veseljko se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Viola

9,7

Apartments Viola

Ubytování (Apartmány) Apartments Viola. Apartmány Viola se nachází v Tučepi, 14 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Viola se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Nada

9,6

Apartment Nada

Ubytování (Apartmány) Apartment Nada. Apartmán Nada se nachází v Tučepi a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivandić

9,6

Apartments Ivandić

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivandić. Apartmány Ivandić se nachází jen několik kroků od oblázkové pláže v letovisku Tučepi a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zařízeným... Ubytování Apartments Ivandić se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Moso

9,5

Apartments Moso

Ubytování (Apartmány) Apartments Moso. Apartmány Moso se nachází v obci Tučepi, 15 km od Bašky Vody, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Moso se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Dida Mate - cozy house in nature

9,5

House Dida Mate - cozy house in nature

Ubytování (Prázdninový dům) House Dida Mate - cozy house in nature. House Dida Mate se nachází v obci Tučepi, 15 km od obce Baška Voda. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizované ubytování, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování House Dida Mate - cozy house in nature se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Villa Athina

9,5

Apartmani Villa Athina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Athina. Apartmani Villa Athina se nachází v městečku Tučepi, 5 km od Makarské a 16 km od Brely. Nabízí zahradu, venkovní bazén, klimatizaci a vířivku. Ubytování Apartmani Villa Athina se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Jadranka

9,5

Villa Jadranka

Ubytování (Penzion) Villa Jadranka. Villa Jadranka leží 50 metrů od centra Tučepi a nabízí útulné apartmány s Wi-Fi a soukromým parkovištěm zdarma. Ubytování Villa Jadranka se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Nada Holiday home

9,5

Nada Holiday home

Ubytování (Prázdninový dům) Nada Holiday home. Nada Holiday home se nachází v Tučepi, 8 km od Makarské, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Nada Holiday home se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Central Beach Apartments

9,5

Central Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Central Beach Apartments. Central Beach Apartments se nachází v obci Tučepi ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Central Beach Apartments se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Private rooms Ana

9,5

Private rooms Ana

Ubytování (Bed and breakfast) Private rooms Ana. Private rooms Ana se nachází v Tučepi, jen pár kroků od pláže Lučica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Private rooms Ana se nachází ve městě Tučepi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).