Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments Coast 27

Apartmány Coast 27 stojí 106 km od Splitu a nabízí placenou kyvadlovou dopravu na letiště. K dispozici je i terasa. Apartmány Coast 27 nabízí zázemí pro vodní sporty. Villa Podgorka se nachází 10 km od Makarské a 22 km od Brely. Všechny apartmány/studia mají posezení s pohovkou, jídelní kout a plně vybavenou kuchyň s myčkou, lednicí, troubou, varnou deskou a dalším příslušenstvím. V okolí se můžete věnovat rybaření. Jeden z našich bestsellerů v Podgoře! Apartments Coast 27 se nachází v Podgoře, 19 km od Bašky Vody, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. K vybavení patří toustovač a kávovar.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Pláž

Vybavení ubytování Apartments Coast 27

 • Pláž
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vodní sporty
 • Potápění Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Podgora

Apartment Luka

10

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Apartment Luka provides accommodation in Podgora with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury APARTMAN BILI

10

Luxury APARTMAN BILI

Ubytování (Apartmán) Luxury APARTMAN BILI. Luxury APARTMAN BILI se nachází v Podgoře, 650 metrů od pláže Pliševac a necelý 1 km od pláže Sutikla. Ubytování Luxury APARTMAN BILI se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Galah Apartments

10

Galah Apartments

Ubytování (Apartmán) Galah Apartments. Apartmány Galah se nachází na pláži v Podgoře, 19 km od Bašky Vody. Nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Galah Apartments se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Ribar

10

Apartment Ribar

Ubytování (Apartmán) Apartment Ribar. Situated in Podgora, Apartment Ribar features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Ribar se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beach front Apartment

10

Beach front Apartment

Ubytování (Apartmán) Beach front Apartment. Beach front Apartment se nachází v Podgoře, jen pár kroků od pláže Podgora, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Beach front Apartment se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Sole

10

Vila Sole

Ubytování (Vila) Vila Sole. Vila Sole se nachází v Podgoře. Nabízí soukromý bazén a plně vybavenou kuchyni. Vila má TV s plochou obrazovkou, 3 ložnice a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vila Sole se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ravlic

9,9

Villa Ravlic

Ubytování (Apartmán) Villa Ravlic. Villa Ravlic se nachází v Podgoře, pouhých 150 metrů od pláže Podgora a 650 metrů od pláže Pliševac. Ubytování Villa Ravlic se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marilka

9,9

Apartments Marilka

Ubytování (Apartmány) Apartments Marilka. Apartments Marilka se nachází v obci Podgora ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Marilka se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Ivandić Podgora

9,9

Apartman Ivandić Podgora

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivandić Podgora. Located in Podgora, 250 metres from Podgora Beach and 250 metres from Pliševac Beach, Apartman Ivandić Podgora provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartman Ivandić Podgora se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Josko Apartman

9,8

Josko Apartman

Ubytování (Apartmány) Josko Apartman. Josko Apartman se nachází v Podgoře, 19 km od města Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Josko Apartman se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beach Apartment Estelle

9,8

Beach Apartment Estelle

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment Estelle. Beach Apartment Estelle se nachází v Podgoře, jen pár kroků od pláže Sutikla a 400 metrů od pláže Cagalj, a nabízí klimatizaci. Ubytování Beach Apartment Estelle se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sweet studio by the sea

9,7

Sweet studio by the sea

Ubytování (Apartmán) Sweet studio by the sea. Sweet studio by the sea se nachází v Podgoře, jen pár kroků od pláže Sutikla, 150 metrů od pláže Cagalj a 800 metrů od pláže Podgora. Ubytování Sweet studio by the sea se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Kate

9,7

Apartment Kate

Ubytování (Apartmány) Apartment Kate. Apartmány Kate se nacházejí v letovisku Podgora, 18 km od městečka Baška Voda, a nabízejí restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Kate se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Spomenka

9,7

Villa Spomenka

Ubytování (Apartmán) Villa Spomenka. Villa Spomenka se nachází v Podgoře, jen pár kroků od pláže Podgora a 500 metrů od pláže Pliševac. Ubytování Villa Spomenka se nachází ve městě Podgora (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).