Hledat

Ubytování

Apartments Ban Apartmány

Albonossi 3, 52215 Galižana, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Ban. Situated in Galižana, 43 km from Rabac, Apartments Ban features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Ban se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartments Ban

Rovinj is 31 km from Apartments Ban, while Pula is 9 km from the property. The nearest airport is Pula Airport, 16 km from the accommodation. The apartment provides a children's playground, a barbecue and a sun terrace. Situated in Galižana, 43 km from Rabac, Apartments Ban features a garden and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Featuring a kitchen with a dishwasher and a microwave, each unit also comes with a satellite flat-screen TV, ironing facilities, wardrobe and a seating area with a sofa.

Vybavení ubytování Apartments Ban

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Dětské hřiště
 • Minimarket v objektu
 • Kadeřnictví/kosmetika
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Galižana

Apartment Greeny

9,8

Apartment Greeny

Ubytování (Apartmány) Apartment Greeny. Apartment Greeny se nachází ve městě Galižana. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Greeny se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Casa Vacanze El Forno 2

9,8

Casa Vacanze El Forno 2

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze El Forno 2. Casa Vacanze El Forno 2 is a holiday home with a terrace, situated in Galižana, 6 km from Pula. Guests benefit from a furnished balcony and patio. Ubytování Casa Vacanze El Forno 2 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Magic Sunrise

9,8

Magic Sunrise

Ubytování (Prázdninový dům) Magic Sunrise. Magic Sunrise is situated in Galižana and offers a fitness centre, a garden and a terrace. Ubytování Magic Sunrise se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment El Forno

9,7

Apartment El Forno

Ubytování (Apartmán) Apartment El Forno. Apartment El Forno se nachází v obci Galižana/Gallesano, 7 km od Puly, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a patiem včetně... Ubytování Apartment El Forno se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Demori

9,6

Apartments Demori

Ubytování (Apartmány) Apartments Demori. Apartments Demori se nachází v obci Galižana, 42 km od Rabacu. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Demori se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ausi

9,6

Apartment Ausi

Ubytování (Apartmán) Apartment Ausi. Apartment Ausi is located in Galižana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Ausi se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dei Rocchi

9,6

Apartments Dei Rocchi

Ubytování (Apartmán) Apartments Dei Rocchi. Apartmány Dei Rocchi se nacházejí v obci Galižana a mají klimatizaci, Wi-Fi zdarma a terasu s výhledem do zahrady, kde lze zdarma využívat gril. Ubytování Apartments Dei Rocchi se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Boro

9,6

Apartman Boro

Ubytování (Apartmán) Apartman Boro. Located in Galižana in the Istria region, Apartman Boro has a patio and lake views. Ubytování Apartman Boro se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Guesthouse Dandelion

9,4

Guesthouse Dandelion

Ubytování (Prázdninový dům) Guesthouse Dandelion. Guesthouse Dandelion is located in Galižana and offers a view of Brijuni National Park. Ubytování Guesthouse Dandelion se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Rooms Matea

9,4

Rooms Matea

Ubytování (Penzion) Rooms Matea. Rooms Matea se nachází 3 km od moře, 5 km od centra Puly a 50 metrů od státní silnice. Ubytování Rooms Matea se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Camellie

9,4

Apartment Camellie

Ubytování (Apartmán) Apartment Camellie. Set in Galižana, Apartment Camellie offers a fitness centre, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Camellie se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Claudio 1136

9,1

Apartment Claudio 1136

Ubytování (Apartmán) Apartment Claudio 1136. Featuring an outdoor pool and garden views, Apartment Claudio 1136 is located in Galižana. Ubytování Apartment Claudio 1136 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Sole e Mare

9

Apartment Sole e Mare

Ubytování (Apartmány) Apartment Sole e Mare. Apartmán Sole e Mare se nachází v obci Galižana, 43 km od města Rabac, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také zázemí pro grilování a terasa. Ubytování Apartment Sole e Mare se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Rojnic

8,9

Apartment Rojnic

Ubytování (Apartmány) Apartment Rojnic. Apartmán Rojnic se nachází ve vesnici Galižana, 10 km od Puly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Rojnic se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ema

8,8

Apartment Ema

Ubytování (Apartmán) Apartment Ema. Tento apartmán se nachází v Pule, 5 km od pulského amfiteátru a istrijského muzea současného umění, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a výhled do... Ubytování Apartment Ema se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Seaside Serenity

8,3

Holiday Home Seaside Serenity

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Seaside Serenity. Set in Galižana, Holiday Home Seaside Serenity offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Holiday Home Seaside Serenity se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Tomislav

8,1

Apartman Tomislav

Ubytování (Apartmán) Apartman Tomislav. Apartman Tomislav se nachází v obci Galižana. Rabac leží 44 km odtud. Apartman Tomislav stojí 31 km od Rovinje a 6 km od Puly. Ubytování Apartman Tomislav se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Galizana w/ WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Galizana w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Galizana w/ WiFi and 1 Bedrooms. Amazing apartment in Galizana w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Galižana. Ubytování Amazing apartment in Galizana w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Holiday Home in Galizana

Two-Bedroom Holiday Home in Galizana

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Galizana. Situated in Galižana, Two-Bedroom Holiday Home in Galizana offers accommodation with a private pool. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Apartment in Galizana

Two-Bedroom Apartment in Galizana

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Galizana. Two-Bedroom Apartment in Galizana is situated in Galižana. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Villa Sanela 1891

Villa Sanela 1891

Ubytování (Vila) Villa Sanela 1891. Set in Galižana in the Istria region, Villa Sanela 1891 has a garden. Ubytování Villa Sanela 1891 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Galizana

Three-Bedroom Holiday Home in Galizana

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Galizana. Situated in Galižana, Three-Bedroom Holiday Home in Galizana features a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 42 km from Rabac. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Galizana

Three-Bedroom Holiday Home in Galizana

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Galizana. Set in Galižana, Three-Bedroom Holiday Home in Galizana offers accommodation with a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home in Galizana/Istrien 8682

Holiday home in Galizana/Istrien 8682

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Galizana/Istrien 8682. Holiday home in Galizana/Istrien 8682 is set in Galižana. Ubytování Holiday home in Galizana/Istrien 8682 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ulica Veli Vrh Cr

Apartment Ulica Veli Vrh Cr

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Ulica Veli Vrh Cr. Set in Galižana, Apartment Ulica Veli Vrh Cr offers a private pool. Ubytování Apartment Ulica Veli Vrh Cr se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Galizana/Istrien 8522

Apartment in Galizana/Istrien 8522

Ubytování (Apartmán) Apartment in Galizana/Istrien 8522. Apartment in Galizana/Istrien 8522 is located in Galižana. Ubytování Apartment in Galizana/Istrien 8522 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Galizana Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Galizana Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Galizana Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Galizana Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi is situated in Galižana and offers an outdoor swimming pool. Ubytování Galizana Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Galizana

Three-Bedroom Holiday Home in Galizana

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Galizana. Three-Bedroom Holiday Home in Galizana is located in Galižana. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Apartment in Galizana

Three-Bedroom Apartment in Galizana

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Galizana. Three-Bedroom Apartment in Galizana is situated in Galižana. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vesna 2064

Apartment Vesna 2064

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna 2064. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Vesna 2064 is set in Galižana. Guests have a private terrace. Ubytování Apartment Vesna 2064 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Galizana Peaceful Vacation home

Galizana Peaceful Vacation home

Ubytování (Vila) Galizana Peaceful Vacation home. Situated in Galižana, Galizana Peaceful Vacation home offers accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Galizana Peaceful Vacation home se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sea View

Villa Sea View

Ubytování (Vila) Villa Sea View. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Villa Sea View is set in Galižana. Ubytování Villa Sea View se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Family in Galizana

Villa Family in Galizana

Ubytování (Vila) Villa Family in Galizana. Villa Family in Galizana is situated in Galižana and offers a garden and a terrace. The property features sea views and is 25 km from Rovinj. Ubytování Villa Family in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartman SEA

Apartman SEA

Ubytování (Apartmán) Apartman SEA. Set in Galižana in the Istria region, Apartman SEA has a balcony and garden views. The property is 8 km from Pula and free private parking is offered. Ubytování Apartman SEA se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Lejla 1617

Apartments Lejla 1617

Ubytování (Apartmány) Apartments Lejla 1617. Set in Galižana, 43 km from Rabac, Apartments Lejla 1617 offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Lejla 1617 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment M.Dalla 02

Apartment M.Dalla 02

Ubytování (Apartmán) Apartment M.Dalla 02. Located in Galižana in the Istria region, Apartment M.Dalla 02 is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment M.Dalla 02 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ratko 1416

Apartments Ratko 1416

Ubytování (Apartmány) Apartments Ratko 1416. Apartments Ratko 1416 se nachází v Galižaně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Ratko 1416 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Studio Massimo 907

Studio Massimo 907

Ubytování (Apartmán) Studio Massimo 907. Studio Massimo 907 is set in Galižana and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Studio Massimo 907 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Apartment in Galizana

Three-Bedroom Apartment in Galizana

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Galizana. Situated in Galižana in the Istria region, Three-Bedroom Apartment in Galizana is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Apartment in Galizana

Two-Bedroom Apartment in Galizana

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Galizana. Two-Bedroom Apartment in Galizana is situated in Galižana and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Galizana with Sea View 05

Holiday Home Galizana with Sea View 05

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Galizana with Sea View 05. Set in Galižana, Holiday Home Galizana with Sea View 05 offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday Home Galizana with Sea View 05 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Galizana 1962

House Galizana 1962

Ubytování (Prázdninový dům) House Galizana 1962. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, House Galizana 1962 is set in Galižana. Ubytování House Galizana 1962 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home CASA TORO

Holiday Home CASA TORO

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home CASA TORO. Holiday Home CASA TORO is set in Galižana. The air-conditioned accommodation is 42 km from Rabac. Ubytování Holiday Home CASA TORO se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Amazing home in Galizana with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Amazing home in Galizana with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Galizana with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Set in Galižana, Amazing home in Galizana with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytování Amazing home in Galizana with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Marasi with a montage swimming pool

Holiday house Marasi with a montage swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Marasi with a montage swimming pool. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Holiday house Marasi with a montage swimming pool offers accommodation in Galižana with... Ubytování Holiday house Marasi with a montage swimming pool se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Sea

Apartman Sea

Ubytování (Apartmán) Apartman Sea. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman SEA is set in Galižana. Ubytování Apartman Sea se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Nice home in Galizana with 1 Bedrooms

Nice home in Galizana with 1 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Galizana with 1 Bedrooms. Nice home in Galizana with 1 Bedrooms is situated in Galižana. This property offers access to free WiFi. Ubytování Nice home in Galizana with 1 Bedrooms se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Galizana

Two-Bedroom Holiday Home in Galizana

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Galizana. Two-Bedroom Holiday Home in Galizana is situated in Galižana and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

Two-Bedroom Apartment in Galizana

Two-Bedroom Apartment in Galizana

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Galizana. Two-Bedroom Apartment in Galizana is situated in Galižana and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Galizana

Two-Bedroom Apartment in Galizana

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Galizana. Two-Bedroom Apartment in Galizana is situated in Galižana and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Galizana se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).

House Bruno 1735

House Bruno 1735

Ubytování (Prázdninový dům) House Bruno 1735. House Bruno 1735 is set in Galižana and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování House Bruno 1735 se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie).