Hledat

Ubytování

Apartments Aquamarine Apartmány

21310 Duče, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Aquamarine. Apartmány Aquamarine se nachází v Duće v Splitsko-dalmatské župě. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Aquamarine se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Aquamarine

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Duće! Apartmány Aquamarine se nachází v Duće v Splitsko-dalmatské župě. Některé apartmány mají satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou na nádobí a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Na letiště ve Splitu to je 38 km. Apartmány Aquamarine jsou vzdálené 22 km od Makarské a 40 km od Splitu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Aquamarine

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Jiná ubytování ve městě Duče

Apartment Duce

10

Apartment Duce

Ubytování (Apartmán) Apartment Duce. Apartmán Duce se nachází v obci Duće a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou využít terasu. Ubytování Apartment Duce se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Roko

9,9

Apartments Roko

Ubytování (Apartmány) Apartments Roko. Apartments Roko se nachází v Duće. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Roko se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Lavander Apartments Omiš

9,9

Lavander Apartments Omiš

Ubytování (Apartmány) Lavander Apartments Omiš. Lavander Apartments Omiš jsou apartmány a studia s Wi-Fi zdarma, posezením a TV s plochou obrazovkou situované v letovisku Omiš-Duće. Ubytování Lavander Apartments Omiš se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sandy Beach Apartments

9,8

Sandy Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Sandy Beach Apartments. Sandy Beach Apartments se nachází ve Duće. Nabízí Wi-Fi zdarma, posezení, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Sandy Beach Apartments se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Duce (Omis) - 8631

9,8

Apartments by the sea Duce (Omis) - 8631

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Duce (Omis) - 8631. Located in Duće, 2 km from Punta Beach, Apartments by the sea Duce (Omis) - 8631 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Duce (Omis) - 8631 se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Maglić Apartment

9,8

Maglić Apartment

Ubytování (Apartmán) Maglić Apartment. Boasting sea views, Maglić Apartment offers accommodation with a terrace and a balcony, around 200 metres from Golubinka East Beach. Ubytování Maglić Apartment se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury suites Juričević

9,8

Luxury suites Juričević

Ubytování (Apartmány) Luxury suites Juričević. Apartmány Luxury suites Juričević se nacházejí ve městě Duće, 44 km od Trogiru, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury suites Juričević se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Duce (4173)

9,8

Villa Duce (4173)

Ubytování (Apartmány) Villa Duce (4173). Located in Duće in the Split-Dalmatia County region, Villa Duce (4173) provides accommodation with free WiFi. Ubytování Villa Duce (4173) se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Amulic

9,8

Apartments Amulic

Ubytování (Apartmány) Apartments Amulic. Apartmány Amulic se nachází v Duce, 20 km od Splitu, 33 km od Makarské, 35 km od Hvaru, a nabízí ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartments Amulic se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Roko

9,8

Apartment Roko

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko. Set in Duće in the Split-Dalmatia County region, Apartment Roko has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Dora

9,8

Apartment Dora

Ubytování (Apartmán) Apartment Dora. Set in Duće in the Split-Dalmatia County region, Apartment Dora features a terrace. Ubytování Apartment Dora se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vintage

9,8

Vintage

Ubytování (Apartmán) Vintage. Set in Duće in the Split-Dalmatia County region, Vintage features a balcony and garden views. Ubytování Vintage se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments and Room Alen

9,7

Apartments and Room Alen

Ubytování (Penzion) Apartments and Room Alen. Apartmány a pokoje Alen se nachází v Duće. Všechny pokoje mají satelitní TV, soukromou terasu nebo balkon a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Ubytování Apartments and Room Alen se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Škobalj

9,7

Apartmani Škobalj

Ubytování (Apartmány) Apartmani Škobalj. Apartmani Škobalj se nachází v Duće, 44 km od Trogiru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Škobalj se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Rica

9,7

Apartments Rica

Ubytování (Apartmány) Apartments Rica. Apartmány Rica se nachází v Omiši, 44 km od Trogiru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rica se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Plaža Duće

9,6

Hotel Plaža Duće

Ubytování (Hotel) Hotel Plaža Duće. Hotel Plaža Duće se nachází u pláže v Omiši, 2 km od centra Omiše a 22 km od Splitu, a nabízí venkovní i krytý bazén, wellness centrum, restauraci, bar u... Ubytování Hotel Plaža Duće se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Duće Apartment

9,6

Duće Apartment

Ubytování (Apartmán) Duće Apartment. Located in Duće, Duće Apartment offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytování Duće Apartment se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bosiljevac

9,6

Apartmani Bosiljevac

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bosiljevac. Apartments Bosiljevac se nachází v letovisku Omiš, pouhých 50 metrů od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, ve všech prostorách... Ubytování Apartmani Bosiljevac se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vikula

9,6

Vikula

Ubytování (Apartmán) Vikula. Vikula se nachází u pláže ve městě Duće a nabízí gril a zahradu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Vikula se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Milana

9,6

Apartment Milana

Ubytování (Apartmán) Apartment Milana. Situated in Duće in the Split-Dalmatia County region, Apartment Milana has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Milana se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Gomila

9,6

Villa Gomila

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Gomila. Villa Gomila je bed and breakfast situovaný v Aleksići, 49 km od Neumu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Gomila se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Beach House - Apartments Ana

9,5

Beach House - Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Beach House - Apartments Ana. Beach House – Apartments Ana poskytuje ubytování s bezplatným soukromým parkováním v obci Duće ve Splitsko-dalmatské župě. Ubytování Beach House - Apartments Ana se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Maria

9,5

Apartments Maria

Ubytování (Apartmány) Apartments Maria. Apartmány Maria se nachází v obci Duće, 26 km od letoviska Brela. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Maria se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Mandalinic

9,5

Villa Mandalinic

Ubytování (Penzion) Villa Mandalinic. Guest house Mandalinic nabízí ubytování ve vesničce Duće. Ubytování Villa Mandalinic se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Loreanto

9,5

Loreanto

Ubytování (Apartmány) Loreanto. Loreanto se nachází v obci Duće, 26 km od Brely, a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Loreanto se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Marija

9,5

Apartmani Marija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marija. Apartmány Marija se nacházejí v Duće, 44 km od Trogiru. K zázemí patří sezonní venkovní bazén a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmani Marija se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Iskra

9,5

Apartments Iskra

Ubytování (Apartmány) Apartments Iskra. Apartmány Iskra se nacházejí ve městě Duče a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány vybavené kuchyňským koutem a terasou. Ubytování Apartments Iskra se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Radoslav

9,5

Apartmani Radoslav

Ubytování (Penzion) Apartmani Radoslav. Boasting barbecue facilities, Apartmani Radoslav is situated in Duće. Ubytování Apartmani Radoslav se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Sanda

9,5

Apartments Sanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanda. Apartmány Sanda se nachází v Duce, 20 km od Splitu, 33 km od Makarské a 35 km od Hvaru. Ubytování zahrnuje kuchyň se sporákem, lednicí a varnou deskou. Ubytování Apartments Sanda se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Dinko

9,5

Apartments Dinko

Ubytování (Apartmány) Apartments Dinko. Apartmány Dinko se nachází ve vesnici Duće ve Splitsko-dalmatské župě, 2 km od pláže Punta, a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril, zahradu a soukromé neplacené... Ubytování Apartments Dinko se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Hajdi

9,5

Apartments Hajdi

Ubytování (Apartmány) Apartments Hajdi. Apartments Hajdi se nachází ve městě Duće, 44 km od Trogiru. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Hajdi se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani "Grgic"

9,4

Apartmani "Grgic"

Ubytování (Apartmány) Apartmani "Grgic". Apartmány "Grgic" se nachází ve městě Omiš, 44 km od Trogiru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani "Grgic" se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

modern

9,4

modern

Ubytování (Apartmán) modern. Located in Duće, modern offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování modern se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sandy Beach Apartments in Duce (3425)

9,4

Sandy Beach Apartments in Duce (3425)

Ubytování (Apartmány) Sandy Beach Apartments in Duce (3425). Apartments in Duce se nachází ve vesnici Duće a nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sandy Beach Apartments in Duce (3425) se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jure Ticinovic

9,4

Apartments Jure Ticinovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jure Ticinovic. Apartments Jure Ticinovic se nachází v letovisku Duče, 20 km od Splitu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Apartments Jure Ticinovic se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jelić

9,3

Apartment Jelić

Ubytování (Apartmán) Apartment Jelić. Apartment Jelić is set in Duće and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Jelić se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Bluesun Hotel Nestos

9,3

Bluesun Hotel Nestos

Ubytování (Hotel) Bluesun Hotel Nestos. Bluesun Hotel Nestos se nachází v Omiši u pláže a nabízí venkovní bazén, bar, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Bluesun Hotel Nestos se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Duce (122)

9,3

Apartments Duce (122)

Ubytování (Apartmány) Apartments Duce (122). Apartments Duce (122) provides accommodation with a kitchen, located in Duće. All units feature air conditioning and a TV. Ubytování Apartments Duce (122) se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday

9,3

Holiday

Ubytování (Apartmány) Holiday. Holiday se nachází v letovisku Duće a nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic Apartment

9,2

Adriatic Apartment

Ubytování (Apartmán) Adriatic Apartment. Situated in Duće, 2.1 km from Punta Beach and 2.4 km from Velika Beach, Adriatic Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytování Adriatic Apartment se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Lemongarden

9,2

Apartments Lemongarden

Ubytování (Apartmány) Apartments Lemongarden. Apartmány Lemongarden se nachází v obci Duće a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Lemongarden se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Livajić

9,1

Apartments Livajić

Ubytování (Apartmány) Apartments Livajić. Apartments Livajić jsou klimatizované apartmány s výhledem na moře situované v domě se zahradou v Duće, jen 5 minut chůze od pláže. Ubytování Apartments Livajić se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Ćosić

9,1

Apartmani Ćosić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ćosić. Apartmani Ćosić se nachází v letovisku Duće a nabízí zázemí pro grilování a apartmány s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Ćosić se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Duce-Golubinka (239)

9

Apartments Duce-Golubinka (239)

Ubytování (Apartmány) Apartments Duce-Golubinka (239). Featuring a terrace, Apartments Duce-Golubinka (239) features accommodation in Duće. Ubytování Apartments Duce-Golubinka (239) se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ivan

9

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Apartments Ivan nabízí ubytování v Duće. K dispozici zde je zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Srecko

8,5

Apartments Srecko

Ubytování (Apartmány) Apartments Srecko. Situated in Duće in the Split-Dalmatia County region, Apartments Srecko features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Srecko se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Guest House Lazeta

8,4

Guest House Lazeta

Ubytování (Apartmány) Guest House Lazeta. Guest House Lazeta nabízí klimatizované ubytování. K dispozici je bar, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Guest House Lazeta se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Ante apartments

8,4

Ante apartments

Ubytování (Apartmány) Ante apartments. Apartmány Ante se nacházejí v obci Duće, 44 km od Trogiru. Nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ante apartments se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments RZ

8,3

Apartments RZ

Ubytování (Apartmány) Apartments RZ. Apartments RZ se nacházejí ve městě Duće, 44 km od Trogiru. Nabízejí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je lednice, varná deska a kávovar. Ubytování Apartments RZ se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vojnovic Duce

8,3

Apartments Vojnovic Duce

Ubytování (Apartmány) Apartments Vojnovic Duce. Apartmány Vojnovic 3455 se nachází v obci Duće, 43 km od Trogiru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vojnovic Duce se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Danica Omiš

8,3

Apartments Danica Omiš

Ubytování (Apartmány) Apartments Danica Omiš. Apartmány Danica Omiš se nachází v obci Duće ve Splitsko-dalmatské župě, 150 metrů od východní pláže Glavica, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu... Ubytování Apartments Danica Omiš se nachází ve městě Duče (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)