Hledat

Ubytování

Apartments and rooms with parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17939 Penzion

52425 Roč, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17939. Apartments and rooms with parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17939 is offering accommodation in Roč. Ubytování Apartments and rooms with parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17939 se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments and rooms with parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17939

The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. The nearest airport is Rijeka Airport, 69 km from the accommodation. Apartments and rooms with parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17939 is offering accommodation in Roč. Private parking can be arranged at an extra charge. The units in the guest house are equipped with a TV. Trieste is 48 km from Apartments and rooms with parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17939, while Opatija is 34 km away.

Vybavení ubytování Apartments and rooms with parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17939

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Jiná ubytování ve městě Roč

Apartman Grabar

10

Apartman Grabar

Ubytování (Apartmán) Apartman Grabar. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Roč a má terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Apartman Grabar se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dolores

10

Apartments Dolores

Ubytování (Penzion) Apartments Dolores. Apartmány Dolores se nacházejí na klidném místě v obklopení zeleně v historické vesničce Roč. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Dolores se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pino

9,9

Apartment Pino

Ubytování (Apartmán) Apartment Pino. Apartment Pino se nachází v malebném městečku Roč, 9 km od Buzetu. Ubytování Apartment Pino se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Deni

9,9

Holiday Home Deni

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Deni. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Deni is located in Roč. Ubytování Holiday Home Deni se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Koraca

9,8

Apartman Koraca

Ubytování (Apartmán) Apartman Koraca. Apartman Koraca z roku 2016 se nachází v Roču. Nabízí klimatizaci, zahradu, bar, kasino, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a patio. Ubytování Apartman Koraca se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pud Oreh

9,8

Apartment Pud Oreh

Ubytování (Apartmán) Apartment Pud Oreh. Apartmán Pud Oreh se nachází na klidném místě v malé osadě Roč, 9 km od města Buzet. Nabízí krytou terasu s posezením. Ubytování Apartment Pud Oreh se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bartulasi

9,8

Apartment Bartulasi

Ubytování (Apartmán) Apartment Bartulasi. Apartment Bartulasi nabízí ubytování v obci Roč, 38 km od Terstu. Zahrnuje posezení, jídelní kout a kuchyni. Nechybí ani TV a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Bartulasi se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ivana

9,8

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Roči, 36 km od Terstu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Roža

9,8

Apartments Roža

Ubytování (Apartmány) Apartments Roža. Apartmány Roža se nachází ve vesnici Roč na Istrijském poloostrově, 36 km od Terstu. Nabízí gril a terasu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Roža se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Nemarnik

9,8

Apartment Nemarnik

Ubytování (Apartmán) Apartment Nemarnik. Apartmán Nemarnik je klimatizovaný apartmán s terasou, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situovaný v Roči, 49 km od Rabacu. Ubytování Apartment Nemarnik se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Studio Apartment MD

9,8

Studio Apartment MD

Ubytování (Apartmány) Studio Apartment MD. Studio Apartment MD se nachází v Roči a nabízí moderní studia v přízemí s terasou a vstupem do zahrady a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Studio Apartment MD se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jakov

9,7

Apartment Jakov

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakov. Apartmán Jakov se nachází v obci Roč, 34 km od Terstu a 36 km od Portorože. Ubytování Apartment Jakov se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Relax

9,7

Apartment Relax

Ubytování (Apartmán) Apartment Relax. Located in Hum, Apartment Relax provides accommodation with a private pool and garden views. Ubytování Apartment Relax se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pud Oreh 306

9,7

Apartment Pud Oreh 306

Ubytování (Apartmán) Apartment Pud Oreh 306. Apartment Pud Oreh 306 se nachází ve vesnici Roč a nabízí klimatizované ubytování se zařízenou terasou a zahradou. Na místě je k dispozici Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Pud Oreh 306 se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Žulić

9,7

Apartman Žulić

Ubytování (Apartmán) Apartman Žulić. Apartman Žulić se nachází v Roči a nabízí klimatizované pokoje s terasou. Ubytování Apartman Žulić se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Aldo

9,7

Apartmani Aldo

Ubytování (Apartmány) Apartmani Aldo. Apartmány Aldo se nacházejí v obci Roč a nabízejí TV s plochou obrazovkou i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Aldo se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Holiday house Andrea

9,7

Holiday house Andrea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Andrea. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Roči, 35 km od Terstu a 38 km od Portorože. Poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Holiday house Andrea se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Antonia & Arian

9,6

Antonia & Arian

Ubytování (Apartmán) Antonia & Arian. Apartmán Antonia & Arian se nachází v obci Roč, pouhých 46 km od Rabacu. Ubytování Antonia & Arian se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Fabris

9,5

Apartment Fabris

Ubytování (Apartmán) Apartment Fabris. Apartmán Fabris v Roči nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Apartmán je vybavený klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Fabris se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pod Lipom

9,5

Apartment Pod Lipom

Ubytování (Apartmán) Apartment Pod Lipom. Apartment Pod Lipom se nachází v obci Roč a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupné Wi-Fi, neplacené parkoviště i bezplatné... Ubytování Apartment Pod Lipom se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Pod lipom

9,3

Studio Pod lipom

Ubytování (Apartmán) Studio Pod lipom. Studio Pod lipom se nachází v obci Roč a nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i zázemí... Ubytování Studio Pod lipom se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House with pool in Roc

Holiday House with pool in Roc

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House with pool in Roc. Boasting a garden and a terrace, Holiday House with pool in Roc provides accommodation in Roč with free WiFi and mountain views. Ubytování Holiday House with pool in Roc se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Istria Estate

Istria Estate

Ubytování (Prázdninový dům) Istria Estate. Boasting an outdoor pool and pool views, Istria Estate is situated in Roč. Ubytování Istria Estate se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman studio Baladur

Apartman studio Baladur

Ubytování (Apartmán) Apartman studio Baladur. Set in Roč in the Istria region, Apartman studio Baladur has a garden. The accommodation is 39 km from Trieste. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytování Apartman studio Baladur se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1)

Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1). Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1) is situated in Roč. The air-conditioned accommodation is 42 km from Rijeka. Ubytování Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1) se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APP Kokolo

APP Kokolo

Ubytování (Apartmán) APP Kokolo. APP Kokolo se nachází v regionu Roč na Istri. Nabízí terasu, výhled do zahrady a zahradu. Ubytování APP Kokolo se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Luxury villa with a swimming pool Rocko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 2334

Luxury villa with a swimming pool Rocko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 2334

Ubytování (Vila) Luxury villa with a swimming pool Rocko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 2334. Villa Rocko Polje 2334 is a detached villa with a terrace, set in Roč in the Istria Region. The air-conditioned unit is 39 km from Trieste. Ubytování Luxury villa with a swimming pool Rocko Polje (Central Istria - Sredisnja Istra) - 2334 se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Roc

Three-Bedroom Holiday Home in Roc

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Roc. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Roc is situated in Roč. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Roc se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Kokolo 868

Apartment Kokolo 868

Ubytování (Apartmán) Apartment Kokolo 868. Apartment Kokolo 868 is set in Roč. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Apartment Kokolo 868 se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

House Grgurinčići

House Grgurinčići

Ubytování (Prázdninový dům) House Grgurinčići. House Grgurinčići is situated in Roč and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování House Grgurinčići se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Secluded holiday house Forcici (Central Istria - Sredisnja Istra) - 12233

Secluded holiday house Forcici (Central Istria - Sredisnja Istra) - 12233

Ubytování (Prázdninový dům) Secluded holiday house Forcici (Central Istria - Sredisnja Istra) - 12233. Located in Roč, this holiday home is 38 km from Trieste. The unit is 39 km from Portorož. The unit is fitted with a kitchen. Ubytování Secluded holiday house Forcici (Central Istria - Sredisnja Istra) - 12233 se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Garden House Rozi

Garden House Rozi

Ubytování (Prázdninový dům) Garden House Rozi. Situated in Roč, Garden House Rozi features a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 50 km from Rabac. Ubytování Garden House Rozi se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Double Room Hum 17939b

Double Room Hum 17939b

Ubytování (Penzion) Double Room Hum 17939b. Double Room Hum 17939b offers accommodation in Roč. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Double Room Hum 17939b se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Istrian Holiday Home

Charming Istrian Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Istrian Holiday Home. Charming Istrian Holiday Home is situated in Roč. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rabac. Ubytování Charming Istrian Holiday Home se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria

Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria

Ubytování (Prázdninový dům) Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria. Situated in Roč, Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria offers free WiFi and units equipped with a kitchen, seating... Ubytování Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Poolhouse Roc (3458)

Poolhouse Roc (3458)

Ubytování (Prázdninový dům) Poolhouse Roc (3458). Set in Roč, Poolhouse Roc (3458) features accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rabac. Ubytování Poolhouse Roc (3458) se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Seasons House

4 Seasons House

Ubytování (Prázdninový dům) 4 Seasons House. 4 Seasons House se nachází na odlehlém místě v Roči, 32 km od Terstu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování 4 Seasons House se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Secluded family friendly house Rim (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7070

Secluded family friendly house Rim (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7070

Ubytování (Prázdninový dům) Secluded family friendly house Rim (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7070. Holiday Home Rim 7070 is a holiday home set in Roč, 36 km from Trieste. The air-conditioned unit is 38 km from Portorož. Ubytování Secluded family friendly house Rim (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7070 se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Luana

Apartment Luana

Ubytování (Apartmán) Apartment Luana. Apartment Luana is set in Roč and offers a restaurant, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 45 km from Rabac. Ubytování Apartment Luana se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Roč, Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms features accommodation with a private pool. Ubytování Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dino

Apartman Dino

Ubytování (Apartmán) Apartman Dino. Located in Roč in the Istria region, Apartman Dino features a garden. Ubytování Apartman Dino se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Roc

Two-Bedroom Holiday Home in Roc

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Roc. Two-Bedroom Holiday Home in Roc is set in Roč. The property is 50 km from Rabac and free private parking is featured. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Roc se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartments with a parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17921

Apartments with a parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17921

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17921. Apartments with a parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17921 is offering accommodation in Roč. Ubytování Apartments with a parking space Hum (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17921 se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Hum 17939a

Apartment Hum 17939a

Ubytování (Apartmán) Apartment Hum 17939a. Apartment Hum 17939a is situated in Roč. The air-conditioned accommodation is 47 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování Apartment Hum 17939a se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17942

Family friendly apartments with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17942

Ubytování (Penzion) Family friendly apartments with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17942. Situated in Roč, Family friendly apartments with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17942 provides 4 accommodation with private... Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Roc (Central Istria - Sredisnja Istra) - 17942 se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roč Apartments

Roč Apartments

Ubytování (Venkovský dům) Roč Apartments. Situated in Roč in the Istria region, Roč Apartments features a garden. Ubytování Roč Apartments se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Twin Room Hum 17939a

Twin Room Hum 17939a

Ubytování (Penzion) Twin Room Hum 17939a. Twin Room Hum 17939a is a 3-star property situated in Roč. The 3-star guest house has air-conditioned rooms with a private bathroom and free WiFi. Ubytování Twin Room Hum 17939a se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luana

Villa Luana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Luana. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Luana is located in Roč. Ubytování Villa Luana se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)