Hledat

Ubytování

Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074 Penzion

20340 Ploče, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074. Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074 provides air-conditioned accommodation in Ploče. Ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074 se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074

Međugorje is 42 km from Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074, while Korčula is 46 km from the property. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. The guest house also features free WiFi and free private parking. The nearest airport is Dubrovnik Airport, 116 km from the accommodation. At the guest house, rooms include a balcony. Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074 provides air-conditioned accommodation in Ploče.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Bazén

Vybavení ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Bazén
  • Vyhřívaný bazén

Jiná ubytování ve městě Ploče

Allegro

9,9

Allegro

Ubytování (Apartmány) Allegro. Set in Ploče, 35 km from Neum, Allegro offers a terrace and free WiFi. Ubytování Allegro se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Roza

9,9

Apartman Roza

Ubytování (Apartmán) Apartman Roza. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Roza has a balcony and river views. Ubytování Apartman Roza se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Palma Luxury Apartment

9,9

Palma Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Palma Luxury Apartment. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Palma Luxury Apartment has a patio and sea views. Ubytování Palma Luxury Apartment se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cool&Nice apartment Jerković

9,8

Cool&Nice apartment Jerković

Ubytování (Apartmán) Cool&Nice apartment Jerković. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Cool&Nice apartment Jerković features a balcony. Ubytování Cool&Nice apartment Jerković se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Cvijanović

9,7

Apartment Cvijanović

Ubytování (Apartmán) Apartment Cvijanović. Apartment Cvijanović se nachází v obci Bačinská jezera a nabízí soukromý úsek pláže, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Apartment Cvijanović se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Roso

9,7

Roso

Ubytování (Apartmány) Roso. Apartmán Roso se nachází ve městě Ploče a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Roso se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Tina

9,7

Apartment Tina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina. Apartmán Tina se nachází v městečku Ploče v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a patio. Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franić Baćina Lakes Apartments

9,7

Franić Baćina Lakes Apartments

Ubytování (Apartmány) Franić Baćina Lakes Apartments. Toto ubytování je obklopené přírodním parkem Biokovo, řekou Neretva a jezery Baćina. Nachází se na různých místech, 2,5 km od centra města Ploče. Ubytování Franić Baćina Lakes Apartments se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Magnolia

9,7

Magnolia

Ubytování (Apartmán) Magnolia. Magnolia se nachází u pláže v letovisku Ploča, 35 km od města Neum, a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Magnolia se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Damić

9,7

Apartments Damić

Ubytování (Apartmány) Apartments Damić. Apartmány Damić nabízí ubytování s možností vlastního stravování v letovisku Ploče. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Damić se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lacus

9,6

Lacus

Ubytování (Apartmán) Lacus. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Lacus features a patio and lake views. Ubytování Lacus se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmant See-bass Neretva

9,6

Apartmant See-bass Neretva

Ubytování (Apartmán) Apartmant See-bass Neretva. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmant See-bass Neretva features a terrace and river views. Ubytování Apartmant See-bass Neretva se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erien

9,4

Erien

Ubytování (Apartmány) Erien. Apartmán Erien se nachází ve městě Ploče, 37 km od Neumu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Erien se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Lokvajnica j.d.o.o.

9,4

Lokvajnica j.d.o.o.

Ubytování (Apartmán) Lokvajnica j.d.o.o.. Situated in Ploče, Lokvajnica j.d.o.o. Features accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Lokvajnica j.d.o.o. se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Marcela

9,4

Apartment Marcela

Ubytování (Apartmán) Apartment Marcela. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Marcela has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Marcela se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Marevic apartment

9,4

Marevic apartment

Ubytování (Apartmán) Marevic apartment. Apartmán Marevic se nachází ve městě Ploče, 41 km od města Medžugorje, a nabízí klimatizaci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marevic apartment se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Šolo

9,4

Villa Šolo

Ubytování (Apartmány) Villa Šolo. Villa Solo se nachází uprostřed nedotčené středomořské přírody na klidném místě v obci Peračko Blato, jen 200 metrů od Bačinských jezer. Ubytování Villa Šolo se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Villa Antonija

9,3

Apartment Villa Antonija

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Antonija. Featuring a terrace, Apartment Villa Antonija is located in Stablina, 1 km from Ploče. Bačinska lake is 2 km away. Ubytování Apartment Villa Antonija se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman&Studio S

9,3

Apartman&Studio S

Ubytování (Aparthotel) Apartman&Studio S. Apartman & Studio S se nachází v Ploče, 31 km od Neumu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman&Studio S se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luna

9,3

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartmán Luna se nachází ve městě Ploče, 37 km od Neumu, a nabízí zahradu, soukromý úsek pláže, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a... Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Lara"

9,3

Apartman "Lara"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Lara". Apartmán "Lara" se nachází u pláže ve městě Ploče, 35 km od města Neum. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartman "Lara" se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Sanja

9,3

Apartman Sanja

Ubytování (Apartmán) Apartman Sanja. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Sanja has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Sanja se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Mira

9,3

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Mira features a patio and sea views. The air-conditioned accommodation is 35 km from Neum. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Barbir

9,2

Apartments Barbir

Ubytování (Apartmány) Apartments Barbir. Apartments Barbir jsou studia situovaná v Ploče, 37 km od Neumu. K dispozici je restaurace a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Barbir se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Center

9,1

Apartments Center

Ubytování (Apartmány) Apartments Center. Apartmány Center se nachází ve městě Ploče, 33 km od Neumu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Center se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Apartments Marra & Kech

9,1

Studio Apartments Marra & Kech

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Marra & Kech. Situated in Ploče, 37 km from Neum, Studio Apartments Marra & Kech features free bikes and free WiFi. Ubytování Studio Apartments Marra & Kech se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Comfortable bedroom

9

Comfortable bedroom

Ubytování (Apartmán) Comfortable bedroom. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Comfortable bedroom features a patio and mountain views. Ubytování Comfortable bedroom se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Marinovic Baćina Lakes

9

Apartments Marinovic Baćina Lakes

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinovic Baćina Lakes. Apartments Marinovic Baćina Lakes se nachází v bezprostřední blízkosti Bačinských jezer, 2,5 km od centra města Ploče, je obklopený přírodním parkem... Ubytování Apartments Marinovic Baćina Lakes se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primus Štrbić

9

Primus Štrbić

Ubytování (Privát) Primus Štrbić. Located in Ploče, 33 km from Neum, Primus Štrbić provides a garden and free WiFi. Ubytování Primus Štrbić se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse San Antonio

8,8

Guesthouse San Antonio

Ubytování (Penzion) Guesthouse San Antonio. Apartments San Antonio najdete 200 metrů od pláže a centra letoviska Ploče. Ubytování Guesthouse San Antonio se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Neda

8,8

Apartments Neda

Ubytování (Apartmány) Apartments Neda. Apartmány Neda se nacházejí v městečku Ploče, 37 km od městečka Neum, a nabízejí sezonní venkovní bazén i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Neda se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Rooms SALVIA

8,7

Rooms SALVIA

Ubytování (Penzion) Rooms SALVIA. Rooms SALVIA se nacházejí ve městě Ploče a nabízejí bezplatné Wi-Fi, pokoje s klimatizací a patiem, zahradu a terasu. Ubytování Rooms SALVIA se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Monaco

8,7

Apartmani Monaco

Ubytování (Penzion) Apartmani Monaco. Aparthotel Monaco se nachází v městečku Ploče, 24 km od města Međugorje, a nabízí saunu, krytý bazén, restauraci zajišťující stravování i bezplatné... Ubytování Apartmani Monaco se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Štrbić

8,6

Apartment Štrbić

Ubytování (Apartmány) Apartment Štrbić. Apartmány Štrbić se nacházejí v městečku Ploče a nabízí gril. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Štrbić se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Bogunovic

8,5

Apartments Bogunovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Bogunovic. Apartmány Bogunovic se nachází v obci Ploče, 37 km od města Neum. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Denně se podává americká snídaně. Ubytování Apartments Bogunovic se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Baćina

8,3

Villa Baćina

Ubytování (Apartmány) Villa Baćina. Villa Baćina nabízí apartmány s možností vlastního stravování, které jsou vhodné pro rodiny. Ubytování Villa Baćina se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magic House Apartments

8,1

Magic House Apartments

Ubytování (Apartmány) Magic House Apartments. Set in Dubrovnik, Magic House Apartments offers sea views and free WiFi, 100 metres from Banje Beach and 300 metres from Porporela Beach. Ubytování Magic House Apartments se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Hotel Bebić

6,1

Hotel Bebić

Ubytování (Hotel) Hotel Bebić. Hotel Bebić se nachází v přístavu v centru města Ploče. Ubytování Hotel Bebić se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15971

Holiday house with a parking space Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15971

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a parking space Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15971. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday house with a parking space Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15971 features a... Ubytování Holiday house with a parking space Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15971 se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15871

Apartments by the sea Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15871

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15871. Located in Ploče, Apartments by the sea Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15871 offers 4 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15871 se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Family friendly apartments with a swimming pool Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15309

Family friendly apartments with a swimming pool Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15309

Ubytování (Penzion) Family friendly apartments with a swimming pool Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15309. Situated in Ploče, Family friendly apartments with a swimming pool Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15309 features 3-star accommodation with private... Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Bacina (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15309 se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ploce Villa Sleeps 8 Pool Air Con

Ploce Villa Sleeps 8 Pool Air Con

Ubytování (Vila) Ploce Villa Sleeps 8 Pool Air Con. Set in Dubrovnik, less than 1 km from Banje Beach and a 13-minute walk from Porporela Beach, Ploce Villa Sleeps 8 Pool Air Con offers a shared lounge and... Ubytování Ploce Villa Sleeps 8 Pool Air Con se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Twin Room Ploce 15074b

Twin Room Ploce 15074b

Ubytování (Penzion) Twin Room Ploce 15074b. Twin Room Ploce 15074b provides air-conditioned accommodation in Ploče. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Twin Room Ploce 15074b se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Twin Room Ploce 15074d

Twin Room Ploce 15074d

Ubytování (Penzion) Twin Room Ploce 15074d. Twin Room Ploce 15074d provides air-conditioned rooms in Ploče. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Twin Room Ploce 15074d se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Set in Ploče, Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytování Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment with Pool

Apartment with Pool

Ubytování (Apartmán) Apartment with Pool. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment with Pool features a balcony. Guests staying at this apartment have access to a... Ubytování Apartment with Pool se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradise Lake Ploče

Paradise Lake Ploče

Ubytování (Apartmán) Paradise Lake Ploče. Paradise Lake Ploče is set in Ploče. The property is 24 km from Međugorje and free private parking is provided. Ubytování Paradise Lake Ploče se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16195

Apartments by the sea Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16195

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16195. Apartments by the sea Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16195 is offering accommodation in Ploče. Ubytování Apartments by the sea Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 16195 se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Ploce

Two-Bedroom Apartment in Ploce

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Ploce. Two-Bedroom Apartment in Ploce is set in Ploče. The air-conditioned accommodation is 34 km from Neum, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Ploce se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Cozy Villa with Shared Pool in Ploce

Cozy Villa with Shared Pool in Ploce

Ubytování (Vila) Cozy Villa with Shared Pool in Ploce. Cozy Villa with Shared Pool in Ploce is situated in Ploče and offers water sports facilities and a tennis court. Ubytování Cozy Villa with Shared Pool in Ploce se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Matea

Holiday home Matea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Matea. Prázdninový dům Matea se nachází ve městě Ploče v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Holiday home Matea se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)