Hledat

Ubytování

Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074 Penzion

20340 Ploče, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074. Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074 provides air-conditioned accommodation in Ploče. Ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074 se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Popis ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074

Međugorje is 42 km from Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074, while Korčula is 46 km from the property. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. The guest house also features free WiFi and free private parking. The nearest airport is Dubrovnik Airport, 116 km from the accommodation. At the guest house, rooms include a balcony. Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074 provides air-conditioned accommodation in Ploče.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Bazén

Vybavení ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Ploce (Neretva Delta - Usce Neretve) - 15074

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Bazén
  • Vyhřívaný bazén

Jiná ubytování ve městě Ploče

Allegro

9,9

Allegro

Ubytování (Apartmány) Allegro. Set in Ploče, 35 km from Neum, Allegro offers a terrace and free WiFi. Ubytování Allegro se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Palma Luxury Apartment

9,9

Palma Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Palma Luxury Apartment. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Palma Luxury Apartment has a patio and sea views. Ubytování Palma Luxury Apartment se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Tina

9,7

Apartment Tina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina. Apartmán Tina se nachází v městečku Ploče v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a patio. Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Damić

9,7

Apartments Damić

Ubytování (Apartmány) Apartments Damić. Apartmány Damić nabízí ubytování s možností vlastního stravování v letovisku Ploče. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Damić se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmant See-bass Neretva

9,6

Apartmant See-bass Neretva

Ubytování (Apartmán) Apartmant See-bass Neretva. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmant See-bass Neretva features a terrace and river views. Ubytování Apartmant See-bass Neretva se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Fabry Riva Ploče

9,4

Apartment Fabry Riva Ploče

Ubytování (Apartmán) Apartment Fabry Riva Ploče. Apartment Fabry Riva Ploče se nachází v Ploče a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 39 km od Tučepi. Ubytování Apartment Fabry Riva Ploče se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman&Studio S

9,3

Apartman&Studio S

Ubytování (Aparthotel) Apartman&Studio S. Apartman & Studio S se nachází v Ploče, 31 km od Neumu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman&Studio S se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Luna

9,3

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartmán Luna se nachází ve městě Ploče, 37 km od Neumu, a nabízí zahradu, soukromý úsek pláže, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a... Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Barbir

9,2

Apartments Barbir

Ubytování (Apartmány) Apartments Barbir. Apartments Barbir jsou studia situovaná v Ploče, 37 km od Neumu. K dispozici je restaurace a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Barbir se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Marinovic Baćina Lakes

9

Apartments Marinovic Baćina Lakes

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinovic Baćina Lakes. Apartments Marinovic Baćina Lakes se nachází v bezprostřední blízkosti Bačinských jezer, 2,5 km od centra města Ploče, je obklopený přírodním parkem... Ubytování Apartments Marinovic Baćina Lakes se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Astra

9

Apartman Astra

Ubytování (Apartmán) Apartman Astra. Apartman Astra se nachází v Ploče a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. 45 km od Korčuly. Ubytování Apartman Astra se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Primus Štrbić

9

Primus Štrbić

Ubytování (Privát) Primus Štrbić. Located in Ploče, 33 km from Neum, Primus Štrbić provides a garden and free WiFi. Ubytování Primus Štrbić se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Endy

8,8

Apartman Endy

Ubytování (Apartmán) Apartman Endy. Apartman Endy se nachází v Ploče a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 39 km od Tučepi. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Endy se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guesthouse San Antonio

8,8

Guesthouse San Antonio

Ubytování (Penzion) Guesthouse San Antonio. Apartments San Antonio najdete 200 metrů od pláže a centra letoviska Ploče. Ubytování Guesthouse San Antonio se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Monaco

8,7

Apartmani Monaco

Ubytování (Penzion) Apartmani Monaco. Aparthotel Monaco se nachází v městečku Ploče, 24 km od města Međugorje, a nabízí saunu, krytý bazén, restauraci zajišťující stravování i bezplatné... Ubytování Apartmani Monaco se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Baćina

8,3

Villa Baćina

Ubytování (Apartmány) Villa Baćina. Villa Baćina nabízí apartmány s možností vlastního stravování, které jsou vhodné pro rodiny. Ubytování Villa Baćina se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Hotel Bebić

6,1

Hotel Bebić

Ubytování (Hotel) Hotel Bebić. Hotel Bebić se nachází v přístavu v centru města Ploče. Ubytování Hotel Bebić se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Paradise Lake Ploče

Paradise Lake Ploče

Ubytování (Apartmán) Paradise Lake Ploče. Paradise Lake Ploče is set in Ploče. The property is 24 km from Međugorje and free private parking is provided. Ubytování Paradise Lake Ploče se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment with Pool

Apartment with Pool

Ubytování (Apartmán) Apartment with Pool. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment with Pool features a balcony. Guests staying at this apartment have access to a... Ubytování Apartment with Pool se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Twin Room Ploce 15074b

Twin Room Ploce 15074b

Ubytování (Penzion) Twin Room Ploce 15074b. Twin Room Ploce 15074b provides air-conditioned accommodation in Ploče. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Twin Room Ploce 15074b se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Twin Room Ploce 15074d

Twin Room Ploce 15074d

Ubytování (Penzion) Twin Room Ploce 15074d. Twin Room Ploce 15074d provides air-conditioned rooms in Ploče. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Twin Room Ploce 15074d se nachází ve městě Ploče (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).