Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartments and Rooms Rogić (Karlo)

Apartments and Rooms Rogić (Karlo) se nachází ve městě Sveti Petar, 9 km od Biogradu na Moru. Tento aparthotel má terasu a zahradu. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Apartments and Rooms Rogić (Karlo) leží 20 km od Zadaru a 43 km od města Vodice. Letiště Zadar leží 20 km daleko. Všechny pokoje mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Bazén
 • Venkovní bazén

Vybavení ubytování Apartments and Rooms Rogić (Karlo)

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bazén
 • Oplocení kolem bazénu
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Venkovní bazén
 • Vířivka/jacuzzi
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Sveti Petar

Apartments Maricic

9,5

Apartments Maricic

Ubytování (Apartmány) Apartments Maricic. Apartmány Maricic se nachází v obci Sveti Petar, 12 km od Biogradu na Moru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Maricic se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Vidović

9,4

Apartments Vidović

Ubytování (Apartmán) Apartments Vidović. Apartments Vidović se nachází 400 metrů od pláže a 1 km od centra obce Sv. Petar na moru. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Apartments Vidović se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marija

9,2

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Zora se nachází na pobřeží ve Sveti Petaru. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací, zařízenou terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Fischer Haus

9,2

Fischer Haus

Ubytování (Apartmány) Fischer Haus. Fischer Haus se nachází v obci Sveti Petar v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Turkljaca. Ubytování Fischer Haus se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Esperanca

8,5

Apartments Esperanca

Ubytování (Apartmány) Apartments Esperanca. The Esperanca apartments are located directly at their own private beach in Sveti Petar and offer you tastefully furnished apartments for 2 people. Ubytování Apartments Esperanca se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Pansion Hollywood

8,4

Pansion Hollywood

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Hollywood. Pansion Hollywood se nachází v obci Sv. Petar na Moru, 150 metrů od pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi, ložní prádlo a fén. Ubytování Pansion Hollywood se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jelekovac

8,4

Apartments Jelekovac

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelekovac. Apartments Jelekovac se nachází 120 metrů od skalnaté a oblázkové pláže a 300 metrů od centra vesničky Sveti Petar na Moru a nabízí Wi-Fi zdarma a sdílenou... Ubytování Apartments Jelekovac se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Sveti Petar Biograd

7,9

Apartment Sveti Petar Biograd

Ubytování (Apartmány) Apartment Sveti Petar Biograd. Apartmány Sveti Petar Biograd se nacházejí v obci Sveti Petar, 10 km od Biogradu na Moru, a nabízejí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sveti Petar Biograd se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Ivan

6,8

Villa Ivan

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ivan. Villa Ivan se nachází ve městě Sveti Petar na Moru, 2,5 km od města Sv. Filip i Jakov a 5 km od města Biograd na Moru. Ubytování Villa Ivan se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ante - 30 m from sea

Apartments Ante - 30 m from sea

Ubytování (Apartmány) Apartments Ante - 30 m from sea. Apartments Ante - 30 m from sea features garden views, free WiFi and free private parking, set in Sveti Petar, 200 metres from Sveti Petar Nudist Beach. Ubytování Apartments Ante - 30 m from sea se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Activia

Villa Activia

Ubytování (Vila) Villa Activia. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Activia is set in Sveti Petar. Ubytování Villa Activia se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Miruna

Apartment Miruna

Ubytování (Apartmán) Apartment Miruna. Apartment Miruna is set in Sveti Petar. Complimentary WiFi is available. Zadar is 17 km from the apartment, while Vodice is 42 km from the property. Ubytování Apartment Miruna se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Melita Sea View

Apartment Melita Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartment Melita Sea View. Apartment Melita Sea View se nachází v obci Sveti Petar v Zadarské župě, nedaleko nudistických pláží Turkljaca a Sveti Petar. Ubytování Apartment Melita Sea View se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Sveti Petar 358b

Apartment Sveti Petar 358b

Ubytování (Apartmán) Apartment Sveti Petar 358b. Apartment Sveti Petar 358b nabízí ubytování v letovisku Sveti Petar, 16 km od Zadaru. Apartment Sveti Petar 358b má výhled na moře a stojí 43 km od Vodice. Ubytování Apartment Sveti Petar 358b se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments by the sea Sveti Petar (Biograd) - 358

Apartments by the sea Sveti Petar (Biograd) - 358

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Sveti Petar (Biograd) - 358. Situated in Sveti Petar, Apartments by the sea Sveti Petar (Biograd) - 358 offers 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Sveti Petar (Biograd) - 358 se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool

Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool

Ubytování (Vila) Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool. Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool is set in Sveti Petar and offers a fitness centre. Ubytování Spacious Villa in Sveti Petar na Moru with Pool se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Tustica

Apartmani Tustica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tustica. Apartmani Tustica se nachází v obci Sveti Petar, nedaleko nudistické pláže Sveti Petar a pláže Turkljaca, a nabízí gril a terasu. Ubytování Apartmani Tustica se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Branko

Apartments Branko

Ubytování (Apartmány) Apartments Branko. Apartments Branko se nachází ve Svetim Petaru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Branko se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa).