Hledat

Ubytování

Apartments and rooms Kravanja Apartmány

41a Trenta, 5232 Trenta, Slovinsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms Kravanja. Apartmány a pokoje Kravanja se nachází ve vesničce Trenta a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments and rooms Kravanja se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Popis ubytování Apartments and rooms Kravanja

Apartmány jsou vzdálené 25 km od obce Kranjska Gora a 44 km od Tarvisia. Apartmány a pokoje Kravanja se nachází ve vesničce Trenta a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Některé apartmány mají kabelovou TV, plně vybavený kuchyňský kout s chladničkou a sdílenou koupelnu s fénem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartments and rooms Kravanja

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Parkování pro handicapované
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Trenta

House DorMica

9,4

House DorMica

Ubytování (Apartmány) House DorMica. House DorMica se nachází v Trentě, 26 km od občiny Kranjska Gora, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má dětské hřiště. Ubytování House DorMica se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Apartmaji Nataša

9,1

Apartmaji Nataša

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Nataša. Apartmaji Nataša se nachází v obci Trenta. K dispozici je plně vybavená kuchyň s lednicí a kávovarem. Ubytování Apartmaji Nataša se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Apartment Milan

9,1

Apartment Milan

Ubytování (Apartmán) Apartment Milan. Apartmán Milan se nachází v osadě Trenta a nabízí ubytování se zahradou, zázemím pro grilování, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Apartment Milan se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Apartments and rooms Nataša 2

9,1

Apartments and rooms Nataša 2

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms Nataša 2. Apartmány a pokoje Nataša 2 se nacházejí v obci Trenta a nabízejí kuchyň a výhled na hory. Ubytování Apartments and rooms Nataša 2 se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Yellow house

8,9

Yellow house

Ubytování (Prázdninové domy) Yellow house. Yellow house se nachází v obci Trenta, 23 km od obce Kranjska Gora. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Yellow house se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Cottage Trenta

8,8

Cottage Trenta

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage Trenta. Chata Trenta se nachází ve městě Bovec, 27 km od letiště Bovec. Ubytování Cottage Trenta se nachází ve městě Trenta (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Zorč

8,7

Accommodation Zorč

Ubytování (Privát) Accommodation Zorč. Accommodation Zorč se nachází v Trentu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Všechny prakticky zařízené pokoje mají sdílenou koupelnu, kuchyni a obývací část. Ubytování Accommodation Zorč se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Apartments Mija

8,4

Apartments Mija

Ubytování (Apartmány) Apartments Mija. Apartments Mija se zahradou a terasou nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Mija se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Apartment Zorc

8,3

Apartment Zorc

Ubytování (Apartmány) Apartment Zorc. Apartmán Zorc se nachází v Trentě. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na hory. Ubytování Apartment Zorc se nachází ve městě Trenta (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Pod Lipo

8,2

House Pod Lipo

Ubytování (Prázdninový dům) House Pod Lipo. Tento prázdninový dům se nachází v Trentě, 49 km od Bad Kleinkirchheimu. Villach odtud leží 28 km. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování House Pod Lipo se nachází ve městě Trenta (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Private Cabin in the heart of Triglav National Park

Cozy Private Cabin in the heart of Triglav National Park

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Private Cabin in the heart of Triglav National Park. Cozy Private Cabin in the heart of Triglav National Park is situated in Trenta and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Cozy Private Cabin in the heart of Triglav National Park se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).

Cottages Kravanja

Cottages Kravanja

Ubytování (Chata) Cottages Kravanja. Cottages Kravanja is located in Trenta and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Cottages Kravanja se nachází ve městě Trenta (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine house Antonia

Alpine house Antonia

Ubytování (Prázdninový dům) Alpine house Antonia. Alpine house Antonia is set in Trenta and offers a garden. This holiday home provides a terrace. The holiday home also features 1 bathroom. Ubytování Alpine house Antonia se nachází ve městě Trenta (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fairy Tale House

Fairy Tale House

Ubytování (Prázdninový dům) Fairy Tale House. Fairy Tale House is located in Trenta and offers a terrace. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Fairy Tale House se nachází ve městě Trenta (Slovinsko).