Hledat

Ubytování

Apartments Anastazija Apartmány

Poljica 2, 23235 Poljica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Anastazija. Apartmány Anastazija se nachází v letovisku Poljica v Zadarské župě, 12 km od Zadaru a 33 km od Biogradu na Moru, a nabízí sluneční terasu, výhled do... Ubytování Apartments Anastazija se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartments Anastazija

Některé apartmány mají klimatizaci a posezení s TV s plochou obrazovkou a jiné zahrnují kuchyň s lednicí a varnou deskou. Apartmány Anastazija stojí 32 km od Pagu a 14 km od letiště Zadar. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Apartmány Anastazija se nachází v letovisku Poljica v Zadarské župě, 12 km od Zadaru a 33 km od Biogradu na Moru, a nabízí sluneční terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Vybavení ubytování Apartments Anastazija

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Venkovní dětské hřiště
 • Dětské hřiště
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Poljica

Vila Vicko

10

Vila Vicko

Ubytování (Apartmán) Vila Vicko. Vila Vicko is set in Poljica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vila Vicko se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Nova Apartments

9,8

Nova Apartments

Ubytování (Apartmány) Nova Apartments. Located in Poljica, 41 km from Pag, Nova Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Nova Apartments se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mara

9,7

Apartman Mara

Ubytování (Apartmán) Apartman Mara. Apartman Mara nabízí ubytování s výhledem na zahradu a s možností vlastního stravování v obci Vrsi, 12 km od Zadaru. Ubytování Apartman Mara se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Becca

9,6

Apartment Becca

Ubytování (Apartmán) Apartment Becca. Located in Poljica in the Zadar County region, Apartment Becca has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Becca se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nena

9,4

Apartment Nena

Ubytování (Apartmán) Apartment Nena. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Poljici, 13 km od Zadaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Nena se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Kovacic Jurlina

9,4

Apartment Kovacic Jurlina

Ubytování (Apartmány) Apartment Kovacic Jurlina. Situated in Poljica, 41 km from Pag, Apartment Kovacic Jurlina features a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Kovacic Jurlina se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Poljica

9,4

Apartment Poljica

Ubytování (Apartmán) Apartment Poljica. Apartmán Poljica je apartmán s výhledem na hory, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyní situovaný v Poljice. Ubytování Apartment Poljica se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Irena

9,2

Holiday Home Irena

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Irena. Prázdninový dům Irena se nachází v obci Poljica a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyni a sdílený obývací prostor. Ubytování Holiday Home Irena se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Toni

9,2

Apartman Toni

Ubytování (Apartmány) Apartman Toni. Apartman Toni se nachází v obci Poljica. Nabízí ubytování s kuchyní, posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Toni se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Bartulovi dvori

9,1

Bartulovi dvori

Ubytování (Apartmán) Bartulovi dvori. Apartmán Bartulovi dvori se nachází v Poljici, 11 km od Zadaru. Nabízí gril, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Bartulovi dvori se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Obala

Apartmani Obala

Ubytování (Privát) Apartmani Obala. Set in Poljica, 47 km from Šibenik, Apartmani Obala offers a garden and free WiFi. A patio with garden views is offered in all units. Ubytování Apartmani Obala se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman MARIJA

Apartman MARIJA

Ubytování (Apartmán) Apartman MARIJA. Apartmán MARIJA se nachází u pláže v letovisku Poljice, 46 km od Šibeniku, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartman MARIJA se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Wellness & Spa Villa Spirini Dvori

Wellness & Spa Villa Spirini Dvori

Ubytování (Vila) Wellness & Spa Villa Spirini Dvori. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Wellness & Spa Villa Spirini Dvori is situated in Poljica. Ubytování Wellness & Spa Villa Spirini Dvori se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Pequena Perla

Villa Pequena Perla

Ubytování (Vila) Villa Pequena Perla. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Pequena Perla is located in Poljica. Ubytování Villa Pequena Perla se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Alojzija Stepinca

Holiday home Alojzija Stepinca

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Alojzija Stepinca. Situated in Kruševo in the Zadar County region, Holiday home Alojzija Stepinca has a balcony and garden views. Ubytování Holiday home Alojzija Stepinca se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Latinka

Apartment Latinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Latinka. Apartment Latinka is located in Poljica and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Latinka se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Poljica w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool

Nice home in Poljica w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Poljica w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool. Set in Poljica, Nice home in Poljica w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool offers a private pool. Ubytování Nice home in Poljica w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Poljica - 05

Apartment Poljica - 05

Ubytování (Apartmán) Apartment Poljica - 05. Apartment Poljica - 05 is located in Poljica and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Poljica - 05 se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Two-Bedroom Apartment in Poljica

Two-Bedroom Apartment in Poljica

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Poljica. Two-Bedroom Apartment in Poljica is located in Poljica and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Poljica se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Great Villa Field Hill 4*

Great Villa Field Hill 4*

Ubytování (Vila) Great Villa Field Hill 4*. Located in Poljica, Great Villa Field Hill 4* offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and sauna. Ubytování Great Villa Field Hill 4* se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Amfora

Villa Amfora

Ubytování (Vila) Villa Amfora. Situated in Poljica, Villa Amfora features accommodation with a balcony and free WiFi. This villa also features a private pool. Ubytování Villa Amfora se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kalada - Adriatic Luxury Villas

Villa Kalada - Adriatic Luxury Villas

Ubytování (Vila) Villa Kalada - Adriatic Luxury Villas. Villa Kalada - Adriatic Luxury Villas is set in Poljica and has a private pool, a kitchen and garden views. Ubytování Villa Kalada - Adriatic Luxury Villas se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Poljica 14

Apartment Poljica 14

Ubytování (Apartmán) Apartment Poljica 14. Apartment Poljica 14 se nachází v letovisku Poljica, 13 km od Zadaru a 49 km od Novalje. Do Biogradu na Moru je to 34 km. Ubytování Apartment Poljica 14 se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Levante

Apartments Levante

Ubytování (Apartmány) Apartments Levante. Situated in Poljica, 41 km from Pag, Apartments Levante features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments Levante se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nina

Apartment Nina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nina. Apartment Nina is situated in Poljica and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Apartment Nina se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Gabriella

Holiday Home Gabriella

Ubytování (Vila) Holiday Home Gabriella. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Gabriella is situated in Poljica. Ubytování Holiday Home Gabriella se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Zadarská župa).