Hledat

Ubytování

Apartments Ana Maria Apartmány

21318 Pisak, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana Maria. Apartments Ana Maria has sea views, free WiFi and free private parking, located in Pisak, 1.1 km from Beach Pašnjak. Ubytování Apartments Ana Maria se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartments Ana Maria

2 km away. 3 km from the apartment, while Beach Borka is 2. A stovetop and toaster are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. The nearest airport is Split Airport, 56 km from Apartments Ana Maria. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Pisak! Apartments Ana Maria has sea views, free WiFi and free private parking, located in Pisak, 1. 1 km from Beach Pašnjak. Vruja Beach is 1. Every unit features a private bathroom and bath, air conditioning, a TV and a fridge.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Pláž
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartments Ana Maria

  • Pláž
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Jiná ubytování ve městě Pisak

Apartmani Amila-Pisak

9,9

Apartmani Amila-Pisak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Amila-Pisak. Apartmani Amila-Pisak se nachází v obci Pisak. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani Amila-Pisak se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Sea view apartment with a huge terrace

9,9

Sea view apartment with a huge terrace

Ubytování (Apartmán) Sea view apartment with a huge terrace. Sea view apartment with a huge terrace se nachází se v Pisaku, v Splitsko-dalmatské župe. Ubytování Sea view apartment with a huge terrace se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nora

9,9

Villa Nora

Ubytování (Vila) Villa Nora. Villa Nora se nachází v obci Pisak a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, otevřenou recepci a sdílený lounge. Ubytování Villa Nora se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Lavanda

9,9

Villa Lavanda

Ubytování (Apartmán) Villa Lavanda. Villa Lavanda se nachází na pláži v Pisaku, 10 km od Brely. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Lavanda se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

SeaHouse H.A.W.K.

9,9

SeaHouse H.A.W.K.

Ubytování (Apartmány) SeaHouse H.A.W.K.. SeaHouse H.A.W.K. se nachází v Pisaku, 10 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SeaHouse H.A.W.K. se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš

9,9

Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš

Ubytování (Apartmány) Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš. Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš se nachází v letovisku Pisak, 10 km od Brely. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Galija

9,9

Apartmani Galija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Galija. Apartmány Galija se nacházejí v Pisaku. Nabízejí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmani Galija se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Amoretta - Pisak (Omiš)

9,8

Villa Amoretta - Pisak (Omiš)

Ubytování (Apartmány) Villa Amoretta - Pisak (Omiš). Vila Amoretta - Pisak (Omiš) se nachází v obci Pisak, 10 km od města Brela, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Amoretta - Pisak (Omiš) se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio apartman GIRO

9,8

Studio apartman GIRO

Ubytování (Apartmán) Studio apartman GIRO. Studio apartman GIRO se nachází ve městě Pisak ve Splitsko-dalmatské-župě a nabízí zahradu. Ubytování Studio apartman GIRO se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Danolic

9,8

Apartments Danolic

Ubytování (Apartmány) Apartments Danolic. Apartmány Danolic se nachází ve vesnici Pisak a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Danolic se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Olga & Jure

9,7

Apartments Olga & Jure

Ubytování (Apartmány) Apartments Olga & Jure. Apartments Olga & Jure se nachází v Pisaku, 10 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Olga & Jure se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartment By The Sea 2

9,7

Luxury Apartment By The Sea 2

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment By The Sea 2. Ubytování Luxury Apartment By The Sea 2 se nachází v obci Pisak, 10 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Apartment By The Sea 2 se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Danolic 2

9,6

Apartments Danolic 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Danolic 2. Apartmány Dalia se nacházejí v obci Pisak, 37 km od Splitu a 17 km od města Makarska, a nabízejí výhled na moře. Ubytování Apartments Danolic 2 se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartment By The Sea

9,6

Luxury Apartment By The Sea

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment By The Sea. Luxury Apartment By The Sea se nachází na místě s výhledem na moře v Pisaku a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Luxury Apartment By The Sea se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Silvija

9,5

Apartments Silvija

Ubytování (Apartmány) Apartments Silvija. Apartmány Silvija se nachází ve vesnici Pisak, 10 km od Brely. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Silvija se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Rose

9,5

Apartments Rose

Ubytování (Apartmány) Apartments Rose. Apartments Rose se nachází ve městě Pisak, 16 km od Omiše a může se pochlubit výhledem na moře a vlastní zpevněnou plochou na opalování. Ubytování Apartments Rose se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Marušić Home

9,5

Marušić Home

Ubytování (Apartmány) Marušić Home. Marušić Home se nachází v Pisaku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a venkovní bazén. Ubytování Marušić Home se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antonio

9,5

Villa Antonio

Ubytování (Apartmány) Villa Antonio. Vila Antonio je apartmánová vila situovaná v Pisaku, 10 km od Brely. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Villa Antonio se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Vruja

9,5

Villa Vruja

Ubytování (Apartmány) Villa Vruja. Set 1.1 km from Beach Pašnjak, Villa Vruja offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Vruja se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antares Pisak

9,4

Villa Antares Pisak

Ubytování (Apartmány) Villa Antares Pisak. Villa Antares Pisak se nachází v Pisaku, 10 km od Brely, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Antares Pisak se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Apartments Andrea

9,4

Luxury Apartments Andrea

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Andrea. Luxury Apartments Andrea se nachází v obci Marušići, 11 km od Brely, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Apartments Andrea se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Đerek Pisak

9,4

Apartments Đerek Pisak

Ubytování (Penzion) Apartments Đerek Pisak. Apartmány Đerek Pisak se nacházejí na pláži v Pisak. Ubytování Apartments Đerek Pisak se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Pissak

9,4

Apartman Pissak

Ubytování (Apartmány) Apartman Pissak. Located in Pisak in the Split-Dalmatia County region, Apartman Pissak provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Pissak se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Stević

9,4

Apartman Stević

Ubytování (Apartmán) Apartman Stević. Apartman Stević se nachází v Pisaku. Wi-Fi je zdarma. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyň s myčkou nádobí a koupelnu s fénem. Na místě je terasa. Ubytování Apartman Stević se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Dusanka

9,4

Villa Dusanka

Ubytování (Apartmány) Villa Dusanka. Villa Dušanka se nachází v obci Pisak, 10 km od Brely. Nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Dusanka se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Casa Sul Mare

9,3

Apartments Casa Sul Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa Sul Mare. Apartments Casa Sul Mare se nachází v Pisaku, 10 km od Brely. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Je zde i terasa. K dispozici je také půjčovna aut. Ubytování Apartments Casa Sul Mare se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Silvija

9,3

Apartmani Silvija

Ubytování (Apartmán) Apartmani Silvija. Set in Pisak, Apartmani Silvija offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Silvija se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dajana

9,2

Holiday Home Dajana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dajana. Located in Pisak in the Split-Dalmatia County Region, this detached holiday home features a terrace and a garden with an outdoor pool. Ubytování Holiday Home Dajana se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Mediterranea

9,2

Apartments Mediterranea

Ubytování (Apartmány) Apartments Mediterranea. Apartmány Mediterranea se nacházejí v Pisaku, 36 km od Splitu. Dům má vlastní bezplatné parkoviště a ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mediterranea se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Marija Pisak

9,2

Apartments Marija Pisak

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija Pisak. Apartmány Marija Pisak se nacházejí v obci Pisak, 10 km od obce Brela, a nabízejí gril a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Marija Pisak se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Nena

9,2

Apartments Nena

Ubytování (Apartmány) Apartments Nena. Apartmány Nena se nachází v letovisku Pisak a nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nena se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

House Sunce

9

House Sunce

Ubytování (Prázdninový dům) House Sunce. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, House Sunce is located in Pisak. Ubytování House Sunce se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonja

8,9

Sonja

Ubytování (Apartmány) Sonja. Apartmány Sonja se nachází ve vesnici Sonja a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Sonja se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Đurđica

8,9

Apartment Đurđica

Ubytování (Apartmány) Apartment Đurđica. Apartmán Đurđica se nachází ve vesnici Pisak, 10 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Đurđica se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miran apartments Pisak

8,9

Miran apartments Pisak

Ubytování (Apartmány) Miran apartments Pisak. Miran apartments Pisak se nachází v obci Pisak, 10 km od obce Brela. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Miran apartments Pisak se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Appartamenti Tanja

8,7

Appartamenti Tanja

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Tanja. Appartamenti Tanja se nachází v Pisaku, 10 km od Brely a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Tanja se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dubravka

8,7

Apartments Dubravka

Ubytování (Apartmány) Apartments Dubravka. Apartmány Dubravka se nachází v Pisaku. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dubravka se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Pisak with Sea view 09

8,6

Studio Pisak with Sea view 09

Ubytování (Apartmán) Studio Pisak with Sea view 09. Studio Pisak with Sea view 09 se nachází v obci Pisak a nabízí bezplatné Wi-Fi. Součástí studia je také TV a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a... Ubytování Studio Pisak with Sea view 09 se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Grueger

8,6

Apartments Grueger

Ubytování (Apartmány) Apartments Grueger. Apartmány Grueger se nacházejí v Pisaku, 34 km od Splitu. Nabízejí zahradu a venkovní bazén. Makarská leží 19 km odtud. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Grueger se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mako

8,5

Apartments Mako

Ubytování (Apartmány) Apartments Mako. Apartments Mako se nacházejí v Pisaku, 11 km od Brely. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Mako se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Put Porta Cr IX

8,2

Apartment Put Porta Cr IX

Ubytování (Apartmán) Apartment Put Porta Cr IX. Tříhvězdičkový apartmán Put Porta Cr IX se nachází v letovisku Pisak ve Splitsko-dalmatské oblasti. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartment Put Porta Cr IX se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment BIM

8,1

Apartment BIM

Ubytování (Apartmány) Apartment BIM. Apartment BIM je ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací a výhledem na moře. Leží 200 metrů od pláže v Pisaku. Ubytování Apartment BIM se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Wiev on th sea PISAK

8,1

Wiev on th sea PISAK

Ubytování (Apartmán) Wiev on th sea PISAK. Wiev on th sea PISAK is located in Pisak and offers a terrace. Ubytování Wiev on th sea PISAK se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Cassetta by the sea

8

Cassetta by the sea

Ubytování (Apartmán) Cassetta by the sea. Apartmán Cassetta by the sea s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Pisak, pouhých 46 km od mezinárodního letiště ve Splitu. Ubytování Cassetta by the sea se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Iva

7,9

Villa Iva

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Iva. Villa Iva se nachází v Pisaku a nabízí ubytování s vlastním bazénem, vlastním parkovištěm a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Iva se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment by the sea

7,4

Apartment by the sea

Ubytování (Apartmán) Apartment by the sea. Tento apartmán se nachází v obci Pisak, 36 km od Splitu, a nabízí gril, zdarma dostupné Wi-Fi i výhled na moře. Ubytování Apartment by the sea se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Pisakbay

5,9

Pisakbay

Ubytování (Apartmány) Pisakbay. Pisakbay se nachází v obci Pisak, 10 km od Brely. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pisakbay se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment NoStress

Apartment NoStress

Ubytování (Apartmán) Apartment NoStress. Situated in Pisak, Apartment NoStress features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has sea views and is 9 km from Brela. Ubytování Apartment NoStress se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5 stars 2 bedroom panoramic view

5 stars 2 bedroom panoramic view

Ubytování (Vila) 5 stars 2 bedroom panoramic view. Featuring private pool, 5 stars 2 bedroom panoramic view is situated on the beachfront in Pisak. Ubytování 5 stars 2 bedroom panoramic view se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Damir

House Damir

Ubytování (Prázdninový dům) House Damir. House Damir s terasou se nachází v Pisaku ve Splitsko-dalmatské župě, 36 km od Splitu. Ubytování House Damir se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa San Marko

Villa San Marko

Ubytování (Prázdninový dům) Villa San Marko. Vila San Marko se nachází ve vesnici Pisak. Tento prázdninový dům sídlí v budově ze 16. Ubytování Villa San Marko se nachází ve městě Pisak (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).