Hledat

Ubytování

Apartments Alen Apartmány

Galižanska cesta 36b, 52212 Fažana, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Alen. Apartmány Alen se nachází na klidném místě, 700 metrů od nejbližší pláže a přístavu, 5 minut chůze od centra starého rybářského města Fažana. Ubytování Apartments Alen se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartments Alen

Jen pár kroků od ubytování najdete obchody s potravinami. Nachází se jen 1 km od ubytování. Některé nabízí panoramatický výhled na město Fažana a Jaderské moře. Všechny apartmány jsou klimatizované a mají satelitní TV, bezplatné Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, vlastní koupelnu a balkon. Lodí z centra města Fažana snadno dojedete do národního parku na ostrově Brijuni. Od půjčovny kol vás dělí 500 metrů. Na místě je k dispozici soukromé neplacené parkoviště. Apartmány Alen se nachází na klidném místě, 700 metrů od nejbližší pláže a přístavu, 5 minut chůze od centra starého rybářského města Fažana. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Fažana. K nejbližšímu baru a restauraci, která láká na mezinárodní pokrmy, dojdete za 5 minut. Apartmány Alen stojí 500 metrů od zastávky místního autobusu. Jen kousek jízdy autem vás dělí od vinné stezky Valbandon. Město Pula se slavným římským amfiteátrem, chrámem Augusta a autobusovým nádražím je vzdálené pouhých 6 km. V létě je otevřené centrum, kde si můžete zahrát paintball. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a společnou terasu s grilem. Letiště Pula se nachází 7 km od ubytování.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Klimatizace

Vybavení ubytování Apartments Alen

  • Gril
  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Kyvadlová doprava
  • Letištní transfer (za poplatek)
  • Kyvadlová doprava (za příplatek)
  • Úschova zavazadel
  • Služba praní Dodatečný poplatek
  • Prostor pro kuřáky
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Fažana

Holiday Home - Heated & Kids Pool

10

Holiday Home - Heated & Kids Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home - Heated & Kids Pool. Holiday Home – Heated & Kids Pool nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v letovisku Fažana, pouhých 5 km od národního parku Brijuni. Ubytování Holiday Home - Heated & Kids Pool se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Vita Studio with Garden and Private Parking

10

Vita Studio with Garden and Private Parking

Ubytování (Prázdninový dům) Vita Studio with Garden and Private Parking. Vita Studio with Garden and Private Parking offers accommodation in Fažana, 4.3 km from Brijuni National Park. Ubytování Vita Studio with Garden and Private Parking se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard

9,9

Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard

Ubytování (Apartmány) Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard. Set in Fažana in the Istria region, Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard features a patio and garden views. Ubytování Apartment R & Z-Brand new family apartment with a spacious yard se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Suzy

9,9

Apartment Suzy

Ubytování (Apartmán) Apartment Suzy. Situated in Fažana, this air-conditioned apartment features a balcony with garden views. Ubytování Apartment Suzy se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Damira 1017

9,9

Apartment Damira 1017

Ubytování (Apartmány) Apartment Damira 1017. Apartment Damira 1017 se nachází ve Fažaně, 2,4 km od národního parku Brijuni, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Damira 1017 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

rose

9,9

rose

Ubytování (Apartmán) rose. Apartmán rose se nachází asi 2,2 km od národního parku Brijuni a nabízí ubytování u pláže s balkonem a patiem, neplacené soukromé parkoviště, bezplatné... Ubytování rose se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FantaSEA apartment

9,9

FantaSEA apartment

Ubytování (Apartmán) FantaSEA apartment. Set in Fažana, 2.2 km from Brijuni National Park, FantaSEA apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování FantaSEA apartment se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol

9,9

Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol

Ubytování (Apartmán) Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol. Situated in Fažana in the Istria region, Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol features a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartments Villa Ulivo - Apartment Sol se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Stella

9,9

Apartman Stella

Ubytování (Apartmán) Apartman Stella. Apartman Stella se nachází v letovisku Fažana a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zařízenou terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Apartman Stella se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Marija 1389

9,9

Apartment Marija 1389

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija 1389. Apartmán Marija 1389 se nachází ve městě Fažana, 2,2 km od národního parku Brijuni, a nabízí zahradu, gril, klimatizaci, soukromé parkoviště na místě a... Ubytování Apartment Marija 1389 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Adria Apartment

9,9

Adria Apartment

Ubytování (Apartmán) Adria Apartment. Set in Fažana in the Istria region, Adria Apartment has a garden. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Adria Apartment se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Jelena

9,9

Apartmani Jelena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jelena. Apartmány Jelena se nachází v obci Fažana, 3,3 km od národního parku Brijuni, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s... Ubytování Apartmani Jelena se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Josip 1713

9,9

Apartments Josip 1713

Ubytování (Apartmány) Apartments Josip 1713. Apartments Josip 1713 se nachází v obci Fažana, 2,9 km od národního parku Brijuni. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Apartments Josip 1713 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Boris

9,9

Apartments Boris

Ubytování (Apartmány) Apartments Boris. Located in Fažana in the Istria region, Apartments Boris provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Boris se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Milka 1621

9,8

Apartment Milka 1621

Ubytování (Apartmán) Apartment Milka 1621. Apartment Milka 1621 is set in Fažana and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Milka 1621 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

eVita Fazana Premium Studio Apartments

9,8

eVita Fazana Premium Studio Apartments

Ubytování (Apartmány) eVita Fazana Premium Studio Apartments. eVita Fazana Premium Studio Apartments se nachází ve Fažaně, 3,1 km od národního parku Brijuni. Nabízí posezení. Ubytování eVita Fazana Premium Studio Apartments se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Studio Q

9,8

Studio Q

Ubytování (Apartmán) Studio Q. Studio Q, a property with a terrace, is situated in Fažana, 2.8 km from Brijuni National Park. Ubytování Studio Q se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bogdan

9,8

Apartment Bogdan

Ubytování (Apartmán) Apartment Bogdan. Apartment Bogdan se nachází ve městě Fažana, 2,4 km od národního parku Brijuni. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bogdan se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Casa MiA

9,8

Casa MiA

Ubytování (Apartmány) Casa MiA. Located in Fažana, near Bi Val Beach, Lost Beach and Štinjan Beach, Casa MiA features free WiFi. Ubytování Casa MiA se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Mini art home

9,8

Mini art home

Ubytování (Apartmány) Mini art home. Located 1.6 km from Brijuni National Park, Mini art home offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Mini art home se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Fažana Sail

9,8

Fažana Sail

Ubytování (Apartmán) Fažana Sail. Apartmán Fažana Sail se nachází u pláže, asi 2,3 km od národního parku Brijuni, a nabízí zahradu, terasu, balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Fažana Sail se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ozren 311

9,8

Apartments Ozren 311

Ubytování (Apartmány) Apartments Ozren 311. Situated in Fažana in the Istria region and Brijuni National Park reachable within 2. Ubytování Apartments Ozren 311 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Dean 1595

9,8

Apartment Dean 1595

Ubytování (Apartmán) Apartment Dean 1595. Apartment Dean 1595 is located in Fažana and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Dean 1595 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

PR Apartment Fazana

9,8

PR Apartment Fazana

Ubytování (Apartmán) PR Apartment Fazana. Set in Fažana in the Istria region, PR Apartment Fazana features a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování PR Apartment Fazana se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Damjan

9,8

Holiday Home Damjan

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Damjan. Holiday Home Damjan is located in Fažana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Damjan se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Perkovic

9,7

Apartments Perkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Perkovic. Apartments Perković se nachází v městečku Fažana, 6,5 km od národního parku Brijuni a 5,8 km od kolosea v Pule, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným... Ubytování Apartments Perkovic se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Oliva with sea view

9,7

Apartment Oliva with sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment Oliva with sea view. Situated just 2.2 km from Brijuni National Park, Apartment Oliva with sea view features accommodation in Fažana with access to a garden, a terrace, as well... Ubytování Apartment Oliva with sea view se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mladen

9,7

Mladen

Ubytování (Apartmán) Mladen. Apartmán Mladen se nachází v obci Fažana, 2 km od národního parku Brijuni, a nabízí terasu a zázemí pro grilování. Na letiště v Pule je to 12 km. Ubytování Mladen se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Dandelion Apartment

9,7

Dandelion Apartment

Ubytování (Apartmán) Dandelion Apartment. Located in peaceful surroundings 350 metres from a pebbly beach and 3. Ubytování Dandelion Apartment se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Braće Ilić 1

9,7

Braće Ilić 1

Ubytování (Apartmán) Braće Ilić 1. Apartmán Braće Ilić 1 se nachází ve Fažaně, do 2 km od národního parku Brijuni. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Braće Ilić 1 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Ulika

9,7

Holiday Home Ulika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ulika. Holiday Home Ulika is located in Fažana and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Holiday Home Ulika se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Adriatic apartments Nada

9,7

Adriatic apartments Nada

Ubytování (Apartmány) Adriatic apartments Nada. Adriatic apartments Nada se nachází v obci Fažana na Istrii, 2,8 km od pláže Lost Beach, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Adriatic apartments Nada se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Fazana - 7205

9,7

Apartments with a parking space Fazana - 7205

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Fazana - 7205. Studio Fazana 7205a is located in Fažana, 3.5 km from Brijuni National Park. Every room is fitted with a TV with satellite channels. Ubytování Apartments with a parking space Fazana - 7205 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Legin

9,7

Apartman Legin

Ubytování (Apartmán) Apartman Legin. Barbecue facilities and a terrace are offered in-house at Apartman Legin, which is situated in Fažana, just 1.5 km away from Brijuni National Park. Ubytování Apartman Legin se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M & A Valbandon, Fažana

9,7

M & A Valbandon, Fažana

Ubytování (Apartmán) M & A Valbandon, Fažana. Set in Fažana in the Istria region, M & A Valbandon, Fažana features a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování M & A Valbandon, Fažana se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Petra

9,7

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Apartman Petra se nachází v obci Fažana, 2,2 km od národního parku Brijuni. Nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Etta

9,7

Apartment Etta

Ubytování (Apartmán) Apartment Etta. Located in Fažana, just 2.3 km from Brijuni National Park, Apartment Etta provides beachfront accommodation with free bikes, a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartment Etta se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento Camelia

9,7

Appartamento Camelia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Camelia. Situated in Fažana in the Istria region, Appartamento Camelia features a terrace and garden views. Ubytování Appartamento Camelia se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Filip

9,7

Apartments Filip

Ubytování (Apartmány) Apartments Filip. Apartmány Filip se nachází 350 metrů od pláže San Lorenzo Fažana a nabízí restauraci, zahradu a balkon. Ubytování Apartments Filip se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rio

9,7

Apartment Rio

Ubytování (Apartmán) Apartment Rio. Apartment Rio se nachází v budově z roku 1985 v obci Fažana, 1,9 km od národního parku Brijuni. Ubytování Apartment Rio se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ljudevit 1375

9,7

Apartments Ljudevit 1375

Ubytování (Apartmán) Apartments Ljudevit 1375. Located in Fažana in the Istria region, Apartments Ljudevit 1375 has a terrace. Ubytování Apartments Ljudevit 1375 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Armando

9,7

Apartments Armando

Ubytování (Apartmány) Apartments Armando. Apartments Armando se nachází v obci Fažana, 1,6 km od národního parku Brijuni. Wi-Fi je zdarma. Apartmány mají balkon, TV a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Apartments Armando se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Villa Andrija

9,7

Villa Andrija

Ubytování (Vila) Villa Andrija. Situated in Fažana, just 2.3 km from Brijuni National Park, Villa Andrija features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Villa Andrija se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ivano

9,7

Apartment Ivano

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivano. Apartment Ivano is situated in Fažana and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Ivano se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anali Apartment

9,7

Anali Apartment

Ubytování (Apartmán) Anali Apartment. Anali Apartment se nachází v obci Fažana, 2,8 km od národního parku Brijuni, a nabízí terasu a přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Anali Apartment se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Slavulj

9,6

Apartmani Slavulj

Ubytování (Apartmán) Apartmani Slavulj. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v letovisku Fažana, 3,7 km od národního parku Brijuni. Ubytování Apartmani Slavulj se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Snježana

9,6

Apartman Snježana

Ubytování (Apartmány) Apartman Snježana. Located in Fažana in the Istria region, with Brijuni National Park nearby, Apartman Snježana provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartman Snježana se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Branka 1507

9,6

Apartment Branka 1507

Ubytování (Apartmán) Apartment Branka 1507. Situated in Fažana in the Istria region, Apartment Branka 1507 has a terrace. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Branka 1507 se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Villa Pinija

9,6

Villa Pinija

Ubytování (Vila) Villa Pinija. Set in Fažana, 400 metres from Bi Val Beach and 1.3 km from San Lorenzo Beach Fazana, Villa Pinija offers a garden and air conditioning. Ubytování Villa Pinija se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Villa Piazza grande

9,6

Villa Piazza grande

Ubytování (Apartmán) Villa Piazza grande. Located in Fažana, just 2.3 km from Brijuni National Park, Villa Piazza grande provides beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue... Ubytování Villa Piazza grande se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Rudez

9,6

Apartments Rudez

Ubytování (Apartmány) Apartments Rudez. Apartments Rudez with swimming pool is set just 300 metres from the beach with sun loungers, a bar and various water sport facilities. Ubytování Apartments Rudez se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).