Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartment Zaton 6616c

K vybavení patří TV. Apartmán Zaton 6616c je vzdálený 38 km od Biogradu na Moru, 27 km od Pagu a 20 km od zadarského letiště. Apartment Zaton 6616c se nachází v Ninu, 12 km od Zadaru a 44 km od Novalje. Apartmán má kuchyň se sporákem a lednicí a vlastní koupelnu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Zaton 6616c

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Balkon
 • Pláž
 • Apartmán v budově

Jiná ubytování ve městě Nin

Apartmán Pau

10

Apartmán Pau

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pau. Apartmán Pau se nachází v Ninu, 1,4 km od pláže Zukve, a nabízí ubytování s klimatizací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Pau se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Bamboo

10

Apartman Bamboo

Ubytování (Apartmán) Apartman Bamboo. Apartman Bamboo se nachází v Ninu, 700 metrů od pláže Queen's a necelý 1 km od pláže Sabunike. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartman Bamboo se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Golden Nin

9,9

Golden Nin

Ubytování (Apartmány) Golden Nin. Golden Nin se nachází v Ninu, 150 metrů od pláže Zdrijac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Golden Nin se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Luce i Miho

9,9

Apartmani Luce i Miho

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luce i Miho. Apartmani Luce i Miho se nachází v Ninu, 47 km od Pagu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Luce i Miho se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marinović

9,9

Apartments Marinović

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinović. Apartmány Marinović jsou apartmány s balkonem, Wi-Fi zdarma a satelitní TV situované v NInu, jen 350 metrů od písečné pláže. Ubytování Apartments Marinović se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

APARTMANI SUNSIDE NIN

9,8

APARTMANI SUNSIDE NIN

Ubytování (Apartmány) APARTMANI SUNSIDE NIN. APARTMANI SUNSIDE NIN se nachází v Ninu, jen pár kroků od pláže Zdrijac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APARTMANI SUNSIDE NIN se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Amazing View Apartments

9,8

Amazing View Apartments

Ubytování (Apartmány) Amazing View Apartments. Amazing View Apartments has sea views, free WiFi and free private parking, set in Nin, 100 metres from Zdrijac Beach. Ubytování Amazing View Apartments se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday House Marija

9,8

Holiday House Marija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Marija. Holiday House Marija se nachází v obci Nin a nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Holiday House Marija se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Andreas Apartment

9,8

Andreas Apartment

Ubytování (Apartmán) Andreas Apartment. Andreas Apartment is situated in Nin, 600 metres from Prodorica Beach, 1.7 km from Zdrijac Beach, and 2.7 km from Queen's Beach. Ubytování Andreas Apartment se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Adria

9,8

Apartmani Adria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Adria. Apartmani Adria se nachází v Ninu, 150 metrů od pláže Zdrijac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Adria se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ivan

9,8

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan se nachází v Ninu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také balkon a plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Nika

9,7

Villa Nika

Ubytování (Apartmány) Villa Nika. Villa Nika se nachází 150 metrů od pláže Queen's Beach a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Nika se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments ABC Nin C

9,7

Apartments ABC Nin C

Ubytování (Apartmány) Apartments ABC Nin C. Apartmány ABC Nin se nachází v Ninu. Zadar je vzdálen 21 km. Biograd na Moru je vzdálený 47 km a Pag 47 km. Na letiště v Zadaru je to 30 km. Ubytování Apartments ABC Nin C se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Borna

9,7

Holiday Home Borna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Borna. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Borna offers accommodation in Nin with free WiFi and river views. Ubytování Holiday Home Borna se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Pergola Nin - Queen's Beach

9,7

Apartment Pergola Nin - Queen's Beach

Ubytování (Apartmán) Apartment Pergola Nin - Queen's Beach. Apartmán Pergola Nin - Queen's Beach se nachází na pláži ve městě Nin a nabízí gril a zahradu. Ubytování Apartment Pergola Nin - Queen's Beach se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lily

9,7

Apartments Lily

Ubytování (Apartmány) Apartments Lily. Apartments Lily se nachází v Ninu a nabízí soukromé neplacené parkoviště, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Lily se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

One bedroom loft apartment with nice view

9,6

One bedroom loft apartment with nice view

Ubytování (Apartmán) One bedroom loft apartment with nice view. One bedroom loft apartment with nice view se nachází v Ninu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování One bedroom loft apartment with nice view se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Kržak

9,6

Apartmani Kržak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kržak. Apartmány Kržak se nachází v Ninu, 42 km od města Pag. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Kržak se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).