Hledat

Ubytování

Apartment Vita Apartmány

Kanižela 1, 52440 Poreč, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Vita. Apartmán Vita se nachází v obci Nova Vas, 6 km od historického centra Poreče s Eufraziovou bazilikou, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Apartment Vita se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartment Vita

Apartmán je obklopen zahradouv se slunečníky a nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizované ubytování s terasou a neplacené parkoviště přímo na místě. Apartmán Vita se nachází v obci Nova Vas, 6 km od historického centra Poreče s Eufraziovou bazilikou, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. K dispozici budete mít také gril. Apartmán Vita stojí 50 metrů od nejbližšího obchodu s potravinami a 200 metrů od pizzerie. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a satelitní TV. Na letiště Pula je to 46 km. V koupelně je vana. V okolí můžete navštívit jeskyni Baredine a majitelé apartmánu vám pomohou zorganizovat výlety po celém regionu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Gril
 • Terasa
 • Klimatizace

Vybavení ubytování Apartment Vita

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Nova Vas

Agroturizam Musizza

10

Agroturizam Musizza

Ubytování (Farma) Agroturizam Musizza. Located in Nova Vas in the Istria region, Agroturizam Musizza provides accommodation with free WiFi. Ubytování Agroturizam Musizza se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Legovic

9,9

Holiday House Legovic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Legovic. Situated in Nova Vas in the Istria region, Holiday House Legovic has a terrace. Ubytování Holiday House Legovic se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Robi

9,9

Apartman Robi

Ubytování (Apartmán) Apartman Robi. Located in Nova Vas in the Istria region, Apartman Robi features a terrace. The air-conditioned accommodation is 26 km from Portorož. Ubytování Apartman Robi se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Radmila

9,7

Apartment Radmila

Ubytování (Apartmán) Apartment Radmila. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Nova Vas, 43 km od Terstu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Radmila se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Sergo

9,6

Holiday Home Sergo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sergo. Holiday Home Sergo se nachází na klidném místě v obci Nova Vas, asi 6 km od historického města Poreč a nabízí svěží zahradu s patiem a bezplatným grilem. Ubytování Holiday Home Sergo se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Sabine

9,5

Apartments Sabine

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabine. Apartments Sabine se nachází v obci Nova Vas, 44 km od Terstu a 29 km od Portorože. Nabízí gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Sabine se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Belicka

9,5

Apartment Belicka

Ubytování (Apartmány) Apartment Belicka. Apartment Belicka se nachází v letovisku Nova Vas, 11 km od Poreče. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Belicka se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vanessa

9,4

Apartments Vanessa

Ubytování (Apartmány) Apartments Vanessa. Located in Nova Vas, 10 km from Poreč, Apartments Vanessa provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Vanessa se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vesna

9,4

Apartments Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartments Vesna. Apartmány Vesna se nachází v obci Nova Vas, 9 km od Poreče. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vesna se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jelena

9,3

Apartments Jelena

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelena. Apartmány Jelena se nachází v obci Nova Vas, 8 km od Poreče. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jelena se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Villa Francesca

9,3

Villa Francesca

Ubytování (Vila) Villa Francesca. Vila Francesca se nachází v Poreči. Nabízí fitness centrum, zázemí pro grilování, celoroční venkovní bazén a zahradu. Z vily je výhled na moře. Ubytování Villa Francesca se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Dama

9,1

Apartments Dama

Ubytování (Apartmán) Apartments Dama. Apartments Dama se nachází v obci Nova Vas, 5 km od centra Poreče, a nabízí prostornou zahradu s lehátky a slunečníky, bezplatné Wi-Fi a parkoviště na... Ubytování Apartments Dama se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sani

8,9

Apartments Sani

Ubytování (Penzion) Apartments Sani. Apartments Sani se nachází v obci Gedići, 6 km od Poreče a tamních pláží. Ubytování Apartments Sani se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Villa Mirjam

8,4

Apartments Villa Mirjam

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Mirjam. Apartmány Villa Mirjam mají venkovní bazén s lehátky, klimatizované apartmány, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Villa Mirjam se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lumier

8,3

Apartment Lumier

Ubytování (Apartmány) Apartment Lumier. Apartment Lumier se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Všechny apartmány mají posezení a/nebo jídelní část. Ubytování Apartment Lumier se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mihatovici

8,3

Villa Mihatovici

Ubytování (Vila) Villa Mihatovici. Situated in Nova Vas in the Istria region, Villa Mihatovici has a garden. Ubytování Villa Mihatovici se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Complex Ivana

Apartment Complex Ivana

Ubytování (Penzion) Apartment Complex Ivana. Apartment Complex Ivana features air-conditioned rooms in Nova Vas. This property provides both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Apartment Complex Ivana se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Charming Holiday home near Nova Vas with private pool

Charming Holiday home near Nova Vas with private pool

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Holiday home near Nova Vas with private pool. Located in Nova Vas, Charming Holiday home near Nova Vas with private pool provides a private pool and free WiFi. Ubytování Charming Holiday home near Nova Vas with private pool se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Villa Marina with Private Pool

Villa Marina with Private Pool

Ubytování (Vila) Villa Marina with Private Pool. Villa Marina with Private Pool is situated in Nova Vas and offers a garden and a terrace. Ubytování Villa Marina with Private Pool se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Martimar

Holiday Home Martimar

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Martimar. Boasting a garden, private pool and pool views, Holiday Home Martimar is situated in Nova Vas. Ubytování Holiday Home Martimar se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Ondina

Holiday Home Ondina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ondina. Boasting a garden, private pool and garden views, Holiday Home Ondina is set in Kukci. Ubytování Holiday Home Ondina se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Viktorija (PRC405)

Apartment Viktorija (PRC405)

Ubytování (Apartmán) Apartment Viktorija (PRC405). Situated in Nova Vas in the Istria region, Apartment Viktorija (PRC405) features a terrace. The air-conditioned accommodation is 10 km from Poreč. Ubytování Apartment Viktorija (PRC405) se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Robert

Apartment Robert

Ubytování (Apartmán) Apartment Robert. Boasting accommodation with a private pool, Apartment Robert is situated in Antonci. Ubytování Apartment Robert se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Stranici 7105e

Apartment Stranici 7105e

Ubytování (Apartmán) Apartment Stranici 7105e. Located in Nova Vas, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 44 km from Trieste. Ubytování Apartment Stranici 7105e se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Kukci 7166b

Apartment Kukci 7166b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kukci 7166b. Located in Nova Vas in the Istria region, Apartment Kukci 7166b has a terrace. Ubytování Apartment Kukci 7166b se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Blue Holiday House with Private Pool

Blue Holiday House with Private Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Holiday House with Private Pool. Situated in Nova Vas in the Istria region, Blue Holiday House with Private Pool has a garden. Ubytování Blue Holiday House with Private Pool se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Four-Bedroom Holiday Home in Nova Vas

Four-Bedroom Holiday Home in Nova Vas

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Nova Vas. Located in Nova Vas, Four-Bedroom Holiday Home in Nova Vas provides a private pool. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Nova Vas se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartments with a parking space Kukci (Porec) - 7166

Apartments with a parking space Kukci (Porec) - 7166

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Kukci (Porec) - 7166. Apartments with a parking space Kukci (Porec) - 7166 features air-conditioned rooms in Nova Vas. Ubytování Apartments with a parking space Kukci (Porec) - 7166 se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Villa Monika

Villa Monika

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Monika. Set in Nova Vas in the Istria region, Villa Monika has a terrace. Ubytování Villa Monika se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Villa Intima

Villa Intima

Ubytování (Vila) Villa Intima. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Intima is set in Nova Vas. The property is 6 km from Poreč and free private parking is featured. Ubytování Villa Intima se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Villa Marija Villanova

Villa Marija Villanova

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marija Villanova. Set in Nova Vas in the Istria region, Villa Marija Villanova features a terrace. Ubytování Villa Marija Villanova se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Jedro

Apartment Jedro

Ubytování (Apartmán) Apartment Jedro. Apartment Jedro is situated in Nova Vas. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Jedro se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Villa Elia

Villa Elia

Ubytování (Vila) Villa Elia. Located in Nova Vas, Villa Elia provides a private pool. The air-conditioned accommodation is 26 km from Rabac. Ubytování Villa Elia se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Libra

Villa Libra

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Libra. Set in Nova Vas in the Istria region, Villa Libra features a terrace. Ubytování Villa Libra se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Villa Gloria Vita

Villa Gloria Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gloria Vita. Situated in Nova Vas in the Istria region, Villa Gloria Vita features a terrace. Ubytování Villa Gloria Vita se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Charming Apartment near Nova Vas Alm with Terrace

Charming Apartment near Nova Vas Alm with Terrace

Ubytování (Apartmán) Charming Apartment near Nova Vas Alm with Terrace. Situated in Nova Vas in the Istria region, Charming Apartment near Nova Vas Alm with Terrace has a terrace. Ubytování Charming Apartment near Nova Vas Alm with Terrace se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Beautiful villa with a large pool and wonderful garden for your dream vacation

Beautiful villa with a large pool and wonderful garden for your dream vacation

Ubytování (Vila) Beautiful villa with a large pool and wonderful garden for your dream vacation. Situated in Nova Vas, Beautiful villa with a large pool and wonderful garden for your dream vacation features air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytování Beautiful villa with a large pool and wonderful garden for your dream vacation se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa ViN

Villa ViN

Ubytování (Prázdninový dům) Villa ViN. Situated in Nova Vas in the Istria region, Villa ViN features a terrace. Ubytování Villa ViN se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Nova Vas/Porec/Istrien 40122

Apartment in Nova Vas/Porec/Istrien 40122

Ubytování (Apartmán) Apartment in Nova Vas/Porec/Istrien 40122. Apartment in Nova Vas/Porec/Istrien 40122 is situated in Nova Vas. Ubytování Apartment in Nova Vas/Porec/Istrien 40122 se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Felix - [#a31493]

Felix - [#a31493]

Ubytování (Apartmán) Felix - [#a31493]. Felix - [#a31493] is set in Nova Vas. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette and a terrace. Ubytování Felix - [#a31493] se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden - [#a31389]

Garden - [#a31389]

Ubytování (Prázdninový dům) Garden - [#a31389]. Garden - [#a31389] is situated in Nova Vas. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Garden - [#a31389] se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Villanova Magrini

Apartment Villanova Magrini

Ubytování (Apartmán) Apartment Villanova Magrini. Apartment Villanova Magrini is set in Nova Vas. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartment Villanova Magrini se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malva

Malva

Ubytování (Apartmány) Malva. With a garden and a terrace, Malva is situated in Nova Vas and offers free WiFi. Ubytování Malva se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Complex Vetrina-Shared Pool

Apartment Complex Vetrina-Shared Pool

Ubytování (Penzion) Apartment Complex Vetrina-Shared Pool. Located in Nova Vas, Apartment Complex Vetrina-Shared Pool features a garden. Ubytování Apartment Complex Vetrina-Shared Pool se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Stranici 7105j

Apartment Stranici 7105j

Ubytování (Apartmán) Apartment Stranici 7105j. Situated in Nova Vas, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 44 km from Trieste. Ubytování Apartment Stranici 7105j se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Stranici 7105f

Apartment Stranici 7105f

Ubytování (Apartmán) Apartment Stranici 7105f. Apartment Stranici 7105f offers accommodation in Nova Vas, 44 km from Trieste and 29 km from Portorož. Ubytování Apartment Stranici 7105f se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Teri

Apartment Teri

Ubytování (Apartmán) Apartment Teri. Set in Nova Vas in the Istria region, Apartment Teri has a garden. Ubytování Apartment Teri se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Studio Apartment Legovic with Terrace

Studio Apartment Legovic with Terrace

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Legovic with Terrace. Located in Nova Vas in the Istria region, Studio Apartment Legovic with Terrace features a garden. Ubytování Studio Apartment Legovic with Terrace se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Ferienwohnung Porec 425S

Ferienwohnung Porec 425S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Porec 425S. Set in Nova Vas in the Istria region, Ferienwohnung Porec 425S has a garden. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč. Ubytování Ferienwohnung Porec 425S se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Ferienwohnung Porec 427S

Ferienwohnung Porec 427S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Porec 427S. Located in Nova Vas in the Istria region, Ferienwohnung Porec 427S has a garden. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč. Ubytování Ferienwohnung Porec 427S se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).

Four-Bedroom Apartment in Nova Vas

Four-Bedroom Apartment in Nova Vas

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Apartment in Nova Vas. Situated in Nova Vas, Four-Bedroom Apartment in Nova Vas provides accommodation with a private pool. Ubytování Four-Bedroom Apartment in Nova Vas se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie).